Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:36

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a na te moje dzisiejsze bóle niby miesiączkowe mogę sobie bez obaw zapodać nospę?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, czy można dołączyć do Waszego grona? :)
    Zaczęłam nowy cykl właśnie dzisiaj ( drugie podejście z ovu)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2014, 18:12

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko Bosko ;) A ja rtęciowym mierzę, 7 minut w paszczy trzymam ;)

    Tamka lubi tę wiadomość

    211042976e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez w ustach mierze, tak mi wygodniej i tez moje wykresy sa ok :)

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    Witajcie, czy można dołączyć do Waszego grona? :)
    Zaczęłam nowy cykl właśnie dzisiaj ( drugie podejście z ovu)

    Gwiazdeczko nie żebyśmy Cię wyrzucały ;) Ale termin następnej @, która mam nadzieję do Ciebie nie przyjdzie masz już w maju. Chyba do majówek musiałabyś się zapisać na termin testowania. Ale do nas jak najbardziej zaglądaj, planujemy tu jeszcze dużo <3 więc jak się napatrzysz to może się zarazisz :D

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmureczka, no pewnie że możesz. Nawet w ciąży kiedy na początku przy rozciągającej się macicy czuje się nieprzyjemne bóle ala skurcze lekarze zalecają brać nos pe. Jest bezpieczna

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aj cholercia źle zrozumiałam, myślałam, że chodzi o cykl kwietniowy :P Będę czekała w takim razie na wątek majowy :) Dzięki

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    watek majowy juz jest, szukaj

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie znalazłam, dzięki. A przy okazji Trzymam za Was kciuki!!! Powodzenia dziewczyny :)

    nick nieaktualny, Tamka lubią tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    właśnie znalazłam, dzięki. A przy okazji Trzymam za Was kciuki!!! Powodzenia dziewczyny :)

    powodzenia, obyśmy się nie musiały spotkać w maju :D My wszystkie nadal mamy nadzieję, że ten kwietniowy cykl będzie naszym ostatnim :D

    Gwiazdeczka27, Tamka, nick nieaktualny, kasiatoja, Daisy lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 296

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam 26.04 ale na razie chyba jeszcze "owu" nie było więc się obawiam ze nie bedzie nawet co testować

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01.04. livia30 (-), macadamia <3, Ita <3, sara_nar <3
    02.04. BATTINKA (-), Ewelcia <3,dynamiczna <3, karolcia22 <3
    03.04. Alfetka <3
    04.04. anna83_83 <3,
    05.04. Iwka (-), Tosia 1981 (-)
    06.04. Maleczka <3
    07.04. Vaniliaa(-)
    08.04. zielarka(-), malufka(-), Elfik(-), Kosmitka <3, Picia <3,
    09.04. Welonisia(-), Katha81 (-), zAgatka (-) , Lila84 (-), Nenaaa (-) ,gosia_9020 (-)
    10.04. Lillith(-), Tygrysek86,
    11.04. Pinia108(-), Ewa99, Gajka <3, Magdalenna <3, Anusiak88 <3, mamaxmama <3
    12.04. Zemraa <3
    13.04. polkosia (-), paaulla84, KMK, kittykate <3, slodka100 (-) @, Anutka (-), zabcia_A <3
    14.04. isabelle (-), ~Ania~
    15.04. AnBe, Rubi, Qrczak, szurabura, waszka88
    16.04. Brawurka84, M4DZI4
    17.04. Lenka123321, kaarolaa
    18.04. Miśkaa
    19.04. Anutka, alternatywa, Kkarolinaaaa
    20.04. Ania1986(-), munirka, kkisia, simcat86, Monifah, Mega
    21.04. kasiuleks, Ida, kasiatoja
    22.04. Tynka1990, Daisy, chmurreczkaa, olencja
    23.04. Kierzynka, XxMoniaXx, Klif
    24.04. aniulkab86
    25.04. karola_aa
    26.04. madzianka, kejti91, Andziorr
    27.04. Wiola25
    28.04.
    29.04. tomiika
    30.04. justysss, Tamka, Rybeńka, justta, misia79

    Wzięłam i się dopisałam ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    211042976e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13 kwietnia godzina 17:50 Dwie GRUBE KRESKI zielona kropeczka.....Juuuupi :-)

    Daisy, nick nieaktualny, chmurreczkaa, Tamka, nick nieaktualny, kasiatoja, Rybeńka, M4DZI4, Doris-83, nick nieaktualny, sara_nar, Brawurka84, Rubi, santoocha, Qrczak lubią tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01.04. livia30 (-), macadamia <3, Ita <3, sara_nar <3
    02.04. BATTINKA (-), Ewelcia <3,dynamiczna <3, karolcia22 <3
    03.04. Alfetka <3
    04.04. anna83_83 <3,
    05.04. Iwka (-), Tosia 1981 (-)
    06.04. Maleczka <3
    07.04. Vaniliaa(-)
    08.04. zielarka(-), malufka(-), Elfik(-), Kosmitka <3, Picia <3,
    09.04. Welonisia(-), Katha81 (-), zAgatka (-) , Lila84 (-), Nenaaa (-) ,gosia_9020 (-)
    10.04. Lillith(-), Tygrysek86,
    11.04. Pinia108(-), Ewa99, Gajka <3, Magdalenna <3, Anusiak88 <3, mamaxmama <3
    12.04. Zemraa <3
    13.04. polkosia (-), paaulla84, KMK, kittykate <3, slodka100 (-) @, Anutka (-), zabcia_A <3, oczekująca <3
    14.04. isabelle (-), ~Ania~
    15.04. AnBe, Rubi, Qrczak, szurabura, waszka88
    16.04. Brawurka84, M4DZI4
    17.04. Lenka123321, kaarolaa
    18.04. Miśkaa
    19.04. Anutka, alternatywa, Kkarolinaaaa
    20.04. Ania1986(-), munirka, kkisia, simcat86, Monifah, Mega
    21.04. kasiuleks, Ida, kasiatoja
    22.04. Tynka1990, Daisy, chmurreczkaa, olencja
    23.04. Kierzynka, XxMoniaXx, Klif
    24.04. aniulkab86
    25.04. karola_aa
    26.04. madzianka, kejti91, Andziorr
    27.04. Wiola25
    28.04.
    29.04. tomiika
    30.04. justysss, Tamka, Rybeńka, justta, misia79

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje kochana
    :)

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca wrote:
    13 kwietnia godzina 17:50 Dwie GRUBE KRESKI zielona kropeczka.....Juuuupi :-)

    Jeszcze raz gratki OCZEKUJĄCA :) masz swoje <3 Rośnijcie zdrowo :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wspaniale! gratulacje!

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ