Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo jak ładniutko :) Widzę wiosna służy :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    początek kwietnia bardzo udany. liczę na duuuużżżżżo wiosennych serduszek :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko i córko!!! Ile serduch! Gratuluję dziewczyny :)

    nick nieaktualny, chmurreczkaa, Ita, Iwka lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    O matko i córko!!! Ile serduch! Gratuluję dziewczyny :)

    Ty się lepiej ustawiaj do kolejki :) u Ciebie też będzie serducho <3

    Nenaaa, Iwka lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Dziewczyny, zdradźcie w których dniach cyklu testowałyście? W dniu spodziewanej @ czy przed? ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby i mnie sie powiodło..

    Iwka lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może pobijemy grudniówki?

    chmurreczkaa, Tamka, Iwka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Dziewczyny, może pobijemy grudniówki?
    ja na to licze :) tak sie zaczyna pieknie to i tak samo musi sie skonczyc :)

    Iwka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile ich było? ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo, bardzo duzo :)

    zielarka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1123

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny aż mi się łezka w oku zakręciła jak czytałam te wszystkie miłe komentarze :)

    polkosia - u mnie testowanie 5 dni po terminie wyznaczonym przez metodę naprotechnologi (o ja głupia nie chciałam dać wiary, że wyznaczy mi ona termin lepiej niż ja sama) a 2 dni po terminie w jakim zazwyczaj mam @

    Nenaaa, Iwka, Ciapulinka lubią tę wiadomość

    atdck6nlmznf5qze.png
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    A ile ich było? ;)
    Znalazłam i policzyłam , hehe, nie wiem czy dobrze, bo tyle ich jest, że oczopląsu mozna dostac, ale...na 147 babeczek, 92 serducha :) :) :)

    sara_nar, Iwka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa spać :)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłysmy świadkami pojawienia się 92 nowych ludzi :D
    Po prostu musimy to pobić!
    Dziołchy po owu-wić gniazda!
    Dziołchy przed owu-do wyra!
    :D :D :D :D

    Nenaaa, Tamka, Iwka, nick nieaktualny, Rybeńka, chmurreczkaa, kasiuleks lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Byłysmy świadkami pojawienia się 92 nowych ludzi :D
    Po prostu musimy to pobić!
    Dziołchy po owu-wić gniazda!
    Dziołchy przed owu-do wyra!
    :D :D :D :D

    ja przed ovu jeszcze to znaczy że do wyra? mężuś mnie zaczepia trochę :)

    Nenaaa, Tamka, Iwka, zielarka lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Nenaaa spać :)
    Jeszcze 5 minut. Proszeeeeeę :D :D :D

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesciara :D moj padniety wiec chyba nie mam na co liczyc :/

    ale jakos dzziwnie sie czuje, odczuwam takie jakby ciagniecie w brzuchu :/ troche jak na @ WTF???????

    p19uskjohisr6juh.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Jeszcze 5 minut. Proszeeeeeę :D :D :D

    no dobraaa :) ovu wciąga :)

    Nenaaa, Iwka lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    szczesciara :D moj padniety wiec chyba nie mam na co liczyc :/

    ale jakos dzziwnie sie czuje, odczuwam takie jakby ciagniecie w brzuchu :/ troche jak na @ WTF???????

    mój po popołudniówce przylazł, ale powiem Wam, że się wzięłam na potajemny sposób :) Mój chłopina jak pija kawę to tylko rano, więc wieczorem oczy mu się kleją, a że wypadałoby w tym cyklu właśnie wieczorami próbować, razem z kanapkami do pracy dostaje coca-colę i jak wraca do domu to ma więcej energii niż zwykle :) kofeina działa swoje :)

    Welonisia, Iwka, Qrczak lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, prawie setka. Pięknie :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ