Forum Starając się - ogólne Kubeczek menstruacyjny - pomoc przy staraniach? ☔️
Odpowiedz

Kubeczek menstruacyjny - pomoc przy staraniach? ☔️

Oceń ten wątek:
  • milam Przyjaciółka

Wysłany: 5 maja, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi o widzisz, a ja myślałam że właśnie to nasienie długo przebywające w środku może szkodzić. A przez ile godzin macie ten kubeczek? Tak jak pisze Izi 2h? Chodzi mi o czas z nasieniem , nie o miesiączkę

Izi lubi tę wiadomość

• Izi Autorytet

Wysłany: 5 maja, 14:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na stronie fierity lily niby mają, że od 20 minut do 1h wystarczy, ja mam maksymalnie 2h chyba, że usunę.
    Inne dziewczyny pisały, że nawet całą noc trzymają :D
    Sama nie wiem ile trzymać... :)

Z początku trzymałam z 20 minut bo się stresowałam wyciągania itp. i chciałam wyjąć szybciutko :D

milam lubi tę wiadomość

♥ starania od 2021

♥ ja 26 lat, cykle 34-40 dni, na razie polecenie wyluzowania (mimo dziwnego zachowania prolaktyny)
    ♥ mąż 29 lat, diagnozujemy przyczyny słabych wyników nasienia

♥ "Bądź dobrej myśli, bo po co być złej"
  • Blondyna.B Autorytet

Wysłany: 13 maja, 08:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂
    Nie wiem ile w tym zasługi kubeczka (Ferti-Lily) ale chyba się udało - 1 cs po stracie ☺️

https://zapodaj.net/6c7ffba512879.jpg.html

Olenkaqx, Izi, Anettaa, Księgowa, milam lubią tę wiadomość

👩🏼25 lat
    Kwas foliowy (5mg), witamina D3, Aliness B-50 kompleks

Brak chorób przewlekłych

👦🏻25 lat
    Witamina D
    Cukrzyca (bez insuliny)

[*] 09.01.2021 - terminacja w 23 tygodniu, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna 💔
  • Klaraaa Debiutantka

Wysłany: 13 maja, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ❤️❤️❤️
    Pozostaje wierzyć, że do nas też przyjdzie maleństwo😍

Choć jak narazie ginekolog sugeruje inseminację.
    O czym mój mąż nie chce słyszeć, a ja powoli tracę nadzieję na naturalne zajście😞

• Evelinche Debiutantka

Wysłany: 16 maja, 10:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 2 cykle starań z kubeczkiem i nic, przy kolejnym sobie odpuściłam kubeczek, TSH mi spadlo poniżej 2, mój partner schudł 7kg, oboje mamy IO i stosowaliśmy dietę dla IO, zwiekszylam Myo inozytol (inofem) do 2 saszetek dziennie i oto mam 2 wyraźne kreski na teście ciążowym. Życzę i Wam powodzenia. My w sumie staraliśmy się ponad rok (a intensywnie 7 miesięcy). Trzymajcie kciuki by wszystko było oki z moimi dwoma kreskami ;)

Blondyna.B, Księgowa, Szyszka90, Moniaa88 lubią tę wiadomość

• syskaa Nowa

Wysłany: 20 maja, 09:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba i ja spróbuję z kubeczkiem! Już słyszę mojego męża, że zwariowałam, ale moim zdaniem to ma sens :) Test owulacyjny mam nadzieję, że na dniach pokaże dwie kreski, więc próbujemy :)

Jedno poronienie 28.04.2020 [*]
    Dalej czekamy na dwie kreski...
  • Takmala Autorytet

Wysłany: 22 maja, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś

Hej dziewczyny jestem założycielka postu jeśli chcecie abym dodawała na początku udane starania z pomocą kubeczka to dawajcie proszę znać w wiadomościach może( nie zaglądam tu często i nie wszytko wyłapuje)

Pozdawiam i powodzenia !!!!

Izi wrote:
    Na 1 stronie jest chyba 1 lub 2 post gdzie jeszcze ktoś spisywał przez jakiś czas komu się po jakim czasie udało itp. Potem chyba to przymarło.

Halmaanam ostatnio pisała, że się jej udało i zobaczyła dwie kreseczki :)

An a robiłaś podstawowe badania itp.?

Księgowa lubi tę wiadomość

x9Igp1.png

Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
‹‹ 30 31 32 33 34
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego