X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub "nie będę płakać nad I kreską"
Odpowiedz

Klub "nie będę płakać nad I kreską"

Oceń ten wątek:
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 23 września 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz podobno na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone ;) Choć takie metody to nie moja bajka :)

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 23 września 2013, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Wiesz podobno na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone ;) Choć takie metody to nie moja bajka :)

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png


    moja tez nie, chcę mężowi pokazać swój test :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 23 września 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    Dziewczyny, rozumiecie coś takiego?

    http://torun.gazeta.pl/torun/1,48723,14641344,Test_za_kase_i______Kochanie__jestem_w_ciazy__Cieszysz.html#Cuk


    dla mnie to masakra jakaś jest

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jak widać pomysł na biznes ktoś znalazł. żal mi osób które z tego korzystają...

    Anutka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie... nie bede plakac nad jedna kreska... A dzis ryczalam jak bobr...
    bylam u lekarza, powiedzial ze prawdopodobna jest ciaza, wiec sie ucieszylam. czekalam, czekalam a tu co??? jedna krecha a potem okres i bol. znow jestem sama, bo chlop oczywiscie nie kuma o co kaman.i od nowa licze TE dni i czekam z nadzieja ze bycmoze sie uda.

    Anutka lubi tę wiadomość

  • bajka_ Autorytet
    Postów: 368 454

    Wysłany: 26 września 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja dziś mam już 2 dzień okresu, płaczu nie było...był w połowie cyklu jak dowiedziałam się, że pęcherzyk nie pękł. No nic...moja cierpliwość znowu zostaje wystawiona na próbę...oby ostatni raz!:)

    Anutka lubi tę wiadomość

    bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

    p19u3e3k86t2qusv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bajka masz chyba MORZE cierpliwośći... ja nie wiem ile jeszcze czasu wytrzymam i sie nie poddam.
    Pozdrawiam

    Anutka, bajka_ lubią tę wiadomość

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 26 września 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anula23 wrote:
    Właśnie... nie bede plakac nad jedna kreska... A dzis ryczalam jak bobr...
    bylam u lekarza, powiedzial ze prawdopodobna jest ciaza, wiec sie ucieszylam. czekalam, czekalam a tu co??? jedna krecha a potem okres i bol. znow jestem sama, bo chlop oczywiscie nie kuma o co kaman.i od nowa licze TE dni i czekam z nadzieja ze bycmoze sie uda.

    Nie chodź tak szybko do lekarza, bo tylko się nakręcasz, i jak na prawdę będziesz w ciąży, to on Ci powie, że owszem ciąża jest, ale bez zarodka, sam pęcherzyk i wtedy będziesz czekała około 3 tygodni wiedząc, że jesteś w ciąży ale może być bez dziecka.

    DZIEWCZYNY NIE CHODZCIE DO GINEKOLOGÓW PRZED 7 TYGODNIEM CIĄŻY, SZKODA NERWÓW.

    ulek lubi tę wiadomość

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz, nie nakrecam sie zabardzo. a u lekarza bylam bo chdze co 3 mieciace na kontrole. jestem po operacji jajnika. i tak jakos wyszlo...

    dziekuje ze ktos sie odezwal ;)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    Nie chodź tak szybko do lekarza, bo tylko się nakręcasz, i jak na prawdę będziesz w ciąży, to on Ci powie, że owszem ciąża jest, ale bez zarodka, sam pęcherzyk i wtedy będziesz czekała około 3 tygodni wiedząc, że jesteś w ciąży ale może być bez dziecka.

    DZIEWCZYNY NIE CHODZCIE DO GINEKOLOGÓW PRZED 7 TYGODNIEM CIĄŻY, SZKODA NERWÓW.


    ważne żeby dotrzeć do 10 tyg ciąży - wiecie becikowe i te sprawy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2013, 19:47

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam becikowe. Najwazniejsze to urodzic. zdrowe. w moim przypadku najwazniejsze teraz to zaciazyc,donosic zdrowego dzidziusia.

    Anutka lubi tę wiadomość

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 27 września 2013, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    chcialabym sie dolaczyc do Waszego "klubu" :-) moge?
    nam tez sie nie udalo w tym miesiacu, @ przyszla, ciezko bylo ale nie plakamal:-)
    zycze Wam wszystkim zielonych punkcikow na wykresach:-)

    amela, Anutka lubią tę wiadomość

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 27 września 2013, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym miesiącu, trochę odpuściłam, (oczywiście serduszka były w fazie płodnej) ale mam nadzieję, że nakręcać się nie będę, za czym idzie później nie będzie rozczarowania.

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam teraz na zielone swiatelko. mam nadzieje ze tym razem sie uda. wczoraj bylam troche podlamana, maz pocieszal, uspokajal i troche sie wyciszylam. zobaczymy co bedzie :):)

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 27 września 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki

    Chciałabym do Was dołączyć jeżeli pozwolicie :)
    U mnie @ ma być w niedzielę, nie che się nastawiać, ale korci mnie żeby zrobić test, mam dwa w domu, ale chciałabym wytrzymać do niedzieli !!

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:

    DZIEWCZYNY NIE CHODZCIE DO GINEKOLOGÓW PRZED 7 TYGODNIEM CIĄŻY, SZKODA NERWÓW.

    Hehe, Mówisz tak jak moja pani gin, powiedziała że jak test będzie pozytywny, to żeby od razu nie lecieć do niej tylko odczekać 2 - 3 tygodnie, to będzie co oglądać na USG.


    Amela witam w klubie, u mnie małpa wyznaczona na jutro ale postanowiłam zrobić test w poniedziałek, jeśli się oczywiście nie zjawi. Trzeba kształtować charakter, a co!

    Anutka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez plakac nad jedna kreska w tym cyklu nie bede, bo sikac na test po prostu nie zamierzam! Ale gwarantuje, ze jak @ zobacze, to sie na pewno strasznie rozplacze!

    Anutka lubi tę wiadomość

  • mada_lena Autorytet
    Postów: 1501 2230

    Wysłany: 27 września 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyńy. Jeśli pozwólcie dołącze do Was:) bede testować za 8 dni.

    ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 27 września 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amaranta wrote:
    Hehe, Mówisz tak jak moja pani gin, powiedziała że jak test będzie pozytywny, to żeby od razu nie lecieć do niej tylko odczekać 2 - 3 tygodnie, to będzie co oglądać na USG.

    Bo wiem co mówię, byłam w 7 tygodniu ciąży na USG, i nie było zarodka (7 tydzień to już późno) i P. Gin mi powiedział, że tak się zdarza, i są dwie możliwości, albo się zarodek pokaże albo nie... i trzeba będzie usunąć. Miałam przyjść za tydzień sprawdzić czy się pojawił, to był NAJGORSZY tydzień w moim życiu, ta niepewność jest dobijająca. Ogólnie zarodek powinien się wykształcić do 5-9 tygodnia ciąży, ale jak owulacja była np. później to może się to przesunąć.

    Anutka lubi tę wiadomość

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 27 września 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amaranta wrote:
    Hehe, Mówisz tak jak moja pani gin, powiedziała że jak test będzie pozytywny, to żeby od razu nie lecieć do niej tylko odczekać 2 - 3 tygodnie, to będzie co oglądać na USG.


    Amela witam w klubie, u mnie małpa wyznaczona na jutro ale postanowiłam zrobić test w poniedziałek, jeśli się oczywiście nie zjawi. Trzeba kształtować charakter, a co!

    To ja też postaram się wytrzymać do niedzieli. Oby nie przyszła !!!

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ