X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alw skoro beta 2 to moze wzrośnie? Chyba ze po lekach jest taka a ja sie nie znam.
    Ja testowałem dzis znow negatyw.


    Okropnie dlugie teraz terminy do dr ch. Ja zapisywalam sie we wrzesniu chyba na luty :D. Więc tez trochę musiałam czekac. Ale jak wyczekasz, to juz ma dla ciebie czas. Spokojnie.

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny z powodu negatywów. Kuzmoni, nie myślałaś o histeroskopii? Ja bez histero do IUI bym już nie podeszła, ale czasu nie cofne, mogę tylko radzić. Ja temat dziecka odpuszczam, skupiam się na znalezieniu pracy w zawodzie, za 2 mce kończę podyplomowke. Jak sobie pomyśle że miałabym zajść w ciążę i potem do końca życia w korpo pracować to mi niedobrze. To moja ostatnia szansa żeby coś zadziałać w temacie. I jak sobie to uświadomiłam to mi lekko na duszy. Histero jeszcze zrobię i na lipiec się umówiłam z dr Rubiszem z Wrocławia żeby sprawdził czy nie mam endomendy i na tym koniec. Ale oczywiście z Wami tutaj będę bo jednak forum mnie trochę uzaleznilo hehe.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie badalam drożności. Po następnym cyklu pójdę do mojego lekarza i zapytam.

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem zla dziewczyny. Mam wrazenie ze wszystko jest przeciwko nam...

    Okres przyszedł w sobote. Zatem praktycznie jedyna szansa na ten cykl jest sobota 4 maja- moj 15 dc (wczesniej nas nie ma od 29 kwietnia do 3 maja).
    Dzwonię dzisiaj sie umowic, a oni nie pracuja wtedy w ogole. Cała kinika w weekend majowy jest zamknieta. Od 1 maja do 5. Nikt wtedy owulowac nie powinien.
    Mozliwy termin wizyty to 6 maja ale pewnie bede po owulacji bo to juz 17dc :/

    Zla jestem bo w kolejnym miesiacu lecimy na malte od 8 do 12 czerwca wiec tez jest ryzyko ze sie nie wstrzelimy. No nic. Zobaczymy.

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 00:25

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do histerokopii to na razie nie planuje. U nas poki co wskazaniem jest tylko problem meski, wiec nie ma podstaw ku temu. Wierzę ze nie bedzie to potrzebne.
    I oczywiście kciuki za twoje plany :)

    Rudzik, tak wakacje sa mila odmiana tego wszystkiego. Ty niedlugo z malenstwem bedziesz jezdzic ;)

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuj się Kuzmoni, IUI na pewno lepiej robić na wyluzowaniu powakacyjnym. Dorwaliscie jakiegoś lasta czy tanie bilety? Laski byłam dzis na akupresurze. Ciekawe doświadczenie, lezalam z tymi iglami w całym ciele i ogarnął mnie błogi spokój. Podoba mi się. Jutro kolejna. Łącznie mam mieć 15 wizyt, najlepiej codziennie.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla jaka cena takich przyjemności??

    Ja zaczynam dietę od dziewczyn z akademii płodności, a nóż się coś poprawi. Myślałam, że raczej zdrowo się odżywiam, ale nie dostarczałam wielki mikroelementów i witamin .

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Nie stresuj się Kuzmoni, IUI na pewno lepiej robić na wyluzowaniu powakacyjnym. Dorwaliscie jakiegoś lasta czy tanie bilety? Laski byłam dzis na akupresurze. Ciekawe doświadczenie, lezalam z tymi iglami w całym ciele i ogarnął mnie błogi spokój. Podoba mi się. Jutro kolejna. Łącznie mam mieć 15 wizyt, najlepiej codziennie.
    Z jednej strony tak, ale powakacyjny spokoj skończy sie powrotem do pracy :D
    My jedziemy do Misni, w Niemczech. Wiec zaden last i zadne tanie bilety , tylko samochodem a nocleg przez booking. Będziemy zwiedzać okolice , w tyn drezno i wiele zamkow. Jest szlak winny wiec moze pozyczyny rowery i pojedziemy. Oby tylko pogoda dopisala. Poki co średnio ma byc.

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni zrozumialam ze teraz na Malte lecicie:-) Ale Miśnia to super pomysł, widzę że też macie żyłkę podróżnicza:-) My na majówkę kolejny raz w Dolny Slask, góry,zamki, klimat, kocham te tereny, już któryś raz z kolei jedziemy, ciągle mało.

    Karolka ja zapłaciłam 117 zl za pierwsza wizytę. Każda następna 57 zl. Mam ich mieć 15, najlepiej dzień po dniu wiec dzisiaj i jutro też jadę. Na kliniki już nie wydajemy więc mogę sobie pozwolić. Co to za dieta?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akademia płodności-maja swoją stronę.
    Dieta nie zastąpi jedzenia, ale poprawia jakość śluzu, może powrócić owulacja. Nie sądzę, że działa cuda, ale jest smaczna i nóż widelec się uda :) ja bez stymulacji mam długie cykle, więc bezowulacyjne .

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale długie cykle nie znaczą że bezowulacyjne. Miałaś monitoring?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://plodnosc.pl/warsztaty-dla-nieplodnych-obudz-w-sobie-zycie-w-krakowie/?fbclid=IwAR3PuIhWC4jzDMEY1j0iiJUb_NGi_IgTddyxi_DlRGMvXHEvmQx2QPP9rAY

    Może któraś ma ochotę

    Wszystko ma swój czas...
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzięki, weekend mam zajęty, a też staram się nie fiksowac na temacie. Ty idziesz, Dziwna?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jadę

    Wszystko ma swój czas...
  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Ale długie cykle nie znaczą że bezowulacyjne. Miałaś monitoring?
    Monitoring miałam przy Clo. Od roku w ogóle się nie zabezpieczalismy i mówiliśmy, że jak będzie to fajnie. Lekarz dał mi odrazu clo, też dlatego, że mąż pracuje w delegacji i łatwiej nam wyceloeac w owu.

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • e&k Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 1 maja 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Czy któraś z was słyszała może o poradni ziołolecznictwa u Bonifratów w Krakowie ?
    Pytam nie bez powodu. Możecie się śmiać , ale moja siostra starała się z mężem o dziecko prawie 3 lata , tracili nadzieję , badali się ze wszystkich stron , chodzili do najlepszych specjalistów i cisza ... wkoncu jedna z koleżanek poleciła mojej siostrze , właśnie ta poradnie . Kiedy tam poszła nie miała pojęcia co powiedziec .. od czego zacząć .. jedyne zalecenia jakie dostała to mleczko pszczele + olej z czarnuszki + mieszankę ziołowa od nich z apteki Lekarka powiedziała, ze efekty będą po 3 msc . Dziś ten " efekt " ma prawie 2 lata ma na imię Staś :) równo 3 msc od wizyty siostra zaszła w ciąże :)
    Pytam bo moja siostra mieszka w Warszawie ale z całego serca namawiała mnie zeby odwiedzić bonifratow w Krakowie :) może któraś z was ma podobne doświadczenia / słyszała o jakimś lekarzu ? Będę wdzięczna ! Przyznam szczerze ze tenat mnie zaciekawił a patrząc na Stasia to .. serce rośnie <3

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 2 maja 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak cie temat zaciekawił to spróbuj nie masz wiele do stracenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2019, 15:07

    Wszystko ma swój czas...
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 2 maja 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej e&k. Ale zielarz to chyba nie lekarz? Z tego co wiem bioenergoterapeuci zalecają właśnie pyłek pszczeli i pokrzywe. Piłam jedno i drugie przez kilka miesięcy i w ciaze nie zaszlam, ale wiadomo, że sa dziewczyny, którym to pomogło. Przeczytaj sobie watek tu na forum o pylku i mleczku pszczelim. No ale nie powiem, zaintrygowalas mnie, może sama sie do nich wybiore.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • e&k Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 2 maja 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla - najciekawsze jest to , ze u Bonifratow w Krakowie przyjmują normalni lekarze specjaliści ! Wypisują recepty , doradzają , a wszystkie mieszanki ziołowe wykupujesz u nich w aptece . Wizyty mogą być prywatnie lub na fundusz bo sprawdzałam . Oczywiście na fundusz czeka się dłużej ( ile tego dokładnie nie wiem po majowce wrócę do Krakowa to postaram się to spr ) zakupiłam dziś mleczko pszczele i ZobaCYmy jak podziała :) ogólnie tenat ciekawy nie ma nic do stracenia zobaczymy ! :)

‹‹ 269 270 271 272 273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ