X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka

Oceń ten wątek:
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na spokojnie u mnie też wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to że w marcu nie było owulacji a tu bach :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Boję się, że jak pójdę na monitoring, to nasłucham się od lekarza, że to za wcześnie, że karmię, bla, bla :P
    A co on się będzie do Twojej macicy wtrącał ;) wydaje mi się że jak już minął bezpieczny czas od porodu to nie powinien Ci udzielać dobrych rad.

    Rosax a jak u Ciebie?

    polkosia lubi tę wiadomość

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziwnie skąpa @, no ale jest..

  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno nie zaglądalsm ale jestem.Niestety bete robilam w piątek-negatyw.Jutro juz powinna @ byc.
    Musialam wczesniej zrobic bete bo wyszla mi mutacja i trzeba bylo wiedziec jak najwczesniej.
    Nowym cięzaróweczkom gratulacje,przyszlym trzymam kciuki a reszta za mną na majówke :-) :-)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Trzymam kciuki za testujące jutro i w tym tygodniu. Dawno nikt nie uraczył nas dobrymi nowinami. Chce widzieć same brzuszki już do końca miesiąca :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • Balbino Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Niedawno dołączyłam do grona ovufriend, dopiero się tu rozeznaję co i jak :) u mnie termin @ na 1 maja chcę zrobić test dzień wcześniej, o dziecko z mężem staramy się dopiero 2 miesiąc.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalek wrote:
    Hej dziewczyny!
    Trzymam kciuki za testujące jutro i w tym tygodniu. Dawno nikt nie uraczył nas dobrymi nowinami. Chce widzieć same brzuszki już do końca miesiąca :)
    Najlepiej bliźniacze :) żeby nadrobić zaległości :):)

    Paulette, Aurellka lubią tę wiadomość

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak dziewczyny teraz do końca miesiąca same dwie kreski nie ma innej opcji :)

    Paulette, Aurellka lubią tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki piękny początek miesiąca był.... :-) może jeszcze odbijecie dziewczyny, trzymam kciuki i zarazam:-)

    Paulette lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprosze czerwonego zgredka!
    Dzis zaczelam nowy cykl.

    Wczoraj trafilam dopiero na ip. Beta wyniosla tylko 3,6 wiecej od normy. "ciaza zgubiona" mialam czekac az spadnie i przyjdzie okres a wiec spadla i okres jest.. Moglam zglosic sie juz tydz temu jak plamienie zauwazylam.. Moglam ale nie pomyslalam... Teraz tylko patrzec w przod i nie zamartwiac sie co by bylo gdyby.

    Rozpoczac badania pod katem "gubien" w tym tygodniu robie termin do ginekologa. Rozpoczniemy badania, ten cykl odpuscimy i zaczynamy w nastepnym.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od paru dni plamienia, dziś negatyw ;( Także czekam na okres :( Byle szybko przyszedł.

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam testowac jutro ale zrobilam dzis rano zeby wiedziec na czym stoje przed wizyta u gina....znow wyszedl jakis marny cien....albo te facelle sa tak bardzo do bani i zawsze cien wychodzi albo cos sie dzieje.... Zobaczymy czy mi gin dzis powie ze @ za rogiem. Bolu na @ brak.ale jajniki kluja mnie jak szalone

    Paulette lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie brzuch pobolewa czasami.tak jakby się Ridż dobijał. Trochę na niego za wcześnie ale owulacja była wcześniej to i Ridż zawita przed terminem. Mam tylko jeden test ciążowy więc lepiej żeby był wcześniej niż się spoznial ;) zaoszczedze test na kolejny cykl :P

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Poprosze czerwonego zgredka!
    Dzis zaczelam nowy cykl.

    Wczoraj trafilam dopiero na ip. Beta wyniosla tylko 3,6 wiecej od normy. "ciaza zgubiona" mialam czekac az spadnie i przyjdzie okres a wiec spadla i okres jest.. Moglam zglosic sie juz tydz temu jak plamienie zauwazylam.. Moglam ale nie pomyslalam... Teraz tylko patrzec w przod i nie zamartwiac sie co by bylo gdyby.

    Rozpoczac badania pod katem "gubien" w tym tygodniu robie termin do ginekologa. Rozpoczniemy badania, ten cykl odpuscimy i zaczynamy w nastepnym.
    A jak u Ciebie z progiem po ovu? W porzadku?

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja niestety odpadam z listy. Byłam na wizycie u mojej gin i okazało się, że mój cień na teście to 25 mm torbiel. Pierwszy raz mnie to cholerstwo dopadło. w 7 dpo miałam progesteron 16,coś, więc myślałam że owulacja była, ale niestety pęcherzyk nie pękł no i masz babo placek. Dostałam recepte na duphaston i mam brać od dziś przez 5 dni 2x1 tabletka na wywołanie @. Potem w kolejnym cyklu brać od 16 do 25 dc, co mnie może uchroni przed kolejną biochemiczną....Mam też wrocic do łykania bromergonu 1/2 tabletki na noc.

    To by było na tyle w kwietniu :( Powodzenia dla Was :*

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na prawdę kwiecień mał być taki piękny, a tu taka lipa :/

    Za wszystkie dziewczyny które testują w maju trzymam mocno kciuki <3

    no i za te pozostałe które jeszcze oczekują kwietniowego testowania trzymam podwójnie kciuki <3 <3 niech chociaż remis będzie :)

  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 40 dc i podobno 7dpo....także czekamy jeszcze tydzień i jestem za bliźniaczkami :) niech się wyrówna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2016, 12:58

    Paulette lubi tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja liczę że może jestem 2 dpo a wtedy owulka była by w 25 dc. trochę długi ten cykl, ale oby ta owulacja tylko była a nie ...

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    A jak u Ciebie z progiem po ovu? W porzadku?
    Progesteron? O to chodzi?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Progesteron? O to chodzi?

    tak napewno o to :) badalas progesteron po owulacji?

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ