X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień co przeplata... a my zajdziemy w ciąże do lata! KWIETNIOWE TESTOWANIE 💚
Odpowiedz

Kwiecień plecień co przeplata... a my zajdziemy w ciąże do lata! KWIETNIOWE TESTOWANIE 💚

Oceń ten wątek:
  • Kosiaczek Ekspertka
    Postów: 215 269

    Wysłany: 18 marca 2020, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie w Dzień Dobry TVN było o ciężarnych w czasie 👑🧬
    Ogólnie mówią, że w ciąży całkowita izolacja od ludzi, a poród bez męża niestety, a lekarze w kombinezonach, więc kosmiczny poród 🙆

    Za 9 miesięcy jak my będziemy rodzic lekarze będą tak przygotowani, że nie będziemy musiały obawiać się o nasze Malenstwa 🤗

    SzalonaOna, Annie1981 lubią tę wiadomość

    wiek 33 lata
    starania od 01.2019 naturalnie
    AMH 0,86
    pozostałe wyniki bdb

    I IVF 17.02.2020
    8dpt beta poniżej 0,2

    pozostały 3 maleństwa 5dniowe mrozaczki (3BB, 5BA, 3BB)
    transfer 17.06.2020

    Wiem, że marzenie spełni się (◕‿◕)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 18 marca 2020, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja znowu czytałam , że w Angli mieli taki przypadek. Kobieta w ciąży (9 miesiąc) miała koronawirusa , zaczęła się akcja porodowa , urodziła , zbadali dziecko i ono tez miało koronawirusa. Nie wiedzą czy dziecko zaraziło się w łonie matki czy zaraz po porodzie.
    Tak, słyszałam o tym. Podejrzenia są, że noworodek zaraził się po porodzie, ale to jest jeszcze weryfikowane.
    W każdym razie mam i maluszek czują się bardzo dobrze.
    Taki sam przypadek był w Chinach i noworodek sam zwalczył wirusa. Piszą, że jeśli dzieci zapadają na chorobę wywołaną koronawirusem, to przechodzą ją bezobjawowo. Nie ma też przypadku śmiertelnego.

    Poczytajcie sobie dobre wieści o tym wirusie. Piszą, że 70% populacji się zarazi, ale przejdzie to łagodnie, a śmiertelność jest na poziomie 0,5%.


    https://dobrewiadomosci.net.pl/39458-10-dobrych-wiadomosci-dotyczacych-koronawirusa-zeby-nie-zwariowac/

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6338 10483

    Wysłany: 18 marca 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosiaczek wrote:
    Właśnie w Dzień Dobry TVN było o ciężarnych w czasie 👑🧬
    Ogólnie mówią, że w ciąży całkowita izolacja od ludzi, a poród bez męża niestety, a lekarze w kombinezonach, więc kosmiczny poród 🙆

    Za 9 miesięcy jak my będziemy rodzic lekarze będą tak przygotowani, że nie będziemy musiały obawiać się o nasze Malenstwa 🤗
    Jak my będziemy rodzić to miejsca na porodowkach nie będzie że względu na ilość ciąż pokoronawirusowych 😀

    Kosiaczek, SzalonaOna, Julik lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • ladySiSi Autorytet
    Postów: 1008 915

    Wysłany: 18 marca 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowanie 9.04

    Oficjalnie witam na wątku kwietniowym. Miesiąc moich urodzin! Losie nie zawiedź mnie i daj mi ładny prezent.
    Ten cykl będzie na spontanie, bez monitoringu i ovitrelle.
    wish me luck 🍀

    Gagatka, Anet.kaa, SzalonaOna, *KasiaS*, poupeé lubią tę wiadomość

    01.2017 - rozpoczęcie starań
    2x - CB (04.2019; 01.2020) ♡
    11.04 (11dpo) ⏸️
    12.04 beta 39, prog 24
    14.04 beta 160
    23.04 beta 5837, prog 45
    29.04 jest ❤

    👽 Niedoczynność tarczycy, hashimoto, częstoskurcz komorowy, PAI-1 4G homo

    "Nienawidzę czekania, ale jeśli dzięki temu będę miała szansę być z tobą, będę czekała tak długo jak trzeba."
  • Kosiaczek Ekspertka
    Postów: 215 269

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Jak my będziemy rodzić to miejsca na porodowkach nie będzie że względu na ilość ciąż pokoronawirusowych 😀
    I tego Wam i sobie życzę 😀 abyśmy pozachodziły 🤗😍

    Anet.kaa, Gagatka lubią tę wiadomość

    wiek 33 lata
    starania od 01.2019 naturalnie
    AMH 0,86
    pozostałe wyniki bdb

    I IVF 17.02.2020
    8dpt beta poniżej 0,2

    pozostały 3 maleństwa 5dniowe mrozaczki (3BB, 5BA, 3BB)
    transfer 17.06.2020

    Wiem, że marzenie spełni się (◕‿◕)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladySiSi wrote:
    Testowanie 9.04

    Oficjalnie witam na wątku kwietniowym. Miesiąc moich urodzin! Losie nie zawiedź mnie i daj mi ładny prezent.
    Ten cykl będzie na spontanie, bez monitoringu i ovitrelle.
    wish me luck 🍀

    Witam również 💕 mam podobny termin testowania na 10.04 i również w kwietniu przypadają moje urodziny. Mam nadzieję, że wiosna przyniesie nam szczęście ❤️

    ladySiSi lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 marca 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Tak, słyszałam o tym. Podejrzenia są, że noworodek zaraził się po porodzie, ale to jest jeszcze weryfikowane.
    W każdym razie mam i maluszek czują się bardzo dobrze.
    Taki sam przypadek był w Chinach i noworodek sam zwalczył wirusa. Piszą, że jeśli dzieci zapadają na chorobę wywołaną koronawirusem, to przechodzą ją bezobjawowo. Nie ma też przypadku śmiertelnego.

    Poczytajcie sobie dobre wieści o tym wirusie. Piszą, że 70% populacji się zarazi, ale przejdzie to łagodnie, a śmiertelność jest na poziomie 0,5%.


    https://dobrewiadomosci.net.pl/39458-10-dobrych-wiadomosci-dotyczacych-koronawirusa-zeby-nie-zwariowac/
    Ja tam te dobre wiadomości to biorę przez pryzmat. Docelowo zarazi się każdy. No chyba ,że ta reszta populacji to osoby pozamykane do końca życia w schronach, albo ludzie mieszkający na bezludnych wyspach ;)
    A to ,że coś przechodzi się "bezobjawowo" nie oznacza ,że tych objawów nie ma. Owszem nie ma gorączki i tym podobnych. Ale co wyjdzie po czasie tego bezobjawowego przechodzenia choroby , tego nie wiadomo. Ja już kiedyś tak bezobjawowo przeszłam jedno zarażenie. Mam po tej "przygodzie" zwapnienia na płucach. Takze widzisz ,że to nie jest takie czarno białe.
    Dziecko z chorobą poalkoholową też teoretycznie może urodzić się zdrowe . A z czasem mogą dopiero wychodzić skutki tego ,że matka w ciąży piła alkohol :( znam takie osoby osobiście.

    Edyciak lubi tę wiadomość

  • Julik Autorytet
    Postów: 1980 2206

    Wysłany: 18 marca 2020, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    47af087c9840.jpg
    Wczoraj wieczorem i dziś rano. Działamy, a na rocznicę wstawiam zdjęcia ciążowych testów. 😁

    Morwa lubi tę wiadomość

    30.03.2020 ⏸ 3+3
    24.04.2020 7+0 💓1.06cm
    Wizyty:
    23.05.2020 11+1 5.08cm
    1.06.2020 12+3 USG I trymestr 6cm
    1.07.2020 16+5
    30.07 2020 20+6
    5.08.2020 21+5 USG II trymestr- Synek 💙 535g
    11.09.2020 27+0 💙1249g
    21.10.2020 32+5
    4.11.2020 34+5 USG 💙 2800
    25.11.2020 37+5
    Synek urodził się:
    22.12.2020 41+4 3850g, 56 cm
    atdcjw4zlv6fg5d4.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 marca 2020, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julik wrote:
    47af087c9840.jpg
    Wczoraj wieczorem i dziś rano. Działamy, a na rocznicę wstawiam zdjęcia ciążowych testów. 😁
    Niech się spełni 🍀udanych bzyków 🐝🐝🐝🐝🐝

    Julik lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 18 marca 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja tam te dobre wiadomości to biorę przez pryzmat. Docelowo zarazi się każdy. No chyba ,że ta reszta populacji to osoby pozamykane do końca życia w schronach, albo ludzie mieszkający na bezludnych wyspach ;)
    A to ,że coś przechodzi się "bezobjawowo" nie oznacza ,że tych objawów nie ma. Owszem nie ma gorączki i tym podobnych. Ale co wyjdzie po czasie tego bezobjawowego przechodzenia choroby , tego nie wiadomo. Ja już kiedyś tak bezobjawowo przeszłam jedno zarażenie. Mam po tej "przygodzie" zwapnienia na płucach. Takze widzisz ,że to nie jest takie czarno białe.
    Dziecko z chorobą poalkoholową też teoretycznie może urodzić się zdrowe . A z czasem mogą dopiero wychodzić skutki tego ,że matka w ciąży piła alkohol :( znam takie osoby osobiście.
    Oczywiście, że nic nie jest czarno-białe. Ja jednak wolę się trzymać tych pozytywnych stron 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2020, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie piątkowy monit pod znakiem zapytania... Mają dać znać czy odwołaja wizyty, czy nie...

  • Baśka 89 Autorytet
    Postów: 393 400

    Wysłany: 18 marca 2020, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wieki mnie tu nie było...ale w końcu ściągnęłam aplikacje i jestem happy 😁😁😁
    Wiele zmian się dokonało w moim życiu od jad pierwszy raz zalogowałam się na Ovu.Zmiana partnerów - z czego się bardzo cieszę 😁 aktualnie jestem w związku od prawie 8miesiecy.11kwietnia skończę 31 lat a mój partner 16.04-41 lat.
    Lepiej być nie może.I nie tyle co się staramy co nie uważamy w ogóle.Aktualnie miesiaczka ma być dzisiaj ale myślę że za dwa dni będzie.Zero bólu piersi-co jest dziwne u mnie akurat 🤔🤔🤔
    Okropna złość od ponad tygodnia-@@@ mnie wszystko i wszyscy,źle położona łyżka,mój facet jak mnie przytula,wkurza mnie jak mnie nie przytula...porazka.niech przyjdzie ta małpa bo oszaleje 🤯🤯🤯
    I ten okropny ból głowy 😪😪😪 walczę z nim już że dwa - trzy tygodnie.

    Trochę się wygadalam 😉 co złego to nie ja 😘

    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- używanie wulgaryzmów.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 19 marca 2020, 12:01

    Gagatka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgrwd03fqx.png[/link]
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 18 marca 2020, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Basia i też 89 :D Pozdrawiam i owocnych starań :)

    Wszystkim Wam tu życzę owocnego kwietnia, czytam wątki staraniowe od dawna, ale się nie udzielam tylko po cichu kibicuję :)

    SzalonaOna, ladySiSi lubią tę wiadomość

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • Baśka 89 Autorytet
    Postów: 393 400

    Wysłany: 18 marca 2020, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata wrote:
    Ja też Basia i też 89 :D Pozdrawiam i owocnych starań :)

    Wszystkim Wam tu życzę owocnego kwietnia, czytam wątki staraniowe od dawna, ale się nie udzielam tylko po cichu kibicuję :)

    Super 😁 kolejna imienniczka 😁 no ja bym że szczęścia umarła gdybym na urodziny dostała taki prezent w postaci dwóch kresek 😍 tym bardziej że teraz czekam na miesiączkę a kolejna ma być 11.04 😍 w moje 31 urodziny 😁
    A moja siostra WPADŁA Z 3 BOBASEM dowiedziałam się tydzień temu że ciocia będę 😉

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgrwd03fqx.png[/link]
  • Ewe Ekspertka
    Postów: 152 236

    Wysłany: 18 marca 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wpiszcie mnie wstepnie na 10.04 prosze.. Choc sama nie wiem co robic.. Czy wy nie myslalyscie o tym zeby zawiesic starania dopóki sytuacja z 👑 sie nie uspokoi? Mi wiele osob odradza starania o dziecko teraz.. Mowia zeby przeczekac.. Nawet moj maz chce przeczekac wiec cos mi sie wydaje ze ten miesiac moge juz napewno tylko na @ czekac.

    SzalonaOna lubi tę wiadomość

    13/09/2015 córeczka Maya (⚖️3330, 📏51cm)
    30/01/2021 córeczka Julia ( ⚖️3300, 📏49cm)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 18 marca 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewe wrote:
    Hej dziewczyny wpiszcie mnie wstepnie na 10.04 prosze.. Choc sama nie wiem co robic.. Czy wy nie myslalyscie o tym zeby zawiesic starania dopóki sytuacja z 👑 sie nie uspokoi? Mi wiele osob odradza starania o dziecko teraz.. Mowia zeby przeczekac.. Nawet moj maz chce przeczekac wiec cos mi sie wydaje ze ten miesiac moge juz napewno tylko na @ czekac.
    Trochę wyżej o tym pisałyśmy właśnie. Ja nie zawieszam starań, choć czeka nas trudny czas, bo pewnie jakiś kryzys gospodarczy się szykuje.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 18 marca 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baśka 89 wrote:
    Super 😁 kolejna imienniczka 😁 no ja bym że szczęścia umarła gdybym na urodziny dostała taki prezent w postaci dwóch kresek 😍 tym bardziej że teraz czekam na miesiączkę a kolejna ma być 11.04 😍 w moje 31 urodziny 😁
    A moja siostra WPADŁA Z 3 BOBASEM dowiedziałam się tydzień temu że ciocia będę 😉

    Ja mam urodziny w sierpniu i chciałabym te 2 kreski zobaczyć trochę wcześniej... 😊 Ostatnio tak właśnie pomyślałam sobie że "chyba nigdy nie dostąpię tego zaszczytu wpadki z mężem" 😀 wiem wiem... Dla niektórych to problem, dla mnie to byłby zaszczyt!

    A starań nie odkładamy. To byłby cud gdyby się teraz udało. Trochę szkoda mi czasu żeby nie próbować, skoro przez obniżone parametry męża i tak mamy mniejsze szanse...

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/ebe22b376431b.jpg.html
    Czyli jutro owu? 🤗😀

    Annie1981, Morwa lubią tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 19 marca 2020, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia6 wrote:
    Powiem Wam, że mi też się udziela panika o 👑..
    Dzisiaj się dowiedziałam, iż kobieta z mojego województwa urodziła dziecko i matka była w odwiedzinach kilka dni temu, która miała koronę. Zarazila ją. była w dobrym stanie ta dziewczyna ale właśnie jej stan się pogorszyl na ciężki... jak o tym przeczytałam to zaczynam panikowac oraz wahać się czy się starać czy odpuścić na jakiś czas.. 😓😣
    Nie żartuj? Co za nieodpowiedzialna matka... żeby do noworodka z taką choroba.... nie ma u was zakazu odwiedzin?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 19 marca 2020, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poupeé wrote:
    Witam również 💕 mam podobny termin testowania na 10.04 i również w kwietniu przypadają moje urodziny. Mam nadzieję, że wiosna przyniesie nam szczęście ❤️
    My 10.04 mamy 7 rocznicę ślubu 😊. Moze jak zatestuje 16stego to będzie prezent na rocznicę...ech te marzenia 😂

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ