X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ide jutro do dr Posadzkiej na powtórkę usg piersi. Dam znać po jak wrazenia.

    Generalnie u mnie zalamka, bo doktor nie chce mnie dopuścić do stymulacji, w zwiazku z dopiskiem na poprzednim usg, ze torbiel podejrzana. Mam powtórzyć usg. Czy ja kiedys bede w ciąży? Wszystko sie sprzysieglo przeciwko mnie...

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jej anusla,.strasznie przykro że takie komplikacje przed wami, ale może lepiej wszystko sprawdzić niż aby wydatki poszły na marne:* trzymam kciuki.
    Ja też pomału zastanawiam się nad polowkowym.
    Na usg 1 trymestru byłam u dr Babczyk, mam dobre odczucia choć mówiła bardzo cicho. Nie zrobiła mi natomiast zdjęcia 3d A teraz jednak chciałabym dostać taka pamiątkę.
    Zastanawiam się czy iść do Kaszowicza, kiedyś u niego się leczyłam. Ogolnie szukam kogoś w miarę blisko mnie (Czyżyny )

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, to nawet nie chodzi o wydatki, tylko o moje zdrowie. Z jednej strony pragnę być mama, z drugiej jednak zdrowie jest najważniejsze. To do dr Zmaczynskiego już nie chodzisz?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 07:57

    kuzmoni1, Pia88 lubią tę wiadomość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Kuzmoni jesli jeszcze są terminy to jechałabym do najlepszego gina jesli chodzi o genetyczne-dr Wiecheć, niewazna lokalizacja, to jednorazowa wizyta (choc ja bylam u niego na 3 usg)
    Też słyszałam że dr Wiecheć albo dr Nocuń są polecane do genetycznych

    kuzmoni1, Pia88, Nona lubią tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Wiesz, to nawet nie chodzi o wydatki, tylko o moje zdrowie. Z jednej strony pragnę być mama, z drugiej jednak zdrowie jest najważniejsze. To do dr Zmaczynskiego już nie chodzisz?
    Chodzę do niego, ale on nie ma nawet tego certyfikatu do genetycznych . Genetyczne robię u innych osób A dr jest od bieżących spraw . Apropo dziś powtarzałam posiew. Man nadzieję że nie będzie bakterii..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Wiesz, to nawet nie chodzi o wydatki, tylko o moje zdrowie. Z jednej strony pragnę być mama, z drugiej jednak zdrowie jest najważniejsze. To do dr Zmaczynskiego już nie chodzisz?

    Anuśla,kiedy idziesz powtórzyć USG?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2020, 20:57

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Anuśla,kiedy idziesz powtórzyć USG?
    Kochana byłam wczoraj, torbiel z 13 mm zmniejszyla sie do 11 mm, poza tym oznaczenie Birds 3 na mojej poprzedniej usg moglo byc pomylka. A zatem zaczynam stymulacje, ovaleap juz w lodowce, @ powinna jutro przyjsc i od soboty sie kluje. A Ty czekasz na histero?

    Pia88, Nona, kuzmoni1 lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Kochana byłam wczoraj, torbiel z 13 mm zmniejszyla sie do 11 mm, poza tym oznaczenie Birds 3 na mojej poprzedniej usg moglo byc pomylka. A zatem zaczynam stymulacje, ovaleap juz w lodowce, @ powinna jutro przyjsc i od soboty sie kluje. A Ty czekasz na histero?

    Super wieści! Jest extra :)
    Trzymam mocno kciuki
    Tak, ja czekam na histeroskopię

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2020, 22:06

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 10 stycznia 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla, trzymam kciuki <3

    Pia88 lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 10 stycznia 2020, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla powodzenia ! ✊
    Dziewczyny chyba mnie łapie infekcja grzybicza, swędzi i piecze... mam w apteczcr gyno femidazol. Czy w przypadku ewentualnej ciąży nie zaszkodzi mi? Od wczoraj wzięłam 2x lacto vaginal, w związku z tym że to dopochwowo to progesterone besins który kazała mi dr knafel brać dopochwowo wzięłam doustnie (normalnje jest to lek doustny). Czy mogę "ładować" do pochwy 2 rzeczy na raz, np gyno femidazol + progesteron?

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze jedno pytanie - od 2 dni kręci mi się w głowie, pierwszy raz tak mam, dzieje się to ok 40 min po wstaniu, boję się autem jechać, robię nerwowe ruchy i chodzę jak pijana, trwa to ok godziny. Czy może to być interakcja z jakimiś lekami ? Jedyne co zmieniłam to dodałam ubichinol i biorę od 2 dni proga doustnie A nie dopochwowo...

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. Ja już po 1 zastrzyku i oczywiscie sie stresuje bo przy wyciaganiu igly wyleciala duza kropla, boje sie ze za malo leku we mnie zostalo...

    Klot, nie wiem nic o stosowaniu lekow przeciwgrzybiczych w razie ciazy, a czytalas ulotke? Moze napisz do dr Knafel, z tego co piszesz fajny kontakt z nia jest. Mnie sie krecilo w glowie, ale po clo, nie progu. A w ktorym dniu cyklu jesteś?

    Pia88 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Katja___ Koleżanka
    Postów: 52 18

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    A i jeszcze jedno pytanie - od 2 dni kręci mi się w głowie, pierwszy raz tak mam, dzieje się to ok 40 min po wstaniu, boję się autem jechać, robię nerwowe ruchy i chodzę jak pijana, trwa to ok godziny. Czy może to być interakcja z jakimiś lekami ? Jedyne co zmieniłam to dodałam ubichinol i biorę od 2 dni proga doustnie A nie dopochwowo...

    Co do kręcenia się w głowie,to jak morfologia u Ciebie? Dobrze sprawdzić poziom ferrytyny i Wit. B12 bo mogą to być objawy anemii.

    Tez chodzę do dr. Knafel i też mam zwykle zapisywany Besins, ale nie wiem o jego interakcjach z innymi dopochwowymi lekami no i czy w razie udanych staran ten drugi lek jest nieszkodliwy. Wiem, że pomimo zaleceń ulotokowych, żeby Besins brać doustnie dr. K. mówiła, że dopochwowo dużo lepiej działa. Może po prostu robić przerwy między nimi, np. 2h? Pewnie najlepiej dopytać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Dzieki dziewczyny. Ja już po 1 zastrzyku i oczywiscie sie stresuje bo przy wyciaganiu igly wyleciala duza kropla, boje sie ze za malo leku we mnie zostalo...

    Klot, nie wiem nic o stosowaniu lekow przeciwgrzybiczych w razie ciazy, a czytalas ulotke? Moze napisz do dr Knafel, z tego co piszesz fajny kontakt z nia jest. Mnie sie krecilo w glowie, ale po clo, nie progu. A w ktorym dniu cyklu jesteś?

    Anuśla, to normalne. Mi też wylatywało.
    Co bierzesz?

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Anuśla, to normalne. Mi też wylatywało.
    Co bierzesz?
    Ovaleap, 150 j. Mała dawka, więc już mam schiza że mi bedzie wszystko wylatywac i nic mi nie urośnie...A Ty co miałaś?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Ovaleap, 150 j. Mała dawka, więc już mam schiza że mi bedzie wszystko wylatywac i nic mi nie urośnie...A Ty co miałaś?

    Na początku Gonal, a potem dołożyli Menopur.
    Rano Gonapeptyl wstrzykiwałam.

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez przy gonalu zawsze kropla albo i dwie wylatywaly z igly po wyjeciu, to normalne, nie przejmuj sie tym :) Jak cie to martwi to mozesz potrzymac sekunde dluzej niz zwykle, ale i tak po wyjeciu na pewno cos skapnie.

    O lekach dopochwowych i intwrakcjach nic nke powiem niestety bo sie totalnie nie znam w temacie, ja zawsze dosustne dostawalam, na infekcje grzybicze w przeszlosci tez.

    Pia88, Anuśla lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za rady 💖 nie pisałam do dr bo stwierdziłam że nie chce jej przeszkadzać w weekend. Stwierdziłam że skoro można tego proga brać doustnie A ja nie miałam raczej niskiego to biorę doustnie A dopochwowo tel lek, z tym że on jest na receptę i chyba silny bo należy go brać przez 15 dni. Nawet tyle nie będę bo przecież dostanę @ do tego czasu pewnie...
    Jestem aktualnie ok 9dpo, w 18dc (liczę od zastrzyku ovitrelle).
    Co do morfo to dawno nie robiłam ale zawsze była ok, w tamtym roku badalam żelazo, kwas foliowy i b12 i były w normie A nawet nieco ponad normę. Mam prawie cały czas dietę pudelkowa, i jest super zbilansowana...

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, właśnie slyszalam że super jest ta dieta pudelkowa. Ale chyba strasznie droga, nie?klot, jak masz kwas foliowy ponad norme to prawdopodobnie go nie przyswajasz, moze to być spowodowane mutacja mthfr, która chyba z połowa Polek ma. Kwas foliowy i wit b powinno sie brac w metylowanej formie. Ja progesteron besins bralam zawsze doustnie.

    Tym_janek, masz racje, potrzymalam dłużej i i tak kropla wyleciala. Martwi mnie to, że jajnikow nie czuje dziś, a chyba powinny pracować po leku? Dzizys, nie wiedzialam że tak to bede przeżywać, taka wyluzowana bylam wcześniej...

    Pia88, kuzmoni1 lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
‹‹ 321 322 323 324 325 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ