X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela mam podobnie, dlatego sa dni ze praktycznie nie zagladam na forum. Po tym jak ie jaczyyalam horrorow o wielomiesiecznym (a czasem i jeszcze wiecej) leczenii ireaplasmy, jak to niektore dziewczyny musialy lek jakis z ukrainy aprowadzac czy skads, to normalne ryczalam ze hej... Bylam prwna ze nasze tygodniowe leczenie nie dalo efektu. Moj maz mowil, ze mam nie czytac za duzo i to ze inne maja nie znaczy ze i ja. Faktycznie, leczenie tygodniowe pomoglo :) a ja sie tylko merwow najdalam niepotrzebnie echh
    Ogranicz moze forum poprostu :) albo nie wchodz na niektore watki ;) tak najlepiej dla zdrowia psychicznego.

    Kalafiorku tak jak Mela pisze, poszlabym 8.05. do lekarza, wczesniej raczej nie ma sensu. Ja tego dnia wieczorem mam badanie hsg :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :) Wczoraj byliśmy na usg prenatalnym, wszystkie badania wyszły książkowe, jesteśmy w gronie niskiego ryzyka jaką kolwiek chorobą genetyczną, przedwczesnym porodem, bądź innymi nie przyjemnymi rzeczami i uwaga! Na 100% to DZIEWCZYNKA! Także będziemy mieli Amelkę. Córunia okazała się być starsza aż o 6 dni, więc ma już 8 cm i jest niezłym uparciuszkiem, bo wczoraj na badaniu nie chciała współpracować przez co trwało prawie godzinę;p Dziewczyny na prawdę jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie!
    Pozdrawiam was i wysyłam całą dobrą energię :*

    Selina lubi tę wiadomość

  • Kalafiorek1 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina;) to znamy sobie relacje z wizyt hehe
    Agnesge;))) super!!! Też zaczynam wierzyć w cuda i przypadki;) ..i w bromergon heh
    Twoja historia daje dużo sily;)

  • Anelka Koleżanka
    Postów: 58 51

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, sie po świątecznie, chora dalej, zatoki mam zatkane maksymalnie.

    Kalafiorek Gratulacje !
    Zrób Betę a potem spokojnie idź w maju na wizytę, ja idę na wizytę pierwsza dopiero jutro, mam 7tc. Stresa mam ogromnego :(

    Agnesqe gratuluję córeczki :)
    powiedz mi gdzie robilas usg gen? i test papa?

    yUD8p2.png VcYSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Anelka na ul. Felińskiego w Femme. Uważane jest za jedno z najlepszych w Krakowie, wśród wielu koleżanek słyszałam opinie, że jak chce sie porządnie wykonane usg prenatalne to tylko tam. Ja byłam u pani doktor Agnieszki Nocuń, do niej też zapisałam się na usg połówkowe:) Była cudowna i cierpliwa, chodź córcia w ogóle nie chciała współpracować;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela89 wrote:
    Kalafiorek, gratulacje! Trzymam kciuki za betę. A z wizyta u gin radzilabym sie wstrzymać. Mysle, ze ten 8.05 to odpowiedni termin.

    Z mojej strony ostatnio cisza na forum, a to dlatego, ze zaczelam sie zastanawiać, czy moja obecność tu ma sens. W sensie, dostaje dużo wsparcia, informacji itp, ale forum potrafi tez tak nakręcić i zdolowac, jak malo co...

    Mela, bardzo dobrze Cię rozumiem!
    Po ostatnich komentarzach na temat mojego AMH jestem troszkę w dołku i mam czarne wizje, że zaraz będę przechodzić menopauzę :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesqe bardzo się cieszę z takiego wyniku! Gratulacje córeczki :) Też slyszałam super opinie o lekarzach z Felińskiego, są najlepsi w te klocki.

    Anelka daj znać jutro jak po wizycie :) Wszystko będzie dobrze zobaczysz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anelka wrote:
    Witam, sie po świątecznie, chora dalej, zatoki mam zatkane maksymalnie.

    Kalafiorek Gratulacje !
    Zrób Betę a potem spokojnie idź w maju na wizytę, ja idę na wizytę pierwsza dopiero jutro, mam 7tc. Stresa mam ogromnego :(

    Agnesqe gratuluję córeczki :)
    powiedz mi gdzie robilas usg gen? i test papa?

    Powodzenia Anelka!

    Co do lekarzy z Felińskiego, to odwiedzałam tam dr Żabińską, ale nasz kontakt trochę się urwał po tym, jak ona nadal twierdzi, że wszystko ze mną jest w porządku, a ja chce działać ;)

  • Anelka Koleżanka
    Postów: 58 51

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesqe to byłas u tej pani doktor do której ja sie zapisałam ;) idę pod koniec maja.

    U Gina ok, serduszko bije, na razie bardzo powoli ok 120 u/m.
    Ogólnie dzidziol mniejszy o tydzień niż tydzień cyklu co mnie lekko martwi :(

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    yUD8p2.png VcYSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anelka jest serduszko, wiec jest dobrze! :) nie martwimy sie na zapas pamietaj
    Kiedynastepna wizyta?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, ja po wizycie u dr Pabiana. Ogólne wrażenie dobre, badan zlecil masakrycznie dużo. Teraz próbujemy je ogarniać, dzwonić wszędzie itp.

    Poza tym ciągle krwawię i naprawde mam juz tego dosc. Jakiś lekki dol i strach sie pojawił tez.

    Anelka, trzymam kciuki mocno, żeby wszystko bylo dobrze.

    Dobrego tygodnia, Kobiety!

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela trzymam kciuki za pozytywy z nowym lekarzem i nowe badania :) Obyscie doszli szybko do tego o co kaman. A co on na to Twoje ciągle krwawienie?

    Ja miałam wczoraj biocenoze, dziś już wynik i wszystko jest ok, mogę robić hsg :) mąż miał dziś usg i też wszystko gra, więc uff kamień spadł mi z serca!

    Mela89 lubi tę wiadomość

  • Anelka Koleżanka
    Postów: 58 51

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela trzymam kciuki !

    Wizytę u gina niby mam 11 maja ale...
    Umówiłam sie na 2 maja do innego gina dr. Wojasa któraś cos o nim słyszała?
    ten pierwszy pracuje na Kopernika a tam nie chce rodzic. Drugi na ujastku, i myslałam czy aby nie chodzic od poczatku do jednego i ze szpitala w ktorym chce rodzic. Ale opinie takie różne o tym Wojasie i mam dylemat :/

    Porównuje swoja pierwsza a druga ciaze ... i ceny poszły tak w góre ze to nie do wiary, ceny wizyt i badan dosłownie 100 % w góre.

    Ja jeszcze jutro w pracy i długi weekend :)

    Mela89 lubi tę wiadomość

    yUD8p2.png VcYSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, super wieści. To teraz tylko HSG, a zaraz po nim ciąża! :)
    Moje krwawienie doktora zmartwilo i wyslal mnie na konsultacje do szpitala. Tam stwierdzili, ze macica czysta i krwawienie zaraz ustanie. Faktycznie jest slabsze, ale jeszcze jest. Mam nadzieje, ze to ostatni dzien. Zapomniałam juz, jak to jest chodzić bez podpasek. :/

    Anelka, o tym lekarzu nie słyszałam, ale na pewno to jest dobry pomysł, żeby chodzić do lekarza ze szpitala, w ktorym chcesz rodzic. :)
    Jakie byly ceny kiedys nie wiem, ale fakt, dzis można zwątpić. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela dziękuję za te słowa :)
    Przestalaś już krwawić? Jak się czujesz?

    Co u Was w ogóle? Jak funkcjonuje w te paskudne deszczowe dni? Ja już odliczam ostatnie godziny do długiego weekendu ;) teraz jeszcze na parę h jadę do pracy i od 14 konieeeec :D Macie jakieś plany wyjazdowo-odpoczynkowe?
    Btw wczoraj dostałam @, zawsze 2 dzień mam najgorszy a tu póki co nic! Nic nie czuję :) ale tfu tfu obym sobie nie wykrakała, chyba profilaktycznie wezmę jakąś pigułę, żebym nie zeszła w pracy
    Trzymajcie się i niech nam słońce przyświeca w ten weekend (i w ogóle też ;) ) ! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anelka wrote:
    Mela trzymam kciuki !

    Wizytę u gina niby mam 11 maja ale...
    Umówiłam sie na 2 maja do innego gina dr. Wojasa któraś cos o nim słyszała?
    ten pierwszy pracuje na Kopernika a tam nie chce rodzic. Drugi na ujastku, i myslałam czy aby nie chodzic od poczatku do jednego i ze szpitala w ktorym chce rodzic. Ale opinie takie różne o tym Wojasie i mam dylemat :/

    Porównuje swoja pierwsza a druga ciaze ... i ceny poszły tak w góre ze to nie do wiary, ceny wizyt i badan dosłownie 100 % w góre.

    Ja jeszcze jutro w pracy i długi weekend :)

    Anelka, lekarza niestety nie znam, ale dlaczego chcesz rodzić w Ujastku a nie na Kopernika?

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 2 maja 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Witam się na krakowskim wątku
    Staramy się po raz drugi o rodzeństwo dla mojej Zuzi
    Widzę, że rozmawiacie o lekarzach. Ja chodzę do Doroty Nowak - Stelmach i bardzo polecam.Prowadziła moją pierwszą ciąże. W drugiej ciąży chodziłam do Olszańskiej - Piątek bo chciałam rodzić w Żeromskim, ale tu już mam gorsze wrażenia. Znowu wróciłam do Nowak-Stelmach

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Hej dziewczyny
    Witam się na krakowskim wątku
    Staramy się po raz drugi o rodzeństwo dla mojej Zuzi
    Widzę, że rozmawiacie o lekarzach. Ja chodzę do Doroty Nowak - Stelmach i bardzo polecam.Prowadziła moją pierwszą ciąże. W drugiej ciąży chodziłam do Olszańskiej - Piątek bo chciałam rodzić w Żeromskim, ale tu już mam gorsze wrażenia. Znowu wróciłam do Nowak-Stelmach

    Witamy Cię serdecznie Paula :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

  • Anelka Koleżanka
    Postów: 58 51

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Paula!

    Schmetterling, pierwszy poród na Ujastku i było ok, wiec chyba dlatego chce tam.

    Wczoraj wyladaowałam na Kopernika z plamieniami :( na szczęście wszystko ok, mam się oszczędzać ... taaa jak tu się oszczędzać przy 7 latce która jest jak wulkan ;)

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    yUD8p2.png VcYSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, witaj Paula.

    Selina, boje się mówić, ze przestalam krwawić, bo co tak pomyśle, to krew znów sie pojawia. Caly czas jestem na lekach, które maja to krwawienie wstrzymywać, a w środę kontrola u gin. Dzis robiliśmy badanie kariotypow, teraz troche czekania. Lekki stres jest, żeby nie wyszlo cos, co przekreśli nasze szanse.

    A dobrze patrzę, Selina, ze Ty dzis masz HSG? Trzymam kciuki. :*

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ