X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi nie jest ciezko, ja zawsze po terminie robiłam, z reszta na te 3 lata staran to moze z 10 tych testow było :) nie lubie robic za szybko bo bardziej boli widok 1 kreski niz @....a teraz musze zerwac z moimi zasadami i zrobic test za 9 dni chociaz strasznie boje sie 1 kreski....

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj zagrabiłam pół podwórka w ramach wiosennych porządków i nie uważam, żeby szczególnie rezygnować ze sportu. No, chyba, że podnosicie ciężary :D

    kaarolaa, chmurreczkaa, isabelle lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety mam zakaz uprawiania sportow....takze zostaje mi tylko lekki spacerek co by sie nie przemeczac....a tak bym rowerem pojezdziła :(

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ćwiczę 5x/tydz cardio + podskoki, na dupsko ćwiczenia i na brzuch no i juz 2 niedziele z rzędu jeżdzę sobie rowerkiem gdzies dalej ale przed chwila czytalam ze lepiej unikac rowera, wstrzasow itp przy zagniezdzaniu hmmm chyba to nie calkiem prawda :P

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja niestety mam zakaz uprawiania sportow....takze zostaje mi tylko lekki spacerek co by sie nie przemeczac....a tak bym rowerem pojezdziła :(
    współczuję ale jak będzie fasolinka to ci to zrekompensuje :) bo to najlepsze co moze nas spotkac ach... rozmarzylam sie :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia ciężary nieee bez przesady :P

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko dla fasolki :) ide po magnez do apteki co by troche skurcze macicy zagluszyc....moze lepiej kropek sie wgryzie :)

    Brawurka84 lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    dzien dobry kochane <3

    Welonisia, u mnie tez spada temp :( i czekam do srody...

    Nie przejmujcie się tak tempką, co ma być to będzie. Moja gin kazała zawiesić mierzenie temperatury w drugim cyklu by nie popaść w paranoję :) Tak też uczynię, ale jeszcze poczekam, bo monitoring potwierdza owulację, ale tempka jak na razie ani drgnie w górę, poczekam do skoku i zawieszam pomiary do nast. cyklu, jeśli @ przyjdzie :) Trzymam za Was kciuki :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,ja w 2 ciążach latałam samolotem w dwie strony-bo akurat tak wypadły mi wyjazdy wakacyjne,i jakoś potem musiałam do domu wrócić ;-) w 1 ciąży tuż po owulacji nabrałam sobie nadgodzin w pracy,po 12 godzin na nocki 10 pod rząd akurat,i nic mi się od tego nie stało :-) A na siłownię bardzo intensywnie chadzałam tuż przed 2 ciążą,musiałam podnosić synka-miał wtedy rok i 4 miesiące i w ogóle nie biorę tego pod uwagę,że to mogło być przyczyną poronienia
    Ale oczywiście wszystko trzeba robić z głową,bo jakikolwiek skurcz czy krwawienie to oczywiście w te pędy do lekarza/szpitala

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi jaki macie sluz po owulce??? Bo u mnie cały czas jest kremowy taki jak balsam do ciała i jest go sporo czy to normalne??????

    to charakterystyczny śluz w II fazie cyklu, może oznaczać ciążę, ale niekoniecznie. Ja taki miałam w poprzednim cyklu, a w ciąży nie byłam, więc nie nakręcaj się :D Odczekaj spokojnie do czasu testowania, trzymam za Ciebie kciuki tak mocno jak się da :D

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście chodziło mi o to,że absolutnie nie jestem za przemęczaniem się w ciąży, szczególnie zagrożonej itp.Ale chodzi mi o to,że nie da się wszystkiego zaplanować pod ciążę/pod dziecko.ot życie ;-)

    chmurreczkaa, Rybeńka lubią tę wiadomość

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ze śluzem to też taki mam,bardzo go dużo,rozciągliwy,wręcz lejący się,kolor przezroczysto-białawy. I obwiniam za niego duphaston (dziś mój 2 dzień),bo w poprzednim cyklu też tak miałam.
    Dlatego w tym cyklu spokojnie czekam i już się na nic nie nakręcam :-) co ma być to będzie :-)

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie staram nie nakrecac ale im blizej tym gorzej mi to wychodzi :/
    Poprzednim razem test robiłam 2 dni po spodziewanej @ i wyszły straszne bladziochy ale tym razem nie wiem czy tak długo wytrzymam z reszta sama juz nei wiem jaki mam termin spodziewanej @ skoro owulacja sie przesunęła na 18dc. ZWARIUJE chyba :/

    p19uskjohisr6juh.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    Ja tez sie staram nie nakrecac ale im blizej tym gorzej mi to wychodzi :/
    Poprzednim razem test robiłam 2 dni po spodziewanej @ i wyszły straszne bladziochy ale tym razem nie wiem czy tak długo wytrzymam z reszta sama juz nei wiem jaki mam termin spodziewanej @ skoro owulacja sie przesunęła na 18dc. ZWARIUJE chyba :/

    Spokojnie Kochana, będzie dobrze :D Staraj się troszkę odpuścić, choć sama wiem jakie to trudne. Może wyczekaj tak do 14dpo z testem, wynik będzie pewniejszy.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no cos ty??? :D hahah nie wytrzymam :p

    chmurreczkaa, Qrczak lubią tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif, Karola, madzianka trzymam kciuki za was i za resztę staraczek.
    Ja na wczoraj miałam termin porodu ale nadal czekany.
    Buziaki!!

    chmurreczkaa, Klif, kaarolaa, XxMoniaXx, Qrczak, Rubi, madzianka, madzianka, madzianka, madzianka lubią tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    no cos ty??? :D hahah nie wytrzymam :p

    Jakaś Ty fajna :D No nic, nie dasz rady to nie, kciuki trzymam i nie puszczę :D

    Welonisia lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    Klif, Karola, madzianka trzymam kciuki za was i za resztę staraczek.
    Ja na wczoraj miałam termin porodu ale nadal czekany.
    Buziaki!!

    O, wiruski :D Chętnie się zarażę :D Powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 13:34

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava, kochana. Ciekawa byłam, co u Ciebie :) Cieszę się, że wszystko w porządku i że już za parę dni będziesz mamą z dzidziusiem na rękach:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 13:43

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawurka84 wrote:
    a ze śluzem to też taki mam,bardzo go dużo,rozciągliwy,wręcz lejący się,kolor przezroczysto-białawy. I obwiniam za niego duphaston (dziś mój 2 dzień),bo w poprzednim cyklu też tak miałam.
    Dlatego w tym cyklu spokojnie czekam i już się na nic nie nakręcam :-) co ma być to będzie :-)
    którego dnia będziesz testować?


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ