Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kubeczek menstruacyjny - pomoc przy staraniach? ☔️
Odpowiedz

Kubeczek menstruacyjny - pomoc przy staraniach? ☔️

Oceń ten wątek:
  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jak wieczorem na noc stosuje kubeczek to rano pusto w nim, ale jak rano jest ❤ tojak wyciagam po 4godiznach to mam tam tego trochę (dodam ze godzine po leżałam sobie w lozku).

  • Katarynka Nowa
    Postów: 1 5

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Na forum trafiłam przez przypadek i przeczytałam cały wątek. Zainspirowałyście mnie. Nie zabezpiczamy się już 3 lata, wcześniej też różnie bywało i nie uważaliśmy za bardzo. Od roku już się staramy, obserwuję owulację itd no i nic z tego. Za 2 tygodnie mąż idzie na badanie nasienia i zobaczymy.
    Od kolejnego cyklu zamierzam wypróbować kubeczek, jutro lecę do sklepu go kupić :)

    PannaAnna35, Izi, Blondyna.B, snw, KoszulkaUlka lubią tę wiadomość

  • Halmaanam Koleżanka
    Postów: 54 73

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) nie udzielałam się tu ,ale tylko napisze ,że po roku staran pierwszy raz używaliśmy cały cykl kubeczka i w tym cyklu sie udało 😀 ⏸ czy mialo to wpływ... nie dowiemy się, ale wierzę, że pomogło :) dodam ,że ja niedrożny lewy jajnik ,a mąż morfologie nasienia 2% . Nie poddawajcie się, trzymam kciuki ❤

    Izi, Blondyna.B, Annamaria, Monika87, Księgowa, Paulina92, Takmala, Kluska lubią tę wiadomość

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halmaanam wrote:
    Hej :) nie udzielałam się tu ,ale tylko napisze ,że po roku staran pierwszy raz używaliśmy cały cykl kubeczka i w tym cyklu sie udało 😀 ⏸ czy mialo to wpływ... nie dowiemy się, ale wierzę, że pomogło :) dodam ,że ja niedrożny lewy jajnik ,a mąż morfologie nasienia 2% . Nie poddawajcie się, trzymam kciuki ❤
    Widziałam Cię na innej grupie i właśnie się zdziwiłam że ktoś mówi o kubeczku przy staraniach nie na tej grupie 😁

    Gratulacje ❤️

    Ja będę próbować za jakieś 1.5 tygodnia w końcu i od razu z kubeczkiem

    Izi, Halmaanam, Miasa lubią tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    co tam u Was słychać?

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi coś tutaj cicho się zrobiło 🙂
    My zaczęliśmy cykl starań pierwszy po zabiegu, od jutra teoretycznie dni płodne to zacznę kubeczek używać, od miesiączki jeszcze nie użyłam ale mam nadzieje, że pomoże 😍

    Izi lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • POZIOMKA Debiutantka
    Postów: 14 34

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    co tam u Was słychać?
    My juz 13,4 tc :) powodzenia, mocno trzymam kciuki za wszystkie

    Izi lubi tę wiadomość

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    co tam u Was słychać?

    Patrze, oglądam, obserwuje - czekam aż ktoś napisze, że znów się udało z pomocą kubeczka, ale taka straszna cisza była 😔

    A poza tym - u mnie wyszły źle wyniki TSH, trombofilia wrodzona - czwartek będzie dla mnie wybawieniem, mam wtedy endo i gina, może coś się zacznie dziać?

    A co u Ciebie?

    Miasa lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna B. - też właśnie niebawem ovu i uruchamiam kubeczek, w sumie przyzwyczaiłam się do niego i jest mi wygodnie z nim ;)
    Poziomka - jak się czujesz?
    Księgowa - też właśnie zaglądam czy ktoś daj znać, że się udało.
    To trzymam kciuki za wizyty, oby pomogli.
    Ja mam za tydzień w czwartek gina idę z badaniami, które porobiłam i już się doczekać nie mogę żeby popatrzyła, zaproponowała co dalej robimy itp. mam nadzieję, że mnie nie oleje tylko.

    Blondyna.B, Księgowa lubią tę wiadomość

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    Blondyna B. - też właśnie niebawem ovu i uruchamiam kubeczek, w sumie przyzwyczaiłam się do niego i jest mi wygodnie z nim ;)
    Poziomka - jak się czujesz?
    Księgowa - też właśnie zaglądam czy ktoś daj znać, że się udało.
    To trzymam kciuki za wizyty, oby pomogli.
    Ja mam za tydzień w czwartek gina idę z badaniami, które porobiłam i już się doczekać nie mogę żeby popatrzyła, zaproponowała co dalej robimy itp. mam nadzieję, że mnie nie oleje tylko.

    No to również trzymam kciuki. Mam nadzieję, że wraz z wiosna posypia się tu ciążę, nie tylko kubeczkowe ❤️

    Izi lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Klaraaa Znajoma
    Postów: 22 11

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Pierwszy cykl z kubeczkiem i z żelem.
    Dziś powinnam dostać okres, jeszcze go nie ma.
    Ale nie cieszę się, bo wszystko czuje i dziś w nocy przyjdzie:(

  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaraaa wrote:
    Cześć.
    Pierwszy cykl z kubeczkiem i z żelem.
    Dziś powinnam dostać okres, jeszcze go nie ma.
    Ale nie cieszę się, bo wszystko czuje i dziś w nocy przyjdzie:(

    Jak przyjdzie to niech znika szybko żebyś mogła wrócić do starań! :)

    Olenkaqx lubi tę wiadomość

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • An33 Koleżanka
    Postów: 119 9

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten kubeczek po przytulaniu założyć i ile nosić?

  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektóre dziewczyny zostawiają na całą noc - ja raz zostawiłam jak było zaraz przed snem i padłam i spoko :)
    Zwykle noszę tak z dwie godzinki, czasami godzinę. :)
    gdzieś widziałam, że piszą, że 20-60 minut

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • An33 Koleżanka
    Postów: 119 9

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    komuś się udało z kubeczkiem? Staram się o drugie około 3 lata...

  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An33 wrote:
    komuś się udało z kubeczkiem? Staram się o drugie około 3 lata...

    Na 1 stronie jest chyba 1 lub 2 post gdzie jeszcze ktoś spisywał przez jakiś czas komu się po jakim czasie udało itp. Potem chyba to przymarło.

    Halmaanam ostatnio pisała, że się jej udało i zobaczyła dwie kreseczki :)

    An a robiłaś podstawowe badania itp.?

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • An33 Koleżanka
    Postów: 119 9

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak robiłam, najpierw był problem z PRL potem shbg który nadal skacze i teraz prawdopodobnie będzie badanie drożności

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaraaa i jak okres przyszedł? Jak nie to rób test ☺️
    Trzymam kciuki ❤️

    An33 poczytaj sobie wpisy - wbrew pozorom dużo ich nie ma a sporo dziewczyn pisało że próbuje albo im się udało 🙂 albo ze zwykłym kubeczkiem menstruacyjnym albo ze specjalnym Ferti-lily

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • An33 Koleżanka
    Postów: 119 9

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a który polecacie?

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Większość dziewczyn używa zwykły z Rossmanna Facelle (40 zł) najmniejszy rozmiar. Albo właśnie Ferti-Lily (130 zł)

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ