X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1203 963

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter, nic tylko się cieszyć że już macie wyprawkę! Podobno często syndrom wicia gniazda się włącza pod koniec i babki nie mają oporów, kupują wszystko bo wszystko potrzebne 😅 mi akurat nie, ale syndrom sprzątania wszystkiego już tak 😁

    Oliwka, kurka, długo oczekujesz na konsultacje, ale przynajmniej będziesz miała wszystkie wyniki i omowicie to z docentem 🙂

    A ja czuję się jak słonica, już nawet na krześle ciężko się siedzi, bo mam wrażenie że brzuch zaraz podejdzie mi pod gardło 😅

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2518 1419

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza starszy ma 7.5roku I jest w pierwszej klasie.
    A brzuch ci się nie obniżył?Mi w drugiej ciąźy się obniżył,a w pierwszej nie bo było nagłe cc.

    Ferie się zaczęły I jestem u rodzicow.Już mam trochę dość.

  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1203 963

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska, miałam takie wrażenie, ale chyba jednak nie, bo góra brzucha mi doskwiera. A dzisiaj dostałam tak w bok że myślałam że się przewróce 😅 albo stopę tak wypchnął albo kolano, nie wiem, ale taki twardy brzuch z tej strony miałam, pierwszy raz tak bardzo czułam kończynę 😂 nie narzekałam na ruchy, ale to to już było mocne! Mam wrażenie że młodemu już po prostu niewygodnie 😅

    A w jaki sposób rozrabia starszy? I masz dość rodziców czy ferii?

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • Stysia16 Autorytet
    Postów: 425 628

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Stysia wraca z wakacji :D Jakieś 1,5roku mnie tu nie było, pochłonęło mnie życie, bąbelek, a później pogodzenie macierzyństwa z pracą 😅
    Nie sądziłam, że ta grupa nadal prężnie działa <3

    Otter, Pomarańcza, Monika7 gratuluję ciąży! Życzę Wam szczęśliwego rozwiązania :)
    Ale zazdroszczę ciąży :D To jest super czas, jak sobie przypomnę swoją ciąże to aż chce się być w ciąży częściej :D

    Abrakadabra gratuluję córeczki! Oby zdrowo się chowała 🍀
    Juliet spóźnione ale szczere gratulacje! Dużo zdrowia dla Was 🙏

    Dziewczyny trzymam kciuki za Was i mam nadzieję, że się teraz będziemy częściej czytały, ja się powoli wdrażam co i u kogo się dzieje 🍀🍀

    Limonka26, Pomarańcza, Olenkaqx, Oliwka91, Monika7 lubią tę wiadomość

    2/2023 💔 6tc poronienie
    12/2021💙mamy pięknego, wymarzonego chłopca👶
    2/2021 💔 6 tc poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie
    5/2020 💔 7 tc poronienie, łyżeczkowanie

    Ona
    29 lat
    zapracowana mama

    On
    28 lat
    bez nałogów
    mało aktywny tryb życia
    szczupły

    01/2023 chcemy drugiego bobasa :)
    Starania bez spiny, co będzie to będzie!
    3/2021 klinika leczenia niepłodności -> jest ok :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stysia16 wrote:
    Cześć dziewczyny! Stysia wraca z wakacji :D Jakieś 1,5roku mnie tu nie było, pochłonęło mnie życie, bąbelek, a później pogodzenie macierzyństwa z pracą 😅
    Nie sądziłam, że ta grupa nadal prężnie działa <3

    Otter, Pomarańcza, Monika7 gratuluję ciąży! Życzę Wam szczęśliwego rozwiązania :)
    Ale zazdroszczę ciąży :D To jest super czas, jak sobie przypomnę swoją ciąże to aż chce się być w ciąży częściej :D

    Abrakadabra gratuluję córeczki! Oby zdrowo się chowała 🍀
    Juliet spóźnione ale szczere gratulacje! Dużo zdrowia dla Was 🙏

    Dziewczyny trzymam kciuki za Was i mam nadzieję, że się teraz będziemy częściej czytały, ja się powoli wdrażam co i u kogo się dzieje 🍀🍀
    Witaj Stysia i powodzenia 🍀✊

    Stysia16 lubi tę wiadomość

  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1597 1174

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj znowu :) dobrze Cię tu znowu widzieć, noo i powodzenia w staraniach!

    Stysia16 lubi tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • Stysia16 Autorytet
    Postów: 425 628

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx wrote:
    Witaj znowu :) dobrze Cię tu znowu widzieć, noo i powodzenia w staraniach!

    I u Ciebie się tyyle zmieniło jak mnie nie było! Gratuluję córeczki! Dużo zdrowia dla Was :)

    Moim marzeniem jest zajść w ciąże i jej nie stracić. Tylko tyle i aż tyle <3 ale jest nadzieja, jeden dowód na to, że mogę mieć dzieci już mam 💙

    2/2023 💔 6tc poronienie
    12/2021💙mamy pięknego, wymarzonego chłopca👶
    2/2021 💔 6 tc poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie
    5/2020 💔 7 tc poronienie, łyżeczkowanie

    Ona
    29 lat
    zapracowana mama

    On
    28 lat
    bez nałogów
    mało aktywny tryb życia
    szczupły

    01/2023 chcemy drugiego bobasa :)
    Starania bez spiny, co będzie to będzie!
    3/2021 klinika leczenia niepłodności -> jest ok :)
  • Sparky Autorytet
    Postów: 1815 2472

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, co słychać? Zaraz nasz wątek spadnie z pierwszej strony, czas się trochę aktywować 🙈

    Pomarańcza, jak tam na końcówce? Codziennie zaglądam czy napisałaś, że już się zaczęło 😂

    U nas w porządku, chociaż mały ma katar i się męczy biedactwo. Czekam na wiosnę, już mnie dobijają te krótkie dni i paskudna pogoda. Wczoraj była rocznica pozytywnego testu ciążowego 🙈 Jak szybko to zleciało... Tęsknię za okresem ciąży, mimo tej burzliwej końcówki wspominam ją jako cudowny czas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2023, 09:31

    preg.png

    11.03.24 - ⏸️ (3 cs)
    12.03.24 - beta 377
    14.03.24 - beta 788
    27.03.24 - 0,42 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹❤️
    17.04.24 - 2,55 cm misia 🧸
    08.05.24 - 5,91 cm, ryzyka niskie 😍 prawdopodobnie dziewczynka 🩷
    04.06.24 - 150 g śpiącej królewny 😴👸🏼
    27.06.24 - 298 g córeczki 🎀
    02.07.24 - połówkowe, wszystko w porządku 🥰
    18.07.24 - 482 g ruchliwej panienki 🌸
    14.08.24 - 894 g leniuszka 🌞
    03.09.24 - 1274 g ✨
    11.09.24 - III prenatalne, 1517 g, wszystko dobrze 🥳
    26.09.24 - następna wizyta 🤞🏼

    age.png

    24.01.22 - ⏸️ (14 cs)
    28.09.22 - Oliwier 👶🏼❤️
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1203 963

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky, jeszcze się nie zaczęło 😅 i mam nadzieję że do wtorku dotrzymam, w niedzielę do wtorku mama ma do mnie wpaść, pomoc coś ugotować, posprzątać, ale wolałabym żeby zaczęło się jak już pojedzie 😂 kocham ją, ale po doświadczeniach mojej siostry tak zaczyna świrować podczas porodu córki że wolę tego nie widzieć 🤣 i mam umówione spotkanie z koleżanką w sobotę, też wolałabym je jeszcze odbyć 😁 nie wiem, wszyscy mi mówili że już nie będę mogła się doczekać, że będę wolała mieć to za sobą, a ja odwrotnie, niech to jeszcze potrwa 😅 jest ciężko i np teraz wylądowałam zmywarkę, zaladowalam nową i ogarnęłam rzeczy nie do zmywarki (wieczorem z mężem robiliśmy pierogi masowo, żeby mieć jakiś zapas jedzenia na start xd) i już musiałam usiąść odpocząć. Ale chwilę odpocznę i jeszcze poogarniam, bo mieliśmy wymieniane drzwi wejściowe i mimo że mąż sprzątał to trzeba jeszcze raz, bo ten kurz jeszcze widzę.

    A co do pogody to nie chce się wychodzić. Jak nie mam celu (tak jak wczoraj, być może ostatnia joga dla ciężarnych) to nie wychodzę, bo mało przyjemnie. I bym spała, obudziłam się o 9 z myślą że jest 6 i co mój mąż na nogach robi (ma zwolnienie do jutra, bo chory na antybiotyku był) a potem zdziwko jak zobaczyłam na zegarze 9 🙈

    Sparky, dużo zdrówka życzę w takim razie. A wolałabyś żeby Oliwier wrócił do brzuszka czy po prostu być w drugiej? 😂

    Limonka, Oliwka, co u Was?? Monika, jak się czujesz? I mamuśki jak się macie i Wasze bobasy??

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • Sparky Autorytet
    Postów: 1815 2472

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza, podziwiam, że ogarniacie to jedzenie na początek. Też mieliśmy taki zamiar, ale nie wypaliło 🙈 Mam nadzieję, że na spokojnie zrealizujesz jeszcze swoje plany. Też tak miałam na końcówce, wcale mi się do tego rozwiązania nie spieszyło 😂 Tylko wizja końca zgagi była kusząca😅 Wiadomo, chciałam już przytulić małego, odetchnąć po szczęśliwym porodzie, ale tak się bałam, że sobie nie poradzę z noworodkiem 🥴
    No i sama myśl o porodzie też była dość przerażająca.

    My wychodzimy codziennie na spacery, ale gdyby nie motywacja w postaci młodego to też bym siedziała w domu. Spanie do 9, zazdroszczę 🙃

    Haha, nie chce żeby wracał do brzucha 😂 Nie wyobrażam już sobie życia bez niego. Ale ciążowe wspomnienia są mega szczęśliwe, to był super czas ❤️ No i nieśmiało marzę już o drugim🤭 Ale to dopiero za jakiś czas.

    preg.png

    11.03.24 - ⏸️ (3 cs)
    12.03.24 - beta 377
    14.03.24 - beta 788
    27.03.24 - 0,42 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹❤️
    17.04.24 - 2,55 cm misia 🧸
    08.05.24 - 5,91 cm, ryzyka niskie 😍 prawdopodobnie dziewczynka 🩷
    04.06.24 - 150 g śpiącej królewny 😴👸🏼
    27.06.24 - 298 g córeczki 🎀
    02.07.24 - połówkowe, wszystko w porządku 🥰
    18.07.24 - 482 g ruchliwej panienki 🌸
    14.08.24 - 894 g leniuszka 🌞
    03.09.24 - 1274 g ✨
    11.09.24 - III prenatalne, 1517 g, wszystko dobrze 🥳
    26.09.24 - następna wizyta 🤞🏼

    age.png

    24.01.22 - ⏸️ (14 cs)
    28.09.22 - Oliwier 👶🏼❤️
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2339 1900

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Sparky o tym samym ostatnio pomyślałam, że nasz wątek się trochę kurzy gdzieś tam na dole 😅
    Fajny awatar tak w ogóle 💚
    Ja ostatnio mam niewielka wenę na pisanie i dlatego...
    Chyba mam dziś owu i najważniejsze, że z dobrej strony 🙂 ale staram się nie robić sobie nadziei, bo ostatnio ciężko jakoś mi z tymi rozczarowaniami. Ostatnio jak była owu z tej strony to była cb więc jednak jakaś nadzieja jest 🥲

    Pomarańcza i tak że dałaś radę stać i lepić pierogi to super 😁 a jak Ci się podoba ta joga dla ciężarnych w ogóle? Pomaga na dolegliwości? Ja w ogóle lubię jogę, też sobie myślałam, że będę chodzić w ciąży ☺️
    P.S. o 9 to my ze moim oboje jeszcze nie jesteśmy na nogach jak mamy wolne xD ja się zwykle budzę po 9 ale ciągle sobie obiecuję, że będę wstawać wcześniej 🙄

    Monika, Anka, Niebieska, Stysia, Otter, Olenka, Juliet, Abrakadabra co u Was? 😉
    Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam 🙈 jednak jest nas tu trochę 🧐
    *Limonka Ciebie pominęłam ale to dlatego, że jesteśmy na bieżąco 💛

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2023, 16:39

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    preg.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1597 1174

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja potrzymam kciuki za owocna owulke :D

    Sparky, podziwiam za spacery. Ja mam taką niemoc życiowa że jak widzę tą obrzydliwą pogodę to odechciewa się wychodzić, zresztą młoda dopiero co się wykaraskała z choroby.

    Pomarańcza już za momencik maluch bedzie po drugiej stronie brzucha! 😘

    U nas dynamicznie. Mała zaczęła raczkować do tyłu, podnosić tylek do czworakowania, zaczęłam rozszerzać dietę, młoda zaczęła gadać tatatatatata (a mama gdzie?!). Mała jest wszędzie, dosłownie. Ale to super tak oglądać jak szybko zaczęła się rozwijać :) chociaż powoli żegnam się że swoją wolnością i pewnością, że po minucie dzieciak będzie w tym samym miejscu na podłodze na którym ją zostawiłam.

    I powoli zaczynam tęsknić za brzuchem. W przyszłym miesiącu jadę na kontrolę do gina i przegadamy pewnie parę kwestii z powrotem do starań. Nie chcemy dużej różnicy między maluchami, ale plany planami a jak wychodzi wiemy same :)

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1203 963

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky, jej, już myślisz o drugim, ja nie wiem czy będę chciała. Mąż to mi gadał że najlepiej jedno po drugim, a ja myślę że zobaczymy jak będziemy żyć z jednym, a nie już od razu myślenie o drugim 😅 a poza tym można sobie planować, starania trochę trwały i nerwów napsuły. Ale skoro myślisz o drugim to nie jesteś przerażona macierzyństwem, mimo zmęczenia i wszelkich niedogodności chcesz, to super i daje nadzieję że też dam radę i nie jest tak źle (czasami mam wrażenie że ze skrajności w skrajność, jedni rodzice mówią o tym jak bajkowo jest, drudzy ile wyrzeczeń i dramatów że człowiek zastanawia się czy warto mieć dzieci 😳 brakuje mi właśnie czasem takich szczerych opinii ale nie skierowanych albo na rzyganie tęczą ani na końcu życia tylko coś po środku).

    Oliwka, siedziałam i lepilam 😅 i trwało to grubo ponad godzinę, więc chyba bym nie wystala w jednym miejscu tyle 😅 a joga super, ja znowu jestem z tych, które lubią sport żywy, nigdy nie lubiłam rozciągania i takich spokojnych ćwiczeń (chodzi o tempo, bo wiadomo że joga jest wymagająca). Ale tutaj teraz to bym nie dała rady nic więcej xD a pozycje wykorzystywałam jak byłam przeciążona, za długi spacer, mega mi pomagało to, że znałam technikę, na co zwrócić uwagę i żeby poza tym że coś ćwiczę robiła to prawidłowo, żeby sobie nie zaszkodzić 🙂 i ogólnie joga spodobała mi się, nie mówię że od razu się zapisze na zajęcia, ale może czasem odpalę na youtubie 😁

    O właśnie, Niebieska, jak ferie??

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Haha Sparky o tym samym ostatnio pomyślałam, że nasz wątek się trochę kurzy gdzieś tam na dole 😅
    Fajny awatar tak w ogóle 💚
    Ja ostatnio mam niewielka wenę na pisanie i dlatego...
    Chyba mam dziś owu i najważniejsze, że z dobrej strony 🙂 ale staram się nie robić sobie nadziei, bo ostatnio ciężko jakoś mi z tymi rozczarowaniami. Ostatnio jak była owu z tej strony to była cb więc jednak jakaś nadzieja jest 🥲

    Pomarańcza i tak że dałaś radę stać i lepić pierogi to super 😁 a jak Ci się podoba ta joga dla ciężarnych w ogóle? Pomaga na dolegliwości? Ja w ogóle lubię jogę, też sobie myślałam, że będę chodzić w ciąży ☺️
    P.S. o 9 to my ze moim oboje jeszcze nie jesteśmy na nogach jak mamy wolne xD ja się zwykle budzę po 9 ale ciągle sobie obiecuję, że będę wstawać wcześniej 🙄

    Monika, Anka, Niebieska, Stysia, Otter, Olenka, Juliet, Abrakadabra co u Was? 😉
    Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam 🙈 jednak jest nas tu trochę 🧐
    *Limonka Ciebie pominęłam ale to dlatego, że jesteśmy na bieżąco 💛
    Milo ze jeszcze ktoś o mnie pamieta :)

    Ja niestety trwam w zawieszeniu od października u mnie brak owulacji.
    W zeszłym cyklu zrobila mi się torbiel ktora pękła. Aktualnie moj cykl trwa juz 41 dni.
    Na początku stycznia mialam wixyte u nowej doktor zaleciła badania laparoskopie i moj musi zrobić badanie nasienia. I prawdopodobnie xnowu bede stymulowana . Narazie to czekam wvzoraj pojawiło się delikatne plamienie No ale zniknęło... strasznie irytująca sytuacja...
    Za resztę trzymam kciuki ✊✊ za 🍀
    Oliwka a ty juz zrobilas badania immunologiczne? :)

  • Stysia16 Autorytet
    Postów: 425 628

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx ja też tęsknię za brzuchem! Czas ciąży był super, mogłabym cały czas być w ciąży 🫣🙈

    Ja dziś miałam dziwne uczucie w brzuchu. Czułam jakby się płód ruszał w brzuchu, a w ciąży nie jestem xD nie wiem co to może być, nigdy czegoś takiego nie miałam 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤔 może z jelitami coś? I tak skacze mi coś w tym brzuchu 🤔🤔
    Dziś dotarły do nas sanki dla bobasa, teraz czekamy tylko na śnieg ☃️🤣

    P.S. też myślałam, że wątek nam coś spada na dół 🥴

    2/2023 💔 6tc poronienie
    12/2021💙mamy pięknego, wymarzonego chłopca👶
    2/2021 💔 6 tc poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie
    5/2020 💔 7 tc poronienie, łyżeczkowanie

    Ona
    29 lat
    zapracowana mama

    On
    28 lat
    bez nałogów
    mało aktywny tryb życia
    szczupły

    01/2023 chcemy drugiego bobasa :)
    Starania bez spiny, co będzie to będzie!
    3/2021 klinika leczenia niepłodności -> jest ok :)
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2339 1900

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenka wow ❤️ koniecznie daj znać po wizycie jaki plan ☺️ no niestety teraz może być trochę dynamicznie w domu. Jednak jak się poruszają to trochę więcej trzeba się nabiegać xD

    Pomarańcza ja mam podobnie. Często słyszę skrajności a ostatnio jakaś miałam falę takich złych informacji na temat macierzyństwa i się trochę zaczęłam obawiać czy aby napewno to dla mnie.
    *Tak - nie mogę zajść w ciążę a już się boję co będzie jak będę miała dziecko. Cała ja, całe życie hipotetyczne lęki 😅

    Anka no właśnie coś tu ostatnio zamilkłaś 🧐 kurcze to faktycznie męcząca sytuacja... A kiedy ewentualnie to laparo? Fajna ta nowa lekarka? Jesteś zadowolona? :)
    Zrobiłam badania, przyszły 3 wyniki i jeszcze czekam na jeden. Kiry chyba bez tragedii, mam Bx i 3 z 5 implantacyjnych, jakieś limfocyty przyszły i cross match czego nie rozumiem... W lutym mam konsultację u profesora na omówienie wyników. Niestety teraz tak jest, że 2 miesiące czeka się na omówienie i zalecenia 😢 🙍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2023, 21:10

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    preg.png
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2554 2902

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, ale się dzieje u Was ☺️

    Olenka, noo teraz to się pewnie zaczną przygody jak mała zacznie się przemieszczać sama 😁

    Pomarańcza, też podziwiam za pierogi 😅 Mi bez ciąży byłoby się ciężko zebrać za robienie 🤣 A jakie robiliście? 😋

    Kurczę Wy tu zaraz wszystkie o drugie będziecie się starać, jak ten czas leci 🙉🙊

    Stysia, a u Ciebie wyszła przyczyna poronień? Ciąża była na jakichś lekach? Przykro mi że to Cię spotkało, ale ważne, że jeden cud już jest to i z drugim się uda ☺️

    Ja też widziałam, że wątek gdzieś tam spadł trochę, ale przyznam, że nie chciałam tu tylko smęcić swoimi staraczkowymi problemami 😉 Aktualnie kończę kolejny cykl, wyników biopsji jeszcze nie ma, więc w sumie stoimy w zawieszeniu. Nadzieja tylko jest taka, że wyniki powinny zejść się w terminie z @, więc będę wiedziała czy zaczynać stymulację czy nie 🙂

    Starania od 12.2020
    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️❌AMH 13/ PCOS/ IO/ PAI-1 i MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny/ cross-match 46%

    🧔🏻‍♂️❌morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny
    ——————————————————
    💎 05.2023 I IVF- 10🥚- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️4BB - beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6🥚- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️4BA- 5tc💔
    • 05.2024 FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    ❤️171ud/min

    preg.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1597 1174

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bo to dużo zależy od tego jaki charakter ma dzieciak, jakie wy macie pokłady cierpliwości. Znam mamy które przepraszam, ale rzygają tęczą i srają brokatem nad swoimi bombelkami, jak to cudownie być mamą i inne pieśni dziękczynne odspiewywują. Są też takie które nie mają tyle siły, wsparcia i pomocy w bliskich, a maluch jest mega wymagający i zwyczajnie jest im źle, bo ciężko być mamą 24/7 w każdej milisekundzie. Ja mam cudowne dziecko, mimo urwisowania i łobuziakowania, niemożności nie ruszania się przez nią przez 3 sekundy, to Mała potrafi zająć się swoimi zabawkami, w nocy spi budząc się w swoich porach na jedzenie i zasypia dalej spiąć od 19-9 z dwoma pobudkami, mogę ugotować obiad, zjeść we względnym spokoju, wziąć rano prysznic, wyprasować pranie czy zwyczajnie mieć w domu czysto. Moje dziecko nie płacze o byle co, jeżeli marudzi to znaczy że chce jeść, albo spać, albo chce krótkiego przytulaska. I taki malec motywuje do starania się o drugie. Ale mimo że mam złote dziecko to też mam czasami dość, muszę wyjść z koleżankami na drinka, przewietrzyć głowę, nie być mamą przez chociaż 3 godziny. Ba nawet wyjście raz w miesiącu do fizjoterapeutki czy fryzjera jest już oczyszczające. Zwyczajnie chce się porozmawiać z dorosłymi ludźmi 😂 jest ciężko, bo jakby nie było nie ma się już czasu na bezmyślne chodzenie po sklepach 5 godzin w poszukiwaniu różowej bluzki, nie wyjdziesz na całonocna imprezę, o beztroskich wakacjach plażing-smażing-drinking też można zapomnieć 😂 ale jest fajnie :) szczerze jest fajnie-jak ten mały gremlin się uśmiechnie, przytuli i zaśnie w ramionach. Mówię to oczywiście ze swojego punktu siedzenia.
    O jezuu ale się rozpisałam :D

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2518 1419

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ferie u rodziców dobiegają końca.Uff...mam dość wtrącania ssię w wychowywanie mojch dzieci.Każdy ma inne zdanie już pominę,że odmienne od mojego.Dziecko jak dostaje sprzeczne info to ma bałagan w głowie.Sporo nerwów I kłótni,ehh....
    Co do dzieci Olenka ma racje.Starszy syn to trudne dziecko.Pomarańcza chyba pytała ostatnio czemu.O cokolwiek go poproszę to słyszę nie.Najchętniej chodziłby spać późno,a wstawać rano to problem I budze do szkoly czasem 30min.Cisnę by kładł się wcześniej.Śniadania nie chce,w szkole jeść nie chce,zupy też nie.Jeść zaczyna chętnie po 16.odżywianie u niego ważne bo chorował na jelita jak był malutki.Lekcji odrabiać też mu się nie chce siedzi I patrzy w sufit I to co jest w stanie zrobić w kwadrans robi cztery godziny.Trzeba przy nim siedzieć bo inaczej nic nie zrobi.Pani ze szkoły się żaliła ostatnio,że nie pracuje na lekcji tylko bawi się gumką,potem strugał kredkę I nic sobie z tego nie robi że ona coś do niego mówi.Bije się z dziećmi bo nie zawsze się z nim zgadzają I powstają spiny.
    Ciężki był w wychowywaniu od początku.Dosyć szybko zdecydowałam się na drugie.Wyjścia nie było.Młodszego urodziłam zaraz po 42 urodzinach.Tu miła odmiana.Dziecko spokojne,współpracujące,dogadujące sié w przedszkolu z rówieśnikami.Swoje zdanie też ma.Prosty przyklad obaj chorują I mówię starszemu idź wydmuchaj nosa,a on pójdzie albo stwierdzi,że nie I będzie wciągał,na młodszego się w duchu złoszczé,że obudził mnie o 4,bo ma zapchany nos I chce wydmuchać a zła jestem bo muszę iść po chusteczkę.
    A I z racji wieku starszy zrobił się pyskaty I uwielbia trzaskac drzwiami☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2023, 23:36

  • Sparky Autorytet
    Postów: 1815 2472

    Wysłany: 26 stycznia 2023, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka, to mam nadzieję, że podziałaliście? 😀 Rozumiem, co czujesz, niby człowiek nie chce sobie robić nadziei, ale zawsze coś tam się tli. Jak zwykle trzymam kciuki 🍀 W końcu musi się udać, każdy cykl przybliża Cię do tego wyjątkowego 💚 Twój awatar też jest fajny, napilabym się kawy 🤣 Przy kp niby można rozsądne ilości, ale mam wrażenie, że mlody źle reaguje jak przez kilka dni pod rząd skuszę się na kawę🙁

    Oleńka, bez tych spacerów oboje byśmy zwariowali 🥴 To już taki nasz rytuał. Uwielbiam chodzenie z wózkiem po parku, często biorę sobie coś do jedzenia, mogę pomyśleć na spokojnie. Ostatnio wprawdzie mały śpi max pół godziny na spacerze, a przez resztę czasu obserwuje otoczenie, ale i tak jest spoko. Jak Wam idzie rd? Jaką metodę wybraliście?

    Pomarańcza, przerażona już nie jestem. Zgadzam się z tym, co napisała Oleńka - wszystko zależy od dziecka i charakteru mamy. Przy maluchu odkryłam w sobie ogromne pokłady cierpliwości. Oli jest dość mocno absorbujący, w dzień śpi tylko na rękach (a najchętniej przy cycku 😅) albo na spacerze, na macie pobawi się sam przez chwilę, a tak to trzeba go zabawiać. W domu nie jest tak czysto, jak kiedyś. Dopiero od niedawna czasami gotuję obiady, tak to mąż robił, bo Oli do ukończenia 3 miesiąca strasznie dużo wisiał na piersi. Na szczęście w nocy śpi w swoim łóżeczku i mamy tylko jedną pobudkę na jedzonko. Rano wstaje koło 6-7. Tak to wygląda teraz, ale początek ostro nas przetyrał. Przez pierwszy miesiąc byliśmy oboje tak styrani, że ledwo co pamiętam z tego okresu 🥴 Rodzicielstwo to ogromna zmiana, ale jak już się człowiek w tym odnajdzie, to myśl o kolejnym dziecku nie jest aż tak przerażająca ☺️

    preg.png

    11.03.24 - ⏸️ (3 cs)
    12.03.24 - beta 377
    14.03.24 - beta 788
    27.03.24 - 0,42 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹❤️
    17.04.24 - 2,55 cm misia 🧸
    08.05.24 - 5,91 cm, ryzyka niskie 😍 prawdopodobnie dziewczynka 🩷
    04.06.24 - 150 g śpiącej królewny 😴👸🏼
    27.06.24 - 298 g córeczki 🎀
    02.07.24 - połówkowe, wszystko w porządku 🥰
    18.07.24 - 482 g ruchliwej panienki 🌸
    14.08.24 - 894 g leniuszka 🌞
    03.09.24 - 1274 g ✨
    11.09.24 - III prenatalne, 1517 g, wszystko dobrze 🥳
    26.09.24 - następna wizyta 🤞🏼

    age.png

    24.01.22 - ⏸️ (14 cs)
    28.09.22 - Oliwier 👶🏼❤️
‹‹ 646 647 648 649 650 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ