X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, sorki ze sie nie odzywałam ale inne rzeczy były teraz w głowie.
    Uridzilam 4 lipca, czyli 1 dzien po terminie chyba :).
    Dzis dokladnie Filip ma 4 tygidnie.
    Urodzilam na kopernika, ale nie chcieli mnie przyjac . Mowili ze jest full, ze brak miejsc, ale chyba nazwisko lekarza u nich pracujacego w karcie ciazy podziałało, bo gdzieś zadzwonili i miejsce sie znalazło.
    Porod wspinam dobrze o dziwo:D
    Urodzilam sn, o 2:55. Maly wazyl 3020, 55 cm 10 pkt.
    Dostalam znieczulenie, w ostatniej chwili, chyba na 8 cm dopiero :O.
    Urodziłam dosc szybko bo o 21 mnie położyli, a o 3 syn byl z nami.
    Rodziłam z mezen, ale mogłam do niego zadzwonić dopiero przy 6 cm.
    Niesteyty Zmaczynskiego wtedy nie bylo, był na urlopie. Teraz chciakam isc do niego na kontrolę po porodzie ale znow ma urlop.
    Porod i polozna spoko, ale odzial położniczy słaby. Niestety nie karmie piersią, tylko odciagan j podaje w butli moje mleko.

    Rudzik1, Pia88, Asasa, kłot lubią tę wiadomość

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2020, 13:11

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak synek grzeczny, przez pierwsze 2,3 tygodnie to naprawdę spal po każdym karmieniu, właściwie Budził się tylko na karmienie. Teraz już nie spi aż tyle ale i tak większość dnia przesypia. Kolek nie ma, mało płacze , czasem się prezy i steka, więc nie wien czy go boli, czy tylko kupe robi :D
    U mnie dibrze, rana zagojona, chiciaz jak stoję to czuje ze jakby sciana pochwy pcha sie na zewnątrz, jak leżę tego nie ma :/.
    Ciekawe kiedy wróci mi płodność i kiedy będziemy mogli wrócić do serduszkowania z mężem :)

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    better_angie wrote:
    Cześć :) Mam pytanie czy któraś z Was ostatnio przebywała na oddziale na Kopernika? Ja mam tam niedługo laparoskopię. Wiecie może, czy mąż może mnie odwiedzić w szpitalu czy jest zakaz odwiedzin? Nie zapytam u źródła bo nie mogę się tam dodzwonić :/ A może któraś miała tam laparo?
    jest zakaz , przykro mi

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni gratulacje! Czekałam na Twój wpis😄 Cieszę się, że poród przebiegl bez wiekszych problemów. No to trafiłaś akurat z tym urlopem Z, ale dobrze, że nazwisko podzialalo😄 Też czytałam, że oddzial położniczy słaby i karmia dzieci mm, a matkom raczej nic nie tłumaczą. Szkoda, bo bardzo mi zalezy na karmieniu piersia, a biorąc pod uwage cc to może być bardzo ciężko😞

    kuzmoni1 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wspominam Kopernika pozytywnie. Pielegniarki daja MM to fakt i najlepiej caly czas. Do naszej sali przychodziły ciagle (czasami miały nas dość) i pokazywały jak przystawiac, tylko że ze mną leżała córka pielegniarki, która tam kiedyś pracowała. Dwie dziewczyny dokarmialy MM przed i po KP a ja się uwziełam i ciągle małą dostawialam mimo bólu brodawek. Mój lekarz zadzownil na oddzial zanim dojechałam, więc przyjęli mnie bez problemu i miejsce było. Położne tez mi się super trafiły jedna z Centrum Mama i podobno najlepsza na całym oddziale, ale to fart, ze trafiłam na jej dyżur.

    Anuśla lubi tę wiadomość

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka9 wrote:
    Ja wspominam Kopernika pozytywnie. Pielegniarki daja MM to fakt i najlepiej caly czas. Do naszej sali przychodziły ciagle (czasami miały nas dość) i pokazywały jak przystawiac, tylko że ze mną leżała córka pielegniarki, która tam kiedyś pracowała. Dwie dziewczyny dokarmialy MM przed i po KP a ja się uwziełam i ciągle małą dostawialam mimo bólu brodawek. Mój lekarz zadzownil na oddzial zanim dojechałam, więc przyjęli mnie bez problemu i miejsce było. Położne tez mi się super trafiły jedna z Centrum Mama i podobno najlepsza na całym oddziale, ale to fart, ze trafiłam na jej dyżur.
    Fajnie, że dobrze poszło i gratuluje😄 Kto był Twoim lekarzem prowadzacym?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Kuzmoni gratulacje! Czekałam na Twój wpis😄 Cieszę się, że poród przebiegl bez wiekszych problemów. No to trafiłaś akurat z tym urlopem Z, ale dobrze, że nazwisko podzialalo😄 Też czytałam, że oddzial położniczy słaby i karmia dzieci mm, a matkom raczej nic nie tłumaczą. Szkoda, bo bardzo mi zalezy na karmieniu piersia, a biorąc pod uwage cc to może być bardzo ciężko😞
    No ja karmie pol na pol, ale bardziej odciągniętym skontaktowałam się ostatnii z polecana cdl, mam nadzieje ze nam pomoże, bo piers to wygoda. Laktator jest problematyczny chocisz ja i tak 5 razy dziennie odciagam.

  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Fajnie, że dobrze poszło i gratuluje😄 Kto był Twoim lekarzem prowadzacym?
    Dziękuję. Ł. Szczudlik :)

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4698 4362

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Dziewczyny, Artvimed czy Gyncentrum? Bylam na wizycie startowej u dr Ch, jestem zadowolona, ale dużo też dobrego słychać o Gyncentrum. Mamy podchodzić do inseminacji. Chcislanym dobrze wybrac bo po obu klinikach bujac się nie będę.Proszę Was o feedback.

    Również podłączę się pod pytanie. Niedługo moja pierwsza wizyta w Gymcentrum i jestem ciekawa opinii.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Również podłączę się pod pytanie. Niedługo moja pierwsza wizyta w Gymcentrum i jestem ciekawa opinii.
    Nie wiem czy na tym wątku są dziewczyny, które chodziły zarówno do Artvimedu jak i Gyncentrum. Ja poszłam do Artvimedu już z decyzja o ivf. O Gyncentrum nawet nie myślałam, byłaby to ostatnia klinika do której bym poszla ze względu na negatywne opinie jakie od kilku lat czytalam o nich na tym forum. Jednak opinie dotyczyly raczej innych filii, bo ta krakowska jest stosunkowo nowa. Co do diagnostyki to ja na hsg, monitoring i IUI chodziłam do Parens i polecam. Samo ivf to raczej Macierzyństwo i Artvimed sa najlepsze.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4698 4362

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Nie wiem czy na tym wątku są dziewczyny, które chodziły zarówno do Artvimedu jak i Gyncentrum. Ja poszłam do Artvimedu już z decyzja o ivf. O Gyncentrum nawet nie myślałam, byłaby to ostatnia klinika do której bym poszla ze względu na negatywne opinie jakie od kilku lat czytalam o nich na tym forum. Jednak opinie dotyczyly raczej innych filii, bo ta krakowska jest stosunkowo nowa. Co do diagnostyki to ja na hsg, monitoring i IUI chodziłam do Parens i polecam. Samo ivf to raczej Macierzyństwo i Artvimed sa najlepsze.

    Dzięki. Jeszcze przemyślę sprawę, z pierwszej wizyty już raczej nie zrezygnuję, bo niedługo, a i o niczym nie przesądza.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 02:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Kuzmoni gratulacje! Czekałam na Twój wpis😄 Cieszę się, że poród przebiegl bez wiekszych problemów. No to trafiłaś akurat z tym urlopem Z, ale dobrze, że nazwisko podzialalo😄 Też czytałam, że oddzial położniczy słaby i karmia dzieci mm, a matkom raczej nic nie tłumaczą. Szkoda, bo bardzo mi zalezy na karmieniu piersia, a biorąc pod uwage cc to może być bardzo ciężko😞
    I maly update, po konsultacji z maria kaleta, od chyba 4 dni karmie małego tylko z piersi , mimo że przez pierwszy miesiąc pil z butelki. Udało się i oby tak zostało.
    Jakby co to polecam kontaktować się z cdl, bo warto :)

    Anuśla lubi tę wiadomość

  • Klaudia9212 Autorytet
    Postów: 330 156

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam pytanie odnośnie badania nasienia, gdzie najlepiej je wykonać w Krak ?

    Magda_Z lubi tę wiadomość

    11.01.2022 8t3d (6t1d) 😔💔
    01.21 CB 😔💔
  • Magda_Z Autorytet
    Postów: 311 170

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia9212 wrote:
    Hej. Mam pytanie odnośnie badania nasienia, gdzie najlepiej je wykonać w Krak ?
    podepnę się do pytania bo też jestem ciekawa gdzie najlepiej się udać

    starania o 👶 od 1.2020 🍀

    08.2021 - 16 tc 💔 Marysia 👼

    MTHFR C677T (homo)
    PAI-1 4G/5G (hetero)

    W końcu będzie dobrze 💚 jeśli jeszcze nie jest dobrze to znaczy, że to jeszcze nie koniec 💪
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż poleca Parens.

    Klaudia9212 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Klaudia9212 Autorytet
    Postów: 330 156

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam z koleżanka i tez polecała Parens. Chyba tez się zdecydujemy i tam wykonamy badanie ☺️ Dzięki za odp 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2020, 21:39

    11.01.2022 8t3d (6t1d) 😔💔
    01.21 CB 😔💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2020, 12:20

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie tu dawno nie było 😱 więcej czytałam i coś posalam na gorących mamuśkach. Jestem też cały czas aktywna, pracuje nadal. Już ostatni tydzień. Zazwyczaj po 10-11 godz. W końcu ten tydz będzie luźniejszy a później już tylko miesiąc do porodu.
    Kuzmoni zazdro że tak super Ci poszło! U mnie zmaczynski powiedział że nie widzi wskazan do cc, mały ułożony jest idealnie glowkowo, waży teraz nieco ponad 2 kg. Więc jestem nastawiona na SN ale na Rydygiera ze względu na polozna.
    Ja dostałam do mojej kontakt od 2 klientek, przyjęła mnie po znajomości bo nie ma już czasu na więcej pacjentek.
    Kuzmoni a jak się udało żeby mąż był? Musiał mieć test na covid?

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2023, 17:01

‹‹ 361 362 363 364 365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ