Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień co przeplata... a my zajdziemy w ciąże do lata! KWIETNIOWE TESTOWANIE 💚
Odpowiedz

Kwiecień plecień co przeplata... a my zajdziemy w ciąże do lata! KWIETNIOWE TESTOWANIE 💚

Oceń ten wątek:
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dużo śluzu podobno też trzeba pić dużo wody.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu chce zmienić trochę suple. Zamówiłam już Wit E Tokotrienole. Czytam co pisalyscie o koenzymie Q10 i trochę się wystraszyłem NK, także będę go dawać mężowi a dla siebie zamówię mleczko pszczele lub pyłek. I teraz pytanie, jaki pyłek jakie mleczko polecacie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hej dziewczyny :)

    Mam dzisiaj 2dc u mnie pojawiały się skrzepy ale że aż tak? pierwszy raz na podpasce widziałam taki duży skrzep i jak poszłam do toalety to też wyskoczył ze mnie tak duży skrzep, miałyście tak? to normalne? pierwszy raz z czymś takim się spotkałam.

    80 procent moich miesiączek tak wygląda wielkie skrzepy krwi kawałki endometerium takie że aż czuć je jak wylatują zwłaszcza w toalecie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2020, 11:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    widzę, że już Wam podpowiedziano :)

    jakbyście chciały inne tricki

    [*b]tekst[*/b] - Pogrubienie
    [*color=nazwa_koloru_po_angielsku]tekst[*/color] - Inny kolor
    [*i]tekst[*/i] - Na ukos
    [*u]tekst[*/u] - Podkreślenie

    To wszystko oczywiście bez tych gwiazdek *

    Najlepsze dziewczyny na forum ovufriend

    a takie efekty:
    https://www.stuffbydavid.com/textcolorizer

    Aż sobie zrobiłam screen, na zapas 🤪

    Joan, nick nieaktualny, Martt95, Lulu83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Dziś mam doła trochę nie ukrywam, ale w sumie @ na horyzoncie brak, więc jak się podołuję w starym tj. obecnym cyklu to nowy rozpocznę na petardzie 😁😁😁

    Ja mam siemię lniane już takie zmielone i chyba zacznę dodawać do koktajli i owsianek, może mi rozciągnie śluz 😊 No i myślę, że muszą być w tym cyklu dwa bzyki pod rząd i nawet jak Kicuś dwa jednego dnia 😊🌷
    Aaaaa może to dołek przed 🤰? :)

  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowe wrote:
    W tym cyklu chce zmienić trochę suple. Zamówiłam już Wit E Tokotrienole. Czytam co pisalyscie o koenzymie Q10 i trochę się wystraszyłem NK, także będę go dawać mężowi a dla siebie zamówię mleczko pszczele lub pyłek. I teraz pytanie, jaki pyłek jakie mleczko polecacie?
    Ja też właśnie wystraszylam się tego koenzymu, a co do wit E to ja za bardzo nie mogę jej suplementować 😥😥

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4599 2301

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    80 procent moich miesiączek tak wygląda wielkie skrzepy krwi kawałki endometerium takie że aż czuć je jak wylatują zwłaszcza w toalecie


    Uf to mi trochę ulżyło ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS allo po szczepieniach 23% co 2 mc doszczepienie

    On: MSOME- 1% klasa II, 30mln plemników, Morfologia 1,61% RP 11%

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Czas start III Procedura 06.2024
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 3x4AA/2x4BA
    22.07 beta 59,70 prog 69,91 (6dpt)
    24.07 beta 163,80 prog 68,30 (8dpt)
    26.07 beta 359,60 prog 59.55 (10dpt)
    29.07 beta 1415,40 (13 dpt)
    30.07 pęcherzyk ciążowy 0,43cm
    31.07 beta 3050,40 (15 dpt)
    09.08 CRL 0,51 cm <3 ok 151/min (24dpt)

    preg.png[/url]
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:

    Najlepsze dziewczyny na forum ovufriend

    a takie efekty:
    https://www.stuffbydavid.com/textcolorizer


    Oo to jest piękne 😍 Zastanawiałam się jak to zostało wyczarowane na pierwszej stronie 🤔

    A te emotki ruszające się jak robicie? 😁

    TakBardzoCiebieChcę lubi tę wiadomość

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hej dziewczyny :)

    Mam dzisiaj 2dc u mnie pojawiały się skrzepy ale że aż tak? pierwszy raz na podpasce widziałam taki duży skrzep i jak poszłam do toalety to też wyskoczył ze mnie tak duży skrzep, miałyście tak? to normalne? pierwszy raz z czymś takim się spotkałam.
    Zawsze mam takie miesiączki 😉 gin mówił, że jak wylatują to jest ok.

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • ladySiSi Autorytet
    Postów: 1008 915

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, w końcu udało mi się nadrobić zaległości. Spodziewałam się wysypu II, tyle stron zapisałyście, a tu dupka. Tych co przegapiłam to przepraszam i gratuluję z całego serduszka.

    Ja w sobotę wieczorem padłam. Zaczęła mnie boleć lewa pierś, miałam duszności, potem pękła mi żyłka w palcu i był cały fioletowy, do tego mocny ból głowy. Czułam się ogólnie tak źle, że przed spaniem się popłakałam i powiedziałam mojemu, że jakbym się nie obudziła rano to niech wie, że bardzo go kocham. Obudziłam się! On musiał wyjść do pracy na służbę, więc całą niedzielę siedziałam sama w mieszkaniu. Za oknem słoneczko, dobrze się czułam. Położyłam się na balkonie na słońcu i słuchałam duchowej Agi i znowu zaczęła boleć głowa i doszły mdłości. Takie miałam święta. Całą niedzielę zdychałam. Drażniło mnie nawet światło w telefonie więc przespałam 3/4 dnia. Poniedziałek już lepiej, ale nie całkiem super. Dzisiaj już jestem w pracy, ale czuję taki wewnętrzny niepokój.

    Jutro mam 7dc. Mam chęć wybrać się na badania.
    Mój okres w tym cyklu mnie przeraża. Zwykle krwawienie 7-8 dni, a teraz 2 dni słabego krwawienia, 2 dni cisza i 5 dnia (wczoraj) plamienie na czarno, dzisiaj bez plamienia, ale przy podcieraniu ciemno brązowa krew, prawie czarna.

    Od kilku dni zaczęłam brać wit.E i wit.D, obie w kroplach. Myślicie, że mogło mi to zaszkodzić?

    01.2017 - rozpoczęcie starań
    2x - CB (04.2019; 01.2020) ♡
    11.04 (11dpo) ⏸️
    12.04 beta 39, prog 24
    14.04 beta 160
    23.04 beta 5837, prog 45
    29.04 jest ❤

    👽 Niedoczynność tarczycy, hashimoto, częstoskurcz komorowy, PAI-1 4G homo

    "Nienawidzę czekania, ale jeśli dzięki temu będę miała szansę być z tobą, będę czekała tak długo jak trzeba."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pauliśka wrote:
    Hej dziewczyny 😊

    Tak Was czytam od jakiegoś czasu i nasuwa mi się jedno pytanie: w jaki sposób badalyscie mutacje (MTHFR i PAI)? Wystarczą do tego badania z krwi w laboratorium typu Diagnostyka? Czy musza być jakieś bardziej specjalistyczne?
    Badanie że strony testdna.pl dziewczyny tu polecają :)

    pauliśka lubi tę wiadomość

  • ladySiSi Autorytet
    Postów: 1008 915

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natisz wrote:
    Ja też właśnie wystraszylam się tego koenzymu, a co do wit E to ja za bardzo nie mogę jej suplementować 😥😥

    Dlaczego nie możesz suplementować E?

    01.2017 - rozpoczęcie starań
    2x - CB (04.2019; 01.2020) ♡
    11.04 (11dpo) ⏸️
    12.04 beta 39, prog 24
    14.04 beta 160
    23.04 beta 5837, prog 45
    29.04 jest ❤

    👽 Niedoczynność tarczycy, hashimoto, częstoskurcz komorowy, PAI-1 4G homo

    "Nienawidzę czekania, ale jeśli dzięki temu będę miała szansę być z tobą, będę czekała tak długo jak trzeba."
  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladySiSi wrote:
    Dlaczego nie możesz suplementować E?
    Ponieważ cierpię na brak krzepliwosci krwi

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    80 procent moich miesiączek tak wygląda wielkie skrzepy krwi kawałki endometerium takie że aż czuć je jak wylatują zwłaszcza w toalecie

    wg mnie to nie jest nic dobrego. Może masz problem z krzepliwością krwi?

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kurde, prawie godzinę Was nadrabiałam ale warto było!

    Kurde, ale czad 😂

    nick nieaktualny, Evelle28, Dzudi, Joan, Pszczolka36l, Susanne, nick nieaktualny, TakBardzoCiebieChcę, Martt95, luthienn, Lulu83 lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa a po co Ci apka? Czyżby jakiś cien na teście? :)

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Oo to jest piękne 😍 Zastanawiałam się jak to zostało wyczarowane na pierwszej stronie 🤔

    A te emotki ruszające się jak robicie? 😁

    no właśnie mnie też mega zastanowiło i znalazłam :P

    te ruszające się np. http://emotikona.pl/emotikony/?page=1
    ja sobie kilka przekopiowałam do worda i jak potrzeba to wklejam
    np. moja ulubiona jak ktoś potrzebuje postawienia do pionu:
    0bicz.gif

    nick nieaktualny, Dzudi, ladySiSi, nick nieaktualny, Susanne, Makino92, TakBardzoCiebieChcę, Martt95, Lulu83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co u Was:
    -Andzia
    -MałaMi90
    -Kristin1990
    -Marzenia

    Kitka_87 - nadal czekam na pozytyw! 🙏❤️

    Girl25 - jak Twoje przeczucia?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    no właśnie mnie też mega zastanowiło i znalazłam :P

    te ruszające się np. http://emotikona.pl/emotikony/?page=1
    ja sobie kilka przekopiowałam do worda i jak potrzeba to wklejam
    np. moja ulubiona jak ktoś potrzebuje postawienia do pionu:
    0bicz.gif

    Ale jajca 🤣

    0dance3.gif

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natisz wrote:
    Ja też właśnie wystraszylam się tego koenzymu, a co do wit E to ja za bardzo nie mogę jej suplementować 😥😥

    A dlaczego nie możesz ? Jakie są przeciwwskazania ?

‹‹ 344 345 346 347 348 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ