X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kubeczek menstruacyjny - pomoc przy staraniach? ☔️
Odpowiedz

Kubeczek menstruacyjny - pomoc przy staraniach? ☔️

Oceń ten wątek:
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 3863 7346

    Wysłany: 25 sierpnia 2022, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Wam.
    Od poprzedniego cyklu używam kubeczka Fertilily i żelu Fertilily.

    Mam PCOS i nieregularne cykle (ostatni 50 dni).
    W poprzednim cyklu za późno zabrałam się za "starania na poważnie", przez ten czas od dwóch lat lecieliśmy na spontanie, no ale jak widać, skoro tu jestem, to się nie udało.

    Ten cykl nie mam pojęcia czy będzie z owulacja, skrócony, czy normalnej, "długiej" długości. Obserwuję się i regularnie używam kubeczka. :)

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); długie, nieregularne, bezowulacyjne cykle; po elektrokonizacji szyjki

    ♂️ 32
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    10.2023 poprawa wyników nasienia
    przeleczona ureaplasma i gardnerella
    8.01.2024 elektrokonizacja szyjki macicy z powodu raka in situ - zmiany usunięte doszczętnie
    02.2024 powrót do starań z programem, grzybek i paciorkowiec -> przeleczone
    03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc - biedowu 7-9dc❌
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc 🕓 monit 2.04

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • mylenne Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 30 sierpnia 2022, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Czesc Wam.
    Od poprzedniego cyklu używam kubeczka Fertilily i żelu Fertilily.

    A używałaś wcześniej menstruacyjnego czy zaczęłaś od razu od Fertilily?

    Ja zaczęłam od menstruacyjnego w tym cyklu jednak, dla mnie aplikacja była dosyć trudna bo nigdy wcześniej nie miałam z nim do czynienia ale udało się użyć na 1 dzień i na 3 dni przed planowaną owulacją, która powinna wypaść dziś ale coś mi słabo testy owu wychodzą i boję się, że do niej nie dojdzie :(

    Jestem natomiast po infekcji, w zeszłym miesiącu coś się przyplątało i trochę się martwię bo podczas wyciągania kubeczka w środku jest świeża krew... nie wiem czy coś źle robię, może drapnęłam się długimi paznokciami czy może infekcja jest niedoleczona i stąd krwawienie? Może któraś miała taką sytuację?

    👩🏼 31 🧑🏻 34
    Rozpoczęcie starań - 03.2020
    Przerwa w staraniach - 08.2020 - 05.2022 Reumatoidalne zapalenie stawów + Metotreksat...

    cykle bezowulacyjne
    AMH 7.3609 ng/mL

    06.2022 - start stymulacji Aromek + Pregnyl
    07.2022 - drożność jajowodów - oba drożne
    09.2022 - 1 IUI - nieudana X
    10.2022 - 2 IUI - test 9.11. <3
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 3863 7346

    Wysłany: 30 sierpnia 2022, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mylenne wrote:
    A używałaś wcześniej menstruacyjnego czy zaczęłaś od razu od Fertilily?

    Ja zaczęłam od menstruacyjnego w tym cyklu jednak, dla mnie aplikacja była dosyć trudna bo nigdy wcześniej nie miałam z nim do czynienia ale udało się użyć na 1 dzień i na 3 dni przed planowaną owulacją, która powinna wypaść dziś ale coś mi słabo testy owu wychodzą i boję się, że do niej nie dojdzie :(

    Jestem natomiast po infekcji, w zeszłym miesiącu coś się przyplątało i trochę się martwię bo podczas wyciągania kubeczka w środku jest świeża krew... nie wiem czy coś źle robię, może drapnęłam się długimi paznokciami czy może infekcja jest niedoleczona i stąd krwawienie? Może któraś miała taką sytuację?

    Od razu do Fertilily, menstruacyjnego jeszcze się nie dorobiłam. Dopiero od jakiegoś czasu zbieram sie do jego zakupu i jeśli mi w tym cyklu nie wypali, to sobie kupię.

    Fertilily bardzo łatwo mi się aplikuje, jest mały, miękki i poręczny. Z tego co widziałam, to sposób jego aplikacji jest też odmienny od aplikacji menstruacyjnego - jednak patent z wywijaniem robi robotę.

    Ja czasami mam krew jak się właśnie drapnę/mąż mnie drapnie lub było za sucho i się obetrę. Na ogół się tym nie martwię, bo mija szybko po stosunku. Nawet ostatnio tak miałam. Mąż mi zarzucał po miłostkach, że jeszcze okres mam, to się wyparłam, bo wiedziałam, że nie. :p

    Czy krew pojawia się u ciebie tylko po wyjęciu kubeczka, czy na codzień też? Być może skoro masz problem z jego aplikacją, to właśnie gdzieś się dziabniesz w trakcie i stąd ta krew.

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); długie, nieregularne, bezowulacyjne cykle; po elektrokonizacji szyjki

    ♂️ 32
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    10.2023 poprawa wyników nasienia
    przeleczona ureaplasma i gardnerella
    8.01.2024 elektrokonizacja szyjki macicy z powodu raka in situ - zmiany usunięte doszczętnie
    02.2024 powrót do starań z programem, grzybek i paciorkowiec -> przeleczone
    03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc - biedowu 7-9dc❌
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc 🕓 monit 2.04

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • mylenne Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 30 sierpnia 2022, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej nigdy mi się nie zdarzyło takie krwawienie, te pierwsze dwa razy miały miejsce właśnie z kubeczkiem więc w takim razie musiałam się samookaleczyć :D

    A jak długo trzymasz kubeczek?

    👩🏼 31 🧑🏻 34
    Rozpoczęcie starań - 03.2020
    Przerwa w staraniach - 08.2020 - 05.2022 Reumatoidalne zapalenie stawów + Metotreksat...

    cykle bezowulacyjne
    AMH 7.3609 ng/mL

    06.2022 - start stymulacji Aromek + Pregnyl
    07.2022 - drożność jajowodów - oba drożne
    09.2022 - 1 IUI - nieudana X
    10.2022 - 2 IUI - test 9.11. <3
  • Jaśmin Debiutantka
    Postów: 9 14

    Wysłany: 30 sierpnia 2022, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie update.
    Byliśmy dziś na pierwszej wizycie w klinice leczenia niepłodności. Okazało się, że mam policystyczne jajniki (mój pierwszy ginekolog już to stwierdził, ale dla pewności pojechaliśmy do kliniki ginekologicznej na 2 wizyty i wg tamtejszejszwgo lekarza, nie było o tym mowy). Z poprzedniego cyklu została torbiel, z aktualnego jest pęcherzyk dominujący. W sobotę kolejna wizyta, zobaczymy, czy pęknie. Plan jest taki, że kilka miesięcy robimy monitoring ze wspomaganiem owulacji, jeśli się nie uda to inseminacja (ale raczej pominiemy ten krok) i po roku in vitro.
    Szczerze mówiąc, jestem dziś załamana. Wiem już, że żaden kubeczek mi nie pomoże, zostaje farmakologia i inne procedury medyczne.
    Trzymam za was wszystkie kciuki ❤️

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 3863 7346

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mylenne wrote:
    Wcześniej nigdy mi się nie zdarzyło takie krwawienie, te pierwsze dwa razy miały miejsce właśnie z kubeczkiem więc w takim razie musiałam się samookaleczyć :D

    A jak długo trzymasz kubeczek?

    Zaleca się niby przez 20 minut, ale ja często z nim zasypiam jeśli mamy ❤️ tuż przed snem. 🙈 Nie zauważyłam infekcji ani żadnych problemów z tego powodu.

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); długie, nieregularne, bezowulacyjne cykle; po elektrokonizacji szyjki

    ♂️ 32
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    10.2023 poprawa wyników nasienia
    przeleczona ureaplasma i gardnerella
    8.01.2024 elektrokonizacja szyjki macicy z powodu raka in situ - zmiany usunięte doszczętnie
    02.2024 powrót do starań z programem, grzybek i paciorkowiec -> przeleczone
    03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc - biedowu 7-9dc❌
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc 🕓 monit 2.04

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • mylenne Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 1 września 2022, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaśmin wrote:
    Hej. U mnie update.
    Szczerze mówiąc, jestem dziś załamana. Wiem już, że żaden kubeczek mi nie pomoże, zostaje farmakologia i inne procedury medyczne.
    Trzymam za was wszystkie kciuki ❤️

    A czemu chcesz pominąć inseminację?
    Nie łam się! Będzie dobrze, zobaczysz! Może na stymulowanym cyklu będzie łatwiej kontrolować owulację, cykl nie będzie się wydłużał przez co w tym samym czasie podejdziecie do większej ilości prób, i może właśnie ta farmakologia Cię przybliży do celu, tak o tym pomyśl :) :)
    Ja miałam cykle bezowulacyjne i pogodziłam się z tym, że bez stymulacji o dziecku mogę tylko pomarzyć. Więc jestem mega wdzięczna, że leki dają mi szansę na naturalne zajście w ciąże choć też mam dni, że czuje, że się nie uda, nic z tego i tylko in vitro jest naszą szansą.
    Ale nie ma co się nastawiać, trzeba mieć nadzieje!!

    👩🏼 31 🧑🏻 34
    Rozpoczęcie starań - 03.2020
    Przerwa w staraniach - 08.2020 - 05.2022 Reumatoidalne zapalenie stawów + Metotreksat...

    cykle bezowulacyjne
    AMH 7.3609 ng/mL

    06.2022 - start stymulacji Aromek + Pregnyl
    07.2022 - drożność jajowodów - oba drożne
    09.2022 - 1 IUI - nieudana X
    10.2022 - 2 IUI - test 9.11. <3
  • mylenne Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 1 września 2022, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Zaleca się niby przez 20 minut, ale ja często z nim zasypiam jeśli mamy ❤️ tuż przed snem. 🙈 Nie zauważyłam infekcji ani żadnych problemów z tego powodu.

    Ok bo ja też trzymałam przez noc, tzn nad ranem 5-6 szłam do toalety wyciągnąc, i bałam się, że to za długo i trochę przypisywałam zaostrzenie infekcji ale może to po prostu paznokcie faktycznie :D

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩🏼 31 🧑🏻 34
    Rozpoczęcie starań - 03.2020
    Przerwa w staraniach - 08.2020 - 05.2022 Reumatoidalne zapalenie stawów + Metotreksat...

    cykle bezowulacyjne
    AMH 7.3609 ng/mL

    06.2022 - start stymulacji Aromek + Pregnyl
    07.2022 - drożność jajowodów - oba drożne
    09.2022 - 1 IUI - nieudana X
    10.2022 - 2 IUI - test 9.11. <3
  • dr_katarzyna Przyjaciółka
    Postów: 91 244

    Wysłany: 3 września 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zasypiam z kubeczkiem (myślę, że to większe szanse, aby dotarły plemniki do celu 😜) i nie mam problemów przy wyjęciu 😉

    siesiepy lubi tę wiadomość

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 3863 7346

    Wysłany: 4 września 2022, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem tak. Przyjaciółka zasnęła z kubeczkiem (8cs, pierwszy z kubeczkiem, średnia jakość nasienia partnera, ona niedoczynność tarczycy i nieregularne cykle) i dzięki temu chyba zaszła. 😂 Bo ten cykl był udany, a kubeczka użyła tylko ten jeden raz.

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); długie, nieregularne, bezowulacyjne cykle; po elektrokonizacji szyjki

    ♂️ 32
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    10.2023 poprawa wyników nasienia
    przeleczona ureaplasma i gardnerella
    8.01.2024 elektrokonizacja szyjki macicy z powodu raka in situ - zmiany usunięte doszczętnie
    02.2024 powrót do starań z programem, grzybek i paciorkowiec -> przeleczone
    03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc - biedowu 7-9dc❌
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc 🕓 monit 2.04

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • mylenne Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 6 września 2022, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli coś jednak w tych kubeczkach jest! :D
    Ale kurcze przy takiej sytuacji obojga i się udało, nieźle. I ktoś by pomyślał - a gdzie tam, takie problemy tu kubeczek nie pomoże, a tu proszę :)

    Ja w takim razie muszę ściągnąć długie paznokcie bo sie chyba troche sama zniechęciłam i trochę wystraszyłam po tej krwi przy wyciąganiu... 😂

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩🏼 31 🧑🏻 34
    Rozpoczęcie starań - 03.2020
    Przerwa w staraniach - 08.2020 - 05.2022 Reumatoidalne zapalenie stawów + Metotreksat...

    cykle bezowulacyjne
    AMH 7.3609 ng/mL

    06.2022 - start stymulacji Aromek + Pregnyl
    07.2022 - drożność jajowodów - oba drożne
    09.2022 - 1 IUI - nieudana X
    10.2022 - 2 IUI - test 9.11. <3
  • Jaśmin Debiutantka
    Postów: 9 14

    Wysłany: 13 września 2022, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba się udało...nie wiem jakim cudem...3.09 byliśmy w klinice na monitoringu. Okazało się,że "torbiel" z poprzedniego cyklu była nowym pęcherzykiem i wystąpiła u mnie podwójna owulacja. Ale i tak spisaliśmy z mężem ten cykl na straty, bo mało się staraliśmy. Dziś 23dc. Coś mnie tknęło i rano zrobiłam test, nie z pierwszego moczu i od razu 2 grube krechy 🤯 czekam właśnie na wyniki bety i progesteronu i modlę się, żeby tym razem wszystko było ok.

    MoniCzita, mylenne, Wiara Nadzieja Miłość, Niaha, Anett93 lubią tę wiadomość

  • MoniCzita Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 13 września 2022, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dziewczyny tesety owulacyjne wychodzą innaczej i temperatura w pochwie mówi innaczej o owulacji .. Już sama nie wiem czegoś mam się trzymać... Aplikacja też innaczej wylicza .. Ciężko jest :(

    Już chyba nie będę robić tych testów owulacyjnych...

  • MoniCzita Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 13 września 2022, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie jestem przed okresem ma być w pt lub sobotę ,a temperatura mi się waha. Raz wyższy raz niższa..

  • mylenne Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 13 września 2022, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaśmin wrote:
    Dziewczyny chyba się udało...nie wiem jakim cudem...3.09 byliśmy w klinice na monitoringu. Okazało się,że "torbiel" z poprzedniego cyklu była nowym pęcherzykiem i wystąpiła u mnie podwójna owulacja. Ale i tak spisaliśmy z mężem ten cykl na straty, bo mało się staraliśmy. Dziś 23dc. Coś mnie tknęło i rano zrobiłam test, nie z pierwszego moczu i od razu 2 grube krechy 🤯 czekam właśnie na wyniki bety i progesteronu i modlę się, żeby tym razem wszystko było ok.

    Pięknie!! Może podwójna owulacja zwiększyła szansę i się udało :)
    A może nawet nie 1 a 2 fasolki Ci się trafią!
    Ale próbowaliście z kubeczkiem czy bez?

    Czekamy na wynik bety i trzymamy kciuki!!! <3

    👩🏼 31 🧑🏻 34
    Rozpoczęcie starań - 03.2020
    Przerwa w staraniach - 08.2020 - 05.2022 Reumatoidalne zapalenie stawów + Metotreksat...

    cykle bezowulacyjne
    AMH 7.3609 ng/mL

    06.2022 - start stymulacji Aromek + Pregnyl
    07.2022 - drożność jajowodów - oba drożne
    09.2022 - 1 IUI - nieudana X
    10.2022 - 2 IUI - test 9.11. <3
  • mylenne Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 13 września 2022, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniCzita wrote:
    A mi dziewczyny tesety owulacyjne wychodzą innaczej i temperatura w pochwie mówi innaczej o owulacji .. Już sama nie wiem czegoś mam się trzymać... Aplikacja też innaczej wylicza .. Ciężko jest :(

    Już chyba nie będę robić tych testów owulacyjnych...

    Jeśli miałabym taką sytuację to jednak zaufałabym temperaturze, niż testom :) Pod warunkiem, że regularnie mierzysz temp. Ja nie mierzę więc Ci nie podpowiem co mogą oznaczać takie wahania i czy to normalne przed okresem czy nie.
    Mój się spóźnia już 3 dzień ale w ciąży nie jestem bo testy negatywne, a wczoraj byłam na usg w temacie inseminacji i niestety nic nie widać...

    👩🏼 31 🧑🏻 34
    Rozpoczęcie starań - 03.2020
    Przerwa w staraniach - 08.2020 - 05.2022 Reumatoidalne zapalenie stawów + Metotreksat...

    cykle bezowulacyjne
    AMH 7.3609 ng/mL

    06.2022 - start stymulacji Aromek + Pregnyl
    07.2022 - drożność jajowodów - oba drożne
    09.2022 - 1 IUI - nieudana X
    10.2022 - 2 IUI - test 9.11. <3
  • Jaśmin Debiutantka
    Postów: 9 14

    Wysłany: 13 września 2022, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mylenne wrote:
    Pięknie!! Może podwójna owulacja zwiększyła szansę i się udało :)
    A może nawet nie 1 a 2 fasolki Ci się trafią!
    Ale próbowaliście z kubeczkiem czy bez?

    Czekamy na wynik bety i trzymamy kciuki!!! <3
    Beta 118,6 progesteron 30,56 😍
    Oby tylko pięknie rosło...
    To był pierwszy cykl odkąd mam kubeczek, a go nie użyłam! Także w moim przypadku to nie zasługa kubeczka

    Wiara Nadzieja Miłość, mylenne, siesiepy, Niaha lubią tę wiadomość

  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2172

    Wysłany: 14 września 2022, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziewczyny już któryś cykl z kubeczkiem. Pewnie jakiś 4. Ale w tym cyklu dodatkowo wdrożyliśmy Conceive Plus. Trzymajcie kciuki - wczoraj i dziś monitor pokazał szczyt, wiec działaliśmy 💪🏻🤞🏻

    mylenne, siesiepy lubią tę wiadomość

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • mylenne Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 14 września 2022, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaśmin wrote:
    Beta 118,6 progesteron 30,56 😍
    Oby tylko pięknie rosło...
    To był pierwszy cykl odkąd mam kubeczek, a go nie użyłam! Także w moim przypadku to nie zasługa kubeczka

    Jejku GRATULACJE!!! 😍
    Widzisz, a taka załamana byłaś, że żaden kubeczek i farmakologia nie pomogą, i faktycznie - nie było Ci to praktycznie wszystko potrzebne bo po prostu się udało :)

    A Ty dostałaś zastrzyk na pękniecie? Czy sam pękł? Czym miałaś stymulowaną owulację?

    👩🏼 31 🧑🏻 34
    Rozpoczęcie starań - 03.2020
    Przerwa w staraniach - 08.2020 - 05.2022 Reumatoidalne zapalenie stawów + Metotreksat...

    cykle bezowulacyjne
    AMH 7.3609 ng/mL

    06.2022 - start stymulacji Aromek + Pregnyl
    07.2022 - drożność jajowodów - oba drożne
    09.2022 - 1 IUI - nieudana X
    10.2022 - 2 IUI - test 9.11. <3
  • mylenne Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 14 września 2022, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    A u mnie dziewczyny już któryś cykl z kubeczkiem. Pewnie jakiś 4. Ale w tym cyklu dodatkowo wdrożyliśmy Conceive Plus. Trzymajcie kciuki - wczoraj i dziś monitor pokazał szczyt, wiec działaliśmy 💪🏻🤞🏻

    Trzymam kciuki w takim razie!! Oby tym razem się udało :)
    Nie słyszałam o Conceive Plus, co to takiego?

    👩🏼 31 🧑🏻 34
    Rozpoczęcie starań - 03.2020
    Przerwa w staraniach - 08.2020 - 05.2022 Reumatoidalne zapalenie stawów + Metotreksat...

    cykle bezowulacyjne
    AMH 7.3609 ng/mL

    06.2022 - start stymulacji Aromek + Pregnyl
    07.2022 - drożność jajowodów - oba drożne
    09.2022 - 1 IUI - nieudana X
    10.2022 - 2 IUI - test 9.11. <3
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ