X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka wrote:
    Maciejka wspolczuje zamieszania z pracą, rozumiem Twój stres...wiesz jeśli nie liczysz na wielką świetlaną przyszłość w tej firmie to ja bym myślała tylko i wyłącznie o sobie....ja osobiście nie poznałam pracodawcy nawet znajomych, który myślałby tak mocno o pracowniku....


    Ja chwala mam tą umowę, nie poqiedzialam nic przy podpisywaniu ale mam zamiar w tym tygodniu ich uswiadomic na czym stoją....

    Moje mdlosci i wymioty sa okropne, nie wiem jak dlugo pociagne w pracy, chyba ze jakas magia sie zadzieje albo jeden z pierdyliarda sposobow mi pomoże....🙏

    Łącze się w bólu... musimy dotrwać do 2 trymestru i może będzie lżej :(

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manioka wrote:
    Kochana problem jest taki, że musisz to przejść.. Jak u Ciebie to wygląda? Wymiotujesz o danej godzinie czy to jest nie ważne od pory dnia? 🤔
    Wymiotuje od rana do wieczora, po wszystkim, po lyku wody nawet....
    Rano z pelna swiadomoscia zjadam jakakolwiek kanapke, wymiotuje i jazda do pracy....w ciagu dnia różnie, raz od razu raz po godzinie....aktualnie jade na lokomotiv, zamowila te gumy pregna....cokolwiek, wiecie gdyby chociqz bylo jedno cos po czym nie wymiotuje, na prawde moglabym jesc od rana do nocy nie wiem tylko jarmuz gdyby to mi pomagalo....

  • Domistr Autorytet
    Postów: 430 421

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Kochana a nie miałaś usg przez/po owulacji? 🧐 Skoro nie wiesz jakie było endo, to wnioskuje ze nie, a to bardzo dziwne ze stymulacja bez usg
    Miałam monitoring w 12 dc I dostałam zastrzyk ovitrelle, jednak nie zapytałam jaka jest grubość endometrium a lekarz tez nic nie mówił, był piękny pęcherzy i zalecenie żeby działać 🙄

    13dpo ⏸ Beta hcg 131,20 mlu/ ml 🥰 (13.11.21)
    30.11 Jest ❤
    14.12 19,4mm szczęścia 🥰
    07.01 Badania prenatalne- zdrowy dzidziuś ❤CRL 5,77 cm
    11 01 CRL 6,25 cm 🥰
    08.02 usg- wszystko dobrze z dzidziusiem 🥰
    03.03 360g II prenatalne wczynka 💞
    08.03 374g 💞
    05.04 754g💞
    10.05
    13.05 III prenatalne
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka wrote:
    Wymiotuje od rana do wieczora, po wszystkim, po lyku wody nawet....
    Rano z pelna swiadomoscia zjadam jakakolwiek kanapke, wymiotuje i jazda do pracy....w ciagu dnia różnie, raz od razu raz po godzinie....aktualnie jade na lokomotiv, zamowila te gumy pregna....cokolwiek, wiecie gdyby chociqz bylo jedno cos po czym nie wymiotuje, na prawde moglabym jesc od rana do nocy nie wiem tylko jarmuz gdyby to mi pomagalo....
    Próbowałaś bagietki białej z almette ? Nie dużo, zjeść w łóżku. U mnie się zawsze przyjmuje.
    Herbata miętowa rano?
    Nie wiem, jak jest tak mega źle to ja bym waliła do szpitala na kroplówki...

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • maciejka Autorytet
    Postów: 597 426

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka wrote:
    Wymiotuje od rana do wieczora, po wszystkim, po lyku wody nawet....
    Rano z pelna swiadomoscia zjadam jakakolwiek kanapke, wymiotuje i jazda do pracy....w ciagu dnia różnie, raz od razu raz po godzinie....aktualnie jade na lokomotiv, zamowila te gumy pregna....cokolwiek, wiecie gdyby chociqz bylo jedno cos po czym nie wymiotuje, na prawde moglabym jesc od rana do nocy nie wiem tylko jarmuz gdyby to mi pomagalo....
    Jak daje Ci się to ukryć w pracy? Nikt się nie domyśla skoro aż tak męczą Cię wymioty?

    02.2021 ⏸
    03.2021 7 tydz 💔
    15.06.2021⏸ 12 dpo
    21.06.2021 18 dpo beta hcg 3134,14
    24.06.2021 21 dpo beta hcg 12678,64

    w57vs65gi8metzy8.png
  • maciejka Autorytet
    Postów: 597 426

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka wrote:
    Maciejka wspolczuje zamieszania z pracą, rozumiem Twój stres...wiesz jeśli nie liczysz na wielką świetlaną przyszłość w tej firmie to ja bym myślała tylko i wyłącznie o sobie....ja osobiście nie poznałam pracodawcy nawet znajomych, który myślałby tak mocno o pracowniku....


    Ja chwala mam tą umowę, nie poqiedzialam nic przy podpisywaniu ale mam zamiar w tym tygodniu ich uswiadomic na czym stoją....

    Moje mdlosci i wymioty sa okropne, nie wiem jak dlugo pociagne w pracy, chyba ze jakas magia sie zadzieje albo jeden z pierdyliarda sposobow mi pomoże....🙏
    Wiesz nic nie tracę. Mogę jedynie zyskać umowę. A jak nie wyjdzie to pójdę na bezrobocie. Mam jeszcze jedna ofertę pracy ale to dopiero od wrzesnia. I miał być okres próbny No to już na pewno będzie po mnie ciąże widać

    02.2021 ⏸
    03.2021 7 tydz 💔
    15.06.2021⏸ 12 dpo
    21.06.2021 18 dpo beta hcg 3134,14
    24.06.2021 21 dpo beta hcg 12678,64

    w57vs65gi8metzy8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 uwierz mi ja już wszystkiego próbuje, krakersy, kanapki, banany, woda, herbata, zupa, jogurt, wszystko leci....nawet zaczelam wstawac w nocy zjeść zeby mnie rano tak nie ssalo....nic z tego. Przez chwile bulka z serem byla ok, przez chwile...dzis mam do pracy makaron ugotowany...zobaczymy

    A w pracy wie jedna kolezabka z ktora zazwyczaj jestem na zmianie, a ja siedze z dala od recepcji za to blisko toalety....najgorzej jak jest klient, ostatnio w czasie wizyty zjadlam taknduzo cukierkow imbirowych ze pozniej mialam rany na podniebieniu....

  • Manioka Autorytet
    Postów: 990 807

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka niestety to cholerstwo będzie towarzyszyło do drugiego trymestru.. Jeżeli te wymioty są dla Ciebie aż tak bardzo uporczywr to zgłoś się do lekarza prowadzącego, może coś poradzi lub kroplówki tak jak tutaj było wspominane.. 😑 Ja dostałam czopki.. Ale ich nie stosowałam, bo wymioty były tylko około godziny 9-10 a potem tylko mdłości mnie męczyły, ale byłam w stanie coś zjeść 😊

    f2w39jcg9uvyycdv.png
  • Just95 Przyjaciółka
    Postów: 134 32

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna 33
    Nie było mnie tu jakiś czas...być może mnie jeszcze pamiętasz;) jestem też w ciąży, to nasz 10 tydzień <3
    Chciałam zapytać czy Ty może przyjmujesz luteine lub duphaston? Pytam ponieważ mówi szwagierke twierdzą, że powinno się przyjmować. Mają zdanie , że wtedy ciaza jest bezpieczna...pamiętam, że Ty jak też ja miałyśmy pronienie wcześniej...dlatego pytam czy coś przyjmujesz poza witaminkami?
    Z góry dziękuję za odwiedź! ;*
    Gorąco pozdrawiam Was wszystkie drogie Panie :)

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just95 wrote:
    Martyna 33
    Nie było mnie tu jakiś czas...być może mnie jeszcze pamiętasz;) jestem też w ciąży, to nasz 10 tydzień <3
    Chciałam zapytać czy Ty może przyjmujesz luteine lub duphaston? Pytam ponieważ mówi szwagierke twierdzą, że powinno się przyjmować. Mają zdanie , że wtedy ciaza jest bezpieczna...pamiętam, że Ty jak też ja miałyśmy pronienie wcześniej...dlatego pytam czy coś przyjmujesz poza witaminkami?
    Z góry dziękuję za odwiedź! ;*
    Gorąco pozdrawiam Was wszystkie drogie Panie :)


    Pamietam!! Zastanawiałam się jak moja pozytywna ciążowa koleżanka ! :)
    Nie przyjmuje żadnych leków :) nie mam podstaw do przyjmowania progesteronu, a jak każdy lek brany niepotrzebnie, może przyczynić się do powstania wad płodu.
    Ty jesteś już w 10 tygodniu! A progesteron jeśli jest zlecamy to od początku ciąży i w 12 tyg się już odstawia, także już nie masz sensu brać :)
    Opowiadaj, czy miałaś usg?:)
    Mam już gotowe info w notatkach także wstawi Ci tutaj:

    Badanie PRISM 2015-2017 rok, opublikowane 2020
    https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31583604/

    Skrót od mojej gin:
    Efekty uboczne duphastonu branego bez wskazań: zwiększone ryzyko wodoglowia, malformacji sercowo-naczyniowej
    Wskazania do przyjmowania progesteronu:
    1. 3 i więcej poronienia
    2. Przedwczesny poród w przeszłości
    3. Skrócenie szyjki (16-24tc mniejsza niż 25mm)
    4. Ciąża z pomocą invitro gdzie nie ma swojego cialka żółtego
    No i niedomoga lutealna, jeśli była potwierdzona przed ciążą.
    Plamienia, ból brzucha, krwiaki- nie są wskazaniem. Nie ma tez czegoś takiego jak „weźmie pani profilaktycznie”. Zdrowa ciąża nie potrzebuje żadnej profilaktyki.
    Jednak jeśli po przeczytaniu się przerazicie co wy bierzecie bez wskazań, pamiętajcie - nie odstawiamy gwałtownie progesteronu, robimy to już po 12 tyg.




    Just95 lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Just95 Przyjaciółka
    Postów: 134 32

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Pamietam!! Zastanawiałam się jak moja pozytywna ciążowa koleżanka ! :)
    Nie przyjmuje żadnych leków :) nie mam podstaw do przyjmowania progesteronu, a jak każdy lek brany niepotrzebnie, może przyczynić się do powstania wad płodu.
    Ty jesteś już w 10 tygodniu! A progesteron jeśli jest zlecamy to od początku ciąży i w 12 tyg się już odstawia, także już nie masz sensu brać :)
    Opowiadaj, czy miałaś usg?:)
    Mam już gotowe info w notatkach także wstawi Ci tutaj:

    Badanie PRISM 2015-2017 rok, opublikowane 2020
    https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31583604/

    Skrót od mojej gin:
    Efekty uboczne duphastonu branego bez wskazań: zwiększone ryzyko wodoglowia, malformacji sercowo-naczyniowej
    Wskazania do przyjmowania progesteronu:
    1. 3 i więcej poronienia
    2. Przedwczesny poród w przeszłości
    3. Skrócenie szyjki (16-24tc mniejsza niż 25mm)
    4. Ciąża z pomocą invitro gdzie nie ma swojego cialka żółtego
    No i niedomoga lutealna, jeśli była potwierdzona przed ciążą.
    Plamienia, ból brzucha, krwiaki- nie są wskazaniem. Nie ma tez czegoś takiego jak „weźmie pani profilaktycznie”. Zdrowa ciąża nie potrzebuje żadnej profilaktyki.
    Jednak jeśli po przeczytaniu się przerazicie co wy bierzecie bez wskazań, pamiętajcie - nie odstawiamy gwałtownie progesteronu, robimy to już po 12 tyg.
    Dziękuję za odpowiedź * jak miło, że mnie pamiętasz koleżanko <3
    Tak miałam już usg w 8 tygodniu ciąży :) widziałam nasze maleństwo i bijące serduszko <3 robiłam też zestaw badań. Kolejna wizytę mam w środę(lekarz zalecił 13 lipca, ale w środę idę tak sama z siebie,cudownie jest widzieć nasze WSZYSTKO <3). Jestem szczęśliwa <3 Tak jak i Ty :* opowiadaj jak u Ciebie? Jak się czujecie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2021, 15:05

  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2226 1791

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    O jeżu, ja wam tak strasznie gratuluję i tak bardzo mnie to dołuje jednocześnie 😢
    Jakiś wysyp kresek dziś na różnych tematach a ja się nastawiam na cykl bez szans 😢

    Bardzo to rozumiem 😔 Strasznie mi przykro, że mi ciągle się nie udaje, jednak zawsze szczerze cieszę się, że pojawiają się dwie kreski, szczególnie u dziewczyn, które się chwilę już starały. Ale też mam taką nostalgię, że to wciąż nie ja i ogólnie ostatnio jest jakoś gorzej 🥺 mam cichą nadzieję, że mój miesiąc też w końcu nadejdzie. Długo się staracie? Kochana liczę, że wyjdzie dla nas też słońce niebawem ⛅ 😘

    Starania od 09.2020

    3xcb 💔
    2xcp 💔

    ♀️ hashimoto, IO, pcos
    ♂️ nasienie bardzo OK ✅

    Kir Bx, 3/5 obecnych ✔️
    AlloMlr ✔️
    IMK ✔️
    Cross match 67 ➡️23 🎉
    Histeroskopia - stan zapalny (cd56 +)
    💊Tariavid + Metronidazol
    SonoHsg ✔️

    🔥2024🔥ivf start!
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just95 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź * jak miło, że mnie pamiętasz koleżanko <3
    Tak miałam już usg w 8 tygodniu ciąży :) widziałam nasze maleństwo i bijące serduszko <3 robiłam też zestaw badań. Kolejna wizytę mam w środę(lekarz zalecił 13 lipca, ale w środę idę tak sama z siebie,cudownie jest widzieć nasze WSZYSTKO <3). Jestem szczęśliwa <3 Tak jak i Ty :* opowiadaj jak u Ciebie? Jak się czujecie?

    Cieszę się ze wszystko u Was dobrze 😊
    U nas tez super, miałam usg w 6+4 i 9 tygodniu :) następne usg już prenatalne na początku lipca 😍
    Zakupiłam detektor tętna i wczoraj słuchaliśmy z mężem serducha w domku.

    Męczą mnie mdłości i wymioty, ale do tego już się trochę przyzwyczaiłam :) poza tym czuje się dobrze i myśle pozytywnie 👌

    Just95 lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5230 6559

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Bardzo to rozumiem 😔 Strasznie mi przykro, że mi ciągle się nie udaje, jednak zawsze szczerze cieszę się, że pojawiają się dwie kreski, szczególnie u dziewczyn, które się chwilę już starały. Ale też mam taką nostalgię, że to wciąż nie ja i ogólnie ostatnio jest jakoś gorzej 🥺 mam cichą nadzieję, że mój miesiąc też w końcu nadejdzie. Długo się staracie? Kochana liczę, że wyjdzie dla nas też słońce niebawem ⛅ 😘

    Nie wiem od kiedy to liczyć,😊 - od testów owu, od temperatury czy od chęci? tak naprawdę nie zabezpieczamy się od ponad roku, a z ilością ❤️ nigdy nie było problemów 🤷
    No nic, może kiedyś 😉

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    "wszystko to, co mam, wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja"

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔

    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

    listopad 2022 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Just95 Przyjaciółka
    Postów: 134 32

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Cieszę się ze wszystko u Was dobrze 😊
    U nas tez super, miałam usg w 6+4 i 9 tygodniu :) następne usg już prenatalne na początku lipca 😍
    Zakupiłam detektor tętna i wczoraj słuchaliśmy z mężem serducha w domku.

    Męczą mnie mdłości i wymioty, ale do tego już się trochę przyzwyczaiłam :) poza tym czuje się dobrze i myśle pozytywnie 👌
    Robiłaś sobie na własny koszt prenatalne?
    To piękne słyszeć bicie serca <3
    Mi jest niedobrze z rana i wieczorem..Ale nie wymiotuje. Jestem tez senna, więc bardzo często w porę obiadową robię drzemkę tak około 30 min. Czy już widzisz u siebie brzuszek? Ja przytyłam nawet 2 kg hehe..może dlatego ,że więcej pije i jem. Wcześniej miałam trochę dietę ;)

  • Just95 Przyjaciółka
    Postów: 134 32

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Cieszę się ze wszystko u Was dobrze 😊
    U nas tez super, miałam usg w 6+4 i 9 tygodniu :) następne usg już prenatalne na początku lipca 😍
    Zakupiłam detektor tętna i wczoraj słuchaliśmy z mężem serducha w domku.

    Męczą mnie mdłości i wymioty, ale do tego już się trochę przyzwyczaiłam :) poza tym czuje się dobrze i myśle pozytywnie 👌
    Robiłaś sobie na własny koszt prenatalne?
    To piękne słyszeć bicie serca <3
    Mi jest niedobrze z rana i wieczorem..Ale nie wymiotuje. Jestem tez senna, więc bardzo często w porę obiadową robię drzemkę tak około 30 min. Czy już widzisz u siebie brzuszek? Ja przytyłam nawet 2 kg hehe..może dlatego ,że więcej pije i jem. Wcześniej unikałam niektórych produktów hehe ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2021, 15:25

  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2340 2364

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Bardzo to rozumiem 😔 Strasznie mi przykro, że mi ciągle się nie udaje, jednak zawsze szczerze cieszę się, że pojawiają się dwie kreski, szczególnie u dziewczyn, które się chwilę już starały. Ale też mam taką nostalgię, że to wciąż nie ja i ogólnie ostatnio jest jakoś gorzej 🥺 mam cichą nadzieję, że mój miesiąc też w końcu nadejdzie. Długo się staracie? Kochana liczę, że wyjdzie dla nas też słońce niebawem ⛅ 😘

    W punkt opisane to co aktualnie czuję 🙁 Forumowe kreski naprawdę mnie szczerze cieszą, ale jednak zawsze przypominają mi „ale Ty nie tym razem”.
    Powiem Wam, że ja chyba najgorzej znoszę pytania od rodziców - kiedy zostaną dziadkami. Wiem, że tak bardzo na to czekają... Ostatnio mój tata poczuł się źle, wzywaliśmy karetkę do niego - na szczęście wszystko ok, wina upałów i cukrzycy- i w takich sytuacjach mam myśli, że co gdyby nie daj Boże któremuś z nich coś się stało i nie doczekają wnuka, że ich wtedy zawiodę 😢🥺

    ⏳Starania od 12.2020
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️
    ❌ AMH 13,04/ PCOS/ IO/ PAI-1 hetero/ MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny↕️/ cross-match 44-46%⬆️ - immunosupresja
    ✔️IMK/ alloMLR 31,6%/ wycinki CD138 i CD56/ kariotyp ok/ histeroskopia i sono-hsg

    🧔🏻‍♂️
    ❌ teratozoospermia: morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny 👎🏼
    ✔️ilość i ruchliwość plemników/ DFI w normie (21%)/ kariotyp ok
    ▪️HLA: C1C2
    ——————————————————
    💎 9 cykli stymulowanych ✖️
    💎 2 x IUI ✖️
    💎 05.2023 I IVF- 10 komórek zapłodnionych- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️ 4BB (EG, AH, encorton, accofil, acard)- beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6 komórek zapłodnionych- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️ 4BA (EG, encorton, acard, neoparin, accofil, atosiban, relanium, akupunktura)- bhcg 4dpt 4,85; 6dpt ⏸️ 33,3; 8dpt 106; 12dpt 129💔
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just95 wrote:
    Robiłaś sobie na własny koszt prenatalne?
    To piękne słyszeć bicie serca <3
    Mi jest niedobrze z rana i wieczorem..Ale nie wymiotuje. Jestem tez senna, więc bardzo często w porę obiadową robię drzemkę tak około 30 min. Czy już widzisz u siebie brzuszek? Ja przytyłam nawet 2 kg hehe..może dlatego ,że więcej pije i jem. Wcześniej miałam trochę dietę ;)

    Ja mieszkam za granicą i całą ciąże prowadzę na własny koszt, prenatalne również :)
    Ja już widze u siebie brzuszek, chociaż nie przytyłam ani grama 🤷🏼‍♀️ Jem więcej, żeby mnie nie mdlilo i jem mniej zdrowe rzeczy niestety, bo od zielonego mnie odrzuciło. Ale nie przytyłam, wiec chyba organizm spala to jedzienie🤷🏼‍♀️😂

    Nie chce tutaj dziewczynom zaśmiecać wątek tematami ciążowymi :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2021, 15:28

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2340 2364

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Nie chce tutaj dziewczynom zaśmiecać wątek tematami ciążowymi :(
    Heej jakie zaśmiecać?! Kochana, co jak co, ale ty tu jesteś członkiem pingwinkowego klubu i twoje marudzenie/cieszenie się/ pokazywanie nam zdjęć z usg jest tu zawsze mile widziane 😊
    Dajesz tu iskierkę nadziei na cud 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2021, 15:35

    Martyna33 lubi tę wiadomość

    ⏳Starania od 12.2020
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️
    ❌ AMH 13,04/ PCOS/ IO/ PAI-1 hetero/ MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny↕️/ cross-match 44-46%⬆️ - immunosupresja
    ✔️IMK/ alloMLR 31,6%/ wycinki CD138 i CD56/ kariotyp ok/ histeroskopia i sono-hsg

    🧔🏻‍♂️
    ❌ teratozoospermia: morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny 👎🏼
    ✔️ilość i ruchliwość plemników/ DFI w normie (21%)/ kariotyp ok
    ▪️HLA: C1C2
    ——————————————————
    💎 9 cykli stymulowanych ✖️
    💎 2 x IUI ✖️
    💎 05.2023 I IVF- 10 komórek zapłodnionych- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️ 4BB (EG, AH, encorton, accofil, acard)- beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6 komórek zapłodnionych- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️ 4BA (EG, encorton, acard, neoparin, accofil, atosiban, relanium, akupunktura)- bhcg 4dpt 4,85; 6dpt ⏸️ 33,3; 8dpt 106; 12dpt 129💔
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2226 1791

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka26 wrote:
    W punkt opisane to co aktualnie czuję 🙁 Forumowe kreski naprawdę mnie szczerze cieszą, ale jednak zawsze przypominają mi „ale Ty nie tym razem”.
    Powiem Wam, że ja chyba najgorzej znoszę pytania od rodziców - kiedy zostaną dziadkami. Wiem, że tak bardzo na to czekają... Ostatnio mój tata poczuł się źle, wzywaliśmy karetkę do niego - na szczęście wszystko ok, wina upałów i cukrzycy- i w takich sytuacjach mam myśli, że co gdyby nie daj Boże któremuś z nich coś się stało i nie doczekają wnuka, że ich wtedy zawiodę 😢🥺

    Robisz wszystko co możesz 😘 też mam takie myśli, mój tata mówił kiedyś, że chciałby być dość młodym dziadkiem, żeby jeszcze móc aktywnie spędzać czas z wnukami. Czasem mam też wyrzuty sumienia, że może mogłam zacząć rok wcześniej starania? To są irracjonalne myśli ale gdzieś siedzą w głowie 🙄

    Starania od 09.2020

    3xcb 💔
    2xcp 💔

    ♀️ hashimoto, IO, pcos
    ♂️ nasienie bardzo OK ✅

    Kir Bx, 3/5 obecnych ✔️
    AlloMlr ✔️
    IMK ✔️
    Cross match 67 ➡️23 🎉
    Histeroskopia - stan zapalny (cd56 +)
    💊Tariavid + Metronidazol
    SonoHsg ✔️

    🔥2024🔥ivf start!
‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ