X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 27 września 2018, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janku gratulacje! Zdrowia dla Was obu. Jak będziesz miała chwilę napisz jak się czujesz po cc.

    tym_janek lubi tę wiadomość

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 27 września 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje ciało chyba jest stworzone do cc, bo po 7h już sama, bez pomocy, poszlam pod prysznic, generalnie wstaje i chodze bez problemu tylko powoli :) Położne są w szoku jak szybko mi to poszło. Liczę, że na porannym obchodzie wyjmą mi cewnik, bo troche przeszkadza poruszanie sie z workiem ;) Samo cc do pr@yjemnych nie nalezy, brak czucia w klatce i problem ze zlapaniem oddechu to koszmarne uczucie, na szczescie trwa krotko i na sam koniec. Ale zasadniczo zdecydowanie wolę cc niż to kilka skurczy, które zaliczyłam wcześniej - bolało, cholernie, a to raptem 2-3 cm rozwarcia dopiero było...

    Selina, Asasa lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 27 września 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janku gratulacje! Zdrowia i sił Wam życzę :)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 27 września 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek gratuluję. W Ujastku rodzilas?? Jak wyjdziesz chętnie posłucham opinii o szpitalu bo ostatnio słyszę bardzo rozbieżne albo mega chwalenie albo hejt na maksa

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek wow! Gratulacje! :D ale zaskoczyłaś tą wiadomością! Super, że tak dobrze się czujesz i że wszystko poszło sprawnie :) Mąż był z Tobą?
    No właśnie, która bierze brzuszek? ;)


    Ja byłam w Diagnostyce i powiem tak. Cena za te 3 badania, które wymieniłam, to 119zl, z 5% zniżki 113zl. Cena w Synevo bez rabatu nie wiem jaka, ale z rabatem 20% zapłaciłam 112zl, więc tam bez rabatu zdecydowanie odradzam. Za to Pani bardzo delikatnie pobrała mi krew ;)
    Wyniki testo dzisiaj a tych 2 pozostałych jutro

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey witam ;) dziewczyny orientujecie sie moze czy w klinice macierzynstwo w krk trzeba sie umawiac na badanie nasienia?;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Hey witam ;) dziewczyny orientujecie sie moze czy w klinice macierzynstwo w krk trzeba sie umawiac na badanie nasienia?;)
    Hej
    Także trzeba. Nie trzeba za to w Parensie i powiem szczerze chyba badanie jest lepsze tzn dużo więcej parametrów oznaczają

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje bardzo za odpowiedz ;)
    Maz ma taka prace ze przyznam szczerze umowic sie na dokladny dzien jest bardzo nardzo ciezko i szukam takiego miejsca gdzie mozna ze tak powiem podejsc ~ tak o~. A jeszcze zapytam jaki jest ewentualny koszt takiego badania?;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie to staramy sie o dziecko 1.5 roku ale przyznam ze z unormowanymi hormonami.to tak 9mscy, bo wczesniej mialam mega dlugie i nieregularne cykle wysokie tsh wysoka prolaktyne chyba nie mialo szans zaskoczyc. Ale od 9mscy tsh super ff3ft4 rowniez w normoe anty ciala ok fsh ok jedynie co LH w pierwszych dniach cyklu mialam zawssze ponad norme ale lekarz stwierdzil ze tym nie nalezy sie martwic , polecil pic inofem ;)
    Bakteri zadnych wszystko wporzadku;)
    Martwie sie ze cos jest nie tak... owulacje mam potwierdzona plus progesteron w 7dniu fazy lutealnej zawsze wychodzi na poziomie 18ng...
    Sama juz nie wiem czy to naprawde potrzeba czasu czy to moja psychika za bardzo sie na tym skupia:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Ogolnie to staramy sie o dziecko 1.5 roku ale przyznam ze z unormowanymi hormonami.to tak 9mscy, bo wczesniej mialam mega dlugie i nieregularne cykle wysokie tsh wysoka prolaktyne chyba nie mialo szans zaskoczyc. Ale od 9mscy tsh super ff3ft4 rowniez w normoe anty ciala ok fsh ok jedynie co LH w pierwszych dniach cyklu mialam zawssze ponad norme ale lekarz stwierdzil ze tym nie nalezy sie martwic , polecil pic inofem ;)
    Bakteri zadnych wszystko wporzadku;)
    Martwie sie ze cos jest nie tak... owulacje mam potwierdzona plus progesteron w 7dniu fazy lutealnej zawsze wychodzi na poziomie 18ng...
    Sama juz nie wiem czy to naprawde potrzeba czasu czy to moja psychika za bardzo sie na tym skupia:(
    Czyli mąż nie badał się jeszcze nigdy? To naprawdę niech wbija do Parens, tam mu zrobią od ręki. Badanie 130 albo 150zl kosztuje, już nie pamiętam. W Macierzyństwie na pewno droższe są badania rozszerzone nasienia i ogólnie wizyty u specjalistów.
    Jeśli u męża wyjdzie wszystko ok, to zastanowiła bym się na Twoim miejscu nad histeroskopia, żeby wykluczyć ewentualne wady macicy, polipyz mięśniaki i wady endometrium. Niestety nie zawsze to widać na USG, więc nie daj sobie wmówić lekarzom, że na pewno wszystko jest cacy.
    Od kiedy pijesz Inofem?
    Możesz też łykać kwasy Omega3 (kapsułki, albo picie oleju lnianego). Pomaga to również na regulację hormonów i cykli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2018, 11:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Czyli mąż nie badał się jeszcze nigdy? To naprawdę niech wbija do Parens, tam mu zrobią od ręki. Badanie 130 albo 150zl kosztuje, już nie pamiętam. W Macierzyństwie na pewno droższe są badania rozszerzone nasienia i ogólnie wizyty u specjalistów.
    Jeśli u męża wyjdzie wszystko ok, to zastanowiła bym się na Twoim miejscu nad histeroskopia, żeby wykluczyć ewentualne wady macicy, polipyz mięśniaki i wady endometrium. Niestety nie zawsze to widać na USG, więc nie daj sobie wmówić lekarzom, że na pewno wszystko jest cacy.
    Od kiedy pijesz Inofem?
    Możesz też łykać kwasy Omega3 (kapsułki, albo picie oleju lnianego). Pomaga to również na regulację hormonów i cykli

    Tak nigdy bo lekarz twierdzil ze to mnie trzeba ustawic;) a teraz gdy ja juz jestemm z dobrymi wynikami chccemy wlasnie zbadac nasienie;)
    Dziekuje za odp jeste blada w tym calkowcie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Tak nigdy bo lekarz twierdzil ze to mnie trzeba ustawic;) a teraz gdy ja juz jestemm z dobrymi wynikami chccemy wlasnie zbadac nasienie;)
    Dziekuje za odp jeste blada w tym calkowcie ;)
    Nie ma za co. To powodzenia życzę :)
    A tak z ciekawości do kogo chodzisz teraz?

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 27 września 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janku ogromne gratulacje dla was. Bardzo sie cieszymy:*
    Anusla robilas bete? Przejmujerz brzuszek teraz??

    A ja w te pochnurne i zimne dni sle wam gorace pozdrowienia z Mahe! Jest cudnie :)
    #niechcewracac

    Asasa, tym_janek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Tym_janku ogromne gratulacje dla was. Bardzo sie cieszymy:*
    Anusla robilas bete? Przejmujerz brzuszek teraz??

    A ja w te pochnurne i zimne dni sle wam gorace pozdrowienia z Mahe! Jest cudnie :)
    #niechcewracac
    Ojojoj ale zazdroszczę! :D a gdzie to jest? :D zaraz obczaje ;)
    Ja odliczam dni do urlopu, zostały niecałe 4tyg.

  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 27 września 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    26 września (37+5), dokładnie tydzień przed planowanym cięciem, postanowiła urodzić się nasza córeczka z wagą 3080g i miarą 54 cm, dostała 10 punktów. Zaskoczyło to wszystkich, jak rano wstałam z łóżka i chlupnęły iście filmowo wody płodowe. Pojechaliśmy do szpitala, zaczęły się skurcze, ale rozwarcie tylko na 2 cm jak mnie brali na cc :) To kto przejmuje brzuszek?
    Tym_janku gratuluje z całego serca :):* dużo sił i zdrówka dla Was :) ja chętnie przejme twoj brzuszek :D

    tym_janek lubi tę wiadomość

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 27 września 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    26 września (37+5), dokładnie tydzień przed planowanym cięciem, postanowiła urodzić się nasza córeczka z wagą 3080g i miarą 54 cm, dostała 10 punktów. Zaskoczyło to wszystkich, jak rano wstałam z łóżka i chlupnęły iście filmowo wody płodowe. Pojechaliśmy do szpitala, zaczęły się skurcze, ale rozwarcie tylko na 2 cm jak mnie brali na cc :) To kto przejmuje brzuszek?

    Gratulacje! Odpoczywaj, no i ciesz się Malutką :) !

    tym_janek lubi tę wiadomość

    8p3os65geldj0vib.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 27 września 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janku!!!!!!!!!!!!! WOW Gratulacje!!! Życzę drogi usłanej mlekiem i morza miłości i cierpliwosci i spokoju :) i jak najdłuższych nocy :)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogolnie do lekarza poza krakowem ;) dojezdzam do Bochni ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Ja ogolnie do lekarza poza krakowem ;) dojezdzam do Bochni ;)
    Oo a czemu tam jeśli mogę spytać? ;) I co to za lekarz? :)

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 27 września 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety brzuszka nie przejme. Beta 1.2 czyli standard. Zrobiłam sobie dziś nadzieję, bo głowa mnie bolała i niedobrze mi. Już sie wyplakalam. M.też było przykro widziałam że mial mokre oczy. Robimy ostatnią próbę. Potem koniec tego szaleństwa. Mamy dość takiego życia. A i w poniedziałek skladam wypowiedzenie tak że zmiany nadchodzą.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ