X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie - wiosenne zapylanie 🐝 to zimowe rozwiązanie 👶
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie - wiosenne zapylanie 🐝 to zimowe rozwiązanie 👶

Oceń ten wątek:
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    U mnie tez jakos problemu duzego nie bylo. Ginekolog super. Ostatnia wizyta godzine trwala 😅 Zobacze czy do jutra nie dostane okresu. Odezwe sie na pewno do niej po ta bete, ciekawe co powie.
    No jak juz jutro nie dostane okresu tak musi byc czy s na rzeczy. Teraz skojarzylam ze moze dlatego 2 dni wczesniej nie podchodzilo mi moje ulubione martini 🤔
    A no i niedawno porzygalam sie podczas mycia zebow. Taki mam wrazliwy zoladek 😅😅😅

    No to faktycznie coś musi być na rzeczy. Trzymam mocno kciuki !!! ❤️

    Ja na pierwszej wizycie włącznie z usg byłam ponad 2,5 godz 🙈 Później raz byłam też godz, a ostatnim razem tylko przez tel, ale teraz umówili mnie na 3 maja odrazu na kontrolne usg i wizytę u gina i jestem ciekawa co powie dalej w takiej sytuacji, choć do 3 poronień niby za wiele nie robią. Jedynie przez tel w piątek mi powiedziała, że w tym cyklu mam nie brać Clo 🤷🏻‍♀️ No i daj znać jutro czy udało ci się zrobić betę 😃

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Dip88 - A tak swoja droga, to z ktorej czesci NL jestes?
    Noord Brabant , okolice Bredy a ty ? 🙂

    Paulina95, Ola_45 lubią tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Noord Brabant , okolice Bredy a ty ? 🙂

    Lelystad, okolice Almere, nad Amersfoort

    Dip88 lubi tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    No to faktycznie coś musi być na rzeczy. Trzymam mocno kciuki !!! ❤️

    Ja na pierwszej wizycie włącznie z usg byłam ponad 2,5 godz 🙈 Później raz byłam też godz, a ostatnim razem tylko przez tel, ale teraz umówili mnie na 3 maja odrazu na kontrolne usg i wizytę u gina i jestem ciekawa co powie dalej w takiej sytuacji, choć do 3 poronień niby za wiele nie robią. Jedynie przez tel w piątek mi powiedziała, że w tym cyklu mam nie brać Clo 🤷🏻‍♀️ No i daj znać jutro czy udało ci się zrobić betę 😃

    Dam znac ❤️
    No to bardzo dluga wizyte mialas :D Ale to super. Bo tutaj rodzinny to moze i krotko ale jak juz idzie sie do specjalisty to bardzo duzo czasu poswiecaja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2021, 23:58

    Dip88 lubi tę wiadomość

  • Bąblinka Ekspertka
    Postów: 189 140

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 03:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😊 miałam testować dopiero dzisiaj, ale po prostu czułam, że muszę szybciej 😉 wczoraj o 21:00, w 9 dpo, z ostatniego siku. No i wyszedł mi taki cień cienia:

    95fea974751b.jpg

    Jeszcze nie wierzę 😍 Pokazałam ten test mężowi i on też widzi ten cień. Z rana powtórzę test, ale zrobię go jak trzeba 😉

    Niestety od wczoraj mam gorączkę 38,0 stopni C. Narazie biorę Apap. Oby tylko nie Covid i żeby znowu nie stracić tej ciąży. Trzymajcie proszę kciuki 😊

    sallvie, Ola_45, Dip88, Magda_Lena, weronika_weronika, Vivian lubią tę wiadomość

    Cuda się zdarzają - Kochamy Cię Syniu :-*
    relgj44jjbw1fjks.png

    Nasz drugi Cud - Kropeczka :-*
    l22ntv73ui67fz5g.png

    31.03.2021 💔 6 tc [*]
    09.05.2021 💔 6 tc [*]
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąblinka wrote:
    Hej 😊 miałam testować dopiero dzisiaj, ale po prostu czułam, że muszę szybciej 😉 wczoraj o 21:00, w 9 dpo, z ostatniego siku. No i wyszedł mi taki cień cienia:

    95fea974751b.jpg

    Jeszcze nie wierzę 😍 Pokazałam ten test mężowi i on też widzi ten cień. Z rana powtórzę test, ale zrobię go jak trzeba 😉

    Niestety od wczoraj mam gorączkę 38,0 stopni C. Narazie biorę Apap. Oby tylko nie Covid i żeby znowu nie stracić tej ciąży. Trzymajcie proszę kciuki 😊
    Trzymam kciuki🙂

    Bąblinka lubi tę wiadomość

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Paulina95 Ekspertka
    Postów: 127 80

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Dip88 - A tak swoja droga, to z ktorej czesci NL jestes?


    Też mieszkam w Holandii :)
    Pozdrowionka!

    Ola_45, Dip88 lubią tę wiadomość

    oar843r8e9ikr3dd.png
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Dziewczyny, u mnie dzisiaj 27dc, 11dpo zrobilam test jakos po 15. Nie wiem po co. Powinnam z pierwszego moczu. I teraz mam taka wielka niewiadomo. Nie widzialam od razu, dopiero po jakis 20 minutach. Test tez nie jakis zajebisty wiec nie ufam mu. No i ten czas... Powinnam sobie w leb za to strzelic, wieloletnia staraczka i takie siupki odwalam.

    Zaczelismy procedure u lekarza ginekologa. Progesteron badalam 7 dni po owu. Teraz czekam na poczatek cyklu na kolejne badania hormonow (pakiet) maz juz zapisany na badanie nasienia.
    Co myslicie o tych testach. Ani nie wygladaja na zalane czy cos. Ta kreska nie jest cieniutka jak wlos jak to kiedys mialam jak mialam wadliwy. Normalna kreska tylko bardzo delikatna. Az pytalam meza bo myslalam ze zglupialam. Mialam identycznie z moim synem, tez od razu nie wyszla a jednak ciaza.
    I glupia ja kupilam sobie tylko jeden oczywiscie. Objawy typowe, spuchnieta, w zlym humorze na przemian z przepelnieniem milosci 😅 no i woda z organizmu schodzi chyba bo sikam non stop. I standardowe przelewanie w brzuchu

    Edit. Nie 11dpo tylko 12dpo😅



    https://naforum.zapodaj.net/b8b5451973b9.jpg.html


    https://naforum.zapodaj.net/32ec01739fbd.jpg.html


    https://naforum.zapodaj.net/ae60eee2c3a6.jpg.html

    U mnie takie kreseczki po czasie to była ciąża ☺️ trzymam kciuki ☺️

    Ola_45 lubi tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąblinka wrote:
    Hej 😊 miałam testować dopiero dzisiaj, ale po prostu czułam, że muszę szybciej 😉 wczoraj o 21:00, w 9 dpo, z ostatniego siku. No i wyszedł mi taki cień cienia:

    95fea974751b.jpg

    Jeszcze nie wierzę 😍 Pokazałam ten test mężowi i on też widzi ten cień. Z rana powtórzę test, ale zrobię go jak trzeba 😉

    Niestety od wczoraj mam gorączkę 38,0 stopni C. Narazie biorę Apap. Oby tylko nie Covid i żeby znowu nie stracić tej ciąży. Trzymajcie proszę kciuki 😊

    Gratuluke ❤️❤️ Zdrowka dla ciebie, oby to nic powaznego ❤️

    Bąblinka lubi tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie sie zorientowalam ze dzisiaj bmto nawet nie kupie testu ciazowego kolejnego.
    U nas w NL swieto Króla. Wiec sklepy zamkniete. Testu nie kupie a moja Ginekolog mi dzisiaj na pewno nie odpisze

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Wlasnie sie zorientowalam ze dzisiaj bmto nawet nie kupie testu ciazowego kolejnego.
    U nas w NL swieto Króla. Wiec sklepy zamkniete. Testu nie kupie a moja Ginekolog mi dzisiaj na pewno nie odpisze
    A może spróbuj w aptece kupić ? W szpitalach mają otwarte, chyba że gdzieś indziej macie jeszcze jakąś dyżurującą aptekę 🤔 Ewentualnie Pl sklepy są otwarte, a przynajmniej u mnie... o ile masz w pobliżu i mają jakieś testy🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2021, 09:31

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    A może spróbuj w aptece kupić ? W szpitalach mają otwarte, chyba że gdzieś indziej macie jeszcze jakąś dyżurującą aptekę 🤔 Ewentualnie Pl sklepy są otwarte, a przynajmniej u mnie... o ile masz w pobliżu i mają jakieś testy🙈

    Dzieki za info. Nie pomyslalam o tym. Tutaj tyle rzeczy jest innych niz w Polsce ze nawet nie wpadlam na to ze przeciez w szpitalu apteka jest, no i ten Polski sklep 🙈 Tym razem kupie 2 apbo 3 😅

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Dzieki za info. Nie pomyslalam o tym. Tutaj tyle rzeczy jest innych niz w Polsce ze nawet nie wpadlam na to ze przeciez w szpitalu apteka jest, no i ten Polski sklep 🙈 Tym razem kupie 2 apbo 3 😅

    Ja u siebie w Pl sklepie kilka razy widziałam Bobo Test, ale nie zawsze, ale w aptece na 100% powinni mieć 😉 Tylko w takie dni w szpitalu można się nastać w kolejce 🙈 Ja ostatnio zapomniałam Clo wcześniej odebrać i w niedziele stałam ponad godzinę w kolejce 🤦🏼‍♀️

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Ja u siebie w Pl sklepie kilka razy widziałam Bobo Test, ale nie zawsze, ale w aptece na 100% powinni mieć 😉 Tylko w takie dni w szpitalu można się nastać w kolejce 🙈 Ja ostatnio zapomniałam Clo wcześniej odebrać i w niedziele stałam ponad godzinę w kolejce 🤦🏼‍♀️

    Sprobuje podbic najpierw do apteki. Bo ten Bobo test troche mnie stresuje ze znowu zwidy bede miala 😅 Kruidvaty beda pewnie zamkniete nie?

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Sprobuje podbic najpierw do apteki. Bo ten Bobo test troche mnie stresuje ze znowu zwidy bede miala 😅 Kruidvaty beda pewnie zamkniete nie?
    Myśle, że zamknięte dziś są takie sklepy. Ewentualnie możesz zobaczyć czy Albert Heijn nie jest otwarty, choć wątpię, ale tam też kupisz testy jak coś. Ja bym dziś stawiała na aptekę, ewentualnie patrz po drodze czy coś nie jest otwarte.

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 - dzieki ❤️ Ciesze sie ze nie jestem tu "sama" ❤️

    Dip88 lubi tę wiadomość

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Dip88 - dzieki ❤️ Ciesze sie ze nie jestem tu "sama" ❤️
    Fajnie jest znać kogoś tu i pogadać, tymbardziej, że tu mają całkiem inne podejście niż w Pl. Czekam na info czy udało ci się kupić test i jak wynik 😃

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Kate28 Autorytet
    Postów: 310 136

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąblinka wrote:
    Hej 😊 miałam testować dopiero dzisiaj, ale po prostu czułam, że muszę szybciej 😉 wczoraj o 21:00, w 9 dpo, z ostatniego siku. No i wyszedł mi taki cień cienia:

    95fea974751b.jpg

    Jeszcze nie wierzę 😍 Pokazałam ten test mężowi i on też widzi ten cień. Z rana powtórzę test, ale zrobię go jak trzeba 😉

    Niestety od wczoraj mam gorączkę 38,0 stopni C. Narazie biorę Apap. Oby tylko nie Covid i żeby znowu nie stracić tej ciąży. Trzymajcie proszę kciuki 😊
    Też widzę cień.😍 Trzymam kciuki 🙂

    Bąblinka lubi tę wiadomość

    💔 Aniołek - 05.11.2018 - 7tyg

    👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ Toxoplazma gondi IgM 0.2 COI,
    ✅ Toxoplazma gondi IgG <0.1IU/ml,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅ Morfologia -> leukocyty 4,90.
    ✅Progesteron,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

    🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.
    ❌Morfologia 1%


    💊kwas foliowy

    ,,Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate28 wrote:
    Też widzę cień.😍 Trzymam kciuki 🙂
    Hej! Czemu masz wpisany ❌ do progesteronu? Wysoki progesteron to do ry progesteron. 🤔 Nawet jeśli jest ponad norme laboratoryjna a tym bardziej w fazie lutealnej. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja we wtorek odbiorę część wyników, które miałam zlecone przez ginekologa, w tym tarczycowe, testosteron, prolaktyne, grupę krwi. Na toksoplazmoze będę musiała poczekać jakieś trzy tygodnie. Mam nadzieję, że w ciągu roku zdążyłam przechorować toxo bo na ostatnim badaniu wyszło, że nie miałam styczności. 😂

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ