X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe Groszki 2015
Odpowiedz

Kwietniowe Groszki 2015

Oceń ten wątek:
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ginekolog kiedy poszłam na monitoring w 14dc. powiedział , że za pozno przyszłam bo on nie wie czy owulacja już była czy nie , powiedział , że widzi pęcherzyk na lewym jajniku 12mm. Wtedy ja na to Panie Doktorze ale ja mam cykle 33-35 dniowe więc jakim cudem owulacja miałaby już??? Nic nie powiedział, przepisał mi duphaston ponieważ kiedy usłyszał , że mam tak długie cykle stwierdził że są nieregularne...oczywiście go nie wykupiłam , pomimo , że mam tak długie cykle są regularne więc po co mam go brać???

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze jeżeli widział pęcherzyk dominujący to dlaczego powiedział że owulacja już mogła być??? Przecież gdyby była pęcherzyk by pękł tak???? Czy ja już jestem nie normalna ????

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    A i jeszcze jeżeli widział pęcherzyk dominujący to dlaczego powiedział że owulacja już mogła być??? Przecież gdyby była pęcherzyk by pękł tak???? Czy ja już jestem nie normalna ????


    Może "pomyślał" że dominujący już pękł, a ten został i się wchłonie - grom ich wie co oni myślą, a raczej czy oni myślą...

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, ale jeżeli mam tak długie cykle to owulacja powinna wystąpić gdzieś 17-18 dc. Lekarz widział tylko jeden pęcherzyk na lewym jajniku. A czy Lekarz na USG jest w stanie zobaczyć czy pękł ?

    Chwilka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    minnie_ wrote:
    Hej dziewczyny, dołączam do Was - testowałam się 15 kwietnia i 2 kreseczki :)

    Pchełka - widzę po suwaczku, że jesteśmy w podobnym momencie, ja niby wg OM 4t6d.
    inaa - mnie też zalewał kremowy śluz przed @ i okazało się, że @ jednak nie będzie. Także wiesz ;)

    A jak czytam o takich lekarzach, to zaczynam mieć wrażenie, że na każdą wizytę trzeba chodzić z włączonym dyktafonem. Po takich tekstach nic tylko zapytać "czy mógłby Pan doktor powtórzyć to głośniej? Bo może się kiepsko nagrało, a w Izbie Lekarskiej i mediach chętnie odsłuchają wyraźnie..." No nóż się w kieszeni otwiera :/
    gratulacje :) kiedy pierwsza wizyta?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alloffkowa wrote:
    Dziewczyny u mnie znów dziś skok do góry. o co chodzi?????
    kiedy testujesz? trzymam kciuki za dzidziusia :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    Nie wiem, ale jeżeli mam tak długie cykle to owulacja powinna wystąpić gdzieś 17-18 dc. Lekarz widział tylko jeden pęcherzyk na lewym jajniku. A czy Lekarz na USG jest w stanie zobaczyć czy pękł ?


    no raczej jest w stanie zobaczyć "ślady po owulacji" - mi tak kiedyś napisał w USG, także Twój gin nie widząc ich nie mógł domniemywać, ze jest po owulacji - ale to musiałby pomyśleć, a jak pisałam poprzednio mam wątpliwości czy oni myślą...

    karolinka1992 lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    Nie wiem, ale jeżeli mam tak długie cykle to owulacja powinna wystąpić gdzieś 17-18 dc. Lekarz widział tylko jeden pęcherzyk na lewym jajniku. A czy Lekarz na USG jest w stanie zobaczyć czy pękł ?
    12 mm to mały pęcherzyk jak na owulacyjny dlatego stwierdził że musiało być już po, ale przy Twoich cykla to on pewnie urósł i pękł później około 18 - 20 dnia cyklu. Po pęknięciu jest ślad - nie wiem jak to się dokładnie profesjonalnie nazywa - coś w rodzaju śluzu, pasma widocznego na usg. Spróbuj zmienić lekarza, bo po co ci dupek przy regularnych cyklach tego też nie kumam, nie masz 28 cyklu tylko 35 ale regularny, więc po co to psuć? tyle kobiet walczy o regularne cykle żeby móc zajść w ciąże.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • alloffkowa Przyjaciółka
    Postów: 99 66

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    kiedy testujesz? trzymam kciuki za dzidziusia :)
    wczoraj testowałam był negatyw potwierdzony spadkiem a dziś znów w górę? ? dziwne

    W oczekiwaniu
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to i ja sie dołącze. O lekarzach można by książkę napisać. Ja poszłam w 5. Tyg do lekarza (tez prywatna klinika), to lekarka tylko prychnęła z lekceważeniem i stwierdziła, ze niepotrzebnie przyłączam, bo ona tu nic nid zobaczy jeszcze, żebym sobie na betę lepiej poszła i jak bedzie ponad 1000 to ciaza. Nie wiem po jaka chusteczkę na betę, jak zrobiłam cztery testy i wszystkie były pozytywne. Poszłam na betę, wynosiła 15 000 i inny lekarz, od razu zrobił usg waginalne, zeby looknac czy wszystko okej i sprawdzić czy nid ma dwoch pęcherzyków, ech.

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam regularne tzn spózni się nie raz dzień dwa ale to chyba normalne...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    Cykle mam regularne tzn spózni się nie raz dzień dwa ale to chyba normalne...
    tak, normalne

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • alloffkowa Przyjaciółka
    Postów: 99 66

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli do wtorku nie bedzie @ to zrobie teściora bo lece do Londynu i będę musiała wiedzieć czy pakować zapas :D
    :D
    Sąsiedzi mnie wkurzyloi po wczorajszej imprezie chcieliśmy pospać a oni od 7 meble przestawiają

    W oczekiwaniu
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Zatestowalam dzis rano i dupa... zero nic, nawet cienia cieni nie bylo. A czuje sie tak ze dzis powinnam okres dostac. Dziwne jest tylko to, ze ja zawsze przed okresem mialam plamienia a teraz nic takiego sie nie dzieje..ale zobaczymy jak to bedzie. Jakos na spokojnie do tego podchodze z racji tego ze byly male szanse na pozytyw.

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • minnie_ Autorytet
    Postów: 252 140

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona - a na kiedy masz termin @?


    13.05.2015 - Aniołek 8/6 tc [*]
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według ovufr. 21.04

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)

    jak czytam takie teksty o lekarzach to dziękuję temu u góry, że trafiłam na mojego :) jest super, wspiera, rozmawia, odpowiada na pytania, tłumaczy...

    A co do owulacji, to doskonale widać czy jest się przed czy po! Mój gin wiedział od razu po USG (a byłam w drugiej dobie po owulce, o ale nic się nie wychylałam, że wiem) - sam powiedział. No i się potwierdziło :)

    Dziś wreszcie OvuFriend wyznaczył mi owulkę na wykresie ;)
    4b64b4996238b7ce316f7810538fe6f1.png

    więc dziś mam 3dpo.
    Piersi wczoraj zaczęły być ciężkie i boleć, dziś to samo... I od czasu do czasu brzuch mnie swędzi po prawej stronie, a śluz kremowy (aż tak kremowy jeszcze nigdy nie był) ;)
    Jakiś taki dziwny ten cykl ogólnie, płodne dni przyszły dużo wcześniej i owulacja też.
    28.04.15r będzie 13 dpo i będę mogła testować, więc poproszę o wpisanie mnie na kwietniową listę na ten termin :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2015, 09:43

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • converse90 Ekspertka
    Postów: 159 136

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj temperatura mocno poszła w dół takze5 nastawiam się na @ i tonawet wcześniej niż mi ovu wyliczylo.

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2015, 01:20

    karolinka1992, anja83, inaa, kofeinka, bizona, justyna14, JusWik, Maialen, emilkaaa lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena !!!!!!!!!!!!!! SUPER SUPER SUPER SUPER !!!!!!!!!!!!!! :* Silna fasolina

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ