Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2502 2147

    Wysłany: 3 maja 2021, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się nie chce snuć planów na ten cykl. Nawet zapomniałam wczoraj wziąć NAC gdzie wcześniej bardzo pilnowałam supli. Kwas foliowy mi się skończył 3 dni temu. Ogólnie co ma być to będzie.

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    01.2025 👨‍👩‍👧💖
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 3 maja 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nadal siedzimy bezalkoholowo u teściów. Po obiedzie będziemy się zbierać :) słodkie nic nie robienie jest mile :)
    Oliwka też olalam suple w tym miesiącu. I tak odpuszczamy, bo nie chce się martwić czy antybiotyk z grupy tetracyklin nie będzie mieć wpływu na zarodek. Poza tym wyczytałam, że po leczeniu ureaplasmy warto wstrzymać się z sensem tydzień. Co prawda było to na jednej stronie, ale jednak.
    14.05 mam wizytę na medicover do gina, mam nadzieję że pobierze mi wymazy bez zbędnego gadania i nie będę musiała za nie płacić w klinice. A w medi mam to w pakiecie

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 3 maja 2021, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka, ja wczoraj też w ogóle nie brałam supli 🙈 Powinnam zamówić testy owulacyjne, ale jakoś nie mogę się zebrać. Najgorzej, że w tym cyklu centralnie w okolicach owulacji wypadają mi zastrzyki, na które muszę chodzić co 3 miesiące (sprawa niezwiązana ze staraniami, schorzenie które na płodność ponoć nie wpływa). Zawsze po nich mam jakieś rozjechane cykle, zapewne z powodu stresu, bo one nie mają takich skutków ubocznych 🤷🏼‍♀️ A znowu następny cykl po tym będzie z lewej strony, z której nie wiem co się dzieje i na razie się nie dowiem, bo to i tak nic nie zmieni. Normalnie odechciewa się wszystkiego 😩

    🩵 2022
    🩷 2024
  • Manioka Autorytet
    Postów: 990 807

    Wysłany: 3 maja 2021, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliet wrote:
    Manioka, mi lekarz powiedział, że Clotrimazolum mogę używać zewnętrznie jeżeli będzie potrzeba. Poza tym pamiętaj, że w ciąży wszystko się zmienia i możesz dostać grzybka tak po prostu 🙈 a od luteiny dopochwowo to na pewno (przerabiałam temat) 😛
    Jak masz wątpliwości, to zapytaj swojego lekarza, co myśli na temat Clotrimazolum, bo tam jest napisane żeby używać w razie konieczności, no ale wiadomo, że nie będziesz tego stosować codziennie po kilka razy kiedy wszystko jest ok 😅

    Dziękuję za doradę 😉 ale uwierz mi, że jak ręką odjął 😁 przeszło mi wszystko nagle😉 a już się martwiłam 😑

    Juliet lubi tę wiadomość

    f2w39jcg9uvyycdv.png
  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 3 maja 2021, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manioka wrote:
    Dziękuję za doradę 😉 ale uwierz mi, że jak ręką odjął 😁 przeszło mi wszystko nagle😉 a już się martwiłam 😑
    Aha, no to super 😊

    Martyna ale zaszalałaś w tym miesiącu 🙈

    Manioka, Martyna33 lubią tę wiadomość

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2021, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej 😊 Jak tam dziewczyny po majówce? Te 3 dni zleciały zdecydowanie za szybko 🤪 ale mamy Maj i niech ten miesiąc będzie obfity w promienie słońca i ⏸ 🤭

    U mnie ostatni cykl przed zabiegiem, w zeszłym tygodniu coś się majaczyło na owulakach, zatestuje sobie w przyszłym tygodniu w urodziny męża, a może może 🤞
    I niestety baaardzo się stresuje zabiegiem, pierwszy raz w życiu będę mieć znieczulenie ogólne i mam stracha jak nie wiem 😒

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2021, 07:10

  • CestLaVie Autorytet
    Postów: 2067 1147

    Wysłany: 4 maja 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😊😊😊 wracam do rzeczywistości i umieram z przejedzenia 🤣🤣🤣

    U mnie dziś 2 dpo, w czwartek idę na monit potwierdzić owualcję 😊

    Anettaa lubi tę wiadomość

    7VErp3.png[/url]

    ja 33, on 33 - starania od maja 2020, główne od października 2020

    NAPROTECHNOLOGIA-start paź 2021 :) <3

    || 15.01. 2022 :) (9dpo) 20cs !!! :)
    17.01. bHCG 96,84, prog 62,50 (11dpo)
    19.01. bHCG 285,35 prog 63,50 (13 dpo)
    21.01. bHCG 672,42 :) (15 dpo)
    26.01. 4t+6 pęcherzyk ciążowy 5mm z pęcherzykiem zółtkowym <3
    16.02. 8t+2 z usg, dziecko z serduszkiem, 1,84 cm :) <3
    16.03. 12t+2 - 5,84 cm dziecka <3 prenatalne ok, niskie ryzyko wad genetycznych
    13.04. 16t+2 - 10,1 cm, to chłopiec ! ;)
    13.05. 20t+4 - 352 g, połówkowe ok ;)
    08.06. 24t+2 - Cezary ma 709 g ! <3
    07.07. 28t+2 - III prenatalne ok, 1209 g :)
    10.08. 33t+2 - Czarek waży 2500g :)
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 4 maja 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szok i jeszcze raz szok 🤯🤯🤯
    Tak się kończy gdy lekarz każe zrobić 2- 3 cykle przerwy po poronieniu 🤷‍♀️🤦‍♀️

    3a890f1fd63c.jpg

    Oliwka
    Miałaś nosa

    Na razie się nie cieszę, czekam na rozwój sytuacji

    abrakadabra, Otter, nick nieaktualny, futuremama, Monika7, Magda_Lena, Kate1811, Sparky, wariancja, Junjul, Manioka, Limonka26, maciejka, Niebieska Gwiazda, Julkaaa lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Anettaa Autorytet
    Postów: 1188 1008

    Wysłany: 4 maja 2021, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Szok i jeszcze raz szok 🤯🤯🤯
    Tak się kończy gdy lekarz każe zrobić 2- 3 cykle przerwy po poronieniu 🤷‍♀️🤦‍♀️

    3a890f1fd63c.jpg

    Oliwka
    Miałaś nosa

    Na razie się nie cieszę, czekam na rozwój sytuacji
    Ja jeszcze raz bardzo się cieszę..ale tak jak piszesz trzeba czekać 😍😍

    Ewelina26 lubi tę wiadomość

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 4 maja 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, ty nieposłuszna pacjentko😘 Trzymam kciuki za happy end!

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam @
    Jestem umówioną już na monitoring 13 mają 🙈

  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 4 maja 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina! 😍 😍 😍 😍 A ja tam po cichu gratuluję i mocno kciuki trzymam! 😍

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 4 maja 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 11:41

    Martyna33 lubi tę wiadomość

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2021, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    A ja zapisalam sie dzisiaj do gina, super opinie i co najlepsze przyjmuje przy szpitalu. Mam cicha nadzieje, ze w koncu powie co i jak, co dalej.
    Teraz tylko pozostaje czekac do wtorku, moglby chociaz ten maj byc szczesliwy :p
    W tym cyklu z Nac nic nie czuje, zadnego jajnika nawet..
    U mnie nac nie zadziałał .

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 4 maja 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, wygląda to na prawdę dobrze!!!! Trzymam kciuki ✊

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2021, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina!! O tym właśnie pisałam 😊 zaciskam kciuki 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2021, 13:53

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 4 maja 2021, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 11:41

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2021, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku NAC nie zdziałał kompletnie nic, odstawiłam go całkowicie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Ja w tamtym cyklu bralam pierwszy raz i dosyc mocno odczuwalam jajniki, mimo tego owulki tez nie bylo. Teraz biore juz 11 dzien i nic, zero bolu.
    Moze dziala tez na inne rzeczy oprocz owulki? Po tamtym cyklu brania go troche mi hormony sie wynormowaly
    Podobno ogólnie na organizm jest okej ja miałam z nim ładny pęcherzyk 18 mm ale owulacji i tak nie było

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 4 maja 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 11:41

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ