X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, jak do wieczora nie przyjdzie to jutro zrobię testa.

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Dobra, jak do wieczora nie przyjdzie to jutro zrobię testa.

    Mamy dowody, że obiecałaś! :) Bosze, chce do domu a dopiero od 7 pracę zaczęłam, ale dziś zupełnie nie mam co robić :/

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię dla świętego spokoju :-P mi też się nie chce dziś nic. Nie cierpię poniedziałków jeszcze z taką pogodą.

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaaaaaaa napisałam posta i mi zniknął :-/ O Człowieku.. No to drukuje od nowa.

    Hejo Dziołszki :-)

    Karola toż to nie jest taki zwykły kucyk ten Twój avatar. Przecież to PINKIE PIE! Najbardziej zakręcony i różowy kucyk w Ponyville ;-) Hehehe. A poza tym jak jutro nie zatestujesz (przy sprzyjających warunkach) to normalnie wstanę i przyjadę tam do Ciebie, dam testa w dłoń, wepchne do łazienki i będę czekać tak długo pod drzwiami jak już sikniesz! Ooo! ;-)

    ladybag noo już do wizyty tydzień. 7 dni. Jaaa. Te trzy tygodnie to wieczność normalnie! Teraz umówię się z nim za dwa haha ;-) A ogólnie czuję się naprawdę dobrze. Chociaż będę podkreślać za każdym razem, że nie chce zapeszać. Jestem jakoś pozytywnie nastawiona. A Małż totalnie oszalał na punkcie ciąży ;-)

    Samara a może faktycznie czymś się zatruliście z Mężem? Tak Was obydwóch wzięło. Mam nadzieję że dzisiaj samopoczucie już lepiej:-)

    Judi ale fajny avek :-) Czytałam o Twojej wizycie w Poznaniu. A ogólnie jesteś zadowolona? Teraz te info jakie dostaliście zanosisz do gina czy zostajecie już tam w Poradnii?

    Anusias też zmiana avka! To chyba tak na wiosnę wszystkie się zmieniają ;-) Jak dzisiaj po Clo? Jakieś miałaś objawy lub inne samopoczucie?

    magdzia a Ty testa kiedy planujesz? ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 08:32

    Karolina2787, magdzia26 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro dokładnie tak miało być z tym avkiem :-D hehe szalenie wesoło i pozytywnie a przy tym pasuje do różowej stronki hihi. Co do sikańca to zrobię jutro już obiecałam więc mimo iż nic z tego nie będzie to zrobię dla Was ;-)

    Cieszę się że masz się dobrze i dzidzia zdrowo rośnie ❤❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 08:39

    Caro lubi tę wiadomość

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Caro, to jest straszne jak człowiek nadrukuje elaborat a tu ciach, skasowany :) znam to uczucie, człowiek uczy się cierpliwości :) Po Clo dobrze, jak na razie jest git. A jak Twoje samopoczucie? Mój avek taki jakiś smutnawy chyba, patrząc na Wasze, chyba muszę zmienić na coś bardziej pozytywnego :D

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro ja się nie zamierzam spieszyć z testem dopiero 23 dc więc mam czas ;) jeżeli plamienia nie przyjdą to w piątek zatestuje żeby sprawdzić czy mam odsatawiac luteine ale jakoś nie czuje się ciazowo...dokładnie tak samo jak co miesiąc chociaż zrobilabym wszystko żeby nie iść na HSG a jedyne ciąża by mnie uratowała przed tym badaniem :P

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:20

    Karolina2787, Caro lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja :D


    Mam głupie pytanie :P
    Czy orientujecie się czy kleje do tapet są szkodliwe dla ciężarnej?
    Czytałam, że nie, ale może komus sie cos obiło o uszy? :D

    Karolina2787 wrote:
    Dobra, jak do wieczora nie przyjdzie to jutro zrobię testa.


    Haha no to teraz nie masz wyjścia - chyba nie chcesz mieć na sumieniu Caro.. żeby podróżowała biedna w taką pogodę :P
    Caro wrote:
    ladybag noo już do wizyty tydzień. 7 dni. Jaaa. Te trzy tygodnie to wieczność normalnie! Teraz umówię się z nim za dwa haha ;-) A ogólnie czuję się naprawdę dobrze. Chociaż będę podkreślać za każdym razem, że nie chce zapeszać. Jestem jakoś pozytywnie nastawiona. A Małż totalnie oszalał na punkcie ciąży ;-)

    Fajnie, że nastawienie pozytywne :) Suwaczek zaraz pokaże wejście w 11 tydz !!!
    Jest dobrze ^_^ A przy tylu ciotkach trzymających kciuki nie może być inaczej :D

    Karolina2787, Anusias, Caro lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię testa, zrobię ale to byłby cud jakby coś wyszło także bez nadziei ale zrobię dla Was ;-)

    Magdzia kciukam za zieloność u Ciebie ❤

    Ladybag co do klejów nie mam pojęcia także nie pomogę niestety.

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry i ja.

    Pogoda dalej beznadziejna, rano znowu leżał śnieg. Dziś sobie chociaż pospałam i nadrobiłam poprzednią nockę.
    Jak facet choruje to mieszkanie zawsze wygląda jak po jakimś wybuchu. Nawet jak ja zdychałam to byłam w stanie ogarnąć, a po facecie nie nadąży się. Taka rozgrzewka przed dzieckiem.

    Karolina - no i git. Będziemy tu ładnie czekać.

    Caro - Super, że już niedługo kolejna wizyta, jestem pewna, że będzie ok i znowu odetchniesz. Już niedługo koniec I trymestru, leci czas, leci.

    Hej, hej zbliżamy się do 1000 str. :)

    Karolina2787, ladybag, Caro lubią tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Zrobię testa, zrobię ale to byłby cud jakby coś wyszło także bez nadziei ale zrobię dla Was ;-)

    Magdzia kciukam za zieloność u Ciebie ❤

    Ladybag co do klejów nie mam pojęcia także nie pomogę niestety.

    Wiesz - moja koleżanka która obecnie ma 7 mcznego bobasa niby nie miała owu (robiła testy i wszystkie negatywne jej wychodziły i była pewna, że nic w tym cyklu nie da rady :P - wiem, że testy owu a monitoring to co innego, ale jednak :P ) - także pamiętaj - dopóki @ nie ma to wszystko mozliwe :) i życze 2-óch kresek
    Samara wrote:
    Dzień dobry i ja.

    Pogoda dalej beznadziejna, rano znowu leżał śnieg. Dziś sobie chociaż pospałam i nadrobiłam poprzednią nockę.
    Jak facet choruje to mieszkanie zawsze wygląda jak po jakimś wybuchu. Nawet jak ja zdychałam to byłam w stanie ogarnąć, a po facecie nie nadąży się. Taka rozgrzewka przed dzieckiem.

    Hahaha dobre :D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja jakos nie mogłam zasnąć w nocy..

    Caro wiesz co jakoś pół na pół jestem zadowolona, bo szczerze myślałam wzdłuż jakies badania zleci na pierwszej wizycie a tv tylko pobrana cytologia, coś mnie się wydaje że ona i tak zupełnie dobra nie wyjdzie bo niestety wymaz był z domieszką krwi..
    Chcialabym żeby był dobry i chcialabym mieć zrobione te hsg. Nie powiem że nie bo lekarka bardzo miła i przyjemna. Wiesz myślałam zeby gdzies iść tu u nas do lekarza ale sama już nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag dziękuję ❤ bardzo bym chciała żeby u mnie też okazało się że to jednak groszek.

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Samara, kłuły Cię jajniki podczas Clo?

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias wrote:
    Samara, kłuły Cię jajniki podczas Clo?

    ja nie brałam ale na logike to moga boleć, zobacz może w ulotce czy cos piszą

    Anusias lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias wrote:
    Samara, kłuły Cię jajniki podczas Clo?

    Tak i to bardzo, dzięki temu wiedziałam, że pęcherzyki dojrzewają. A im więcej ich tam dojrzeje tym gorzej boli, ale to dobry ból :)

    ladybag lubi tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 20 marca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara, ale od pierwszego dnia stosowania Cleo? Bo mnie kłują tak jak na owulkę albo okres ale to dopiero 6 dc :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 11:12

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 20 marca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias wrote:
    Samara, ale od pierwszego dnia stosowania Cleo? Bo mnie kłują tak jak na owulkę albo okres ale to dopiero 6 dc :/

    No od pierwszego dnia nie, tak od trzeciego mniej więcej. Ale wiesz każda reaguje inaczej.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 20 marca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Samara - rozumiem, ja w sumie łyknęłam wczoraj ok 18 chyba, dziś drugi dzień. Możliwe, ze już działa. Dzięki za info. Tak mnie kusi żeby iśc na siłkę, ale zgodnie z Twoimi wytycznymi odpuszczę

    Karolina 2787 Kochana, melduję, kłują jajniory :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
‹‹ 994 995 996 997 998 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ