Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień co przeplata... a my zajdziemy w ciąże do lata! KWIETNIOWE TESTOWANIE 💚
Odpowiedz

Kwiecień plecień co przeplata... a my zajdziemy w ciąże do lata! KWIETNIOWE TESTOWANIE 💚

Oceń ten wątek:
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Mam do Ciebie 30 min 😄✌🏼

    Czyżby Mielec? 🤔 Ale się jaram teraz 😁

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Susanne lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Czyżby Mielec? 🤔 Ale się jaram teraz 😁

    Tak, ja z Mielca 😍🥰

    Lalia, Susanne lubią tę wiadomość

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Tak, ja z Mielca 😍🥰

    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek, Sąsiadko 😍😎 w Mielcu miałam sesję plenerową po ślubie 💪

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Kristin1990 Autorytet
    Postów: 680 914

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35 dc - 37.00. Czekam do soboty z testem

    Lalia, eszanka, nick nieaktualny, Annie1981, Klaudia9212 lubią tę wiadomość

    IVF 2021/2022

    1. 20.11.2021 punkcja. Pobrano 23 komórki. Zapłodniło się 19. W piątej dobie zostało 7 zarodków.
    2. Mamy cztery zdrowe śnieżynki (pgt-a) ❄️❄️❄️❄️
    3. CD138 39/10 😢 Po leczeniu levoxa i metronizadol 9/10. Test Era: przesunięte okno implantacyjne.
    4. 02.04.2022 transfer mrożaczka 😍 beta 0
    5. 04.07 2022 transfer beta 0 (accofil, metryped, intralipid, neoparin)
    6. 30.08.2022 beta 0 (ten sam zestaw co wyżej)
    7. 29.11.2022 (immunoglobiny, accofil, intralipid, neoparin)
    6 dpt: 25.87 mlU
    8 dpt: 74.84 mlU
    10 dpt: 158.3 mlU
    13 dpt: 546.4 mlU
    15 dpt: 1315 mlU

    11.02.23 prenatalne: zdrowy syn 💙

    age.png
  • Ewe Ekspertka
    Postów: 152 236

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Moja rodzinna miejscowość jest 20 km od Rzeszowa, ja teraz mieszkam 40 km od Rzeszowa 😉

    Ja chodzę do dr Koguta, super jeśli chodzi o normalne wizyty i myślę że na prowadzenie ciąży, jak czegoś nie jest pewny to poleca specjalistów, mi polecił super endokrynolog dr Sztembis. A co do trudności w staraniach i problemach z nieplodnoscią to najlepszy chyba dr Ulman, ja nie byłam nigdy u niego, ale prowadził dwie moje kolezanki: jedna po 2 cp, hiperprolaktynemia i IO urodziła w marcu zdrowego synka, druga straciła dzieciątko w 5 miesiącu, ma dodatnie przeciwciała przeciwjadrowe i teraz jest w ciąży ze zdrową córeczką, w czerwcu rodzi 😉I Kogut i Ulman pracują w Pro familii. Moja kuzynka poleca jeszcze dr Darskiego, też jej pomógł zajść w ciążę 🙂

    W ktora strone od rzeszowa mieszkasz? Ja jak jeszcze w Pl mieszkalam chodzilam do ginekologa z Niska dr Madoń.. Jak dla mnie super lekarka

    Edit: juz doczytalam ze Debica

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2020, 07:05

    13/09/2015 córeczka Maya (⚖️3330, 📏51cm)
    30/01/2021 córeczka Julia ( ⚖️3300, 📏49cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek, Sąsiadko 😍😎 w Mielcu miałam sesję plenerową po ślubie 💪

    Ooo! A w którym miejscu? 🥰
    W takim razie po kwarantannie się musimy umówić na herbatę bo kawy nie pije 😃😊

    Lalia lubi tę wiadomość

  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jedna kreska :) robilam test z firmy quixx (chyba dobrze pisze) i na necie sa tez negatywne opinie ze na tym tescie komus jedna kreska wychodzila a na pinku dwie, ze jednej babeczce wyszlo negatywnie a bete zrobila i miala ponad 100..no nic trzeba czekac cierpliwie. Narazie @ nie mam choc czasem wczoraj pobolewalo a w nocy to ten bol na srodku brzucha bardziej owulacyjny przypominal niz okresowy

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Ewe Ekspertka
    Postów: 152 236

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna na 🐒 czekam.. Wczoraj juz niteczki krwi na papierze.. Wiec pewnie dzis będzie

    13/09/2015 córeczka Maya (⚖️3330, 📏51cm)
    30/01/2021 córeczka Julia ( ⚖️3300, 📏49cm)
  • AsiaKK Autorytet
    Postów: 582 250

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne wrote:
    Widzę, że same sąsiadki :D my z Majaaa tez z tych rejonów, choć ja aktualnie mieszkam za granicą, to chętnie z brzuchami wpadniemy na spacer:D albo z wózkami :D

    O dziewczyny!!! Widzę podkarpacie 🤗 ja też z Podkarpacia... O tak, fajnie by było się spotkać z wozeczkami😍 ja wprawdzie też za granicą Ale do tego czasu przyjadę w odwiedziny 😅

    Ewe, Lalia, Susanne lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2019
    3cs - ciąża
    10.2019 - puste jajo
    Cykle 34-36 dni
    5-6 cs - ciąża
    08.2020 - poronienie zatrzymane
    2-3 cs - ciąża biochemiczna
    01.2021
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Ooo! A w którym miejscu? 🥰
    W takim razie po kwarantannie się musimy umówić na herbatę bo kawy nie pije 😃😊

    W jakimś parku nad takim jeziorkiem, zaraz przy wjeździe do Mielca 😅

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    W jakimś parku nad takim jeziorkiem, zaraz przy wjeździe do Mielca 😅

    Nie wiem 😃 ja w ogóle nie mam orientacji w terenie, nawet jakbym obok tego stała to bym nie wiedziała, ze o to chodzi hahs 😄

    Lalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że podkarpackie rządzi tutaj ostatnio . Ja mam do was nie tak znów daleko bo z Nowego Sącza jestem.
    @ zawitałam dzisiaj z pełną mocą .
    Chyba się poświęcę i sobie zamowię inofolic kombi drogi jest ale chyba się skuszę

    ladySiSi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jesteśmy umówione dziewczyny 😁👌

    Andzia, a ile dpo jesteś?? 😘

    Ewa, przykro mi, ale nowy cykl to nowa szansa na Twoje wymarzone dzieciątko, będzie dobrze ✊

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami 2 dp 😁 i z terminem porodu naaa 29.12.2020 😁

    Lalia, nick nieaktualny, Koteczka82, aliciaaa, eszanka, nick nieaktualny, kic83, Julik, Magdalena 😀, Susanne, Ola_45, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w czwartek 🌷 Jak ja kocham wziąć głęboki wdech takim rześkim wiosennym powietrzem wychodząc do pracy 💚

    Miłego dnia wszystkim! 🌷

    Evelle28, Lalia, eszanka, doomi03, koktajlowa, Susanne lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Dzień dobry w czwartek 🌷 Jak ja kocham wziąć głęboki wdech takim rześkim wiosennym powietrzem wychodząc do pracy 💚

    Miłego dnia wszystkim! 🌷

    Nocka tak jak ja? 😡😄

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    To jesteśmy umówione dziewczyny 😁👌

    Andzia, a ile dpo jesteś?? 😘

    Ewa, przykro mi, ale nowy cykl to nowa szansa na Twoje wymarzone dzieciątko, będzie dobrze ✊

    Jestem za! 😄

    Lalia lubi tę wiadomość

  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    To jesteśmy umówione dziewczyny 😁👌

    Andzia, a ile dpo jesteś?? 😘

    Ewa, przykro mi, ale nowy cykl to nowa szansa na Twoje wymarzone dzieciątko, będzie dobrze ✊

    Szczerze to nie wiem ale mysle ze bedzie z 14 dni po jak nie wiecej :) dam sobie jeszcze czas.bedzie @ to bedzie a jak nie to znow bede testowac :) narazie szyjke mam wysoko twarda i zamknieta. A objawow moglabym milion podac ciazowych ale taka prawda ze w zyciu codziennym czlowieka tez czasem mdli czy ma zgage wiec tego sie nie trzymam ;)

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Witam się z Wami 2 dp 😁 i z terminem porodu naaa 29.12.2020 😁

    Evelle, dzień owulacji to skończony 2 tc, więc dzisiaj jesteś 2t+2d, tak? 😁😎

    doomi03, Evelle28 lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Nocka tak jak ja? 😡😄

    Madziu, ja na 7 mykam do pracy zawsze 😊

‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ