Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Justyna1719 Autorytet

Wysłany: 13 marca, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ostatnio przytylo mi się ale wydaje mi się że to przez to że zaraz po ślubie za bardzo sobie z mężem dogadzaliśmy z jedzeniem ale teraz nie jem słodyczy i już kg udało mi się zrzucić z sucha skóra zawsze miałam problemy, zmęczona no jestem często nawet... No ale ta ginekolog to od razu powinna skierować na konkretne badania..

14 cykl starań...
    t8nb3ew1e92aytgi.png

Leki:Folik, Inofem, Magnez+B6, Oeparol.

Pierwszy cykl z żelem wspomagającym Prefert.

Testuję 21 sierpnia 🍀💞
  • malwa88 Autorytet

Wysłany: 13 marca, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    No ostatnio przytylo mi się ale wydaje mi się że to przez to że zaraz po ślubie za bardzo sobie z mężem dogadzaliśmy z jedzeniem ale teraz nie jem słodyczy i już kg udało mi się zrzucić z sucha skóra zawsze miałam problemy, zmęczona no jestem często nawet... No ale ta ginekolog to od razu powinna skierować na konkretne badania..

Bedzie dobrze! Byc moze u Ciebie wszystko w normie. Nie martw sie na zapas :) a jesli cos wyjdzie to wszystko jest do wyregulowania. Daj znac po wizycie.

Październik 2017 synek <3
  • katarynka9595 Ekspertka

Wysłany: 14 marca, 08:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Katarynka9595 który cykl staran jesteś?

Trzeci :)

24 lata
    Starania od stycznia 2019
    Cykle 34-38 dni

15.08.2019 pozytywny test ciążowy
  • katarynka9595 Ekspertka

Wysłany: 14 marca, 08:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malwa88 wrote:
    Cześć dziewczyny! Czekałam na ten wątek! :)

Proszę o wpisanie mnie wstępnie na 9 kwietnia :) Wiadomo jak z ta owulacją :P

U mnie pierwszy cykl starań o 2 malucha. Mam już synka, który właśnie 9.04 będzie miał 1,5 roku :D Może to znak.

Obyśmy się jeszcze załapały na porody w 2019!

To będziemy razem testować :D

malwa88 lubi tę wiadomość

24 lata
    Starania od stycznia 2019
    Cykle 34-38 dni

15.08.2019 pozytywny test ciążowy
  • RudaMaruda25 Autorytet

Wysłany: 14 marca, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!!

Ja jak sobie nie wysikam teraz w marcu jeszcze to wstępnie zapisuję na 23/04!

Ta data jest dla mnie wyjątkowa, bo będę sobie testować w dzień swoich urodzin!
    Może dostanę najpiękniejszy prezent w życiu na swoje 26 urodziny <3

katarynka9595, AnitaK, Gula, malwa88, Cecylia, Agafiga lubią tę wiadomość

4 cs ❤️❤️❤️
    Rośnij fasolko 💙
    oar8vfxm24e1bqj2.png
  • Gula Autorytet

Wysłany: 14 marca, 09:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Cześć dziewczyny!!

Ja jak sobie nie wysikam teraz w marcu jeszcze to wstępnie zapisuję na 23/04!

Ta data jest dla mnie wyjątkowa, bo będę sobie testować w dzień swoich urodzin!
    Może dostanę najpiękniejszy prezent w życiu na swoje 26 urodziny <3
    Ja wyliczyłam, że gdybym teraz zaszła to termin porodu miałabym 2 dni po swoich urodzinach :D

AnitaK lubi tę wiadomość

Starania od sierpnia 2018

9.08.2019 - cień na teście 😍
    10.08 - beta 31,9; progesteron 27,3
    12.08 - beta 70,3; progesteron 30,7

0d1yskjou71sbend.png
  • Justyna1719 Autorytet

Wysłany: 14 marca, 10:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gula wrote:
    Ja wyliczyłam, że gdybym teraz zaszła to termin porodu miałabym 2 dni po swoich urodzinach :D
    A może by trafiło w dzień urodzin jakby się pospueszylo maleństwo :) moja siostra urodziła akurat w dzień urodzin mojego szwagra :) więc miał bobasa na prezent urodzinowy od swojej zony :)

Gula, AnitaK lubią tę wiadomość

14 cykl starań...
    t8nb3ew1e92aytgi.png

Testuję 21 sierpnia 🍀💞
  • Justyna1719 Autorytet

Wysłany: 14 marca, 10:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malwa88 wrote:
    Bedzie dobrze! Byc moze u Ciebie wszystko w normie. Nie martw sie na zapas :) a jesli cos wyjdzie to wszystko jest do wyregulowania. Daj znac po wizycie.
    Już czekam na wizytę ale mojej Pani doktor nie ma i przyjmuje inny lekarz no ale trudno zapisałam się już i czekam może da mi na badania jakieś skierowanie..

14 cykl starań...
    t8nb3ew1e92aytgi.png

Testuję 21 sierpnia 🍀💞
  • Gula Autorytet

Wysłany: 14 marca, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    A może by trafiło w dzień urodzin jakby się pospueszylo maleństwo :) moja siostra urodziła akurat w dzień urodzin mojego szwagra :) więc miał bobasa na prezent urodzinowy od swojej zony :)
    Pięknie! :)

Starania od sierpnia 2018

9.08.2019 - cień na teście 😍
    10.08 - beta 31,9; progesteron 27,3
    12.08 - beta 70,3; progesteron 30,7

0d1yskjou71sbend.png
  • Justyna1719 Autorytet

Wysłany: 14 marca, 15:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malwa88 wrote:
    Kochana no na razie dostałam na wyregulowanie cyklu i na owulacje tabletki clostibegyt i lekarz kazał mi nie czytać internetowych porad :) i odstawić wszystkie witaminy bo też można z nimi przesadzić :) i od następnego cyklu mam brać te tabletki od 5 do 10 dnia cyklu :)

14 cykl starań...
    t8nb3ew1e92aytgi.png

Testuję 21 sierpnia 🍀💞
  • AnitaK Autorytet

Wysłany: 14 marca, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Kochana no na razie dostałam na wyregulowanie cyklu i na owulacje tabletki clostibegyt i lekarz kazał mi nie czytać internetowych porad :) i odstawić wszystkie witaminy bo też można z nimi przesadzić :) i od następnego cyklu mam brać te tabletki od 5 do 10 dnia cyklu :)
    A jakie porady konkretnie miał na myśli?

Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    Marzec 2018 - Liwia <3
    8p3oskjovko98xqj.png
  • Justyna1719 Autorytet

Wysłany: 14 marca, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    A jakie porady konkretnie miał na myśli?
    Mówiłam mu o witaminach b6, witaminę d oleju z wiesiołka na śluz, lekach wykrztusnych zeniby też jest dobry na śluz. To powiedział żebym to wszystko odstawila i żebym z clostibegyt zaczęła w następnym cyklu i mam brać od 5 do 10 dnia cyklu. No i zobaczymy jak będzie z tą moją owulacja...

14 cykl starań...
    t8nb3ew1e92aytgi.png

Testuję 21 sierpnia 🍀💞
  • malwa88 Autorytet

Wysłany: 14 marca, 21:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, no ja mojej endo też powiedziałam, że obserwuje swój cykl i że faza lutealna 11 dni i już panika :D I może mam brać witaminę B6 blabla. Też mnie uspokoiła że jak nie uda się zajść przez jakiś czas to przyjrzymy się temu, bo tak to bez sensu.
    A olej z wiesiołka też biorę. Niby dobry na śluz, ale ma też inne właściwości więc nie zaszkodzi.

Moje dziecko od kilku dni trochę szaleje w nocy ostatnio a tu okres się zaraz kończy-trzeba zacząć mierzyć temperaturę :D Niby 3h minimum w spoczynku przed zmierzeniem. Trzeba będzie ojca oddelegować do młodego na nocki żebym nie zaburzyła pomiarów :D

• AnitaK Autorytet

Wysłany: 14 marca, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malwa88 wrote:
    Hehe, no ja mojej endo też powiedziałam, że obserwuje swój cykl i że faza lutealna 11 dni i już panika :D I może mam brać witaminę B6 blabla. Też mnie uspokoiła że jak nie uda się zajść przez jakiś czas to przyjrzymy się temu, bo tak to bez sensu.
    A olej z wiesiołka też biorę. Niby dobry na śluz, ale ma też inne właściwości więc nie zaszkodzi.

Moje dziecko od kilku dni trochę szaleje w nocy ostatnio a tu okres się zaraz kończy-trzeba zacząć mierzyć temperaturę :D Niby 3h minimum w spoczynku przed zmierzeniem. Trzeba będzie ojca oddelegować do młodego na nocki żebym nie zaburzyła pomiarów :D
    Moja też wariuje na zeby i też nigdy nie wiem jaka temperaturę uwzględnić :-/

Marzec 2018 - Liwia <3
    8p3oskjovko98xqj.png
  • Justyna1719 Autorytet

Wysłany: 14 marca, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malwa88 wrote:

Haha to niej i ojciec się zatroszczy o to żeby nie zanurzyć pomiarów twojej tempki :) jak jakbym chciała żeby am wszystkim się udało... Jak teraz nie wypali 1 kwietnia test to potem 28 Kwietnia może zatestuje :) i następny cykl już z tym lekiem. Oby szczęśliwy w końcu :)

AnitaK lubi tę wiadomość

14 cykl starań...
    t8nb3ew1e92aytgi.png

Testuję 21 sierpnia 🍀💞
  • malwa88 Autorytet

Wysłany: 15 marca, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Moja też wariuje na zeby i też nigdy nie wiem jaka temperaturę uwzględnić :-/

Widzę, że też masz malucha-jeszcze młodsza niż mój synek. Zawsze chciałam drugiego bobasa z małą różnica wieku, ale trochę się jednak boję jak to by było, bo mój młody to coraz większy łobuz.

AnitaK lubi tę wiadomość

• AnitaK Autorytet

Wysłany: 15 marca, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malwa88 wrote:
    Widzę, że też masz malucha-jeszcze młodsza niż mój synek. Zawsze chciałam drugiego bobasa z małą różnica wieku, ale trochę się jednak boję jak to by było, bo mój młody to coraz większy łobuz.
    Oj moja też rośnie w siłę he he ;-) też się zastanawiam czy dam radę z dwójką no ale wolę te opcje niż powrót do pracy ;-) czasami tak swiruje że obiadu nawet nie mogę zrobić nie mówiąc już nic o sprzątaniu :-/

Marzec 2018 - Liwia <3
    8p3oskjovko98xqj.png
  • juudi Przyjaciółka

Wysłany: 15 marca, 12:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!
    Ja pisze sie na testowanie 4tego kwietnia! :)

Justyna1719, AnitaK, katarynka9595 lubią tę wiadomość

ckaiyx8d9do9k4vu.png
  • Ladinola Autorytet

Wysłany: 15 marca, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam! Przybywam do Was zapisując się na testowanie na 8 kwietnia teoretycznie. :)

Justyna1719, AnitaK, katarynka9595 lubią tę wiadomość

Starania o pierwsze dziecko - 32 cykl starań (czas starań ogółem - 5 lat)
    ***Starania zawieszone do odwołania***

02.2015 ciążą pozamaciczna jajowodowa
    10.2018 poronienie 6tc
    4 ciąże biochemiczne

Nosicielstwo translokacji zrównoważonej pomiędzy chromosomami 7 i 9. Kariotyp: 46,XX,t(7;9)(q22;p13)
    AMH 4.41 ng/ml
    SHBG 39.5 nmol/l
    Testosteron 1.14 nmol/l
    LH 7.66 U/l
    FSH 4.94 IU/l
    Estradiol 17 beta 114 pmol/l
    TSH 1.472 uU/ml
  • AnitaK Autorytet

Wysłany: 15 marca, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Cześć Wam! Przybywam do Was zapisując się na testowanie na 8 kwietnia teoretycznie. :)
    To teoretycznie testujemy podobnie bo ja 7 ;-)

Marzec 2018 - Liwia <3
    8p3oskjovko98xqj.png
1 2 3 4 5 ››

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)