X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kryzys w staraniach.
Odpowiedz

Kryzys w staraniach.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Bardotka# Ekspertka
    Postów: 202 122

    Wysłany: 20 listopada 2018, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 22:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W każdym związku dochodzi do kryzysu, my też go mamy za sobą. Mąż pracował jako policjant, później niestety wyszło tak, że musiał odejść (z jego winy niestety). Po tym zaczęły się nasze problemy, niestety nie mógł sobie poradzić z ułożeniem "życia" na nowo. Popełnił błąd, za który słono zapłacił, a wszystko odbiło się ma naszym związku
    Myślałam, że wszystko się posypie, a ja w tym czasie marzyłam o dziecku, odpuściłam. Stwierdziłam najpierw, że przede wszystkim w tej chwili muszę być dobrą partnerką, wspierać go, a na bycie matką przyjdzie czas. Chwilowe problemy minęły, rozpoczeliśmy starania, w międzyczasie wyszly moje problemy ginekologiczne, które leczę. Teraz znów czeka mnie operacja. Mąż mnie wspiera, mogę na niego liczyć. Nie było kolorowo zawsze między nami, ale takie życie. Wiem jedno, gdyby był drugi raz taki problem to starałabym się najpierw ratować małżeństwo, bo jeśli tu będzie dobrze, to wszystko się ułoży.

    Bardotka# lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ