X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 10 maja 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastrzyk robi się 48 godzin przez IUI. Niektórzy zalecają 24 h. Ja miałam przed ostatnia IUI zastrzyk 48 przed i zaraz po IUI jak już jechaliśmy do domu to czułam podbrzusze. Następnego dnia były już pekniete wiec IUI idealnie w punkt. Ja nie robilabym IUI bez zastrzyku. O ile fanka stymulacji nie jestem to jednak dobrze zrobić ten zastrzyk żeby IUI była w odpowiednim momencie. Nie czarujmy sie, IUI jest stresująca i do tanich nie należy. Co do mleczka jest cały wątek na forum o tym. Ponoć najlepiej pić pylek wraz z mleczkiem lub pierzga. Niestety czytałam, że mleczko obniża cisnienie u niskocisnieniowcow a podwyza u wysoko. My właśnie z tego powodu nie pijemy, ale zaopatrzylismy sie w cisnieniomierz więc kto wie, może sprobujemy. Dziewczyna z watku o pylku, która zaszła w ciążę kupowała mleczko z Bartnika. Najlepiej jednak i mleczko i pyłek kupować od pewnego źródła, tj. pszczelarzy. Ja mam znajomych pszczelarzy w Krk, jakby któraś chciala to mogę namiar dac.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 10 maja 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 00:25

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 12 maja 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jak mija weekend? U mnie na spotkaniach z przyjaciółmi, wokół wszystkie w ciąży, dziś moja koleżanka w nocy urodziła. Druga mnie zdenerwowała bo ma problem z przyjazdem na panieński jej najlepszej przyjaciółki A mojej siostry, zaczynam się denerwować w takich sytuacjach że ciąża to nie choroba...I wprost jej to powiedziałam, może trochę za ostro ale też jestem w złym humorze- dziś przy badaniu szyjki okazało się że mam już brunatny śluz, czyli znowu nic z tego :/ trochę się już nakrecalam bo jeżdżę piersi mnie nie bolą A zawsze już w tym dc bolały, plus wczoraj czułam ciągnięcie po lewej stronie i pikanie jajników czego wcześniej nie miałam po owu :( zrobiłam też test owu z ciekawości bo słyszałam że często wykrywa już wcześniej ciążę, wyszedł prawie pozytyw, druga kreska nieco jaśniejsza...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2019, 12:55

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Jitka Autorytet
    Postów: 279 127

    Wysłany: 12 maja 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie weekend jakiś słaby, a szczególnie dzisiejszy dzień, głowa mnie boli , jakaś słaba jestem , dzisiaj drugi dzień miesiączki jestem obolała z przodu i z tyłu aż ból mi do kolan promieniuje, jestem jakaś ospała, może pogoda też na to wpływa, ehh nie mam siły z łóżka się podnieść a tu obiad trzeba robić, do tego piersi mnie bolą jak nigdy, a co do objawów związanych przed miesiączką , które zauważyłam, było sporo nowych i takich których jeszcze nie miałam, ale to nie było to ... dlatego już zupełnie nie będę ufała żadnym moim objawom i odczuciom, tylko test i zatrzymanie miesiączki...

    xnw4skjow1ozejvq.png

    NADZIEJA...
    Nazywamy ją "matką głupich". Ale w najgorszych sytuacjach to ona nas utrzymuje.
    Mówimy "jest złudna". Ale jednak zawsze nam towarzyszy.
    Mówimy "siostra wiatru". Ale zawsze odchodzi ostatnia...
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 13 maja 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przepraszam, że tak z doskoku.
    Mam kupon na badanie progesteronu w Diagnostyce na Alei Pokoju/Lipskiej, chciałam wykorzystać w tym cyklu, ale jednak jest ważny tylko do 18 maja. Czy któraś z Was chciałaby skorzystać? Chętnie odsprzedam lub wymienię się na inny dłużej ważny :) U mnie piątek to dopiero 10dc, więc za wcześnie na sprawdzanie proga...

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 13 maja 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Jestem z powrotem, po 4 latach. Staramy się z mężem o drugie dziecko, z pierwszym nam zeszło 2 lata. Teraz mija rok i znowu problemy.
    Zapisałam się do dr Milewicza i chciałam Was podpytac czy któraś z Was osobiście do niego chodziła?
    Ciekawa jestem waszego zdania bo opinie w Internecie są tak diametralnie różne że nie wiem czy dobrze robię idąc do niego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2019, 20:02

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 14 maja 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Hej dziewczyny,
    Jestem z powrotem, po 4 latach. Staramy się z mężem o drugie dziecko, z pierwszym nam zeszło 2 lata. Teraz mija rok i znowu problemy.
    Zapisałam się do dr Milewicza i chciałam Was podpytac czy któraś z Was osobiście do niego chodziła?
    Ciekawa jestem waszego zdania bo opinie w Internecie są tak diametralnie różne że nie wiem czy dobrze robię idąc do niego.
    Hej! Milewicza gorąco polecala mi moja koleżanka, która zaszła w ciążę po 3 latach. Mówiła, że ma charakterystyczny sposób bycia, ale to lekarz z powołania, nie tylko dzięki niemu zaszla ale i utrzymała zagrożona ciążę. Ja od kiedy stymulacje nabruzdzily mi w hormonach też sie nad nim zastanawiałam. Wybrałam jednak endo-gin Rajtar-Ciosek, wizytę mam jutro więc dam znać. Przeczytalam o nim wiele opinii i wiele dziewczyn pisze, że jest gburem, mało mówi, zasypia na wizytach, że kiedyś był dobry a teraz jest po prostu przepracowany i o niczym nie pamieta. Szczerze, ja już w jednej klinice przeżyłam koszmar plus tam lekarz też zasypial na wizytach, a ja tracę na to zdrowie i pieniądze, więc nie chce chodzić do takiego kogoś. Może Dziwna więcej napisze, bo ona się u niego leczyla. Skoro masz dziecko to co Ci szkodzi, ja bym.szła wtedy:-) a jakie mieliście wtedy problemy z zajściem?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ok roku chodziłam do milewicza z polecenia kuzynki która dzięki niemu ma 2 dzieci. U mnie nic nie wymyślił nowego usg robił jak musiał i to bardzo niedelikatnie. Wizyty miał z opóźnieniem ok 2 godzin i jak 2 razy po takim opoznieniu weszłam namax 2 minuty gdzie pan dr prawie w drzwiach zlecił kolejne badanie to zrezygnowałam. Zasypianie to norma.
    Wiem że wielu osobom pomógł jednak my po roku rozstalismy się z Panem dr

    boo123 lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 14 maja 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusla przy pierwszym miałam problem z prolaktyna wysoką i niskim progresteronem. Wtedy byłam u Sendrakowskiej-Krzyczkowskiej też z Kopernika i skierowała mnie na klinikę na badania. Parę miesięcy z bromergonem i duphastonem zaowocowało. Teraz niestety prolaktyna i progresteron w normie, więc nikt nie chce mi ich przepisac i trzeba szukać dalej.

    Też jestem umówiona do Rajtar-Ciosek ale dopiero na wrzesień 😞 a zapisywałam się jakiś miesiąc temu. A że nie chce tyle czekać to w między czasie zapisałam się do Milewicza na koniec maja. Daj znać Anuśla proszę jak po wizycie u tej lekarki ok? Ciekawe czy skieruje Cię na badania na klinikę.

    Boję się tych opóźnień u Milewicza bo jak mąż w delegacji to nie bardzo kto ma mi się dzieckiem zająć i nie mogę sobie pozwolić na tak długie czekanie.
    Nie wiem sama...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 15:23

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 14 maja 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Ja ok roku chodziłam do milewicza z polecenia kuzynki która dzięki niemu ma 2 dzieci. U mnie nic nie wymyślił nowego usg robił jak musiał i to bardzo niedelikatnie. Wizyty miał z opóźnieniem ok 2 godzin i jak 2 razy po takim opoznieniu weszłam namax 2 minuty gdzie pan dr prawie w drzwiach zlecił kolejne badanie to zrezygnowałam. Zasypianie to norma.
    Wiem że wielu osobom pomógł jednak my po roku rozstalismy się z Panem dr

    Boję się właśnie tej jego gburowatosci i że mi zaśnie na wizycie 😆

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 14 maja 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Anusla przy pierwszym miałam problem z prolaktyna wysoką i niskim progresteronem. Wtedy byłam u Sendrakowskiej-Krzyczkowskiej też z Kopernika i skierowała mnie na klinikę na badania. Parę miesięcy z bromergonem i duphastonem zaowocowało. Teraz niestety prolaktyna i progresteron w normie, więc nikt nie chce mi ich przepisac i trzeba szukać dalej.

    Też jestem umówiona do Rajtar-Ciosek ale dopiero na wrzesień 😞 a zapisywałam się jakiś miesiąc temu. A że nie chce tyle czekać to w między czasie zapisałam się do Milewicza na koniec maja. Daj znać Anuśla proszę jak po wizycie u tej lekarki ok? Ciekawe czy skieruje Cię na badania na klinikę.

    Boję się tych opóźnień u Milewicza bo jak mąż w delegacji to nie bardzo kto ma mi się dzieckiem zająć i nie mogę sobie pozwolić na tak długie czekanie.
    Nie wiem sama...
    Kochana ja się już w dwóch klinikach leczylam i nikt nam nie pomógł. O jakich badaniach w klinice mówisz? Też mam wysoką prolaktyne, po bromergonie spadla ale to nie jest przyczyną braku ciąży. Proga mam ok, bylam wiele razy na duphastonie i innych progesteronach ale też bez rezultatów. Skoro hormony masz w normie to czemu wybierasz sie do endo-gin? Noo Rajtar ma terminy kosmos, ja czekam od lutego. Dam znać na pewno.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 14 maja 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę do zwykłego ginekologa a on rozkłada ręce i każe próbować, to jest jego metoda. Zero jakiejś głębszej diagnostyki, nawet monitoringu cyklu mi nie zrobił.
    Idę do gin endo bo od dawna mam też problemy z tarczyca, graves basedow, teraz Hashimoto. Guzki na tarczycy. Może tutaj coś blokuje.

    Na Kopernika zrobili mi pełny przegląd, krzywa cukrowa, Wit. D, hormony, USG.

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 14 maja 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. I poszlas tam tylko na badania czy Cię dłuŻej trzymali? Ja w sumie tylko krzywej nie mam ale mam zamiar robić i cukrowa i insulinowa, milo by było gdyby się udało na nfz😄 To owulacje fakt, powinnas sprawdzić.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 14 maja 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiałam leżeć 3 dni w szpitalu, ale sporo kasy zaoszczędziłam dzięki temu, bo gdybym miała robić te badania prywatnie to by wyszło za nie trochę ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 19:37

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 14 maja 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luuu 3 dni to sporo. Ale fajnie że kasa oszczedzona! Dziewczyny my podjęliśmy decyzję o ivf w Artvimedzie. Dojrzelismy do tej decyzji, kolejne IUI to byłby już za duży stres. Mamy taki plan że jak skończę te podyplomowke to szukam tej mojej wymarzonej pracy i nie oglądam sie na nic. Może nawet wyjedziemy na rok. Jeśli z praca się uda to zrobimy punkcje i zamrozimy komorki (choć dziwnie to brzmi). Skoro moje amh spada, czego sie nie spodziewalam bo było idealne, więc nie ma na co czekać. A jeśli z praca sie nie uda to zostaje w obecnej i transferujemy malucha na poklad. Tak mi ulzylo! Nie wiedzialam co wybrać, spelnianie marzen z praca czy macierzynstwo i nagle ten pomysł mi spadł z nieba! Kamień z serca! W ogóle jakiś wysyp ciąż po ivf ostatnio! Moja przyjaciółka która starala sie tyle co my zaszla przy drugim podejściu, jest nadzieja! Klot, jesli zaciazysz przed październikiem, czego szczerze Ci życzę to bukuje Twój termin pazdziernikowy! W Artvi dziś nie odbierali. Ciekawe na jaki termin ja trafie.

    kłot, kuzmoni1 lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 14 maja 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 00:26

    Anuśla lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 14 maja 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Anuśla chcesz mrozić komórki jajowe, czy zarodki? Komórki jajowe źle się mrożą/rozmrażają, więc lepszym wyborem jest mrożenie zarodków.
    Tak, tak, myślałam o zarodkach.

    Rudzik1 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 14 maja 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla Nie ma problemu:) A to byłaby Twoja pierwsza wizyta? Bo jeśli już byłaś to na pewno szybciej znajdą dla Ciebie termin. Ja już czuje się okresowo, trochę mam mniejsze plamienia niż np wczoraj, lekko zabarwiony śluz, ale zaczynają boleć piersi jak na @ i jestem dziś wredna :( ciekawe kiedy przyjdzie skoro owu wypadła później niż zwykle

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 14 maja 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Rajtak Ciosek terminy kosmos. Ja byłam u niej 1.5 roku temu i też mnie skierowała na badania, dzięki czemu kilka stówek w kieszeni. Ale wtedy jeszcze się nie staraliśmy. Wszystkie badania wyszły w normie, więc drugi raz nie poszłam do niej. Może mój błąd, ale nie myślałam wtedy o dziecku.

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 14 maja 2019, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo czyli ona też na badania nfz kieruje? No i czemu ja od początku do niej nie poszlam? Po 10 mcach staran juz do Parensa lecialam i to był błąd, no cóż, trudno. Klot ja tam byłam umówiona 2 razy już i odwolywalam za każdym razem, więc do 3 razy sztuka:-)

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
‹‹ 271 272 273 274 275 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ