X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dokladnie... gdyby dalo sie wylaczyc ten gupi mozg... ale sie nie da. Ja np. Rycze juz na reklamach z dziecmi... paranoja lekko. Moj maz zna juz moja mine "placze, ale sie powstrzymuje bo to glupie" :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa trzymam kciuki :) o której wyniki????

    Cytrynka_ zapisałam Cię na 2-go, ale jeśli chcesz mogę przepisać Cię na 1-go bo nie wiem kiedy będziesz ten test robić :)


    baranosia początki są trudne.. ja po poronieniu myślalam, że zaraz będę w ciąży w trakcie 5-6 cyklu starań też traciłam nadzieję, powiem Ci, że w każdym cyklu człowiek jest pełen siły, ma wiarę, później ją traci i tak w koło. to chyba my kobiety już tak mamy.

    niestety i stety. wózków jest na każdym kroku.. one były są i będą. po prostu kiedyś na nie, nie zwracałyśmy uwagi. dla mnie nowa ciąża koleżanki, kogoś w rodzinie nie budziła żadnych emocji. teraz? pobudza wszystkie moje zmysły i emocje. na ciężarne kobiety wolę nie patrzeć. chociaż już nie mam takich nerw na nie jak kiedyś. trochę to sobie odpuściłam. choć sama wiem, że nie do końca. tak się po prostu nie da wszystkiego zapomnieć i wymazać. ale grunt to wiara i wiem, że muszę wierzyć, że jak będzie pora na mnie to mi się uda :) i tak z każdą z nas .

    baranosia, Tymoteuszowa lubią tę wiadomość

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, witam. mogę się dołączyć? ja chyba nieśmiało zatestuję 5 kwietnia ;) jeśli znajdę odwagę chyba że @ będzie wcześniej...

    Paulette lubi tę wiadomość

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie negatywne nakręcanie się nic dobrego nie przynosi. Wiem, sama przerabiałam. Teraz sobie myślę, że warto po prostu korzystać z czasu tylko dla siebie, póki jeszcze jest. Znaleźć nowe hobby i robić rzeczy na które koleżanki z maluchami nie mogą sobie już pozwolić. Wtedy czas oczekiwań nie będzie się tak dłużył.

    Paulette, daktylek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daktylek witamy :) już Cię zapisałam na listę ;)

    soja masz świętą rację. chociaż ja sama sobie mówiłam, że jak pójdę do szkoły i zajmą się nią to przejdzie mi ciąża. rok szkolny zbliża się wielkimi krokami (bo czerwca to już z górki) a ja ani nie zaszłam w ciążę ani mniej o niej nie myślę ;) mam już może inne nastawienie na to wszystko, i widzę, że nie mogę organizować sobie życia pod kątem ciąży, bo wiem po sobie, że życie zaczęło mi uciekać. Sama teraz postanowiłam zmienić trochę swoje życie i zobaczymy jak to wszystko się potoczy ;) na chwilę obecną jestem na dobrej drodze do sukcesy. chociaż przyznaję się. mam chwile słabości.

    daktylek lubi tę wiadomość

  • Isia86 Autorytet
    Postów: 717 705

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. I ja chciałabym dołączyć do Was, można? :)
    Ja planuję zatestowac w przyszłym tyg. Ale też jeszcze nie wiem kiedy dokładnie...
    Oby kwiecień był dla nas pozytywny :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    14.01.2016 - [*] 8t3d ;(
    9.12.2016 - 38t1d - 3270g, 52cm :))
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :) Przyszła wiosna, musi być dobrze :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soja wrote:
    Takie negatywne nakręcanie się nic dobrego nie przynosi. Wiem, sama przerabiałam. Teraz sobie myślę, że warto po prostu korzystać z czasu tylko dla siebie, póki jeszcze jest. Znaleźć nowe hobby i robić rzeczy na które koleżanki z maluchami nie mogą sobie już pozwolić. Wtedy czas oczekiwań nie będzie się tak dłużył.
    popieram ! jednak to fajnie brzmi w teorii... gorzej jest w praktyce. ale z mojego doświadczenia mogę dodać, że ostatni rok życia mi uciekł - bo żyłam tylko życiem moich jajników i macicy... brakuje mi beztroski bez zastanawiania się jaki mam dzień cyklu....

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia86 jak tylko będziesz wiedziała kiedy dokładnie to daj znać od razu wpiszę Cię na listę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ! u mnie już po owulacji (potwierdzone monitoringiem) nie wytrzymałam i musiałam iść się zapisać :D teraz już tylko czekać :)


    edit.

    jesli jest taka mozliwosc prosilabym na przepisanie na 12-go :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2016, 13:49

    Paulette, Madziulla lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seniorita trzymam kciuki. :) Który masz dzien cyklu? ja ide jutro - 13 dzień cyklu

    Seniorita lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seniorita żaden problem ;) już Cie przepisuje :)

    Seniorita lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Seniorita trzymam kciuki. :) Który masz dzien cyklu? ja ide jutro - 13 dzień cyklu
    22 dzień. ostatnio niespodziewanie przyszła @ . wcześniej o ładny tydzień. nie wiem co sie zawirowało. a teraz opóźniło mi się wszystko i jak byłam przed świętami na wizycie to na owulację nic się wielkiego nie zapowiadało. a dziś jak poszłam do gin powiedział, że już jestem po owulacji. dobrze, że nie robiliśmy sobie przerwy z <3 :D ale to pierwszy cykl to się nie nastawiam na cud ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja jestem ciekawa co mi powie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę testowała 7 kwietnia. Proszę o dopisanie do listy :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 29 marca 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany jeszcze 10 dni, a ja już jestem nakręcona. Gdyby tak udało sie zahibernować na ten czas, albo przynajmniej wyłączyć mózg...

    Paulette lubi tę wiadomość

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 29 marca 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zauważyłam, że odkąd staramy się o dziecko miesiące lecą mi jak głupie jest tyko owulacja i okres i tak w kółko. Kiedyś palnęłam jak głupia, że na obronę pójdę z dużym brzuchem i co? Obrona w czerwcu brzucha nie ma, a jest tylko gadanie rodziny... Teraz wiem, że czasem lepiej nic nie mówić

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję że chyba w dobrym momencie idę na to usg jutro. Kluje mnie prawy bok jak jasna cholera....oszaleje chyba zaraz...

  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 29 marca 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla, czyli czeka Cię przyjemny, przytulankowy wieczór:)
    Życzę Ci jajeczka jak malowanie.

    baranosia mnie też czas leci jak wariat. Wydaje mi się, że tak przed chwilą miałam nadzieję na gwiazdkowy prezent a tutaj kwiecień prawie nas zastał i nic...

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my nikomu nie mówimy, że się staramy. to znaczy moja mama co miesiąc mnie się pyta czy jestem w ciąży :D ale poza tym, tym osobom co mówiliśmy, że się staramy to teraz powiedzieliśmy, że odpuściliśmy starania. A jak ktoś nas się pyta kiedy planujemy dziecko to się uśmiechamy i mówimy, że w swoim czasie ;) ale wiem, że zaplanować się tego nie da. tak jak Wy piszecie myślałyście, że będziecie gdzieś tam szły z brzuchem i tak samo ja. Dlatego ja już nic sobie nie wyobrażam.

    np marzy mi się córeczka przed ślubem, żebym mogła jej na nasz ślub kupić podobną sukieneczkę itp a do ślubu mogę nawet w ciąży nie być. Albo mogę w dniu ślubu II kreski zobaczyć. nigdy nic nie wiadomo :)

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ