Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak obiecalam, miałam wrzucić fotke ale tak sie wierci, że ciezko na jakimkolwiek filmiku zrobić mi zdjęcie, żeby nie było rozmazane 🙄
    Wrzucam wam filmik 😋


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2021, 10:06

    Olenkaqx, Otter, midzia, Limonka26, Ewelina26, Monika7, Oliwka91, Pomarańcza, Domistr lubią tę wiadomość

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cudne! 😍

    abrakadabra lubi tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2022, 06:51

    abrakadabra lubi tę wiadomość

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dalej ciężko uwierzyć, że to się dzieje naprawdę, że rośnie we mnie mały czlowieczek 🥺

    Mam tez filmik jak pokazuje siurka 😅😂

    Juliet lubi tę wiadomość

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2716 3176

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abrakadabra cudny filmik 🥺😍

    abrakadabra lubi tę wiadomość

    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    ▪️ I IVF: FET ❄️4BB✖️
    ▪️ II IVF:
    • FET❄️4BA- 5tc💔
    • FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883;
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    🍀Nasze słoneczko jest już z nami ☀️🧑‍🧑‍🧒
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2502 2147

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ale super filmik 😍 jak się rozpycha 😉

    abrakadabra lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    01.2025 👨‍👩‍👧💖
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj tez sie tak rozpycha i az mi coś naciska tak na żebro, że siedzieć nie moge. Dosłownie masakra..

    A wy dziewczyny jak? Czy któraś sika niedługo? Chociaż na owulaki?

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2502 2147

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Dzisiaj tez sie tak rozpycha i az mi coś naciska tak na żebro, że siedzieć nie moge. Dosłownie masakra..

    A wy dziewczyny jak? Czy któraś sika niedługo? Chociaż na owulaki?

    Ja kończę okres więc u mnie daleko do jakiegokolwiek sikania ale już pojutrze mam wizytę u nowej lekarki i nie mogę się doczekać 😉 dziś byłam na badaniu krwi i czekam na wyniki - ogólnie kontrola tych hormonów co ostatnio były nie bardzo, insulina, prolaktyna. Zrobiłam też amh w końcu, zawsze to jakoś odkładałam.

    Teraz kibicujemy Limonce, bo chyba jest najbliżej 🤔

    Monika jak sytuacja z bakteriami? Kiedy IUI? 🧐

    Anka a ty jak tam?

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    01.2025 👨‍👩‍👧💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Ja kończę okres więc u mnie daleko do jakiegokolwiek sikania ale już pojutrze mam wizytę u nowej lekarki i nie mogę się doczekać 😉 dziś byłam na badaniu krwi i czekam na wyniki - ogólnie kontrola tych hormonów co ostatnio były nie bardzo, insulina, prolaktyna. Zrobiłam też amh w końcu, zawsze to jakoś odkładałam.

    Teraz kibicujemy Limonce, bo chyba jest najbliżej 🤔

    Monika jak sytuacja z bakteriami? Kiedy IUI? 🧐

    Anka a ty jak tam?
    Trzymsm kciuki za wizytę ! ✊✊
    Daj znać jak wyszły wyniki 🍀🍀
    Ja niestety jestem w zawieszeniu bo ta ureplasma :( msm jeszcze antybiotyk do przyszłego piątku :( i chyba powtórka badan tez zależy co z moim bo mu nie dal antybiotyku wiec możliwe że kolejny cykl tez będzie przerwa 😒
    Ale wolę to wyleczyć do końca moja znajoma przez nią stracila maleństwo w 15 tyg 😓

    A w piątek ide powtórzyć badania bo zmartwił mnie czas protrombinowy podwyższony zbadam tez progesteron z ciekawości 🙈
    I za tydz prawdopodobnie będę miała hematologa .

  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2502 2147

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Trzymsm kciuki za wizytę ! ✊✊
    Daj znać jak wyszły wyniki 🍀🍀
    Ja niestety jestem w zawieszeniu bo ta ureplasma :( msm jeszcze antybiotyk do przyszłego piątku :( i chyba powtórka badan tez zależy co z moim bo mu nie dal antybiotyku wiec możliwe że kolejny cykl tez będzie przerwa 😒
    Ale wolę to wyleczyć do końca moja znajoma przez nią stracila maleństwo w 15 tyg 😓

    A w piątek ide powtórzyć badania bo zmartwił mnie czas protrombinowy podwyższony zbadam tez progesteron z ciekawości 🙈
    I za tydz prawdopodobnie będę miała hematologa .

    Dzięki, dam znać 😘 ahh ta ureaplasma pisałaś o tym faktycznie 🤦 no trzeba wyleczyć ale współczuje, że musisz się wstrzymać teraz... A jak bardzo miałaś podwyższony? Bo nie bierzesz acardu nie? Ciekawe co hematolog Ci powie, ja minimalnie też miałam aptt podwyższony 🤔 a mimo to dostałam acard 🤔

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    01.2025 👨‍👩‍👧💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Dzięki, dam znać 😘 ahh ta ureaplasma pisałaś o tym faktycznie 🤦 no trzeba wyleczyć ale współczuje, że musisz się wstrzymać teraz... A jak bardzo miałaś podwyższony? Bo nie bierzesz acardu nie? Ciekawe co hematolog Ci powie, ja minimalnie też miałam aptt podwyższony 🤔 a mimo to dostałam acard 🤔
    Moj nowy gin nie zaleca acardu . Jest przeciwny ewentualnie heparyna ale hematolog ma zdecydować.
    No niestety ale taka przerwa wyjdzie mi na dobre :)

  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2502 2147

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam część wyników:

    Glukoza w sierpniu 94, teraz 79
    Insulina 13 teraz 4,1 😳😳😳

    Homa było 3 a teraz 0,8. Jak to możliwe, że aż tak? Biorę najmniejszą dawkę metforminy + dieta ale ostatnio nie było idealnie 🤔

    Prolaktyna 270, jakieś inne jednostki ale w normie. Testosteron 54, było 53 (norma do 48)

    abrakadabra, Olenkaqx, futuremama, Juliet, Sparky, Pomarańcza, Monika7, midzia lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    01.2025 👨‍👩‍👧💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Mam część wyników:

    Glukoza w sierpniu 94, teraz 79
    Insulina 13 teraz 4,1 😳😳😳

    Homa było 3 a teraz 0,8. Jak to możliwe, że aż tak? Biorę najmniejszą dawkę metforminy + dieta ale ostatnio nie było idealnie 🤔

    Prolaktyna 270, jakieś inne jednostki ale w normie. Testosteron 54, było 53 (norma do 48)
    Ale ci insulina pięknie spadła 🍀

    Oliwka91 lubi tę wiadomość

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Mam część wyników:

    Glukoza w sierpniu 94, teraz 79
    Insulina 13 teraz 4,1 😳😳😳

    Homa było 3 a teraz 0,8. Jak to możliwe, że aż tak? Biorę najmniejszą dawkę metforminy + dieta ale ostatnio nie było idealnie 🤔

    Prolaktyna 270, jakieś inne jednostki ale w normie. Testosteron 54, było 53 (norma do 48)

    Wow pięknie! To teraz będzie piękna ciąża 😍

    Testosteron jak jest delikatnie podwyższony to nic nie oznacza tak twierdzi moja gin bo ja tez mialam podwyższony tylko trochę wiecej niz Ty i nic z tym nie robiliśmy

    Oliwka91 lubi tę wiadomość

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekne wyniki Oliwka! Widzisz, jednak dieta robi cuda!

    A najbliżej testowania jest Limonka :D

    Oliwka91 lubi tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2502 2147

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż się zestresowałam w pierwszym momencie, że taka niska ta insulina ale do starań to chyba dobrze 🤔 więc chyba mogę zacząć się cieszyć 🥳

    Oleńka myślę, że dużo tu dieta zdziałała jednak ☺️ jesli to była moja przeszkoda do zajścia to jestem pełna nadziei 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2021, 19:41

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    01.2025 👨‍👩‍👧💖
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Aż się zestresowałam w pierwszym momencie, że taka niska ta insulina ale do starań to chyba dobrze 🤔 więc chyba mogę zacząć się cieszyć 🥳

    Insulina musi byc jednocyfrowa a twoja jest piekna, wręcz idealna 😋

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2021, 19:40

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2022, 06:51

  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2716 3176

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wooow Oliwka jakie wyniki 🤩 Zazdroszczę tej insuliny 🥰 U mnie poszło dosłownie w drugą stronę 🥲

    No niby najbliżej testowania, ale… Byłam dziś u gina, ogólnie pęcherzyka nie ma czyli dobrze. Endometrium ok, ale miałam wrażenie, że sam nie był pewny czy ta owulacja była. Tzn powiedział mi, że była, ale jak dopytałam o ciałko żółte to miał problem, żeby je znaleźć. W końcu niby znalazł taki obszar bardziej ukrwiony na tym LEWYM jajniku i mówił, że to wyglada mu na ciałko żółte. Tylko mam wrażenie, że to przekonanie było na jakieś 80% 🤷🏼‍♀️
    W piątek będę miała okazję zrobić jeszcze badania ze skierowania od hematologa, będzie to według mnie 7dpo to machnę sobie jeszcze tego nieszczęsnego proga znowu 🙈

    Co najśmieszniejsze, byłam tak przekonana, że na pewno owulacji nie będę miała w tym cyklu, że zapisałam się w końcu na piątek, po pół roku planowania (bo przecież za każdym razem miałam być w ciąży jak już znalazłam termin) na dopigmentowanie brwi permanentnych. W związku z czym acardu obecnie nie mogę w ogóle brać.

    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    ▪️ I IVF: FET ❄️4BB✖️
    ▪️ II IVF:
    • FET❄️4BA- 5tc💔
    • FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883;
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    🍀Nasze słoneczko jest już z nami ☀️🧑‍🧑‍🧒
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Mam część wyników:

    Glukoza w sierpniu 94, teraz 79
    Insulina 13 teraz 4,1 😳😳😳

    Homa było 3 a teraz 0,8. Jak to możliwe, że aż tak? Biorę najmniejszą dawkę metforminy + dieta ale ostatnio nie było idealnie 🤔

    Prolaktyna 270, jakieś inne jednostki ale w normie. Testosteron 54, było 53 (norma do 48)

    Super wyniki glukozy i insuliny 👍😀też bym taki chciała 😕.
    Eh próbuje przejść na dietę ale chyba idzie mi kiepsko 🤷‍♀️

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
‹‹ 452 453 454 455 456 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ