X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle kochane odbiegając od tematu testów okresów itp . ;)

    co tam u Was słychać? Jak pogoda jak żyjecie? wszystkie zdrowe?? :)

    my w sobotę z moim idziemy na promocje sklepu ogrodniczego i będzie lot balonem (pewnie za kasę) ale tak bym chciała polecieć hehe :D mam nadzieję, że tylko pogoda dopiszę, bo na chwilę obecną to jest kiepsko. W południe nawet przyjemnie słonko przygrzewało, ale teraz pochmurno i wietrznie grrr...

  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie padalo, teraz słońce wygląda zza chmurki od czasu do czasu. Zaraz się ogarniam i idę do kina na jakiś horror z koleżanką. Mam nadzieje ze będzie ciekawy :)
    Uwielbiam kino i oderwanie się w nim od rzeczywistości :) chociażby na te 2 h :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta negatywna, można wlepic Ridza.

  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie piękne słońce chociaż zimno. Zaraz kończę pracę i lecę po chłopa. Oprócz klujących sutków wszystko gra:) zaczynam planować wakacje :D

  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie pogoda do bani :)
    Do tego dzisiaj pani w przedszkolu mi powiedziała ze podejrzewa moje dziecko o zaburzenia integracji sensorycznej i teraz siedzę i czytam i czytam. I co gorsze się z tym zgadzam. Ale trochę mnie to dobiło. No dobra... nie trochę :/

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • Anka_skakanka Znajoma
    Postów: 22 28

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Donia, a ile ma Twoje dziecko i co Cię niepokoi? Może zadzwoń jutro do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej albo do ośrodka wczesnej interwencji i umów się na spotkanie ze specjalistą. Przynajmniej bedziesz wiedziała na czy stoisz i co robić. A w necie lepiej nie szukaj to Cię nakręca... jak chcesz napisz do mnie na priv. Pozdrawiam

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    polkosia mam nadzieję, że Tobie się to nie przydarzyło. Ja mam 33 dc (normalnie mam 29 dniowe) a do tego jeszcze 3 dni brania dupka przed sobą, a kiedy przyjdzie @ po odstawieniu go to nie wiem bo biorę pierwszy raz te tabletki.....

    mi ten jajnik na którym mam torbiel dokucza ale mam nadzieje ze tego nie masz.

    A miałaś cykl bezowulacyjny? Cholera, jak to teraz sprawdzić. Muszę iść na USG?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurellka, jaki film?

    Natalek, pochwal się trochę wakacjami! :)

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia, powiem Ci że nie wiem na 100% czy owulacje miałam. tzn temperatura na to wskazuje a w 7 dpo moj progesteron wynosił 16 z haczykiem. Według proga i temperatury owulacje jak najbardziej miałam. Mogłam mieć więcej niż jeden pęcherzyk, więc powiedzmy ze z jednego owulka a z drugiego torbiel ? O ile to jest możliwe :P Gin nie powiedziala że owulacji nie było, ale powiedziała "ciąży już z tego nie będzie, endometrium trójwarstwowe, torbiel 25 mm na lewym jajniku". Takze wiem w sumie duzo i nic jednocześnie :P hah. Zobaczymy co bedzie. Do piątku biore duphaston i zobaczymy czy po nim @ przyjdzie...

    Jeśli masz opcję to przejdz się do ginekologa sprawdzić co się dzieje :)

    polkosia lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka_skakanka wrote:
    Donia, a ile ma Twoje dziecko i co Cię niepokoi? Może zadzwoń jutro do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej albo do ośrodka wczesnej interwencji i umów się na spotkanie ze specjalistą... Pozdrawiam

    5 lat skończył w listopadzie. Od zawsze był taki trochę zbyt ruchliwy, spał niespokojnie, zresztą do dzisiaj w nocy się budzi i do nas przyłazi. Byłam z nim kilka razy u psychologa - ostatnio rok temu- na takich diagnozach rozwojowych. Pani nigdy nic o integracji nie mówiła :/ a ja nie miałam o czymś takim pojęcia. W tym roku poszedł do nowego przedszkola z paniami 3 razy młodszymi od tych ze starego przedszkola i chyba przez to z 10 razy bardziej zaangażowanymi. Myślały myślały obserwowały aż doszły do wniosku że to może być to! Spróbuję jutro wyciągnąć namiary na jakt dobrą poradnię bo to jednak specjalista musi zdiagnozować. Po zrobieniu ekspresowego fakultetu googlowego wynika mi ze moje dziecko to "poszukiwacz bodźców przedsiobkowych"

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 wrote:
    Aurellka, jaki film?

    Natalek, pochwal się trochę wakacjami! :)

    Po drugiej stronie drzwi...ciekawy, ale czasem musiałam zamykać oczy hehe

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • Adziulka92 Przyjaciółka
    Postów: 147 35

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zrobiłam testu, nie zrobiłam bety bo od razu z rana, jak w zegarku zalała mnie @ :(
    Także Paulette musisz mi niestety wstawić tego brzydala na pierwszą stronę.

    Zmykam na majowy wątek a Was będę ciągle obserwować <3

    7v8rvfxm9g809w25.png
  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No masakra z tą końcówką miesiąca... gdzie te wszystkie ciążę co w nie miałyśmy zachodzić?

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Donia nie mam pojecia. Spisek byl za na kazdy dzien jedna dostaje ciaze a druga okres a tu ciagle okresy same...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze czary jakies starej babki by sie przydaly by odczarowala watek :D

  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no.... biorąc pod uwagę to, że jeszcze kilka testów jest do zrobienia to by się jednak przydało :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ponownie zatestowałam i... Blada kreska. Poszłam na betę, a tam 97... Jestem w lekkim szoku. Najpierw 3 lata starań, a teraz pierwszy cykl po porodzie... Mogę się już cieszyć czy beta rośnie przy torbieli też?

    ZakreconaŻona, Jagah, Paulette, ktosiowa, Kjopa3, Aga26 lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz sie cieszyc,gratulacje.

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :) ciesz się ;)

    Ja łapie dola...

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Dzisiaj ponownie zatestowałam i... Blada kreska. Poszłam na betę, a tam 97... Jestem w lekkim szoku. Najpierw 3 lata starań, a teraz pierwszy cykl po porodzie... Mogę się już cieszyć czy beta rośnie przy torbieli też?

    O WOW Polkosia ! GRATULACJE ! Wydaje mi się że nie ma szans zeby beta była dodatnie od torbieli. Ja robilam bete 9 dpo i była negatywna a toriel juz we mnie siedziała, więc ciesz się bo to ciążą !

    Dzisiaj Ci wyszedł bladzioch ? Ile możesz być po owu ?

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ