X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Książka, film, seriale - pomocne przy oczekiwaniu na testowanie
Odpowiedz

Książka, film, seriale - pomocne przy oczekiwaniu na testowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Myszka2305 Koleżanka
    Postów: 60 34

    Wysłany: 5 października 2013, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochane ja chyba od ekranu nie oderwę wzroku przez najbliższe stulecie ha ha ha :D

    0e35623ee3dd8a31401729ea54cb7855.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2013, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak trzymajmy kciuki za wszystkie testujące i staraczki żeby tym razem się udało. Choć muszę się przyznać że jakoś nie czuję żebym była w ciąży. Poprzednio bardzo wcześnie zaczęłam wymiotować a teraz nic.

  • Myszka2305 Koleżanka
    Postów: 60 34

    Wysłany: 5 października 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszu82 ja też nie czuję, żebym była w ciąży, ale kto wie, może po prostu nie mamy w tej sprawie dobrej intuicji ;) Ja jeszcze muszę poczekać do czwartku na ewentualne przybycie @ ale w środę chciałam zrobić test ;) Trzymam za Ciebie kciuki :D

    0e35623ee3dd8a31401729ea54cb7855.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 5 października 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki ja to mało telewizyjna jestem, ale swego czasu maxymalnie wciągnął mnie jeden serial - Tudorowie :D Polecam nie tylko miłosniczkom historii :D A poza tym zawsze i wszędzie i w każdej postaci (książka, audiobook, serial) Duma i uprzedzenie (serial 5h BBC) :D

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 5 października 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jesli chodzi o seriale to Gotowe na Wszystko - ale teraz to juz w TV nie leca, ale na necie na pewno mozna zobaczyc ;-)

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 5 października 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z seriali polecam House of Cards (fajny serial z Kevinem Spacey) oraz Zakazane Imperium. Oba seriale o tematyce politycznej (tej brzydkiej polityce;)).
    Z książek polecam Madame Antoniego Libery... wciąga.
    Z filmów... za dużo wymieniać. Niestety moim ulubionym gatunkiem jest dramat, więc podaruję sobie. Z tych bardziej pozytywnych, które ostatnio oglądałam, to zachęcam do obejrzenia: Mała Miss, City Island, Kola (czeskie bardzo dobre kino), a z takich typowych komedii obyczajowych - Jeszcze dalej niż północ, Kobiety pragną bardziej (choć to tez trochę podchodzi pod dramat)
    Jak lubicie czarny humor to obejrzyjcie Jabłka Adama (zabawny, chociaż dramatu w nim sporo)
    W naszej sytuacji polecam nie oglądać filmu: 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni, chociaż to bardzo dobry film.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2013, 18:07

    Myszka2305, Kami lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gra o tron wymiata :D
    Richard Doetsch "Złodzieje Nieba" -bardzo dobra książka :)

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 6 października 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z seriali to polecam spartacusa masakra ogladalam na bezdechu polecam zwaszcza na rozgrzewke przed serduszkowaniem hehe pamietniki wapirow rownie wciagajace i chirurdzy ogladam namietnie z polskich to lekarze przepis na zycie i prawo agaty z ksiazek to ja sie przerzucilam na e booki i jestem zachwycona sciagam ksiazki z chomika i czytam codziennie simon beckett chemia smierci zapisane w kosciach i wolanie z grobu super dreszczowce no i king oczywiscie kocham jego ksiazki rownie dobry jest coben no i gra o tron fenomenalny serial

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2013, 19:44

    Myszka2305 lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A buuu! Przeczytalam 10 rozdzialow Grey'a i o malo nie usnelam z nudow. W desperacji przekartkowalam reszte i jestem zawiedziona. Dupy nie urywa! :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2013, 17:07

    Lenuś, MILA, Zemraa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 17 rozdziale "50 twarzy Greya" dalej dupy mi nie urwalo. Powiem wiecej: nuda na sile stara sie wzbudzic kontrowersje. Coz, moze wsrod zascianka, co tylko pozycje misjonarska zna, moze to i szokuje. Ze mnie jednak za zimna sucz, by sie tym podniecac czy niesmaczyc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2013, 22:24

    celia lubi tę wiadomość

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 15 października 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Po 17 rozdziale "50 twarzy Greya" dalej dupy mi nie urwalo. Powiem wiecej: nuda na sile stara sie wzbudzic kontrowersje. Coz, moze wsrod zascianka, co tylko pozycje misjonarska zna, moze to i szokuje. Ze mnie jednak za zimna sucz, by sie tym podniecac czy niesmaczyc.

    No proszę, to witaj w klubie nie greyowców ;) Ja przeczytałam może 2 rozdziały co, by móc swoje zdanie wyrazić i nie dałam rady więcej. Kompletnie nie moja literatura, choć 'zimną suczą' bym się nie określiła ;D

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny obowiązkowa pozycja
    Carolyn Jess-Cooke "Zawsze przy mnie stój"
    Piękna książka i od razu mówię że to nie romansidło ;)

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 15 października 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja moje drogie bardzo gorąco polecam wam film PRZYBRANY SYN. Jest na prawdę wspaniały, kilka razy już leciał na HBO i kilka razy go oglądałam. Zaufajcie mi i obejrzyjcie, on na prawdę DAJE NADZIEJĘ!:)

    A ja bym jakąś książkę fajną przeczytała;) Greya czytałam i nie zdzierżyłam 3 części, jakaś nudna już była;) Teraz mam ochotę na coś romantycznego, ładnego, może o dzieciach?:) Trzeba się szykować już na poważnie do roli mamy:)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ