X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie - wiosenne zapylanie 🐝 to zimowe rozwiązanie 👶
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie - wiosenne zapylanie 🐝 to zimowe rozwiązanie 👶

Oceń ten wątek:
  • Oliolaa Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ponownie, u mnie nadal ciąża potwierdzona przez lekarza, który stwierdził że albo się zatrzymała lub wcześniejsza niż z miesiączki. Nastraszyl mnie ale wiem że owulacje miałam między 23 a 26 dc ponieważ robiłam testy owulscyjne oraz były objawy. Różnica w obrazie usg a miesiączka to ok 11 dni. Myślicie ze wszystko będzie dobrze w środę wizyta a ja jestem przerażona 😰

  • Magda_Lena Ekspertka
    Postów: 127 72

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    A ja ogarnę wątek ten i ruszam do was z prośbą o naprowadzenie mnie jak u was sytuacja, co pozaznaczać. Wpisuję nicki w których jest pusto, jest zaznaczony cień lub brak odezwu:

    07.04 - Dastiny 👻

    09.04 - Just ❓, zapominajka459 ❓, Brunetka823 ❓

    14.04 - Majaaa

    17.04 - Ester

    18.04 - Dip88 👻

    19.04 - Justyna32

    20.04 - Morgana

    21.04 - roszupnka

    22.04 - Corrin

    23.04 - LadyCaro

    25.04 - Magda_Lena, Gosia24


    Niektóre nicki pamiętam, że coś zaznaczyłam ale nie zapisała się edycja, nie wiem dlaczego. Więc proszę dajcie mi znać. <3

    Ja miałam testować dzisiaj, ale mam plamienia od kilu dni, dzisiaj mocniejsze, brzuch boli okresowo, więc nie testowałam...
    Stan na dzisiaj: ❔
    Stan na jutro: 🐵

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2021, 21:41

    Ona: 33, On: 37 => Staramy się od 01.2021, o pierwsze dziecko.

    Badania - Ona - raczej wszystko ok:
    *wszystkie z 3 dc w normie (morfologia, TSH, hormony);
    *progesteron w 8 dpo w normie (14,59 ng/ml);
    *cytologia, USG - ok;
    *owulacje są (wg wykresu temperatur) idwóch monitoringów;

    Jedynie:
    - plamienia od 7-8 dpo, przez 4-5 dni aż do okresu;
    - krótka faza lutealna: 10 dni;
    - cienkie endometrium (?) - wnioskuję z bardzo skąpego okresu trwającego 1-2 dni.

    Badania - On - zrobione we wrześniu 2022 - słabe wyniki: ilość, ruchliwość, morfologia, wszystko bardzo słabo, poniżej normy;
    dodatkowo: żylaki.

    Supelmenty - Ona:
    Mama DHA Premium Plus, Doppelherz Aktiv + Koenzym Q10 Forte

    Suplementy - On:
    od października 2022: Fertilman Plus + Proxeed Plus;

    Pazdziernik 2022 - pierwsza wizyta w Invicta:
    suplementacja dla Męża, zalecone powtórzenie badań w styczniu 2023 i wskazanie do usunięcia żylaków.
  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliolaa wrote:
    Cześć ponownie, u mnie nadal ciąża potwierdzona przez lekarza, który stwierdził że albo się zatrzymała lub wcześniejsza niż z miesiączki. Nastraszyl mnie ale wiem że owulacje miałam między 23 a 26 dc ponieważ robiłam testy owulscyjne oraz były objawy. Różnica w obrazie usg a miesiączka to ok 11 dni. Myślicie ze wszystko będzie dobrze w środę wizyta a ja jestem przerażona 😰

    Ty myśl i my z Tobą też będziemy, że będzie dobrze 😘
    Trzymam kciuki z Twoja fasolkę

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1199 956

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliolaa wrote:
    Cześć ponownie, u mnie nadal ciąża potwierdzona przez lekarza, który stwierdził że albo się zatrzymała lub wcześniejsza niż z miesiączki. Nastraszyl mnie ale wiem że owulacje miałam między 23 a 26 dc ponieważ robiłam testy owulscyjne oraz były objawy. Różnica w obrazie usg a miesiączka to ok 11 dni. Myślicie ze wszystko będzie dobrze w środę wizyta a ja jestem przerażona 😰
    Trzymam kciuki! Oby wcześniejsza niż to wynika z miesiączki (ja nigdy nie zrozumiem czemu tak to się liczy, wiem że trudno by było liczyć od owulki jak kobiety często nie wiedzą kiedy była, ale mimo wszystko jest to dość dziwne 😁). Daj znać w środę jak bobo się rozwija 🤗

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliolaa wrote:
    Cześć ponownie, u mnie nadal ciąża potwierdzona przez lekarza, który stwierdził że albo się zatrzymała lub wcześniejsza niż z miesiączki. Nastraszyl mnie ale wiem że owulacje miałam między 23 a 26 dc ponieważ robiłam testy owulscyjne oraz były objawy. Różnica w obrazie usg a miesiączka to ok 11 dni. Myślicie ze wszystko będzie dobrze w środę wizyta a ja jestem przerażona 😰
    Trzymam kciuki za kruszynkę ❤️ I oby się okazało, że lekarz nie potrzebnie cię nastraszył.

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Rosalie Autorytet
    Postów: 847 581

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    W razie czego mega pomocna jest baza wiedzy na ovufriend https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/mierzenie-temperatury-owulacja-w-jaki-sposob-i-dlaczego-warto-dokonywac-pomiaru,31.html#61 mi na początku drogi z mierzeniem temperatury bardzo pomogła! :)

    Tak, tak, czytam tam dużo :) nie mam zadnych nadziei na ten cykl, bo nawet nie wiem, kiedy ovu byla, tak mnie cialo zrobilo w tym miesiacu 😅 ale na przyszly jestem gotowa, mam termometr i zapisuje codziennie, do tego testy ovu tez mam. Okres powinnam miec w piatek, ale na razie objawow brak, poza wiecznym poirytowaniem 😂
    No ale niby nie mam zludzen, a czegos sie doszukuje w tych temperaturach 😅

    0d1yskjo8vrc1yk9.png
  • Rosalie Autorytet
    Postów: 847 581

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliolaa wrote:
    Cześć ponownie, u mnie nadal ciąża potwierdzona przez lekarza, który stwierdził że albo się zatrzymała lub wcześniejsza niż z miesiączki. Nastraszyl mnie ale wiem że owulacje miałam między 23 a 26 dc ponieważ robiłam testy owulscyjne oraz były objawy. Różnica w obrazie usg a miesiączka to ok 11 dni. Myślicie ze wszystko będzie dobrze w środę wizyta a ja jestem przerażona 😰

    Trzymam kciuki! Oby wszystko bylo dobrze! <3

    0d1yskjo8vrc1yk9.png
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliolaa wrote:
    Cześć ponownie, u mnie nadal ciąża potwierdzona przez lekarza, który stwierdził że albo się zatrzymała lub wcześniejsza niż z miesiączki. Nastraszyl mnie ale wiem że owulacje miałam między 23 a 26 dc ponieważ robiłam testy owulscyjne oraz były objawy. Różnica w obrazie usg a miesiączka to ok 11 dni. Myślicie ze wszystko będzie dobrze w środę wizyta a ja jestem przerażona 😰

    Myślę, że będzie dobrze :-) Licząc cykl 28 dniowy tak jak w liczeniu terminu porodu to ta różnica jest koło 10 dni także akurat tyle ile na USG. Bądź dobrej myśli ☺️


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Magda_Lena Ekspertka
    Postów: 127 72

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Lena wrote:
    Ja miałam testować dzisiaj, ale mam plamienia od kilu dni, dzisiaj mocniejsze, brzuch boli okresowo, więc nie testowałam...
    Stan na dzisiaj: ❔
    Stan na jutro: 🐵

    Poproszę o wpisanie małpy😒

    Ona: 33, On: 37 => Staramy się od 01.2021, o pierwsze dziecko.

    Badania - Ona - raczej wszystko ok:
    *wszystkie z 3 dc w normie (morfologia, TSH, hormony);
    *progesteron w 8 dpo w normie (14,59 ng/ml);
    *cytologia, USG - ok;
    *owulacje są (wg wykresu temperatur) idwóch monitoringów;

    Jedynie:
    - plamienia od 7-8 dpo, przez 4-5 dni aż do okresu;
    - krótka faza lutealna: 10 dni;
    - cienkie endometrium (?) - wnioskuję z bardzo skąpego okresu trwającego 1-2 dni.

    Badania - On - zrobione we wrześniu 2022 - słabe wyniki: ilość, ruchliwość, morfologia, wszystko bardzo słabo, poniżej normy;
    dodatkowo: żylaki.

    Supelmenty - Ona:
    Mama DHA Premium Plus, Doppelherz Aktiv + Koenzym Q10 Forte

    Suplementy - On:
    od października 2022: Fertilman Plus + Proxeed Plus;

    Pazdziernik 2022 - pierwsza wizyta w Invicta:
    suplementacja dla Męża, zalecone powtórzenie badań w styczniu 2023 i wskazanie do usunięcia żylaków.
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie dzisiaj 27dc, 11dpo zrobilam test jakos po 15. Nie wiem po co. Powinnam z pierwszego moczu. I teraz mam taka wielka niewiadomo. Nie widzialam od razu, dopiero po jakis 20 minutach. Test tez nie jakis zajebisty wiec nie ufam mu. No i ten czas... Powinnam sobie w leb za to strzelic, wieloletnia staraczka i takie siupki odwalam.

    Zaczelismy procedure u lekarza ginekologa. Progesteron badalam 7 dni po owu. Teraz czekam na poczatek cyklu na kolejne badania hormonow (pakiet) maz juz zapisany na badanie nasienia.
    Co myslicie o tych testach. Ani nie wygladaja na zalane czy cos. Ta kreska nie jest cieniutka jak wlos jak to kiedys mialam jak mialam wadliwy. Normalna kreska tylko bardzo delikatna. Az pytalam meza bo myslalam ze zglupialam. Mialam identycznie z moim synem, tez od razu nie wyszla a jednak ciaza.
    I glupia ja kupilam sobie tylko jeden oczywiscie. Objawy typowe, spuchnieta, w zlym humorze na przemian z przepelnieniem milosci 😅 no i woda z organizmu schodzi chyba bo sikam non stop. I standardowe przelewanie w brzuchu

    Edit. Nie 11dpo tylko 12dpo😅



    https://naforum.zapodaj.net/b8b5451973b9.jpg.html


    https://naforum.zapodaj.net/32ec01739fbd.jpg.html


    https://naforum.zapodaj.net/ae60eee2c3a6.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2021, 21:51

    Magda_Lena, Dip88, Ester lubią tę wiadomość

  • Morgana Autorytet
    Postów: 475 327

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Dziewczyny, u mnie dzisiaj 27dc, 11dpo zrobilam test jakos po 15. Nie wiem po co. Powinnam z pierwszego moczu. I teraz mam taka wielka niewiadomo. Nie widzialam od razu, dopiero po jakis 20 minutach. Test tez nie jakis zajebisty wiec nie ufam mu. No i ten czas... Powinnam sobie w leb za to strzelic, wieloletnia staraczka i takie siupki odwalam.

    Zaczelismy procedure u lekarza ginekologa. Progesteron badalam 7 dni po owu. Teraz czekam na poczatek cyklu na kolejne badania hormonow (pakiet) maz juz zapisany na badanie nasienia.
    Co myslicie o tych testach. Ani nie wygladaja na zalane czy cos. Ta kreska nie jest cieniutka jak wlos jak to kiedys mialam jak mialam wadliwy. Normalna kreska tylko bardzo delikatna. Az pytalam meza bo myslalam ze zglupialam. Mialam identycznie z moim synem, tez od razu nie wyszla a jednak ciaza.
    I glupia ja kupilam sobie tylko jeden oczywiscie. Objawy typowe, spuchnieta, w zlym humorze na przemian z przepelnieniem milosci 😅 no i woda z organizmu schodzi chyba bo sikam non stop. I standardowe przelewanie w brzuchu



    https://naforum.zapodaj.net/b8b5451973b9.jpg.html


    https://naforum.zapodaj.net/32ec01739fbd.jpg.html


    https://naforum.zapodaj.net/ae60eee2c3a6.jpg.html

    Widać cień całkiem wyraźnie. 😉 Chyba nie zostaje nic innego jak jutro z rano zrobić test, albo bete. Z tymi kreskami po czasie to nigdy nie wiadomo. Trzymam kciuki, aby to było to ✊✊

    33l. ♀ ➥PCOS
  • Magda_Lena Ekspertka
    Postów: 127 72

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie;
    Zaczynam powoli diagnostykę, na podstawie listy badań z 1. strony /bardzo dziękuję za tę listę - niech Wam będzie w dzieciach wynagrodzone ☺/

    Jutro robię badania przewidziane na 3. dc:
    - ze skierowania: prolaktyna, TSH, glukoza, morfologia;
    - bez skierowania, na własną rękę: estradiol, LH, FSH, testosteron;

    Z progesteronem czekam do 7 dpo.,

    Ale mam pytanie o pozostałe badania, które przewidziane są na inne dni - czy to znaczy, że wszystko jedno kiedy je zrobię? Czy chodzi o to, że trzeba je zrobić w dalszej części cyklu?
    Chętnie zrobiłabym jutro wszystko, czyli w 3 dc, za jednym zamachem, czy mogę tak zrobić?
    (Chodzi tutaj o Ft3, Ft4, AntyTPO, AntyTG).
    Podpowiedzcie coś, plis, bo lekarz na teleporadzie był bardzo nieuprzejmy, w niczym mi nie pomógł... 😤

    Ona: 33, On: 37 => Staramy się od 01.2021, o pierwsze dziecko.

    Badania - Ona - raczej wszystko ok:
    *wszystkie z 3 dc w normie (morfologia, TSH, hormony);
    *progesteron w 8 dpo w normie (14,59 ng/ml);
    *cytologia, USG - ok;
    *owulacje są (wg wykresu temperatur) idwóch monitoringów;

    Jedynie:
    - plamienia od 7-8 dpo, przez 4-5 dni aż do okresu;
    - krótka faza lutealna: 10 dni;
    - cienkie endometrium (?) - wnioskuję z bardzo skąpego okresu trwającego 1-2 dni.

    Badania - On - zrobione we wrześniu 2022 - słabe wyniki: ilość, ruchliwość, morfologia, wszystko bardzo słabo, poniżej normy;
    dodatkowo: żylaki.

    Supelmenty - Ona:
    Mama DHA Premium Plus, Doppelherz Aktiv + Koenzym Q10 Forte

    Suplementy - On:
    od października 2022: Fertilman Plus + Proxeed Plus;

    Pazdziernik 2022 - pierwsza wizyta w Invicta:
    suplementacja dla Męża, zalecone powtórzenie badań w styczniu 2023 i wskazanie do usunięcia żylaków.
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Lena wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie;
    Zaczynam powoli diagnostykę, na podstawie listy badań z 1. strony /bardzo dziękuję za tę listę - niech Wam będzie w dzieciach wynagrodzone ☺/

    Jutro robię badania przewidziane na 3. dc:
    - ze skierowania: prolaktyna, TSH, glukoza, morfologia;
    - bez skierowania, na własną rękę: estradiol, LH, FSH, testosteron;

    Z progesteronem czekam do 7 dpo.,

    Ale mam pytanie o pozostałe badania, które przewidziane są na inne dni - czy to znaczy, że wszystko jedno kiedy je zrobię? Czy chodzi o to, że trzeba je zrobić w dalszej części cyklu?
    Chętnie zrobiłabym jutro wszystko, czyli w 3 dc, za jednym zamachem, czy mogę tak zrobić?
    (Chodzi tutaj o Ft3, Ft4, AntyTPO, AntyTG).
    Podpowiedzcie coś, plis, bo lekarz na teleporadzie był bardzo nieuprzejmy, w niczym mi nie pomógł... 😤
    FT3,FT4,AntyTPO, AntyTG powinnaś zrobić też w 3 dc z TSH. To jest cały pakiet tarczycowy. Samo zbadanie TSH nic ci nie powie, więc śmiało możesz badać 😉

    Magda_Lena lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Dziewczyny, u mnie dzisiaj 27dc, 11dpo zrobilam test jakos po 15. Nie wiem po co. Powinnam z pierwszego moczu. I teraz mam taka wielka niewiadomo. Nie widzialam od razu, dopiero po jakis 20 minutach. Test tez nie jakis zajebisty wiec nie ufam mu. No i ten czas... Powinnam sobie w leb za to strzelic, wieloletnia staraczka i takie siupki odwalam.

    Zaczelismy procedure u lekarza ginekologa. Progesteron badalam 7 dni po owu. Teraz czekam na poczatek cyklu na kolejne badania hormonow (pakiet) maz juz zapisany na badanie nasienia.
    Co myslicie o tych testach. Ani nie wygladaja na zalane czy cos. Ta kreska nie jest cieniutka jak wlos jak to kiedys mialam jak mialam wadliwy. Normalna kreska tylko bardzo delikatna. Az pytalam meza bo myslalam ze zglupialam. Mialam identycznie z moim synem, tez od razu nie wyszla a jednak ciaza.
    I glupia ja kupilam sobie tylko jeden oczywiscie. Objawy typowe, spuchnieta, w zlym humorze na przemian z przepelnieniem milosci 😅 no i woda z organizmu schodzi chyba bo sikam non stop. I standardowe przelewanie w brzuchu

    Edit. Nie 11dpo tylko 12dpo😅



    https://naforum.zapodaj.net/b8b5451973b9.jpg.html


    https://naforum.zapodaj.net/32ec01739fbd.jpg.html


    https://naforum.zapodaj.net/ae60eee2c3a6.jpg.html
    Ja widzę cień 😃
    A tak pozatym mieszkasz w NL ?? Pytam, bo masz testy z Kruidvat 😁

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Ja widzę cień 😃
    A tak pozatym mieszkasz w NL ?? Pytam, bo masz testy z Kruidvat 😁

    Tak Holandia :)

    Dip88 lubi tę wiadomość

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Tak Holandia :)

    Wkońcu jakaś bliska sąsiadka 😃 Ja też Holandia 😁

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Wkońcu jakaś bliska sąsiadka 😃 Ja też Holandia 😁
    No widzisz 😉 Ja juz tu zaczelam cala procedure z ginekologiem (a wiesz ze nie łatwo tak dostac sie do gina, moze tez zalezy od regionu czy przychodni, bądź rodzinnego) na a tu taka niewiadoma 🤷

    Na bete to pewnie mnie nawet nie wysle. Myslisz zeby odezwac sie do ginekologa?

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    No widzisz 😉 Ja juz tu zaczelam cala procedure z ginekologiem (a wiesz ze nie łatwo tak dostac sie do gina, moze tez zalezy od regionu czy przychodni, bądź rodzinnego) na a tu taka niewiadoma 🤷

    Na bete to pewnie mnie nawet nie wysle. Myslisz zeby odezwac sie do ginekologa?

    Zawsze możesz próbować zadzwonić i w takiej sytuacji poprosić o betę. Ja teraz jestem kilka dni po CB i 3 razy w ciągu całego tygodnia dzwoniłam do ginekologa i prosiłam o betę, bo testy w ogóle mi nie ciemniały i jedyne co mówiły to, że to jest normalne i mam jeszcze zaczekać 🤦🏼‍♀️ Myśle, że to zależy na kogo trafisz. Mam tu znajomą po IUI i ona nie miała problemu żeby dali jej skierowanie na betę, ale przyrostu już jej nie chcieli sprawdzić, jedynie to udało jej się wyłudzić wtedy skierowanie od domowego na drugą betę 😅 Ja dopiero od stycznia jestem pod opieką ginekologa, na szczęście domowy nie robił mi problemów i odrazu wystawił skierowanie.

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Zawsze możesz próbować zadzwonić i w takiej sytuacji poprosić o betę. Ja teraz jestem kilka dni po CB i 3 razy w ciągu całego tygodnia dzwoniłam do ginekologa i prosiłam o betę, bo testy w ogóle mi nie ciemniały i jedyne co mówiły to, że to jest normalne i mam jeszcze zaczekać 🤦🏼‍♀️ Myśle, że to zależy na kogo trafisz. Mam tu znajomą po IUI i ona nie miała problemu żeby dali jej skierowanie na betę, ale przyrostu już jej nie chcieli sprawdzić, jedynie to udało jej się wyłudzić wtedy skierowanie od domowego na drugą betę 😅 Ja dopiero od stycznia jestem pod opieką ginekologa, na szczęście domowy nie robił mi problemów i odrazu wystawił skierowanie.

    U mnie tez jakos problemu duzego nie bylo. Ginekolog super. Ostatnia wizyta godzine trwala 😅 Zobacze czy do jutra nie dostane okresu. Odezwe sie na pewno do niej po ta bete, ciekawe co powie.
    No jak juz jutro nie dostane okresu tak musi byc czy s na rzeczy. Teraz skojarzylam ze moze dlatego 2 dni wczesniej nie podchodzilo mi moje ulubione martini 🤔
    A no i niedawno porzygalam sie podczas mycia zebow. Taki mam wrazliwy zoladek 😅😅😅

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 - A tak swoja droga, to z ktorej czesci NL jestes?

    Paulina95 lubi tę wiadomość

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ