X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2343 1904

    Wysłany: 4 lutego 2022, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaGie wrote:
    Hej :) ja wpadam tylko się pochwalić … ze u mnie znowu jedna kreska :p ale ten miesiąc odpuściłam zupełnie wręcz się negatywnie nastawiłam do ciąży i bycia mama. Właśnie dopinamy na ostatni guzik podpisanie konkraktu na zakup mieszkania wiec wszystkie moje myśli krążyły w okol tego tematu. Aż wczoraj się zdziwiłam jak apka pokazała mi ze był 13 dzień po owulacji 😱 nawet nie wiem kiedy zleciało. Umówiłam się wczoraj na badania immunologiczne w Katowicach także specjalnie zrobimy sobie wycieczkę do polski. A w Katowicach nigdy nie byłam, także połączymy przyjemne z pożytecznym :) mam tez w marcu przed tymi badaniami konsultacje z dr immunolog wiec dopytam czy dobre badania sobie dobrałam i czy coś by doktor dodała. Już mnie przeraza ilość hektolitrów krwi które muszę oddać 😭 a myślałam jeszcze żeby se walnąc krzywa cukrowa i insulinowa ale nie wiem czy mój organizm to wytrzymie .. może przy następnej okazji. Co do diety to się właśnie jakoś kilka dni temu poddałam. Już nawet słodycze wjeżdżają na stół a pilnowałam sie 2 miesiące. Żadnej różnicy nie odczułam. Na wadze tez sie nie zmieniło ale akurat na tym mi nie zależało. Aaa i w tym cyklu użyliśmy kubeczka i żelu ferti-lily i jak już wiadomo.. nie zadziałało. Ale poślizg żel daje zajebisty :D żelik mogę polecić nawet dla tych co sie nie starają ;)

    PS podkusiło mnie tu zajrzeć żeby zobaczyć która to z dziewczyn przejęła brzuszek po Martynie :D Oliwka, Monika fingers crossed 😁😁

    Jak przeczytałam początek to już byłam pewna, że wysikałaś dwie kreski! To dobra wróżba Natalia 😁 to dobrze, że idziecie na badania może coś ruszy do przodu ✊ a powiedz mi, co będziesz dokładnie robić z immunologii?

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    preg.png
  • Domistr Autorytet
    Postów: 430 421

    Wysłany: 4 lutego 2022, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza miło, że pytasz dziękuję 😉 jestem z Wami cały czas, czytam na bieżąco ale jakoś brak mocy na wtrącanie się w rozmowy i nie chce Was przynudzać ☺ zazdroszczę ciąż bezobjawowych hehe, u mnie mega n ciśnienie daje w kość. Dzis 90/53 najchętniej bym spala No i okropny bol glowy, na szczęście od 3 dni nie wymiotuję wiec oby tak pozostało 😄 we wtorek mam wizytę w końcu, bo ostatnia była 11 stycznia, dzis byłam na badaniach, co do moczu to mi poprzednio wyszedl właśnie jakiś zły wynik i lekarz zalecił mi brac prouro - dzis wyniki moczu idealne 😉 ale leukocyty w morfologi 11 tys gdzie norma do 10 tys i to mnie martwi, chociaż wyczytałam że w ciąży mogą być lekko podwyższone 🤔

    13dpo ⏸ Beta hcg 131,20 mlu/ ml 🥰 (13.11.21)
    30.11 Jest ❤
    14.12 19,4mm szczęścia 🥰
    07.01 Badania prenatalne- zdrowy dzidziuś ❤CRL 5,77 cm
    11 01 CRL 6,25 cm 🥰
    08.02 usg- wszystko dobrze z dzidziusiem 🥰
    03.03 360g II prenatalne wczynka 💞
    08.03 374g 💞
    05.04 754g💞
    10.05
    13.05 III prenatalne
  • .A. Autorytet
    Postów: 765 545

    Wysłany: 4 lutego 2022, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domistr ja też się bujam z takim niskim ciśnieniem. Ledwo się obudzę, już bym znowu spała. W pracy nie mam jak ale w domu wykorzystuje każda chwile żeby się położyć. Mam zalecenie żeby mierzyć codziennie.
    Zerknęłam na to prouro i widzę żurawinę i wit c. Czyli jest szansa, że naturalnymi sposobami da się tego pozbyć.
    Co do leukocytów to w ciąży jest chyba norma do 14 albo 15 tys.

    Wiek: 32

    06.2017 - synuś ♥️

    Starania o drugie Maleństwo od 12.2019

    01.2020 - poronienie zatrzymane
    02.2021- ciąża biochemiczna
    03.2021 - ciąża biochemiczna

    16.12.21 - ⏸
    20.12.21 beta: 1546
    22.12.21 beta: 4090❗️ 🙏🏻🤞🏻
    13.01.22 - mamy serduszko ♥️ ‼️
    10.02.22- wyniki badań genetycznych: wszystkie geny prawidłowe
    Chłopiec 💙

    Diagnostyka od 03.2021:
    Podstawowe badani krwi: 👍
    ANA 👍
    anty-DsDNA 👍
    Przeciwciała p/beta-2-glikoproteinie IgM i IgG👍
    Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM i IgG 👍
    Kariotyp 👍
    Sono hsg i hsg- Jajowody drożne 👍
    Mała endometrioza - niewielkie cysty na obu jajnikach❌
    Mutacja MTHFR - heterozygota❌


    nsa8m4.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1597 1174

    Wysłany: 4 lutego 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ja też po wstępie szukałam oczami linku do fotki z testem :P także Oliwka, obie zostałyśmy wrobione :D Katowice mówisz... Hmm 🤔 jako mieszkanka Śląska, ale nie slazaczka :D to mogę polecić do zobaczenia muzeum śląskie, spacer po Nikiszowcu i przy okazji Nikiszu obiad w Śląskiej Prohibicji. A w okolicznych miastach Polskie Malediwy (trochę promocja mojego miasta, a co :D ) - ale musi być słoneczna pogoda żeby zrobić wrażenie :)

    Domistr super ze odpuściły wymioty. Oby już do końca ciąży :)

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1203 963

    Wysłany: 4 lutego 2022, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Spokojnie nawet jak za pierwszym razem sie teraz nie uda to nic nie znaczy myślę że po poronieniu organizm tez musi wrócić na właściwe tory :) masz jakieś dodatkowe zalecenia co do starań i potem ciazy? 😊
    Póki co nie mam żadnych zaleceń, sama porobilam kupę badań (te, które miałam zlecone zanim dowiedziałam się o ciąży - mutacje, białko s,c, homocysteina), skoro za darmo 🙂 i czekam na wyniki, potem pewnie przejdę się do tej lekarki, co do niej trafiłam do szpitala i zobaczymy co powie.

    Domistr, super, mala rzecz a cieszy, 3 dni bez wymiotów, oby tak do końca!

    Natalia, jeśli chodzi o żel to ja używam z your Kaya i jest rewelka, pisałam nawet do nich czy nie przeszkadza w staraniach, nie mają wspomagających żywotność plemników składników, ale nie mają nic, co mogłoby im zaszkodzić 😉

    A ja dzisiaj dostałam wyniki badań płci, była dziewczynka. Plus taki, że nie jest już bezosobowa..

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 4 lutego 2022, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Nadrabiam Was z paru dni. Czy Wam też tak szwankuje aplikacja, że nie możecie wejść na forum i na wykresy czy pamiętniki? U mnie tylko raz na jakiś czas jestem w stanie skorzystać ze wszystkich funkcji, a tak to widzę tylko swój wykres i tyle 💁🏻‍♀️

    Limonka, na razie się nie martw tym, że parametry nasienia mogły spaść. U nas po Covidzie nie było nic na minus. Także jeśli nie przechodził jakoś ciężko i nie było bardzo wysokiej gorączki, to wcale nie musi być źle. Głowa do góry ☺️

    Pomarańcza, dobrze, że już znacie płeć. Pewnie jakoś tak bardziej osobowo możecie podejść do straty. Tulę mocno 😘
    Trzymam kciuki za owocne walentynki 😉
    I 20 tysięcy jednostek witaminy D?🤭 O wow! Ja się zastanawiam czy nie przesadzam z 4 tysiącami 😂 niby wiem, że nie, bo sprawdzałam jej poziom, ale jednak 😉

    A. Trzymam kciuki za wyniki badań genetycznych! Taka wycieczka jaką planujecie, na pewno byłaby piękna. Ale faktycznie upewnij się, że możesz jechać 🙂

    Abrakadabra, co za lekarz masakra🙆🏻‍♀️ oby w środę była normalna wizyta ✊🏻 I czekamy na informację jaką płeć ma ten żartowniś u Ciebie w brzuchu 😉🙃

    Olenka, w końcu mogę Ci naprawdę pogratulować drugiego trymestru 😀😀❤️

    Natalia, oby wszystko poszło sprawnie z kupnem mieszkania i urządzaniem ☺️ też się trochę dałam nabrać początkiem postu 😉

    Domistr, super, że ostatnie dni już bez wymiotów. Oby tak już pozostało ✊🏻

    Dziękuję Wami za kciuki! Ja jutro jadę na betę. Zastanawiam się tylko czy na czczo trzeba czy nie? Różne centra medyczne różnie piszą. Doradzicie? 🙂

    Pomarańcza, Limonka26, Oliwka91 lubią tę wiadomość

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2568 2910

    Wysłany: 4 lutego 2022, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza… 😔 Nie potrafię sobie wyobrazić jak ciężko jest mieć już tę informację w głowie, ale mocno przytulam ❤️ I wierzę, że Wasza córeczka wyśle do Was niedługo zdrowe dzieciątko, które posiedzi w brzuchu pełne 9 miesięcy ❤️

    Pomarańcza lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2020
    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️❌AMH 13/ PCOS/ IO/ PAI-1 i MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny/ cross-match 46%

    🧔🏻‍♂️❌morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny
    ——————————————————
    💎 05.2023 I IVF- 10🥚- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️4BB - beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6🥚- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️4BA- 5tc💔
    • 05.2024 FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    ❤️171ud/min

    preg.png
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2568 2910

    Wysłany: 4 lutego 2022, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaGie wrote:
    Hej :) ja wpadam tylko się pochwalić … ze u mnie znowu jedna kreska :p ale ten miesiąc odpuściłam zupełnie wręcz się negatywnie nastawiłam do ciąży i bycia mama. Właśnie dopinamy na ostatni guzik podpisanie konkraktu na zakup mieszkania wiec wszystkie moje myśli krążyły w okol tego tematu. Aż wczoraj się zdziwiłam jak apka pokazała mi ze był 13 dzień po owulacji 😱 nawet nie wiem kiedy zleciało. Umówiłam się wczoraj na badania immunologiczne w Katowicach także specjalnie zrobimy sobie wycieczkę do polski. A w Katowicach nigdy nie byłam, także połączymy przyjemne z pożytecznym :) mam tez w marcu przed tymi badaniami konsultacje z dr immunolog wiec dopytam czy dobre badania sobie dobrałam i czy coś by doktor dodała. Już mnie przeraza ilość hektolitrów krwi które muszę oddać 😭 a myślałam jeszcze żeby se walnąc krzywa cukrowa i insulinowa ale nie wiem czy mój organizm to wytrzymie .. może przy następnej okazji. Co do diety to się właśnie jakoś kilka dni temu poddałam. Już nawet słodycze wjeżdżają na stół a pilnowałam sie 2 miesiące. Żadnej różnicy nie odczułam. Na wadze tez sie nie zmieniło ale akurat na tym mi nie zależało. Aaa i w tym cyklu użyliśmy kubeczka i żelu ferti-lily i jak już wiadomo.. nie zadziałało. Ale poślizg żel daje zajebisty :D żelik mogę polecić nawet dla tych co sie nie starają ;)

    PS podkusiło mnie tu zajrzeć żeby zobaczyć która to z dziewczyn przejęła brzuszek po Martynie :D Oliwka, Monika fingers crossed 😁😁

    Czytając miałam taką samą reakcję jak dziewczyny wyżej! Szukałam linku do testu 😁 Myślę, że to dobry znak! 😁

    Starania od 12.2020
    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️❌AMH 13/ PCOS/ IO/ PAI-1 i MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny/ cross-match 46%

    🧔🏻‍♂️❌morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny
    ——————————————————
    💎 05.2023 I IVF- 10🥚- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️4BB - beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6🥚- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️4BA- 5tc💔
    • 05.2024 FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    ❤️171ud/min

    preg.png
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1203 963

    Wysłany: 4 lutego 2022, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, wyjaśnię tylko, że te 20tys to tylko w chorobie, taka dawka zdrowotna, w normalnym trybie 4 tys 😁
    A co do bycia na czczo, ja zawsze byłam, ale chyba jedzenie w tym wypadku nie ma wpływu na wynik 😉

    Monika7 lubi tę wiadomość

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • .A. Autorytet
    Postów: 765 545

    Wysłany: 4 lutego 2022, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika dziękuję! Chyba dopiero po tych wynikach dam sobie taką pełną akceptację na uwierzenie w tę ciążę.
    Tak tak, omówię wszystko. W poniedziałek mam jakaś konsultacje z pielęgniarka (ale to jest taka pielęgniarka która pełni funkcje prawie lekarza. Tzn ma dostateczna wiedzę, żeby udzielać porad. Nie może tylko badać i przepisywać lekarstw. Nie wiem jak to nazwać, bo w Polsce nie spotkałam się z takimi pielęgniarkami) to zapytam.
    Na betę nie musisz być na czczo.

    Monika7, Pomarańcza lubią tę wiadomość

    Wiek: 32

    06.2017 - synuś ♥️

    Starania o drugie Maleństwo od 12.2019

    01.2020 - poronienie zatrzymane
    02.2021- ciąża biochemiczna
    03.2021 - ciąża biochemiczna

    16.12.21 - ⏸
    20.12.21 beta: 1546
    22.12.21 beta: 4090❗️ 🙏🏻🤞🏻
    13.01.22 - mamy serduszko ♥️ ‼️
    10.02.22- wyniki badań genetycznych: wszystkie geny prawidłowe
    Chłopiec 💙

    Diagnostyka od 03.2021:
    Podstawowe badani krwi: 👍
    ANA 👍
    anty-DsDNA 👍
    Przeciwciała p/beta-2-glikoproteinie IgM i IgG👍
    Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM i IgG 👍
    Kariotyp 👍
    Sono hsg i hsg- Jajowody drożne 👍
    Mała endometrioza - niewielkie cysty na obu jajnikach❌
    Mutacja MTHFR - heterozygota❌


    nsa8m4.png
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2568 2910

    Wysłany: 4 lutego 2022, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika u mnie apka działa okej, ale ja np. na forum wchodzę zawsze przez stronę, a wykres/ wykresy na aplikacji mi nie szwankują. Ale widziałam, że już dziewczynom coś się tu działo i chyba wylogowanie i zalogowanie pomogło 🤔 Mnie jedynie co chwilę wylogowywało po wyłączeniu aplikacji od jakiegoś czasu i co włączałam to musiałam się logować, ale już jakby lepiej z tym 🤔

    Noo to jutro zaciskamy kciuki! ✊🏼✊🏼✊🏼🍀🍀 Z tym byciem na czczo nie pomogę, bo niestety nie wiem, nigdy nie robiłam bety 😕

    Monika7 lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2020
    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️❌AMH 13/ PCOS/ IO/ PAI-1 i MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny/ cross-match 46%

    🧔🏻‍♂️❌morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny
    ——————————————————
    💎 05.2023 I IVF- 10🥚- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️4BB - beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6🥚- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️4BA- 5tc💔
    • 05.2024 FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    ❤️171ud/min

    preg.png
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 4 lutego 2022, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka, też tak właśnie miałam, że musiałam się za każdym razem logować na nowo, ale faktycznie ostatnio tego już nie ma. Spróbuję z wyłączeniem telefonu i wylogowaniem się z aplikacji. Tak by pewnie też doradził informatyk 😆

    Ja niby 23 cs, a w temacie bety jestem zielona 💁🏻‍♀️ Przez już jakieś 9-10 miesięcy grzecznie czekałam na okres i nawet nie testowałam 😉

    Jeśli nie trzeba być na czczo, to super 😀 Mam dopiero badanie umówione na 11:40, ale planuję pojechać trochę wcześniej.

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1597 1174

    Wysłany: 4 lutego 2022, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika beta będzie dokładnie taka sama jak zjesz śniadanie lub go nie zjesz. W tym badaniu nie ma znaczenia bycia na czczo. :) ojj to jutro mocno trzymamy kciuki za dobry finał :) 🤞 🤞 🤞 🤞 🤞

    Monika7 lubi tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • NataliaGie Autorytet
    Postów: 312 156

    Wysłany: 4 lutego 2022, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx wrote:
    Natalia ja też po wstępie szukałam oczami linku do fotki z testem :P także Oliwka, obie zostałyśmy wrobione :D Katowice mówisz... Hmm 🤔 jako mieszkanka Śląska, ale nie slazaczka :D to mogę polecić do zobaczenia muzeum śląskie, spacer po Nikiszowcu i przy okazji Nikiszu obiad w Śląskiej Prohibicji. A w okolicznych miastach Polskie Malediwy (trochę promocja mojego miasta, a co :D ) - ale musi być słoneczna pogoda żeby zrobić wrażenie :)

    Domistr super ze odpuściły wymioty. Oby już do końca ciąży :)


    Jeeejku wielkie dzięki Oleńka! Właśnie tego mi było trzeba :D super ze podesłałas mi te fajne punkty w Katowicach! Nie będę ślęczała w Google i szukała gdzie warto pójść/ pojechać 😁

    A odpowiadając co chcemy, to znaczy ja chce zbadać 😋 to zapisałam nas na: kir, allo-mlr, cross match, ana1 , hla-c i kariotyp dla męża. Pomyślałam, ze zbadam mu kariotyp bo u niego w rodzinie jest bardzo mało dzieci, wspomniałam ze męża brat spodziewał się dziecka i jego żona poroniła mniej więcej na tym etapie co ja.. jakoś mi przeczycie coś mówi ze może to w genach? Tylko muszę się jeszcze dowiedzieć czy jest sens robić kariotyp tylko jednej osobie, czy robi się parze. Ale tez liczę właśnie na to, ze konsultacja z immunologiem mi podpowie czy te wszystkie badania są potrzebne a może właśnie coś powinnam dodać.

    Przepraszam za wkrętke ale ja się ubawiłam czytając wasze komentarze :D

    Oliwka91 lubi tę wiadomość

    👩🏼Ja 33🧔 On prawie 38
    Dieta od początku grudnia, mimo ze oboje jesteśmy szczupli
    Suple:aspiryna75, kwas foliowy, b12, koenzym q10+plastry borowinowe przed owulacja
  • NataliaGie Autorytet
    Postów: 312 156

    Wysłany: 4 lutego 2022, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika7 wrote:
    Limonka, też tak właśnie miałam, że musiałam się za każdym razem logować na nowo, ale faktycznie ostatnio tego już nie ma. Spróbuję z wyłączeniem telefonu i wylogowaniem się z aplikacji. Tak by pewnie też doradził informatyk 😆

    Ja niby 23 cs, a w temacie bety jestem zielona 💁🏻‍♀️ Przez już jakieś 9-10 miesięcy grzecznie czekałam na okres i nawet nie testowałam 😉

    Jeśli nie trzeba być na czczo, to super 😀 Mam dopiero badanie umówione na 11:40, ale planuję pojechać trochę wcześniej.

    Informatyk doradziliby wyczyścić ciasteczka 🤣😂🤣😂 ja tez mam problem z aplikacja od jakiegoś czasu. Za każdym razem jak wchodzę to muszę się od nowa zalogowywac co mnie bardzo zniechęca do tego żeby codziennie wpisywać objawy w cyklu. Jak robię, to już kilka dni na raz ☺️

    👩🏼Ja 33🧔 On prawie 38
    Dieta od początku grudnia, mimo ze oboje jesteśmy szczupli
    Suple:aspiryna75, kwas foliowy, b12, koenzym q10+plastry borowinowe przed owulacja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2022, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarancza eh nie umiem sb nawet wyobrazić tego bólu, mam nadzieje ze cireczka wam wysle niedługo tęczowe maleństwo, kochana trzymaj się, przytulam 🤗🤗 i oby wyniki były pomyślne 🍀✊✊

    Monika trzymam kciuki ✊✊✊✊🍀🍀

    Pomarańcza lubi tę wiadomość

  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2684

    Wysłany: 5 lutego 2022, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2022, 06:49

    Pomarańcza lubi tę wiadomość

  • NataliaGie Autorytet
    Postów: 312 156

    Wysłany: 5 lutego 2022, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter! Cieszę się, ze Cię widzę :) widzę, ze Macie już jakaś diagnozę. Może pisalas wcześniej a ja przegapiłam przez ta przerwę w miesiącu. Jakie badania robiłaś? Co Wam wyszlo? Tez będę teraz badać imnunologie wiec tym bardziej jestem ciekawa.

    Dziewczyny, jakieś dobre wieści na sobotę? Proszę, proszę 👏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2022, 10:03

    👩🏼Ja 33🧔 On prawie 38
    Dieta od początku grudnia, mimo ze oboje jesteśmy szczupli
    Suple:aspiryna75, kwas foliowy, b12, koenzym q10+plastry borowinowe przed owulacja
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2343 1904

    Wysłany: 5 lutego 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza 😥 też mi ciężko sobie wyobrazić co czujesz po tej informacji ale przytulam Cię...tak jak pisała Anka, mam nadzieję, że szczęście niedługo do Ciebie wróci 🤗

    Monika jak przeczytałam przed chwilą, że dziś robisz betę to serce mi mocniej zabiło jakbym czekała na swoją 😅 miałyśmy podobny miesiąc, bo pierwszy cykl z clo, bo kilka pęcherzyków itd a to już finał 🙈 mocno trzymam kciuki!! ✊🍀

    Ja miałam jakiś czas temu problem z aplikacją ale odinstalowałam i zainstalowałam ale jestem słaba informatycznie i nie wiem co więcej możnaby zrobić 🤷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2022, 10:11

    Pomarańcza, Monika7 lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2022, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka ja stale obserwuje twoj wykres i czekam na Twoje II kreski 😍 bo nie ma innej opcji 🍀

‹‹ 497 498 499 500 501 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ