Forum Starając się - ogólne Klub "nie będę płakać nad I kreską"
Odpowiedz

Klub "nie będę płakać nad I kreską"

Oceń ten wątek:
  • celia Autorytet

Wysłany: 23 września 2013, 14:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz podobno na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone ;) Choć takie metody to nie moja bajka :)

0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Anutka Autorytet

Wysłany: 23 września 2013, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Wiesz podobno na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone ;) Choć takie metody to nie moja bajka :)

0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

moja tez nie, chcę mężowi pokazać swój test :)

1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Dżola Ekspertka

Wysłany: 23 września 2013, 15:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    Dziewczyny, rozumiecie coś takiego?

http://torun.gazeta.pl/torun/1,48723,14641344,Test_za_kase_i______Kochanie__jestem_w_ciazy__Cieszysz.html#Cuk

dla mnie to masakra jakaś jest

16udyx8dlqyt9a9e.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 września 2013, 16:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jak widać pomysł na biznes ktoś znalazł. żal mi osób które z tego korzystają...

Anutka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 września 2013, 16:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie... nie bede plakac nad jedna kreska... A dzis ryczalam jak bobr...
    bylam u lekarza, powiedzial ze prawdopodobna jest ciaza, wiec sie ucieszylam. czekalam, czekalam a tu co??? jedna krecha a potem okres i bol. znow jestem sama, bo chlop oczywiscie nie kuma o co kaman.i od nowa licze TE dni i czekam z nadzieja ze bycmoze sie uda.

Anutka lubi tę wiadomość

• bajka_ Autorytet

Wysłany: 26 września 2013, 16:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja dziś mam już 2 dzień okresu, płaczu nie było...był w połowie cyklu jak dowiedziałam się, że pęcherzyk nie pękł. No nic...moja cierpliwość znowu zostaje wystawiona na próbę...oby ostatni raz!:)

Anutka lubi tę wiadomość

bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

p19u3e3k86t2qusv.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 września 2013, 16:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bajka masz chyba MORZE cierpliwośći... ja nie wiem ile jeszcze czasu wytrzymam i sie nie poddam.
    Pozdrawiam

Anutka, bajka_ lubią tę wiadomość

• rewelka Autorytet

Wysłany: 26 września 2013, 19:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anula23 wrote:
    Właśnie... nie bede plakac nad jedna kreska... A dzis ryczalam jak bobr...
    bylam u lekarza, powiedzial ze prawdopodobna jest ciaza, wiec sie ucieszylam. czekalam, czekalam a tu co??? jedna krecha a potem okres i bol. znow jestem sama, bo chlop oczywiscie nie kuma o co kaman.i od nowa licze TE dni i czekam z nadzieja ze bycmoze sie uda.

Nie chodź tak szybko do lekarza, bo tylko się nakręcasz, i jak na prawdę będziesz w ciąży, to on Ci powie, że owszem ciąża jest, ale bez zarodka, sam pęcherzyk i wtedy będziesz czekała około 3 tygodni wiedząc, że jesteś w ciąży ale może być bez dziecka.

DZIEWCZYNY NIE CHODZCIE DO GINEKOLOGÓW PRZED 7 TYGODNIEM CIĄŻY, SZKODA NERWÓW.

ulek lubi tę wiadomość

23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 września 2013, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz, nie nakrecam sie zabardzo. a u lekarza bylam bo chdze co 3 mieciace na kontrole. jestem po operacji jajnika. i tak jakos wyszlo...

dziekuje ze ktos sie odezwal ;)

• Anutka Autorytet

Wysłany: 26 września 2013, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    Nie chodź tak szybko do lekarza, bo tylko się nakręcasz, i jak na prawdę będziesz w ciąży, to on Ci powie, że owszem ciąża jest, ale bez zarodka, sam pęcherzyk i wtedy będziesz czekała około 3 tygodni wiedząc, że jesteś w ciąży ale może być bez dziecka.

ważne żeby dotrzeć do 10 tyg ciąży - wiecie becikowe i te sprawy :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2013, 19:47

1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 września 2013, 19:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam becikowe. Najwazniejsze to urodzic. zdrowe. w moim przypadku najwazniejsze teraz to zaciazyc,donosic zdrowego dzidziusia.

Anutka lubi tę wiadomość

• bella82 Autorytet

Wysłany: 27 września 2013, 00:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    chcialabym sie dolaczyc do Waszego "klubu" :-) moge?
    nam tez sie nie udalo w tym miesiacu, @ przyszla, ciezko bylo ale nie plakamal:-)
    zycze Wam wszystkim zielonych punkcikow na wykresach:-)

amela, Anutka lubią tę wiadomość

• rewelka Autorytet

Wysłany: 27 września 2013, 07:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym miesiącu, trochę odpuściłam, (oczywiście serduszka były w fazie płodnej) ale mam nadzieję, że nakręcać się nie będę, za czym idzie później nie będzie rozczarowania.

23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2013, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam teraz na zielone swiatelko. mam nadzieje ze tym razem sie uda. wczoraj bylam troche podlamana, maz pocieszal, uspokajal i troche sie wyciszylam. zobaczymy co bedzie :):)

• amela Autorytet

Wysłany: 27 września 2013, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki

Chciałabym do Was dołączyć jeżeli pozwolicie :)
    U mnie @ ma być w niedzielę, nie che się nastawiać, ale korci mnie żeby zrobić test, mam dwa w domu, ale chciałabym wytrzymać do niedzieli !!

ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2013, 16:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:

Hehe, Mówisz tak jak moja pani gin, powiedziała że jak test będzie pozytywny, to żeby od razu nie lecieć do niej tylko odczekać 2 - 3 tygodnie, to będzie co oglądać na USG.

Amela witam w klubie, u mnie małpa wyznaczona na jutro ale postanowiłam zrobić test w poniedziałek, jeśli się oczywiście nie zjawi. Trzeba kształtować charakter, a co!

Anutka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2013, 16:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez plakac nad jedna kreska w tym cyklu nie bede, bo sikac na test po prostu nie zamierzam! Ale gwarantuje, ze jak @ zobacze, to sie na pewno strasznie rozplacze!

Anutka lubi tę wiadomość

• mada_lena Autorytet

Wysłany: 27 września 2013, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyńy. Jeśli pozwólcie dołącze do Was:) bede testować za 8 dni.

ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • rewelka Autorytet

Wysłany: 27 września 2013, 17:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amaranta wrote:
    Hehe, Mówisz tak jak moja pani gin, powiedziała że jak test będzie pozytywny, to żeby od razu nie lecieć do niej tylko odczekać 2 - 3 tygodnie, to będzie co oglądać na USG.

Bo wiem co mówię, byłam w 7 tygodniu ciąży na USG, i nie było zarodka (7 tydzień to już późno) i P. Gin mi powiedział, że tak się zdarza, i są dwie możliwości, albo się zarodek pokaże albo nie... i trzeba będzie usunąć. Miałam przyjść za tydzień sprawdzić czy się pojawił, to był NAJGORSZY tydzień w moim życiu, ta niepewność jest dobijająca. Ogólnie zarodek powinien się wykształcić do 5-9 tygodnia ciąży, ale jak owulacja była np. później to może się to przesunąć.

Anutka lubi tę wiadomość

23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • amela Autorytet

Wysłany: 27 września 2013, 17:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amaranta wrote:

Amela witam w klubie, u mnie małpa wyznaczona na jutro ale postanowiłam zrobić test w poniedziałek, jeśli się oczywiście nie zjawi. Trzeba kształtować charakter, a co!

To ja też postaram się wytrzymać do niedzieli. Oby nie przyszła !!!

ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego