X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klinika Bocian-Białystok
Odpowiedz

Klinika Bocian-Białystok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kzz Autorytet
    Postów: 674 243

    Wysłany: 8 lipca 2022, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich. Czy któraś z was leczyła się w Klinice Bocian w Białymstoku? Jakie macie doświadczenia?
    Do ktorego lekarza uczęszczałyście?

  • Sarenka Autorytet
    Postów: 671 1025

    Wysłany: 8 lipca 2022, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz wrote:
    Witam wszystkich. Czy któraś z was leczyła się w Klinice Bocian w Białymstoku? Jakie macie doświadczenia?
    Do ktorego lekarza uczęszczałyście?
    Hej, ja jeżdżę do Bociana w Białym. Co prawda mam za sobą dopiero kilka wizyt ale na razie jest ok. Akurat dziś byłam na wizycie i robiłam komplet badań przed in vitro

    Starania od 2021

    👱‍♀️ 34 lata
    PCOS❌️ MTHFR ❌️ Hormony✅️
    AMH- 12,79 (03.22)🤯
    Zespół antyfosfolipidowy ✅️
    Homocysteina- 18.87 umol/l (01.24) 🤯
    10.07 umol/l (02.24) 😒 11.12 umol/l (03.24)🤬
    Hipoglikemia reaktywna 😵‍💫

    👦 32 lat
    Ciężka postać oligozoospermii- brak możliwości wykonania morfologii😔
    Kariotyp✅️

    Marzec 2022 1 wizyta w klinice
    19/07/22 start stymulacji
    30/07/22 punkcja
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ Blastocyst 🥰
    1.FET 02/09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 22/12/22cb 😭
    3.FET ❓️

    Walczę o obniżenie homocysteiny💊💊💊
  • Kzz Autorytet
    Postów: 674 243

    Wysłany: 9 lipca 2022, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    Hej, ja jeżdżę do Bociana w Białym. Co prawda mam za sobą dopiero kilka wizyt ale na razie jest ok. Akurat dziś byłam na wizycie i robiłam komplet badań przed in vitro
    Dzięki za odpowiedź ;)
    Do ktorego lekarza chodzisz?
    In vitro to była twoja decyzja od poczatku czy lekarze powiedzieli ci tam na początku że tylko takie dla ciebie są szanse?

  • Sarenka Autorytet
    Postów: 671 1025

    Wysłany: 9 lipca 2022, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz wrote:
    Dzięki za odpowiedź ;)
    Do ktorego lekarza chodzisz?
    In vitro to była twoja decyzja od poczatku czy lekarze powiedzieli ci tam na początku że tylko takie dla ciebie są szanse?
    Do Zaręby a Ty? Lekarz nas skierował po badaniach nasienia męza. Myślałam, ze moze jakaś ściema i chcą tylko kasy ale pokazałam wyniki tu na forum i kilka dziewczyn stwierdziło, ze nie ma na co czekać bo wyniki są na prawde kiepskie. Takze myślę, ze lekarz w moim przypadku podjął słuszną decyzję. A jak jest u Ciebie?

    Starania od 2021

    👱‍♀️ 34 lata
    PCOS❌️ MTHFR ❌️ Hormony✅️
    AMH- 12,79 (03.22)🤯
    Zespół antyfosfolipidowy ✅️
    Homocysteina- 18.87 umol/l (01.24) 🤯
    10.07 umol/l (02.24) 😒 11.12 umol/l (03.24)🤬
    Hipoglikemia reaktywna 😵‍💫

    👦 32 lat
    Ciężka postać oligozoospermii- brak możliwości wykonania morfologii😔
    Kariotyp✅️

    Marzec 2022 1 wizyta w klinice
    19/07/22 start stymulacji
    30/07/22 punkcja
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ Blastocyst 🥰
    1.FET 02/09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 22/12/22cb 😭
    3.FET ❓️

    Walczę o obniżenie homocysteiny💊💊💊
  • Kzz Autorytet
    Postów: 674 243

    Wysłany: 9 lipca 2022, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    Do Zaręby a Ty? Lekarz nas skierował po badaniach nasienia męza. Myślałam, ze moze jakaś ściema i chcą tylko kasy ale pokazałam wyniki tu na forum i kilka dziewczyn stwierdziło, ze nie ma na co czekać bo wyniki są na prawde kiepskie. Takze myślę, ze lekarz w moim przypadku podjął słuszną decyzję. A jak jest u Ciebie?

    Ja chodzę do dr. Grygoruka , u dr Zaręby byłam w jednym cyklu ponieważ nasz prowadzący był na urlopie.
    Jak byłam przed pierwszą wizytą też zastanawiałam się czy od razu będą nas namawiać na in vitro , też jakaś opinia w necie była na ten temat ale nie pamiętam czy dotyczyła akurat Białegostoku. Po pierwszej wizycie bardzo pozytywne wrażenie. Dr. Postawił diagnozę PCOS i główny problem nadwaga i IO , wyniki moich hormonów były w miarę ok , mąż wyniki bardzo dobre, wiec mowił ze bedzie stymulacja, i staramy sie naturalnie nie ma sensu angażowac się póki co w in vitro czy nawet inseminację. To bedzie moj 3 stymulowany cykl. Tym razem zastrzyki ( wcześniej było clo)
    Dostałam też metforminę oraz zalecenia diety z niskim IG

  • Sarenka Autorytet
    Postów: 671 1025

    Wysłany: 10 lipca 2022, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jesteś w dużo lepszej sytuacji, mam nadzieje, ze Ci sie uda😊 Ja tez mam PCOS, a z kiepskimi wynikami męża możemy tylko pomarzyc o innych metodach niż in vitro.

    Starania od 2021

    👱‍♀️ 34 lata
    PCOS❌️ MTHFR ❌️ Hormony✅️
    AMH- 12,79 (03.22)🤯
    Zespół antyfosfolipidowy ✅️
    Homocysteina- 18.87 umol/l (01.24) 🤯
    10.07 umol/l (02.24) 😒 11.12 umol/l (03.24)🤬
    Hipoglikemia reaktywna 😵‍💫

    👦 32 lat
    Ciężka postać oligozoospermii- brak możliwości wykonania morfologii😔
    Kariotyp✅️

    Marzec 2022 1 wizyta w klinice
    19/07/22 start stymulacji
    30/07/22 punkcja
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ Blastocyst 🥰
    1.FET 02/09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 22/12/22cb 😭
    3.FET ❓️

    Walczę o obniżenie homocysteiny💊💊💊
  • Kzz Autorytet
    Postów: 674 243

    Wysłany: 10 lipca 2022, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    To jesteś w dużo lepszej sytuacji, mam nadzieje, ze Ci sie uda😊 Ja tez mam PCOS, a z kiepskimi wynikami męża możemy tylko pomarzyc o innych metodach niż in vitro.

    Może masz rację, męskie choroby trudniej leczyć.
    Ale z drugiej strony PCOS też zawiła sprawa. Dodatkowo męczę się z candidą. Głębszej diagnostyki na razie nie miałam, kto wie może coś jeszcze się do mnie przyplącze...

    My też myślimy o in vitro , dajemy sobie jeszcze rok, jeżeli nic nie wskuramy i jak oczywiście .nie będzie przeciwwskazań to nie będziemy wieczności czekać bo się zestarzejemy 😁

    Całe szczęście że medycyna daje nam takie możliwości i daje szanse na rodzicielstwo nawet w trudnch przypadkach :) trzymam kciuki za udaną procedurę 😊😊😊😊

    Sarenka lubi tę wiadomość

  • Kzz Autorytet
    Postów: 674 243

    Wysłany: 10 lipca 2022, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno masz zdiagnozowane PCOS? Jestes na metforminie/ diecie o niskim IG?

  • Sarenka Autorytet
    Postów: 671 1025

    Wysłany: 10 lipca 2022, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo :) Pokładam wielkie nadzieje w tej procedurze. Co prawda będzie to nasza pierwsza i raczej rzadko wychodzi, by od razu była tą szczęśliwą, jednak staram się myśleć pozytywnie. A Wy od dawna się staracie? I ile macie lat? PCOS chyba mam od zawsze, bo odkąd pamiętam moje @ byłby bardzo nieregularne ale tak "oficjalnie" zostałam zdiagnozowana około 8 lat temu. Wcześniej próbowałam inozytolu ale chyba przyjmowałam zbyt małą dawkę, nic mi to nie dało. Metforminy nigdy nie przyjmowałam. A co do diety to oj nieeee, zjadam wszystko co popadnie :D ale jak wskoczy mi troche nadprogramowych kilogramów to schodzę na niski IG by zrzucić co nieco ;)

    Starania od 2021

    👱‍♀️ 34 lata
    PCOS❌️ MTHFR ❌️ Hormony✅️
    AMH- 12,79 (03.22)🤯
    Zespół antyfosfolipidowy ✅️
    Homocysteina- 18.87 umol/l (01.24) 🤯
    10.07 umol/l (02.24) 😒 11.12 umol/l (03.24)🤬
    Hipoglikemia reaktywna 😵‍💫

    👦 32 lat
    Ciężka postać oligozoospermii- brak możliwości wykonania morfologii😔
    Kariotyp✅️

    Marzec 2022 1 wizyta w klinice
    19/07/22 start stymulacji
    30/07/22 punkcja
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ Blastocyst 🥰
    1.FET 02/09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 22/12/22cb 😭
    3.FET ❓️

    Walczę o obniżenie homocysteiny💊💊💊
  • Kzz Autorytet
    Postów: 674 243

    Wysłany: 10 lipca 2022, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam 2 przypadki w ktorych procedura udała sie za pierwszym razem, w tym jedna ciąża bliźniacza 3:) wiec głowa do góry uda się !! 😊

    Ja mam 28 lat , mąż 32. W maju minęło 3 lata starań. Prawie 3 lata zmarnowane na nieudolnych lekarzy , ale w końcu zdecydowaliśmy sie na klinikę .
    Mi. Dr kazał trzymac diete o niskim IG do odwołania. Do tego metformina i od kwiatnia spadło mi 10 kg .

  • Sarenka Autorytet
    Postów: 671 1025

    Wysłany: 11 lipca 2022, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, chyba każda z nas marzy o jak najszybszym efekcie :) A jak ogólnie trzymasz się na tej diecie? Nie jest trudno?

    Starania od 2021

    👱‍♀️ 34 lata
    PCOS❌️ MTHFR ❌️ Hormony✅️
    AMH- 12,79 (03.22)🤯
    Zespół antyfosfolipidowy ✅️
    Homocysteina- 18.87 umol/l (01.24) 🤯
    10.07 umol/l (02.24) 😒 11.12 umol/l (03.24)🤬
    Hipoglikemia reaktywna 😵‍💫

    👦 32 lat
    Ciężka postać oligozoospermii- brak możliwości wykonania morfologii😔
    Kariotyp✅️

    Marzec 2022 1 wizyta w klinice
    19/07/22 start stymulacji
    30/07/22 punkcja
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ Blastocyst 🥰
    1.FET 02/09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 22/12/22cb 😭
    3.FET ❓️

    Walczę o obniżenie homocysteiny💊💊💊
  • Kzz Autorytet
    Postów: 674 243

    Wysłany: 12 lipca 2022, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dieta spoko przestawiłam się bardzo szybko :)
    W sumie nie jadłam nie zdrowo tak po prostu ,, normalnie"
    Gorzej u mnie z emocjami :D po tylu cyklach jestem rozdrażniona tym i chciałabym czasami dac sobie spokój ze staraniami bo jestem wykończona

  • Zonka Przyjaciółka
    Postów: 68 41

    Wysłany: 12 lipca 2022, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    To jesteś w dużo lepszej sytuacji, mam nadzieje, ze Ci sie uda😊 Ja tez mam PCOS, a z kiepskimi wynikami męża możemy tylko pomarzyc o innych metodach niż in vitro.
    Cześć ! W grupie "starając się z pomocą medyczną" jest grupa KRIOBANK Białystok.
    Sama uczęszczam i polecam.


    Jeżeli chodzi o pcos i nasienie, mamy ten sam problem i jeżeli ktoś mówi tylko o ivf, to chyba myśli o naciąganiu...
    Poczytajcie o dietetyku Marcinie Ostaszewskim i dotkor Agnieszce Kuczyńskiej.


    Jesteśmy po nieudanej 1szej ivf i teraz poprawiany wyniki suplementami i dieta. Plemniki da się rozruszać.


    Jeżeli czas Was nie goni, to polecam zacząć od dietetyka, tylko wiem,że czeka się na konsultacje z 2miesiace .
    Czasem lepiej zawziętość i uczciwa dieta i kilka msc, niż rzucić kilkanaście tysięcy.
    My żyliśmy drugim, teraz przed drugą ivf spróbujemy 3msc lepszego życia ;)

  • Zonka Przyjaciółka
    Postów: 68 41

    Wysłany: 12 lipca 2022, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie na naturalne cudy, to chociaż do podkręcenia skuteczności kolejnej procedury :).
    I słabe nasienie to nie wyrok, wierzcie mi :)

  • Kzz Autorytet
    Postów: 674 243

    Wysłany: 12 lipca 2022, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zonka wrote:
    Jak nie na naturalne cudy, to chociaż do podkręcenia skuteczności kolejnej procedury :).
    I słabe nasienie to nie wyrok, wierzcie mi :)
    Hej !
    Trzeba walczyć jak najbardziej !
    Mój znajomy po nowotworze jądra( i usunięciu jednego) też dostał diagnozę że ojcem już nie zostanie.
    A tu proszę , za 5 mies urodzi się im maleństwo :)

  • Kzz Autorytet
    Postów: 674 243

    Wysłany: 12 lipca 2022, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zonka wrote:
    Cześć ! W grupie "starając się z pomocą medyczną" jest grupa KRIOBANK Białystok.
    Sama uczęszczam i polecam.


    Jeżeli chodzi o pcos i nasienie, mamy ten sam problem i jeżeli ktoś mówi tylko o ivf, to chyba myśli o naciąganiu...
    Poczytajcie o dietetyku Marcinie Ostaszewskim i dotkor Agnieszce Kuczyńskiej.


    Jesteśmy po nieudanej 1szej ivf i teraz poprawiany wyniki suplementami i dieta. Plemniki da się rozruszać.


    Jeżeli czas Was nie goni, to polecam zacząć od dietetyka, tylko wiem,że czeka się na konsultacje z 2miesiace .
    Czasem lepiej zawziętość i uczciwa dieta i kilka msc, niż rzucić kilkanaście tysięcy.
    My żyliśmy drugim, teraz przed drugą ivf spróbujemy 3msc lepszego życia ;)

    Jak cenowo wyglądają wizyty w Kirobanku?

  • Sarenka Autorytet
    Postów: 671 1025

    Wysłany: 12 lipca 2022, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zonka wrote:
    Cześć ! W grupie "starając się z pomocą medyczną" jest grupa KRIOBANK Białystok.
    Sama uczęszczam i polecam.


    Jeżeli chodzi o pcos i nasienie, mamy ten sam problem i jeżeli ktoś mówi tylko o ivf, to chyba myśli o naciąganiu...
    Poczytajcie o dietetyku Marcinie Ostaszewskim i dotkor Agnieszce Kuczyńskiej.


    Jesteśmy po nieudanej 1szej ivf i teraz poprawiany wyniki suplementami i dieta. Plemniki da się rozruszać.


    Jeżeli czas Was nie goni, to polecam zacząć od dietetyka, tylko wiem,że czeka się na konsultacje z 2miesiace .
    Czasem lepiej zawziętość i uczciwa dieta i kilka msc, niż rzucić kilkanaście tysięcy.
    My żyliśmy drugim, teraz przed drugą ivf spróbujemy 3msc lepszego życia ;)
    Ahh gdyby tylko mój stary faktycznie przestrzegał diety od A do Z :(

    Starania od 2021

    👱‍♀️ 34 lata
    PCOS❌️ MTHFR ❌️ Hormony✅️
    AMH- 12,79 (03.22)🤯
    Zespół antyfosfolipidowy ✅️
    Homocysteina- 18.87 umol/l (01.24) 🤯
    10.07 umol/l (02.24) 😒 11.12 umol/l (03.24)🤬
    Hipoglikemia reaktywna 😵‍💫

    👦 32 lat
    Ciężka postać oligozoospermii- brak możliwości wykonania morfologii😔
    Kariotyp✅️

    Marzec 2022 1 wizyta w klinice
    19/07/22 start stymulacji
    30/07/22 punkcja
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ Blastocyst 🥰
    1.FET 02/09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 22/12/22cb 😭
    3.FET ❓️

    Walczę o obniżenie homocysteiny💊💊💊
  • Mrs.Polka Znajoma
    Postów: 19 13

    Wysłany: 12 lipca 2022, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz wrote:
    Witam wszystkich. Czy któraś z was leczyła się w Klinice Bocian w Białymstoku? Jakie macie doświadczenia?
    Do ktorego lekarza uczęszczałyście?
    Witaj. Ja sie leczylam w Bocianie w Katowicach...mysle ze jest tam opieka na najwyzszym poziomie. Uwazam ze nie wazne czy klinika Bocian Bialystok czy Katowice...klinika na najwyzszym poziomie pomimo ze leczylam sie pare lat to tak uwazam. Kliniki ze soba wspolpracuja. Jestes w dobrych rekach

    Kzz lubi tę wiadomość

  • Kzz Autorytet
    Postów: 674 243

    Wysłany: 13 lipca 2022, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrs.Polka wrote:
    Witaj. Ja sie leczylam w Bocianie w Katowicach...mysle ze jest tam opieka na najwyzszym poziomie. Uwazam ze nie wazne czy klinika Bocian Bialystok czy Katowice...klinika na najwyzszym poziomie pomimo ze leczylam sie pare lat to tak uwazam. Kliniki ze soba wspolpracuja. Jestes w dobrych rekach
    Dzieki za odp ;)
    I jak u ciebie z efektywnością leczenia? Udało ci się powitać na świecie maleństwo???

  • Zonka Przyjaciółka
    Postów: 68 41

    Wysłany: 16 lipca 2022, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz wrote:
    Jak cenowo wyglądają wizyty w Kirobanku?
    Mają cennik, ale od razu wspomnę,że profesor trzyma się cennikae, a doktor Agnieszka daje troszkę zatrzymać w portfelu.


    U nas z dietą też jest problem... Ale wystarczy dorzucić to orzechy, to zieleniny.

    Jestem w szoku bo na prawdę mocno ograniczył napoje słodkie i alkohol, gdzie wcześniej nie było dnia od symbolicznego drinka czy piwka.

    Wychodzę z założenia,że nawet jak się ma pieniądze i zobaczy się,że nie wszystko da się kupić ( na naszym przykładzie), to w końcu wygrywa rozsądek.
    Nie prosiłam go o to, ale zobaczył ile kosztuje mnie przygotowanie do stymulacji, transfer, jakim byłam wrakiem po drugiej, słabej becie to coś go "strzeliło"

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ