Forum Starając się - ogólne Kryzys w staraniach.
Odpowiedz

Kryzys w staraniach.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Bardotka# Ekspertka
  Postów: 198 121

  Wysłany: 20 listopada 2018, 00:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada, 22:53

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 20 listopada 2018, 05:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W każdym związku dochodzi do kryzysu, my też go mamy za sobą. Mąż pracował jako policjant, później niestety wyszło tak, że musiał odejść (z jego winy niestety). Po tym zaczęły się nasze problemy, niestety nie mógł sobie poradzić z ułożeniem "życia" na nowo. Popełnił błąd, za który słono zapłacił, a wszystko odbiło się ma naszym związku
  Myślałam, że wszystko się posypie, a ja w tym czasie marzyłam o dziecku, odpuściłam. Stwierdziłam najpierw, że przede wszystkim w tej chwili muszę być dobrą partnerką, wspierać go, a na bycie matką przyjdzie czas. Chwilowe problemy minęły, rozpoczeliśmy starania, w międzyczasie wyszly moje problemy ginekologiczne, które leczę. Teraz znów czeka mnie operacja. Mąż mnie wspiera, mogę na niego liczyć. Nie było kolorowo zawsze między nami, ale takie życie. Wiem jedno, gdyby był drugi raz taki problem to starałabym się najpierw ratować małżeństwo, bo jeśli tu będzie dobrze, to wszystko się ułoży.

  Bardotka# lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego