X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie - wiosenne zapylanie 🐝 to zimowe rozwiązanie 👶
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie - wiosenne zapylanie 🐝 to zimowe rozwiązanie 👶

Oceń ten wątek:
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    No wlasnie ja sie zapisalam na 13 🙈 bo wczesniej nie mialam wolnej godziny a okresu nie potrafie zaplanowac 🤷 takze zobaczymy co z tego wyjdzie

    No czasami ciężko się wstrzelić. Ja zazwyczaj zapisuje się wcześniej, a w razie jak mi coś się przestawi to później przekładam 😂

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina95 wrote:
    To mamy spory kawałek do siebie 😂
    A w Holandii ile już lat?

    W marcu minęło już 7 lat 🙈 Nawet nie wiem kiedy ten czas tak szybko zleciał 😅

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Paulina95 Ekspertka
    Postów: 127 80

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    W marcu minęło już 7 lat 🙈 Nawet nie wiem kiedy ten czas tak szybko zleciał 😅


    Ja tak samo nie mam pojęcia🙈 pamiętam, jak pierwszy raz tu przyjechałam na parę miesięcy 😂😂

    oar843r8e9ikr3dd.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Ej czy te badania ktore sie robi na poczatku cyklu trzeba robic na czczo?

    Tak, badania z 3dc trzeba robić na czczo, co oznacza, że minimum 8 godzin lub 12-14 jakoś tak (zawsze umawiam się rano więc nie zwracałam uwagi) przed badaniem nie można zjeść posiłku, wypić kawy czy herbaty bo może to zafałszować wyniki. Przy pragnieniu można wypić trochę wody. Ostatni posiłek najlepiej zjeść lekki. Mam gdzieś plik z PZU gdzie jest rozpiska badań i opis przygotowania do nich bo niektóre wymagają też, żeby nie kochać się 24h przed lub nie podejmować wysiłku fizycznego. Mogę jakoś podesłać ;)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2021, 08:26

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Rosalie Autorytet
    Postów: 847 581

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam dzis test, 12dpo i pusty, wiec prosze wpisanie @ :(

    0d1yskjo8vrc1yk9.png
  • Ester Koleżanka
    Postów: 60 27

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez proszę o wpisanie 🐵

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Co tam u Was? Szczególnie pytam te, które nie mają nic wpisane w tabelkę. Niestety kwiecień nie jest obfity w dwie kreseczki, mam nadzieję, że maj będzie piękniejszy!

    Hanek, Magda_Lena lubią tę wiadomość

‹‹ 104 105 106 107 108
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ