X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie na pewno wygoda jest to ze pvt to czekasz na wszystko krotko, wiekszosc masz na juz, juz nie chodzi nawet o gina..smao wycinanie migdalkow ktore przeszlam w zeszla srode..w szpitalu dostalam termin na 15.12.2014r. Tego samego dnia co dali mi termin, poszlam pvt do kliniki i minely 2 tygodnie jak lezalam juz na sali operacyjnej. Wiem, ze pvt to wszystko kosztuje, ale z tym nfz mozna sie bujac i bujac. Ja wycielam te migdalki pvt bo jakbym czekala do grudnia to ani staran, a jakbym zaszla w tym czasie i znowu bym dostala angine, albo zakazenie od tych kamieni, albo w koncu posialby mi sie paciorkowiec, to ciaze mialabym pozamiatana. Nie wiem czy na nfz sa dobrzy ginekolodzy, ale trzymam kciuki Olencja, bys na takiego trafila. Moze powinnas byc hm bardziej stanowcza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 18:53

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu kilka dziewczyna na forum, które chwalą sobie swoich ginekologów na NFZ, więc pewnie trafiają się i tacy z powołania. Niestety ja szukałam, ale mi się nie udało. Olencja oby Tobie się poszczęściło.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to prawda ze terminy sa czasem odlegle na nfz:(
    chumreczka poczytalam troche o tych bakteriach i faktycznie moga powodowac zapalenia pecherza i leczy sie je antybiotykami kilka miesiecy lub lat a i to nie gwarantuje wyleczenia,takze oby u mnie nic takiego dziadoskiego nie wyszlo,bo znow bede czekac lata na mozliwosc zajscia:((


    u5cvp2.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    to prawda ze terminy sa czasem odlegle na nfz:(
    chumreczka poczytalam troche o tych bakteriach i faktycznie moga powodowac zapalenia pecherza i leczy sie je antybiotykami kilka miesiecy lub lat a i to nie gwarantuje wyleczenia,takze oby u mnie nic takiego dziadoskiego nie wyszlo,bo znow bede czekac lata na mozliwosc zajscia:((


    Nie czytaj w necie o sposobach leczenia, bo się niepotrzebnie załamiesz :) Też czytałam, niepotrzebnie. Znam dwie dziewczyny, poza mną, co wyleczyły się z tych bakterii już w pierwszym cyklu!!! Nie czytaj tych głupot, są takie leki teraz, że szybko pomagają!!!!

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Nie czytaj w necie o sposobach leczenia, bo się niepotrzebnie załamiesz :) Też czytałam, niepotrzebnie. Znam dwie dziewczyny, poza mną, co wyleczyły się z tych bakterii już w pierwszym cyklu!!! Nie czytaj tych głupot, są takie leki teraz, że szybko pomagają!!!!
    oby:* dziekuje kochana:* jutro zgwallce gina:)

    chmurreczkaa, Daisy lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak sobie jeszcze mysle,ze jak zawsze po przytulanku wyskakiwalam do lazienki wysikac sie,to problemow nie mialam z pecherze,a teraz,jak staram sie polezec chwile na brzuchu,to wrocily zapalenia:( myslicie ze konieczne jest to lezenie?


    u5cvp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze moglabys sobie polezec..ja chodze poprostu spac i juz. Jakos tak niewygodnie i mokro, no ale czego sie nie robi.. :p

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    tak sobie jeszcze mysle,ze jak zawsze po przytulanku wyskakiwalam do lazienki wysikac sie,to problemow nie mialam z pecherze,a teraz,jak staram sie polezec chwile na brzuchu,to wrocily zapalenia:( myslicie ze konieczne jest to lezenie?

    hmm...na brzuchu? pierwsze słyszę :) ale szczerze to nie wydaje mi się by to miało jakiś wpływ.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa, na brzuchu! A masz tyłozgięcie hm? Ponoć wtedy zalecane jest lezenie na brzuchu z pol h. Ja mam tyłozgięcie macicy, ale doczytalam, ze z tym lezeniem na brzuchu to bujda i tego nie stosuję :)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niektorzy rsdza biodra w gore inny lezenie na brzuchu,ale jak widac u mnie spowodowalo to tylko problem z pecherzem...


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak,mam tylozgicie,ale podobno bardzo niezdrowo jest nie podmyc sie po stosunku


    u5cvp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    tak,mam tylozgicie,ale podobno bardzo niezdrowo jest nie podmyc sie po stosunku

    Mi sie nic nie dzieje jak do tej pory, a robie tak od dawna. Nawet zalecaja to przy malej ilosci chlopakow itp.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to szczesciara z Ciebie:)


    u5cvp2.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    tak,mam tylozgicie,ale podobno bardzo niezdrowo jest nie podmyc sie po stosunku

    ja po wieczornym stosunku podmywam się dopiero rano, a w ciągu dnia zawsze odczekuję jakiś czas, odpoczywając i przytulając się jeszcze w łóżeczku.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie olencja ja się staram leżeć na brzuchu po <3 i tak zasypiać żeby nie wstawać, też mam tyłozgięcie, a żadnego zapalenia nie mam, to nie wiem czy to od tego

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie olencja, to że nie od razu lecisz się podmywać raczej nie jest powodem.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie glownym zalecniem przy zapaleniach pecherza jest podmywanie sie po i sikanie zeby oczyscic cewke moczowa


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh kolejna rzecz o ktora spytam nowego gina jutro


    u5cvp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja tak jak piszesz podmywanie sie jest wskazane przy zapaleniach, a nie jest przyczyna zapalen.Obys szybko wyzdrowiala! :)
    A mnie troche jajnik prawy tak raz na jakis czas daje znac. Oby to to! :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekałam około 30 minut i dopiero szłam do łazienki, albo zasypiałam i dopiero rano sie podmylam, a i tak w ciaze nie zaszłam w ten sposob...

‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ