X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 25 maja 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Kuzmoni to trzymam kciuki w takim razie :)
    Dzięki;) dam znać w poniedziałek co po wizycie:)

    Rudzik1 lubi tę wiadomość

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 27 maja 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. I trochę kiepsko.
    Jestem w 13 dc Ale bardzo słabo pecherzykami.
    Są dwa w prawym jamniki po 12 mm. Endo tylko 7mm.
    Także najwcześniej jakakolwiek owulka w sobotę (A mam wtedy wyjazdowe wesele)
    Na kontrolę muszę iść w czwartek.
    A wizyta w czwartek o 13... no dramat :/
    Nie wiem już co mówić w pracy czemu wychodzę.
    Także znów szykuje się długo cykl.

    Dopytywalam lekarza o zastrzyk. Powiedział że to mit że pomaga. Bo w naturalnym cyklu może prędzej zaszkodzić niż pomoc. On twierdzi że przy stumulowanym się do daje A nie przy naturalnym cyklu.

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 27 maja 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 00:26

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 27 maja 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm no u Seliny zaskoczyło na naturalnym właśnie jak miała zastrzyk. Ale co lekarz to opinia, jak wiemy. Ech te godziny masakra, mnie sie akurat tak udawalo umawiać ze tylko godzinę wcześniej musiałam wyjść, ale 13 .... Tłumacz że di lekarza idziesz bo w sumie idziesz.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 31 maja 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj na kontrolnym usg.
    Pęcherzyki słabo urosły. 13 i 17 mm mają więc pewnie tylko jeden wchodzi w grę.
    W związku z tym że w niedzielę mają naczynie mam przyjechać w pon o 8:30. Będę pierwsza pacjentka Ale dr mika ma robić iui.
    Mój zaczyna dopiero o 13 prace więc byłoby późno. A i tak niewiadomo czy owulacja wytrzyma do poniedziałku.
    Na kolejny cykl dostałam leki stymulujące. Coś na l Ale nie pamiętam teraz nazwy. Mam zażywać po 1 tabletce od 3 do 7 dnia cyklu.
    A w 11-12 dc usg.

    Lekarz mówił że idealnie by było jak będę 2 pęcherzyki. Przy 4 nie robią iui - narzekał właśnie że potem prezydent odwiedza rodzinę z 6-rączkami:D

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 31 maja 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni w takim razie trzymam kciuki za ten jeden pecherzyk. Słyszałam że jak chłop wypije redbulla przed oddaniem spermy to plemniki sa szybsze, możecie spróbować😀 U mnie jak zwykle pod górkę. Gdyby mi to ktoś powiedzial to bym nie uwierzyła. Jak wiecie czekam na histeroskopie. Termin rezerwowany z 4-miesiecznym wyprzedzeniem na 18 czerwca. Nie jest to jedyny zabieg na który czekam bo mam mieć jeszcze operacje wyciagniecia metalowego zespolenia z łokcia. Drut już mi prawie przebija skórę na wylot. Termin wyznaczyli na 2020. Great. Ale chirurg widzial moją reke z tym drutem i wystaral sie o termin. Jaki? Oczywiście 18 czerwca! Dzisiaj dzwonił mi to zakomunikować. W innej sytuacji skakalabym pod niebo. Dzwoni do mnie chirurg z Kopernika, który wystaral sie o wczesny termin operacji, jeszcze Polska nie zginela i nfz nie takie zle. Ale z 365 dni w roku akurat ten? A mówiłam mężowi jeszcze niedawno, że znając moje szczęście to bedzie ten termin. I ściągnęłam to na siebie. Mam już prawie wszystkie badania do histero, jak sie przeterminuja bo mi wyznacza odlegly termin to bede wyć. Ale calm down, podazam teraz za Agnieszką Maciąg. Nie trzeba się martwić, bo jeśli tak się ułożyło to tak ma być. Nie mogłam się dziś dodzwonić do poradni ginekologicznej. Trzymajcie kciuki proszę żeby udało sie ustawić sensowny termin, potrzebuje dobrej energii.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochana. Z redbullem będzie problem, jednak może kawka pomoże:):)
    Zwłaszcza że dzisiaj rano było serduszko , więc nie przestrzeglismy abstynencji. Ale trudno. Będzie co ma być.

    Ps. Właśnie zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytyw. Mam nadziejr ze wytrzyna do jutra. Rano kreska była mocna Ale nie pozytyw jeszcze A teraz mega ciemna.
    Powiedzcie że jutro rano iui nie będzie za późno, plisplissss! :)


    Ty to rzeczywiście masz pecha z terminem. Wręcz niemożliwe:D kiedy będziesz wiedziała co z histeroskopia?? Może tutaj dopisze wam szczęście i termin dopasuje :):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2019, 20:54

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:53

    kuzmoni1 lubi tę wiadomość

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w artvimedzie. Ja nawet nie wiedziałam czy to facet czy babka. Nazwisko nic mi nie mówiło. Polecasz lekarza?

    A jak wasze starania? Rzadko zagladasz tutaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2019, 22:10

    Nona lubi tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni trzymam kciuki za jutro ! Mi się wydaje że jak robiłam test owu to szybko miałam po nim owulacje...Ale słyszałam że po ok 24-36 godzin następuje po teście. Daj koniecznie znać po !
    U mnie zalamka... akurat IDEALNIE w czasie dni plodnych albo nawet w dniu owulacji przyplatala się jakaś infekcja :( chyba raz w życiu miałam i akurat teraz też... to chyba jakiś grzybek :( jutro lecę do gina który miał taki szybki wolny termin, ratowalam się lactovaginalem i jakaś mascia przeciwgrzybiczą... jak występuje taka infekcja to nici z zapłodnienia? :(

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    . :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:53

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, jak miło, że jest w Artvimedzie ktoś inny do polecenia niż dr Ch.:-) Mamy strasznie odległy termin do niego, zastanawiam się czy jest sens czekać do 22.10. Kuzmoni, czasami właśnie z późnych IUI sa dzieci:-)

    Nona lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam rano test u znów pozytyw. Więc chyba j jest dobrze. Jadę właśnie w korkach do kliniki. Srresik jest , trzymajcie kciuki :)

    Właśnie obczailam tego mika. Nie ma go na stronie lekarzy na stronie artvimedu. Ciekawe czemu, czy to jakaś nowa współpraca.
    Dam znać jak wrażenia po wizycie.

    No na, A co to za zabieg był?

    Nona lubi tę wiadomość

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyk 23mm. Nie pękł jeszcze.
    Czekamy :)

    Nona lubi tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni A jak wrażenia po wizycie ? To dziś miałaś coś robione ?

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jestem właśnie po iui.
    Wszystko dobrze. Pęcherzyk myśl 23mm był tylko jeden. Endo niecałe 10mm.
    Trochę to dziwne bo ostatnio tj w czwartek Endo było 10,5mm A teraz mniej? Możliwe to?

    Parametry nasienia e normie. Ruchliwość 55%!! A przy poprzedniej było 24 tylko. I w ogóle mega w górę poszło. Koncentracja 21mln na 1ml. Całkowita ilość 63ml. Więc też super.

    Za 2/3 dni sugeruje mi usg aby sprawdzić czy pękło..

    Lekarz był bardzo miły i delikatny. Ale miałam wrażenie że się stresuje. 10 razy sprawdzał czy dokumenty podpisane. Miałam wrażenie że 1 raz to robił. Ale nie mam uwag. Wszystko super. Czułam jak nasienie przepływa. Taki ucisk czułam Ale głównie w lewym jajowodzie. A owy z prawego będzie:D mam nadzieję że to o niczym nie świadczy i rozeszlo się równomierne:D

    Rudzik1, kłot lubią tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni to super że już po i że wszystko gra. Nawet jak pierwszy raz to robił to może ma szczęśliwa rękę:-) Ja dziś 1dc. Myślałam, że akupunktura coś pomoże no i ta ecola wyleczona, ale znów dupa. Dzisiaj nawet jak chwalilam męża, że jest idealnym zieciem, to stwierdzil że byłby idealny gdyby dał teściowej wnuka. Łzy mi poleciały. W dodatku znów nie mogłam sie dodzwonic na Kopernika, a najgorsze że zrobiło mi sie takie znamie, które mialam 2 lata temu ale zniknęło. Myślałam że to jakieś ukaszenie. Ale pojawiło się w tym samym miejscu, taki czerwony pieprzyk z fioletowa otoczka, wygląda okropnie, boje sie że to najgorsze, jutro ide do dermatologa. Nie mam już siły, czasami mi się wydaje, że ktoś na mnie rzucił klątwę...

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jej biedna. Mam nadzieję że to nic poważnego i nie masz się czym martwić :* przykro mi bardzo że znów się nie udało. Zawsze to boli, choć czasem traci się już nadzieję.
    W ogóle masz już ten nowy termin histeroskopii?
    I nie martw się na zapas. Nie ma co niepotrzebnie się stresować:* to nic poważnego . Czasami wychodzą nowe pieprzyki albo inne niegroźne wypryski. Ale na pewno lepiej się uspokoić:*

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla ja też czasami mam wrażenie że ktoś na mnie klątwę rzucił... nieszczęścia chodzą parami :/
    Kuzmoni to super!!! Wszystko idealnie się składa więc trzymam kciuki!
    Ja czekam już na wizytę u gin... mój mąż też poszedł do urologa bo też czuje tam dyskomfort, pewnie oboje będziemy musieli coś brać :( załamana jestem Ale staram się o ciąży już nie myśleć, teraz myślę żeby jak najszybciej to wyleczyć...

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie, oczywiście jak myślałam grzybek, ale nic poważnego, 3 szt globulek dostałam i mój 2 doustnie, najdziwniejsze jest to że jestem jeszcze przed owu! Dobrze że powiedziałam żeby mi zrobiła usg, pecherzyk ma niecałe 18mm w prawym jajniku i Endo 8,8mm.. Jestem w 17 dc, byłam pewna że już po owulacji, Pani dr powiedziała że spokojnie możemy się starać

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
‹‹ 273 274 275 276 277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ