Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena 94 wrote:
    Limonka no to kiedyś może podrzucę 😂

    Olenka nie wiesz co piszesz 😂😂 rozdarciuch niesamowity 😅 najgorsze jest w tym wszystkim to, że nawet u męża być nie chce.. Więc wszystko co robię to robię z nim na rękach. Nawet teraz piszę do Was mając go przy piersi 🤷‍♀️
    Ty przynajmniej możesz używać telefonu przy dziecku 🙈 mój jak widzi, to chce go wziąć i gryźć, a jak mu nie dam, to ryk 😂
    Więc nie mam zbyt dużo czasu na korzystanie z telefonu, jedynie gdy śpi, albo nie widzi 🙈

    Jeszcze jakieś przeziębienie się do małego przypałętało 😪 a mieliśmy się w końcu wczoraj szczepić i doopa 🥺 już półtora miesiąca nam to przekładają 😥

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenka, sytuację masz faktycznie stresującą. Kurczę, jak jeszcze miałaś operację i był problem z krwotokiem, to tym bardziej… Nie napiszę nic tu mądrego i nie będę dawać rad, po prostu mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i lekarze w odpowiednim czasie podejmą słuszne decyzje w razie czego.

    Ja mam wizytę w poniedziałek. Ten ostatni miesiąc minął mi naprawdę szybko. Mam jeszcze 3 tabletki anty, a już od 3 dni mam brązowe plamienia. Nie mam pojęcia czy to dobrze czy źle. Nic mnie nie boli, te plamienia nie są jakieś duże. Także chyba na dwoje babka wróżyła 🤷🏻‍♀️

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze byłam przekonana że na antykach zwykle organizm ma na tyle wyregulowane hormony ze nie powinno być plamień. Ale! Może to znaczy że torbiel się usunęła? Nie wiem gdybam 🤔

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to liczę mocno, że to plamienie oznacza, że oczyszczam się właśnie z tej cysty 😉

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2502 2147

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka dość dobrze, on jest optymistą i cały czas mówi, że uda nam się naturalnie i będzie dobrze 🙂 chciałabym mieć choć trochę jego optymizmu 😉
    A jak u Ciebie? Kiedy planujesz testować?

    Monika to trzymam kciuki za jutro ✊ ja też mam kolejną betę jutro 🙈 i znów mini okres od kilku dni, mam nadzieję, że to dobry znak. Już mam krwawienia/plamienia z drobnymi przerwami od 1,5 miesięca 🤦

    Pomarańcza jak się czujesz?
    Edit - nie zauważyłam wiadomości 🙈 już odpisuję!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2022, 12:17

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    01.2025 👨‍👩‍👧💖
  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abrakadabra jak u Ciebie sytuacja?

    Olenka, Tobie też już niewiele zostało 😍 ja Ci z tą świadomością? 😛

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliet-nijak :D odsuwam myśl że to już tak niewiele czasu zostało :P

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abrakadabra, nadal w dwupaku?😉

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka, to dobrze, że mąż ma optymistyczne podejście 😊 Za jakiś czas na pewno i Ty spojrzysz z nadzieją na Wasze dalsze starania 🤗

    Monika, kciuki za wizytę, daj znać po🤞🏻

    Też ostatnio myślałam o Abrakadabrze, odezwij się jak tu zaglądasz 😀

    Monika7 lubi tę wiadomość

    🩵 2022
    🩷 2024
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślę,że Abrakadabra nadal w dwupaku.Jak się rozpakuje da znać☺

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal nie rodzę 😂😂
    Czekam na Ciebie Monika aż będziesz mogła zacząć nowy cykl 🤭🥰
    Jak będę rodzic to na pewno dam znać, już teraz siedzę na tykajacej bombie 😂
    Mam w środę jeszcze to ktg z rana i wizytę więc może do środy nie urodzę 😂

    Juliet lubi tę wiadomość

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo jak miło z Twojej strony 😉😀
    Za dwie godziny mam wizytę, to dam znać czy jest sens, żeby na mnie czekała 😉

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia 🤞🤞🤞🤞

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2716 3176

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ✊🏼✊🏼

    Oliwka, dobrze, że mąż ma takie optymistyczne podejście 🙂 Fajnie, gdy ktoś ciągnie do góry 😊💪🏼
    Co do mnie to siknęłam dziś (11dpo) no i cóż, standard 😒 Odstawiam dupka ☹️

    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    ▪️ I IVF: FET ❄️4BB✖️
    ▪️ II IVF:
    • FET❄️4BA- 5tc💔
    • FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883;
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    🍀Nasze słoneczko jest już z nami ☀️🧑‍🧑‍🧒
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2502 2147

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka26 wrote:
    Monika ✊🏼✊🏼

    Oliwka, dobrze, że mąż ma takie optymistyczne podejście 🙂 Fajnie, gdy ktoś ciągnie do góry 😊💪🏼
    Co do mnie to siknęłam dziś (11dpo) no i cóż, standard 😒 Odstawiam dupka ☹️

    Cholera, strasznie mi przykro 😔 pamiętam, że pisałaś, że próbujecie kilka cykli z aromkiem tak?

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    01.2025 👨‍👩‍👧💖
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2716 3176

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Cholera, strasznie mi przykro 😔 pamiętam, że pisałaś, że próbujecie kilka cykli z aromkiem tak?

    Lekarz ostatnio mówił mi, że on proponuje 3-4 cykle ze stymulacją, że takie maksimum to jest 6, ale to raczej w przypadku jak owulacji nie ma w ogóle. Później odsyła już dalej, bo on więcej nie jest w stanie zrobić. Więc raczej nastawiam się jeszcze na jakieś 2 cykle. We wrześniu będziemy już chyba uderzać do kliniki, o ile w ogóle starczy nam sił. Na ten moment nie mam ich w ogóle i zastanawiam się co w moim obecnym życiu mi nie pasuje, że cały czas sobie to funduje skoro i tak się nie udaje i nie wiadomo czy kiedykolwiek się uda 😞

    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    ▪️ I IVF: FET ❄️4BB✖️
    ▪️ II IVF:
    • FET❄️4BA- 5tc💔
    • FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883;
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    🍀Nasze słoneczko jest już z nami ☀️🧑‍🧑‍🧒
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia i jak sytuacja? 🤭

    Limonka u mnie 3 stymulacja dopiero dała efekty w postaci ciąży a wcześniej to z ta stymulacja było średnio bo za każdym razem coś nie tak 🙄
    Także nie załamuj sie, że pierwsze się nie udało bo zazwyczaj orgaznim dopiero po 30 dniach przyjmuje ta stymulację i właśnie kluczowe sa te następne cykle :)
    Trzymam kciuki za kolejny cykl o ile ten się skończy bo nawet te 11 dpo to jeszcze nic straconego 😊

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka, musi być dobrze! Wiesz doskonale, że przyjdzie moment gdzie znajdziesz siłę na walkę.

    Monia jak po wizycie? 🤔

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • .A. Autorytet
    Postów: 765 545

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Śledzę Was cały czas, ale jakoś tak cichutko. A dzisiaj mi się zatęskniło za napisaniem do Was. Jestem z każdą z Was całym serduchem ♥️

    Wiek: 32

    06.2017 - synuś ♥️

    Starania o drugie Maleństwo od 12.2019

    01.2020 - poronienie zatrzymane
    02.2021- ciąża biochemiczna
    03.2021 - ciąża biochemiczna

    16.12.21 - ⏸
    20.12.21 beta: 1546
    22.12.21 beta: 4090❗️ 🙏🏻🤞🏻
    13.01.22 - mamy serduszko ♥️ ‼️
    10.02.22- wyniki badań genetycznych: wszystkie geny prawidłowe
    Chłopiec 💙

    Diagnostyka od 03.2021:
    Podstawowe badani krwi: 👍
    ANA 👍
    anty-DsDNA 👍
    Przeciwciała p/beta-2-glikoproteinie IgM i IgG👍
    Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM i IgG 👍
    Kariotyp 👍
    Sono hsg i hsg- Jajowody drożne 👍
    Mała endometrioza - niewielkie cysty na obu jajnikach❌
    Mutacja MTHFR - heterozygota❌


    nsa8m4.png
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2502 2147

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka doskonale znam te emocje 🙁 ale u mnie też dopiero na stymulacji zaskoczyło mimo, że mam swoje owulacje. Więc wierzę, że tobie też pomoże i często jest tak, że dopiero 3-4 stymulacja zaskakuje 😘

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    01.2025 👨‍👩‍👧💖
‹‹ 594 595 596 597 598 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ