X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och, Limonka! Tulę Cię mocno. Jeśli udało Wam się trafić na dobrego specjalistę, to wspaniale! Wiadomo, że bezowulacyjne cykle się zdarzają każdej kobiecie. Nawet jak kobieta nie ma żadnych problemów z owulacją, to i tak jeden- dwa cykle w roku może mieć bezowulacyjne i jest to zupełnie normalne. Także nic się nie łam 🙂 Nawet jeśli trzeba podrasować komórki, to to zrobisz i już jesteś dwa kroki do przodu do pozytywnego testu ciążowego. Plan masz, teraz trochę niech głowa odpocznie 😉
    Polecam posłuchać dziewczyn z Akademii Płodności odnośnie tego odpoczynku dla głowy 😉
    Trzymam kciuki za Was 😘

    Limonka26 lubi tę wiadomość

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx, gratuluję nowego samochodu 😀 Rozumiem doskonale Twoją radość z zakupu i „zamiłowanie” do SUVów 😉 My w grudniu kupowaliśmy samochód, też SUVa. Cóż to była za radość 😂

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1589 1170

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, a wy co za suva kupowaliście?

    Oj! Już się nie możemy doczekać jutrzejszego (dzisiejszego! 😍) wieczora, aż go odbierzemy :) mimo, że auto miało być moje, to już widzę, jak będziemy się bić, kto pierwszy wstanie do pracy i weźmie auto :D jak dzieci się cieszymy. Moje auto (Passat w kombi) już mnie męczyło bardzo niskim podwoziem. Mam czasem okazję jeździć Rav3 i piękne jest to jak nie muszę się z niej wygramotać jak paralityk, żeby wysiąść. Noo i moc silnika, w Tiguanie bajeczka, czuć pod nogą konie. Jaram się, oj jaram się! 😍 😍 😍

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx, rozbawiłaś mnie z rana 😂 To dzisiaj wieczór będziesz jeździć samochodem czy bardziej patrzeć jaki ładny? 😉
    My mamy Hyundai Tucson w kolorze Olivine Grey 😍 Uwielbiam go 😀

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam :)
    Ja dzisiaj testować miałam ale odpuściłam tempka spadła jaczuje się okresowo a widok jednej kreski mnie dobije tylko już wolę okres

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka26 wrote:
    Mieliśmy dziś pierwszą wizytę w klinice, jeszcze wczoraj zastanawiałam się czy na nią iść, bo zapisywałam się jak mąż odebrał te pierwsze złe wyniki nasienia. Ogólnie mam załamkę bo to wcale może nie u męża jest główny problem 😭
    Okazało się, że u mnie wygląda to na cykl bezowulacyjny. Lekarz stwierdził, że ogólnie mam jajniki policystyczne i przy takich jajnikach te owulacje mogą być bardzo słabe, albo może ich nie być w ogóle. Endometrium mam 7mm, wyglądające jak w pierwszej fazie. Dostałam na przyszły miesiąc stymulację lamettą...
    Generalnie jestem w szoku, bo zawsze jak badałam proga, albo kilka razy ostatnio u ginekologa miałam ciało żółte. Zastanawiam się jeszcze czy mogłam tak pechowo trafić, bo wcześniejsze miesiące zawsze jakiś pęcherzyk rósł na prawym jajniku i wiem, że ten prawy jajnik funkcjonuje, a w tym miesiącu niby miałam 14mm pęcherzyk na lewym ☹️

    A i właśnie doczytałam, że chyba też ovitrelle po tym wszystkim.
    W ogóle nie ogarniam tego tematu 😞

    Limonka, ja mam takie przemyślenia:
    1. Czy nie było płynu w zatoce douglasa? Pęcherzyk mógł pęknąć dopiero przed wizytą i nie utworzyło się jeszcze ciałko.
    2. Tak jak już pisały dziewczyny 2-3 cykle bez owulacyjne to norma. Masz potwierdzone usg ze masz cykle owulacyjne. Lekarz, który po jednym usg gdzie nie ma owulacji daje stymulacje to nie jest dobry specjalista 🤯. Taka stymulacja podczas regularnych cyklów owulacyjnych może Ci rozpieprzyć cykle na długo. Często tez przy zastosowaniu stymulacji przy swoich owulacjach cykl staje się bezowulacyjnym.
    3. Miałaś cialka żółte wiec pęcherzyk pękają wiec po cholerę dał Ci ovitrelle...

    To jest jeszcze gorzej niż lekarze przepisujący wszystkim duphaston...

    Dla mnie lekarz jest przegrany, dobry lekarz zrobiłby usg jeszcze w dwóch cyklach i dopiero podjął decyzje. Lub wziął pod uwagę Twoje wcześniejsze monitoringi. Ciekawe jak potem będzie Ci cykle regulował po stymulacji, pewnie tabletkami anty🤬

    A jeszcze dwie kwestie:
    3. Co do jakości komórek to się nie wypowiem bo nie znam takich badań które by potwierdzały ze lek na raka (lametta) może podnieść jakość komórek... brzmi trochę absurdalnie ale tak jak mówię- nie widziałam takich badań nigdy

    4. Decyzja lekarza i stymulacji wyglada jakby opierała się na zbiciu z Ciebie kasy, bo bo wiadomo ze na ten stymulacji będziesz miała nie mało monitoringów/wizyt 🤷🏼‍♀️ A jakby Ci powiedział ze u Ciebie wszystko ok to by na Tobie już więcej nie zarobił

    Oczywiście to tylko moje przemyślenia, każdy ma inne zdanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2021, 07:25

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2684

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2022, 06:56

    Olenkaqx, Limonka26, Oliwka91, futuremama, maciejka, Juliet, Nunakala lubią tę wiadomość

  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1589 1170

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika7 wrote:
    Olenkaqx, rozbawiłaś mnie z rana 😂 To dzisiaj wieczór będziesz jeździć samochodem czy bardziej patrzeć jaki ładny? 😉
    My mamy Hyundai Tucson w kolorze Olivine Grey 😍 Uwielbiam go 😀
    Monia piękny! 😍 😍 Też rozważałam Hyundaia, ale zaufanie od lat do VW wygrało :)

    Otter 😂 czytasz mi w myślach! Mam właśnie niecny plan, w którym jest i mąż i auto 😂😂😂
    Piękny pęcherzyk, to jeszcze dzień lub dwa i powinien pękać :) trzymam kciuki za wasze łóżkowe szaleństwa! 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2021, 08:54

    futuremama, Otter lubią tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2226 1791

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejka nie nie nie! To jest grupa pingwinkowa, nie staraniowa i znamy się nie od dziś więc wiadomo, że przeżywamy wspólnie nasze ciąże 😘 to nie jest tak, że boli bo ja się cieszę z każdej jednej ciąży tu. Bo wiem, że wystarana i daje mi nadzieję 💚

    Olenkaqx, Juliet, maciejka lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2020

    3xcb 💔
    2xcp 💔

    ♀️ hashimoto, IO, pcos
    ♂️ nasienie bardzo OK ✅

    Kir Bx, 3/5 obecnych ✔️
    AlloMlr ✔️
    IMK ✔️
    Cross match 67 ➡️23 🎉
    Histeroskopia - stan zapalny (cd56 +)
    💊Tariavid + Metronidazol
    SonoHsg ✔️

    🔥2024🔥ivf start!
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2349 2383

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Limonka, ja mam takie przemyślenia:
    1. Czy nie było płynu w zatoce douglasa? Pęcherzyk mógł pęknąć dopiero przed wizytą i nie utworzyło się jeszcze ciałko.
    2. Tak jak już pisały dziewczyny 2-3 cykle bez owulacyjne to norma. Masz potwierdzone usg ze masz cykle owulacyjne. Lekarz, który po jednym usg gdzie nie ma owulacji daje stymulacje to nie jest dobry specjalista 🤯. Taka stymulacja podczas regularnych cyklów owulacyjnych może Ci rozpieprzyć cykle na długo. Często tez przy zastosowaniu stymulacji przy swoich owulacjach cykl staje się bezowulacyjnym.
    3. Miałaś cialka żółte wiec pęcherzyk pękają wiec po cholerę dał Ci ovitrelle...

    To jest jeszcze gorzej niż lekarze przepisujący wszystkim duphaston...

    Dla mnie lekarz jest przegrany, dobry lekarz zrobiłby usg jeszcze w dwóch cyklach i dopiero podjął decyzje. Lub wziął pod uwagę Twoje wcześniejsze monitoringi. Ciekawe jak potem będzie Ci cykle regulował po stymulacji, pewnie tabletkami anty🤬

    A jeszcze dwie kwestie:
    3. Co do jakości komórek to się nie wypowiem bo nie znam takich badań które by potwierdzały ze lek na raka (lametta) może podnieść jakość komórek... brzmi trochę absurdalnie ale tak jak mówię- nie widziałam takich badań nigdy

    4. Decyzja lekarza i stymulacji wyglada jakby opierała się na zbiciu z Ciebie kasy, bo bo wiadomo ze na ten stymulacji będziesz miała nie mało monitoringów/wizyt 🤷🏼‍♀️ A jakby Ci powiedział ze u Ciebie wszystko ok to by na Tobie już więcej nie zarobił

    Oczywiście to tylko moje przemyślenia, każdy ma inne zdanie

    Część tego co napisałaś to jakbyś mi z głowy wyjęła.
    Wczoraj wieczorem rozmawiałam z mężem, już jak mi przeszły te nerwy i szczerze, to miałam podobne przemyślenia jeśli chodzi o kwestię tych cykli bezowulacyjnych i stymulacji. Wiem, że z 2-3 w roku mogą takie być i czułam, że ten cykl był jakiś pokręcony, choć końcowo myślałam, że jednak ta owulacja była.

    Ogólnie nie miałam takiego 100% monitoringu nigdy, zazwyczaj była to albo wizyta przed owu i był np. pęcherzyk 17mm, ale nie sprawdzałam czy pękał. Czasami z kolei byłam tylko po owu, to miałam ciałko żółte, z 2 razy w ciągu ostatnich kilku miesięcy zbadałam też proga i wskazywał na owulacje. Tak więc wczoraj to samo powiedziałam mężowi - że boje się, że rozpieprzy mi to przyszłe cykle.
    Dla pewności za tydzień zbadam sobie jeszcze progesteron. Umówię się jeszcze na zwykły monitoring do kliniki na przyszły cykl. Zobaczę jak to wygląda, czy będzie pęcherzyk czy nie, czy pęknie. Po tym wszystkim pogadam jeszcze z tym lekarzem jak on to widzi. 🤷🏼‍♀️ Wydaje mi się, że o ovitrelle on jednak nie wspominał, bo na tej wydrukowanej kartce mam różne rzeczy, ale niektóre są pozaznaczane w kółka i zastrzyk z hcg nie jest zaznaczony, więc chyba raczej samą lamettę chciał mi dać 🤔
    Myślałam też o tym, czy możliwe jest, że byłam świeżo po owulacji i nie było tam nic widać? Dałabym sobie rękę uciąć, że ta owulka jednak była, późno ale była 😞
    Stąd też była moja wczorajsza panika, bo znam trochę swoje cykle i taka decyzja o stymulacji od razu mnie przeraziła, ze względu na to jakie może potem mieć skutki...

    Edit.: I o płynie nic nie mówił, ale u mnie lekarze nigdy nie mówili, że widać płyn. Zawsze tylko o ciałku żółtym 🤷🏼‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2021, 10:33

    ⏳Starania od 12.2020
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️
    ❌ AMH 13/ PCOS/ IO/ PAI-1 hetero/ MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny↕️/ cross-match 44-46%⬆️ - immunosupresja
    ✔️IMK/ alloMLR 31,6%/ wycinki CD138 i CD56/ kariotyp ok/ histeroskopia i sono-hsg

    🧔🏻‍♂️
    ❌ teratozoospermia: morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny 👎🏼
    ✔️ilość i ruchliwość plemników/ DFI w normie (21%)/ kariotyp ok
    ▪️HLA: C1C2
    ——————————————————
    💎 2 x IUI ✖️
    💎 05.2023 I IVF- 10 komórek zapłodnionych- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️ 4BB (EG, AH, encorton, accofil, acard)- beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6 komórek zapłodnionych- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️ 4BA (EG, encorton, acard, neoparin, accofil, atosiban, relanium, akupunktura)- bhcg 4dpt 4,85; 6dpt ⏸️ 33,3; 8dpt 106; 12dpt 129💔
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka26 wrote:
    Część tego co napisałaś to jakbyś mi z głowy wyjęła.
    Wczoraj wieczorem rozmawiałam z mężem, już jak mi przeszły te nerwy i szczerze, to miałam podobne przemyślenia jeśli chodzi o kwestię tych cykli bezowulacyjnych i stymulacji. Wiem, że z 2-3 w roku mogą takie być i czułam, że ten cykl był jakiś pokręcony, choć końcowo myślałam, że jednak ta owulacja była.

    Ogólnie nie miałam takiego 100% monitoringu nigdy, zazwyczaj była to albo wizyta przed owu i był np. pęcherzyk 17mm, ale nie sprawdzałam czy pękał. Czasami z kolei byłam tylko po owu, to miałam ciałko żółte, z 2 razy w ciągu ostatnich kilku miesięcy zbadałam też proga i wskazywał na owulacje. Tak więc wczoraj to samo powiedziałam mężowi - że boje się, że rozpieprzy mi to przyszłe cykle.
    Dla pewności za tydzień zbadam sobie jeszcze progesteron. Umówię się jeszcze na zwykły monitoring do kliniki na przyszły cykl. Zobaczę jak to wygląda, czy będzie pęcherzyk czy nie, czy pęknie. Po tym wszystkim pogadam jeszcze z tym lekarzem jak on to widzi. 🤷🏼‍♀️ Wydaje mi się, że o ovitrelle on jednak nie wspominał, bo na tej wydrukowanej kartce mam różne rzeczy, ale niektóre są pozaznaczane w kółka i zastrzyk z hcg nie jest zaznaczony, więc chyba raczej samą lamettę chciał mi dać 🤔
    Myślałam też o tym, czy możliwe jest, że byłam świeżo po owulacji i nie było tam nic widać? Dałabym sobie rękę uciąć, że ta owulka jednak była, późno ale była 😞
    Stąd też była moja wczorajsza panika, bo znam trochę swoje cykle i taka decyzja o stymulacji od razu mnie przeraziła, ze względu na to jakie może potem mieć skutki...

    Edit.: I o płynie nic nie mówił, ale u mnie lekarze nigdy nie mówili, że widać płyn. Zawsze tylko o ciałku żółtym 🤷🏼‍♀️

    Bardzo mądrze i logicznie myślisz!
    Wydaje mi się bardzo dobrą decyzją pojsc na usg w następnym cyklu i zobaczyć czy będzie owulacja. No bo jak będzie to po co się stymulować 🤷🏼‍♀️

    Moim zdaniem tez możliwa jest sytuacja ze byłaś świeżo po owulacji, ale dziwne ze lekarz nie sprawdził płynu. Badanie proga to dobry pomysł, on wszystko wyjaśni. No ale nawet jak cykl bezowulacyjny... jeden! No to jestem przekonana ze w następnym cyklu będzie u Ciebie piękne ciałko żółte. Toz ty masz idealne cykle jak w zegarku, zawsze zazdrościłam :P

    Także będzie dobrze, nie załamuj się, ja jestem przekonana ze masz piękne owulacje.

    Limonka26 lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Domistr Autorytet
    Postów: 430 421

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mało mnie tutaj, ale jakoś mam mega rezygnację w sobie 🙄 wczoraj dowiedzialam się o kolejnej ciąży wśród dawnych bliskoch znajomych, którzy palili trawę dzień w dzien od lat i bach ciąża bez problemu 😟 chyba nie było cyklu odkąd się staramy, w którym nie dowiedziałam się o ciąży wśród znajomych, rodziny itp... to mnie zabija, wczoraj nawet mąż na tą nowinę się podłamał i stwierdził że jest bezpłodny skoro patola wpada od razu a my dbamy chuchamy i nic....
    Trzymajcie kciuki bo dziś odbieramy wyniki nasienia i mega się boję... ja 2 dzien na clo I juz wczoraj po 1 tabletce Czu caly czas jajniki, nie wiem czy to dobrze czy nie, w poniedziałek mam wizytę wiec zobaczymy eh sorki za gorzkie żale

    13dpo ⏸ Beta hcg 131,20 mlu/ ml 🥰 (13.11.21)
    30.11 Jest ❤
    14.12 19,4mm szczęścia 🥰
    07.01 Badania prenatalne- zdrowy dzidziuś ❤CRL 5,77 cm
    11 01 CRL 6,25 cm 🥰
    08.02 usg- wszystko dobrze z dzidziusiem 🥰
    03.03 360g II prenatalne wczynka 💞
    08.03 374g 💞
    05.04 754g💞
    10.05
    13.05 III prenatalne
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1589 1170

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domistr, daj znać jak wyniki męża :) trzymam mocno kciuki!
    I Wyrzucaj wszelkie żale, po to tu jesteśmy, żeby je wysłuchać 😘

    Domistr lubi tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • maciejka Autorytet
    Postów: 597 426

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Maciejka nie nie nie! To jest grupa pingwinkowa, nie staraniowa i znamy się nie od dziś więc wiadomo, że przeżywamy wspólnie nasze ciąże 😘 to nie jest tak, że boli bo ja się cieszę z każdej jednej ciąży tu. Bo wiem, że wystarana i daje mi nadzieję 💚
    Wiesz ja tez nie chce się chwalić na prawo i lewo bo jestem po jednej stracie i tez nam trochę zeszło na tych staraniach a nie od razu bach i ciąża. I czasami jest mi łatwiej się Wam tutaj wygadać bo nikt mnie lepiej nie zrozumie niż osoby które maja te same obawy, zwątpienia, chwile rezygnacji i doświadczenia. Jakbym powiedziała koleżankom to one tego nie zrozumieją bo jedna zaszła w 2 cyklu a kolejna w 3... jeśli ktoś się stara długo to wie co mi siedzi w głowie i potrafi naprawdę wesprzeć. Dlatego dziekuje ze mogę być tu z Wami i dzielić się wszystkim! 😘😘😘

    02.2021 ⏸
    03.2021 7 tydz 💔
    15.06.2021⏸ 12 dpo
    21.06.2021 18 dpo beta hcg 3134,14
    24.06.2021 21 dpo beta hcg 12678,64

    w57vs65gi8metzy8.png
  • maciejka Autorytet
    Postów: 597 426

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka a może miałaś owulacje i za szybko był monitoring i jeszcze nie było ciałka żółtego? Poprawcie mnie jeśli się mylę ale ciałko żółte pojawia się po jakimś czasie po owu

    02.2021 ⏸
    03.2021 7 tydz 💔
    15.06.2021⏸ 12 dpo
    21.06.2021 18 dpo beta hcg 3134,14
    24.06.2021 21 dpo beta hcg 12678,64

    w57vs65gi8metzy8.png
  • maciejka Autorytet
    Postów: 597 426

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domistr dawaj znać jak wyniki ✊

    Domistr lubi tę wiadomość

    02.2021 ⏸
    03.2021 7 tydz 💔
    15.06.2021⏸ 12 dpo
    21.06.2021 18 dpo beta hcg 3134,14
    24.06.2021 21 dpo beta hcg 12678,64

    w57vs65gi8metzy8.png
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, rozumiem dobrze nie robienie testów, żeby tylko nie widzieć tej bieli… Może jeszcze jednak się uda?🙂

    Otter, u Ciebie pięknie to wyglada ☺️ Oby się obeszło bez in vitro 🤞🏻 My czekamy na razie na moją histeroskopię. Kwalifikację do zabiegu mam w sierpniu, a sam zabieg chyba w październiku by wypadał. Mój mąż idzie jeszcze w sierpniu na konsultację do immunologa. Szukamy teraz innej kliniki. Na razie przymierzamy się do tego, żeby przejść do kliniki Novum w Warszawie. Podobno mają świetnych specjalistów, zwłaszcza embriologów. A taki nam się przyda 😉 Będziemy tam dzwonić w tym tygodniu jeszcze i umawiać się na pierwszą wizytę. Także jak dobrze pójdzie, to może pod koniec roku udałoby nam się podejść do pierwszej próby 🙂

    Domistr, daj znać jak już będziecie mieć wyniki!🤞🏻

    Domistr, Olenkaqx, Otter lubią tę wiadomość

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Manioka Autorytet
    Postów: 990 807

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejka, może ja tego nie zrozumiem jak inne koleżanki, bo udało mi się jakby nie patrzeć w 1 cyklu.. Ale potrafię się choć trochę wczuć w sytuację u niektórych osób 😊
    Jednym się uda szybko zajść w ciążę, ale za to mają inne problemy o których nikt nie wie😊 a innym zajmuje to trochę dłużej, ale za to np mają lepiej w życiu? Nie wiem..
    Nigdy nie było i nie będzie sprawiedliwości na tym świecie niestety...😑

    f2w39jcg9uvyycdv.png
  • maciejka Autorytet
    Postów: 597 426

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manioka wrote:
    Maciejka, może ja tego nie zrozumiem jak inne koleżanki, bo udało mi się jakby nie patrzeć w 1 cyklu.. Ale potrafię się choć trochę wczuć w sytuację u niektórych osób 😊
    Jednym się uda szybko zajść w ciążę, ale za to mają inne problemy o których nikt nie wie😊 a innym zajmuje to trochę dłużej, ale za to np mają lepiej w życiu? Nie wiem..
    Nigdy nie było i nie będzie sprawiedliwości na tym świecie niestety...😑
    Ale widzisz Ty potrafisz zrozumieć i wczuć się w sytuacje ze ktoś może mieć problem z zajściem a one nie potrafią być tak wyrozumiałe. I myślą ze jak im się udało od razu to każdemu się uda. I takie gadanie musicie próbować. No ku*** rady jakbyśmy nie próbowali i nie wiedzieli jak się dzieci robi 😒

    02.2021 ⏸
    03.2021 7 tydz 💔
    15.06.2021⏸ 12 dpo
    21.06.2021 18 dpo beta hcg 3134,14
    24.06.2021 21 dpo beta hcg 12678,64

    w57vs65gi8metzy8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domistr wrote:
    Dziewczyny mało mnie tutaj, ale jakoś mam mega rezygnację w sobie 🙄 wczoraj dowiedzialam się o kolejnej ciąży wśród dawnych bliskoch znajomych, którzy palili trawę dzień w dzien od lat i bach ciąża bez problemu 😟 chyba nie było cyklu odkąd się staramy, w którym nie dowiedziałam się o ciąży wśród znajomych, rodziny itp... to mnie zabija, wczoraj nawet mąż na tą nowinę się podłamał i stwierdził że jest bezpłodny skoro patola wpada od razu a my dbamy chuchamy i nic....
    Trzymajcie kciuki bo dziś odbieramy wyniki nasienia i mega się boję... ja 2 dzien na clo I juz wczoraj po 1 tabletce Czu caly czas jajniki, nie wiem czy to dobrze czy nie, w poniedziałek mam wizytę wiec zobaczymy eh sorki za gorzkie żale
    Trzymam kciuki za wyniki męża! ✊✊

    Domistr lubi tę wiadomość

‹‹ 250 251 252 253 254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ