Forum Starając się - ogólne Kryzys w staraniach.
Odpowiedz

Kryzys w staraniach.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Bardotka# Ekspertka
  Postów: 198 121

  Wysłany: 20 listopada 2018, 00:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 22:53

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 20 listopada 2018, 05:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W każdym związku dochodzi do kryzysu, my też go mamy za sobą. Mąż pracował jako policjant, później niestety wyszło tak, że musiał odejść (z jego winy niestety). Po tym zaczęły się nasze problemy, niestety nie mógł sobie poradzić z ułożeniem "życia" na nowo. Popełnił błąd, za który słono zapłacił, a wszystko odbiło się ma naszym związku
  Myślałam, że wszystko się posypie, a ja w tym czasie marzyłam o dziecku, odpuściłam. Stwierdziłam najpierw, że przede wszystkim w tej chwili muszę być dobrą partnerką, wspierać go, a na bycie matką przyjdzie czas. Chwilowe problemy minęły, rozpoczeliśmy starania, w międzyczasie wyszly moje problemy ginekologiczne, które leczę. Teraz znów czeka mnie operacja. Mąż mnie wspiera, mogę na niego liczyć. Nie było kolorowo zawsze między nami, ale takie życie. Wiem jedno, gdyby był drugi raz taki problem to starałabym się najpierw ratować małżeństwo, bo jeśli tu będzie dobrze, to wszystko się ułoży.

  Bardotka# lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ