X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 27 marca 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejj jaki słodki kroliczek,chcę takiego!:) Wszystkiego Dobrego dziewczyny z okazji Świąt:)



    Paulette lubi tę wiadomość

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 27 marca 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalek kochana często takie wariactwo przynosi dobre efekty ;) powodzenia!

    Ja okres powinnam dostać 3.04 ale ten cykl spisałam na straty znowu testy owulacyjne nie wskazały owulacji ale w kwietniu rozpoczynam zbijanie prolaktyny i liczę na owocne testowanie w maju! Z Wami jednak pozostanę trzymając kciuki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2016, 19:01

    Natalek lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 28 marca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    To i ja bym się chciała zapisać na listę oczekujących :) wprawdzie Ridż jeszcze nie przylazł, ale może w swej łaskawości nie chce mi świąt psuć. Także zaklinam go na jutro i proszę mnie wpisać na 26 kwietnia.
    To nasz 4 cykl starań będzie. 7 kwietnia idę podglądać jajca. A potem to już tylko testować i testować :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 28 marca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja wpadam na chwilke. Moje tempki pokazują ze moj cykl bedzie telenowela bez konca. Ale juz sobie obiecalam ze jak do konca marca nie przyjdzie okres to 1 max 2 kwietnia (zalezy jak uda mi sie test kupic) bede testowac... Wiec proszę o wpisanienie na liste

    ktosiowa, emerald_m, Paulette lubią tę wiadomość

  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 28 marca 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Ridż powoli się rozkręca wiec poproszę o wpisanie na 26 kwietnia. Musze testów ciążowych dokupić bo jakby wyszły te co miałam :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) oczywiście nie wytrzymuje z czekaniem na testowanie AZ do kwietnia i byłam dziś na becie. Mąż przywiezie wyniki jak będzie wracał z pracy. Nie mogę się doczekać i się boje jednocześnie...

    Paulette, emerald_m lubią tę wiadomość

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 29 marca 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa myślami jestem z Tobą :*

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa wykres masz piękny. Trzymam kciuki :)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny :* no właśnie wykres pierwszy raz u mnie ma wyraźne dwie fazy tempki i nie spada poniżej tej wyższej, także mam naprawdę duża nadzieję. Sikacza robilam, ale negatyw, przy czym najpierw był jakby cień cienia i później znikł. Zobaczymy...

    Paulette lubi tę wiadomość

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 29 marca 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tylko mąż wróci od razu daj nam znać!

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać dam ;) chyba, że zdarze się powiesić jak beta nie będzie wskazywała na ciążę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa wrote:
    Dam znać dam ;) chyba, że zdarze się powiesić jak beta nie będzie wskazywała na ciążę...

    Jak nie ten to następny. ale mi tu Twój wykres pachnie ciąża :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby ten, bo juz mam dosyc... :p dzieki, to daje nadzieje ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7 cykl starań? to było by całkiem spoko :) ale doskonale wiem co czujesz... ja już miałam kilka takich momentów co Ty... zobacz na moje suwaczki... ja dobijam do 3 lat... :(
    ale będzie dobrze musi być... oby to były nasze ostatnie cykle!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2016, 09:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla no wiem, że to nie tak długo i nie ma źle... Ale wokół wszyscy są w ciąży albo już porodzili to mi przykro za każdym razem jak się dowiaduje, że ktoś znowu jest w ciąży, a ja nie... A tak bardzo bym chciała. Jestem młoda i blablabla ale bardzo już chce własne (kilka lat opiekowałam się dziećmi i byłam niania). Także czekam z niecierpliwością. A u Ciebie jakieś problemy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa rozumiem Cie doskonale :( Uda sie zobaczysz.
    Tak u mnie problemy z tarczyca, prolaktyna, choruje na endometrioze. mam juz jedno poronienie "na koncie" w grudniu 2014.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa rozumiem Cie doskonale :( Uda sie zobaczysz.
    Tak u mnie problemy z tarczyca, prolaktyna, choruje na endometrioze. mam juz jedno poronienie "na koncie" w grudniu 2014.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuje kochana :* mam nadzieję, że w końcu się uda! :)) nawet choroba nie przeszkodzi dzidziusiowi! Jestem z Tobą <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) Jestem teraz wyjątkowo dobrej myśli. ze 3 max 4 miesiace sie uda.

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 29 marca 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się dopiero od października ale widzę, że z miesiąca na miesiąc jest ze mną coraz gorzej... a będzie jeszcze gorzej, bo zaczyna się "wysyp" wózków wychodzących na ulice :( ehh żeby tak się dało wyłączyć myślenie...

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ