X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 19 lipca 2021, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Właśnie do mnie zadzwonili z tej przychodni, że odwołują wizytę, bo ta psycholog, do której się zapisałam przyjmuje tylko teraz stałych pacjentów w trakcie terapii, bo jest na urlopie macierzyńskim. Co za przewrotny los 😂

    To jak sie zapisywałas to nie mogli Cię od razu o tym poinformować? Przecież na pewno nie jest na macierzyńskim od wczoraj :D Chyba los nie chce żebyś jednak tam szła 😋

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Manioka Autorytet
    Postów: 990 807

    Wysłany: 20 lipca 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka ewidentnie Cię tam nie chcą 😂
    Trzymam kciuki za dalsze owocne poszukiwania 😁✊
    Co tutaj taka cisza?? Nie zostawiajcie mnie samej😞
    Olenkaqx jak po weselu?😁 Małpa się trochę uspokoiła? 😂
    Ja dziś mam typowo dzień w kuchnii..
    Dziecko moje zażyczyło sobie ruskie pierogi, plus jutro przyjeżdża szwagierka i obiecałam jej karpatke 😅

    f2w39jcg9uvyycdv.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1589 1170

    Wysłany: 20 lipca 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo jadłabym karpatke! 😍
    Po weselu spoko :) małpa była łaskawa :) nie było potopu. Dziś już tylko plamienie, mąż już się od wczoraj nastawia i planuje seksy :D to ten typ który musi mieć po planowane, nie przeszkadza mu na szczęście świadomość, kiedy jest najlepszy czas, ba nawet działa to na niego motywująco. Więc zabawa w projekt dziecko powoli się rozpoczyna :D

    Zagadka919, Manioka, futuremama, Juliet, Monika7 lubią tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • Manioka Autorytet
    Postów: 990 807

    Wysłany: 20 lipca 2021, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx wrote:
    Ooo jadłabym karpatke! 😍
    Po weselu spoko :) małpa była łaskawa :) nie było potopu. Dziś już tylko plamienie, mąż już się od wczoraj nastawia i planuje seksy :D to ten typ który musi mieć po planowane, nie przeszkadza mu na szczęście świadomość, kiedy jest najlepszy czas, ba nawet działa to na niego motywująco. Więc zabawa w projekt dziecko powoli się rozpoczyna :D

    Trzymam kciuki za owocny projekt❤️😁
    Wydaje się mi być bardzo zorganizowanym człowiekiem 😁
    A ja samotna jak już wspominałam 😑 bardzo zazdroszczę wszystkim którzy są zawsze razem ☺️ takie wyjazdy za granicę i rozłąki przez tyle lat są do dupy.. 😢

    f2w39jcg9uvyycdv.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 20 lipca 2021, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mówcie o Karpatce przy ciężarnej, która jest uwięziona na 10 dniowej kwarantannie 😂😂😂 Boże jak ja teraz mam żyć… ja chce tę cholerną karpatke 😣😣😣

    Manioka, futuremama lubią tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 lipca 2021, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx wrote:
    Ooo jadłabym karpatke! 😍
    Po weselu spoko :) małpa była łaskawa :) nie było potopu. Dziś już tylko plamienie, mąż już się od wczoraj nastawia i planuje seksy :D to ten typ który musi mieć po planowane, nie przeszkadza mu na szczęście świadomość, kiedy jest najlepszy czas, ba nawet działa to na niego motywująco. Więc zabawa w projekt dziecko powoli się rozpoczyna :D
    To jak z moim, chociaż dla niego najważniejsze czy już można i najlepiej jak najszybciej i najwięcej żeby nie przegapić🤣

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 lipca 2021, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manioka ja sobie nie wyobrażam czegoś takiego. Wiem że są plusy no ale to naprawdę trzeba dawać radę. U nas cały dzień to długo nie raz. A spanie oddzielnie to już w ogóle katorga. Na szczęście rzadko się to zdarza i mąż ma tak samo, jesteśmy współuzaleznieni😁
    Jejku domowe ruskie, od razu 5 porcji poproszę! Ja już nie pamiętam kiedy robiłam. A i karpatką bym nie pogardziła... Kurczę chyba muszę też zrobić😁

    Martyna współczuję kwarantanny. Ja do tej pory wspominam jak mi wjechała faza że 3bita ciasto chcę. Pół dnia myślałam, w końcu do żaby poszłam (bo to niedziela), kupiłam wszystko, zrobiłam - a trochę to trwało, wiecie zanim budyń się ostudzi, śmietanka schłodzi... I wiecie co było na końcu? Stwierdziłam że w sumie to nie mam na nie ochoty🤦‍♀️🤣
    A Ty masz kwarantannę po przyjeździe do PL czy to jeszcze nie teraz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2021, 15:04

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Manioka Autorytet
    Postów: 990 807

    Wysłany: 20 lipca 2021, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Nie mówcie o Karpatce przy ciężarnej, która jest uwięziona na 10 dniowej kwarantannie 😂😂😂 Boże jak ja teraz mam żyć… ja chce tę cholerną karpatke 😣😣😣

    Zapraszam 😁 z chęcią się podzielę 😁
    Może dasz radę się wymknąć na chwilę😅

    f2w39jcg9uvyycdv.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 20 lipca 2021, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manioka wrote:
    Trzymam kciuki za owocny projekt❤️😁
    Wydaje się mi być bardzo zorganizowanym człowiekiem 😁
    A ja samotna jak już wspominałam 😑 bardzo zazdroszczę wszystkim którzy są zawsze razem ☺️ takie wyjazdy za granicę i rozłąki przez tyle lat są do dupy.. 😢

    Wspolczuje bardzo, wiem jak jest wtedy ciężko. Do grudnia też byliśmy ciągle osobno. Widywaliśmy się raz na 3 miesiące, czasem rzadziej. Różnie to bywało ale w końcu jesteśmy razem! Trzymam kciuki, żeby i u was padla niedługo taka decyzja bo na dłuższą mete jest to naprawdę strasznie męczące. Przeżywanie każdego odjazdu, rozłąki to była masakra

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1589 1170

    Wysłany: 20 lipca 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manioka cholernie Ci współczuję tej rozłąki... Na bez swojego męża spać nie potrafię. Muszę go czuć obok, inaczej budzę się co chwila.

    Futermama-mój to raczej musi znaleźć ochotę na seks :D i dlatego planuje :P

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 lipca 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa ok, myślałam że planuje w sensie już się nie może doczekać🤣

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Manioka Autorytet
    Postów: 990 807

    Wysłany: 20 lipca 2021, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abrakadabra, Futuremama i Olenkaqx: ja też mam dość.. Jesteśmy ze sobą 12 lat w tym 10 lat ciągle osobno.. 😢 Nie widział jak córka dorasta, pierwszych kroków i inny ważnych rzeczy..., 😞 to jest tak przykre.. 😢💔
    Myśli poważnie o zjeździe do Polski i ja go motywuje do tego, bo szkoda żeby z drugim stracił to co przy pierwszym 😞 a w końcu będzie miał syna☺️
    A ze spaniem też jest ciężko.. Odkąd go nie ma, moje spanie jest tragiczne 😞 ciągle chodzę niewyspana..😢

    Na pierogi też zapraszam 😅 dopiero skończyłam, więc zaliczę to do obiadokolacji😂
    A jeszcze wieczorem karpatka do ogarniecia🤦‍♀️

    f2w39jcg9uvyycdv.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 20 lipca 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manioka wrote:
    Abrakadabra, Futuremama i Olenkaqx: ja też mam dość.. Jesteśmy ze sobą 12 lat w tym 10 lat ciągle osobno.. 😢 Nie widział jak córka dorasta, pierwszych kroków i inny ważnych rzeczy..., 😞 to jest tak przykre.. 😢💔
    Myśli poważnie o zjeździe do Polski i ja go motywuje do tego, bo szkoda żeby z drugim stracił to co przy pierwszym 😞 a w końcu będzie miał syna☺️
    A ze spaniem też jest ciężko.. Odkąd go nie ma, moje spanie jest tragiczne 😞 ciągle chodzę niewyspana..😢

    Na pierogi też zapraszam 😅 dopiero skończyłam, więc zaliczę to do obiadokolacji😂
    A jeszcze wieczorem karpatka do ogarniecia🤦‍♀️

    Trzymam kciuki aby sie udało i żebyście mogli byc ciagle razem! Ze spaniem mialam taki sam problem, nie spałam do 2-3 a jak przyjeżdżał to aby się do poduszki zblizylam i juz spałam o 20 :)
    A skoro juz myśli o zjeździe to lada moment i do Ciebie powróci! ☺️

    Manioka lubi tę wiadomość

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1589 1170

    Wysłany: 20 lipca 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i sobie wykrakałam. Mąż jedzie na tydzień delegacji w piątek. Z kolejnego miesiąca starań dupa...

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 20 lipca 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx wrote:
    No i sobie wykrakałam. Mąż jedzie na tydzień delegacji w piątek. Z kolejnego miesiąca starań dupa...

    Moze cos przetrwa dłużej? Albo moze owu się przesunie? Badz dobrej mysli! :)

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Manioka Autorytet
    Postów: 990 807

    Wysłany: 20 lipca 2021, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Trzymam kciuki aby sie udało i żebyście mogli byc ciagle razem! Ze spaniem mialam taki sam problem, nie spałam do 2-3 a jak przyjeżdżał to aby się do poduszki zblizylam i juz spałam o 20 :)
    A skoro juz myśli o zjeździe to lada moment i do Ciebie powróci! ☺️

    Oby było tak jak mówisz❤️
    A u Was jak sytuacja? ❤️☺️

    f2w39jcg9uvyycdv.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1589 1170

    Wysłany: 20 lipca 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu planowana niedziela/poniedziałek. No nic :D widocznie dziecię chce byc zrobione na urlopie :)

    Manioka masz już ta karpatke? Podrzuć chociaż kawałek :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2021, 21:43

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 20 lipca 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manioka wrote:
    Oby było tak jak mówisz❤️
    A u Was jak sytuacja? ❤️☺️

    Doczekasz sie tak jak i ja ☺️☺️

    U nas ciagle czekanie, mam podgląd po CLO w piatek i zobaczymy czy cos rośnie. Cos tam mnie poboli jajnik, raz jeden, raz drugi. Moze cos zaskoczy, akurat moj ma urodziny na początku sierpnia. Mialby super prezent no ale wiadomo, że raczej na tą okazje to sie nie uda, byloby za pieknie 😅

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2235 1796

    Wysłany: 20 lipca 2021, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenka o nie... to już pewne? Ile to trzeba cierpliwości do tego wszystkiego 😒

    Manioka współczuję tej rozłąki, mam nadzieję, że jednak wam się poukłada niedługo tak, żebyście mogli mieszkać na stałe razem 😘 też nie lubię jak mąż wyjeżdża a zwykle jak już to na kilka dni...

    Tak u mnie kłody pod nogi z tym psychologiem ale poszłam za ciosem i zapisałam się do innego 🙈🤷

    futuremama lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2020

    3xcb 💔
    2xcp 💔

    ♀️ hashimoto, IO, pcos
    ♂️ nasienie bardzo OK ✅

    Kir Bx, 3/5 obecnych ✔️
    AlloMlr ✔️
    IMK ✔️
    Cross match 67 ➡️23 🎉
    Histeroskopia - stan zapalny (cd56 +)
    💊Tariavid + Metronidazol
    SonoHsg ✔️

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀

    preg.png
  • Manioka Autorytet
    Postów: 990 807

    Wysłany: 20 lipca 2021, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx ahhh ta karpatka 😅 jest! Ale niedawno skończona, bo pierwsze dwa blaty totalnie mi nie wyszły 🤦‍♀️ zdenerwowałam się i zrobiłam drugie😁 mogę się podzielić, ale zdjęciem jutro, bo nie wiem czy by doszło do Ciebie 😂😂

    Abrakadabra nie neguj od razu😅 bo możesz się zaskoczyć 😁 u mnie było tak, że z mężem kochaliśmy się bez zabezpieczenia ponad rok z myślą trafi się to się trafi😁 no ale nic z tego nie było 😅 a jak powiedział, że chce spróbować na serio i od razu mi powiedział że zajdę w ciążę to o dziwo się tak stało 😅 tylko skąd on to wiedział? 🤔 Od razu mi też powiedział, że to będzie chłopak😅

    Oliwka91 niby po tylu latach powinnam się przyzwyczaić, że jestem ciągle sama.. Ale szczerze to jest coraz gorzej 😞

    f2w39jcg9uvyycdv.png
‹‹ 275 276 277 278 279 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ