X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja też bym chciała tego kota tym bardziej że jestem niesamowitą kocioholiczką

    Welonisia, Iwka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 3 koty, oddam - dopłacę! ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEHE JA MAM DWA I ICH UWIELBIAM ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey laseczki:)
    potrzebuję POMOCY :/

    nie wiem czy nie będę musiała przepisać swojego terminu testowania z 15 na 20?
    poroniłam w styczniu pierwszą @ dostałam po 24 dniach, kolejną po aż 32dniach (może przez antybiotyk) ale przed poronieniem miałam cykle jak w zegarku 30dniowe i teraz wg moich obserwacji ovu miałam dopiero w 24dc i jeżeli tak było to jak myślicie czy mam testować dopiero po 14dniach od ovu bo chyba wtedy jednak najwcześniej mogę dostac @ czy może zostac przy swoim terminie i to bedzie 10dni od ovu więc jakaś blada kreska powinna juz wyjsc jezeli sie udało??

    Co myslicie o tym sorki, że tak sie rozpisalam ale pomożcie proszę :(

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah ja mam w domu dwa psy :) ale nie oddam bo kocham :p

    Dziewczyny powiedzcie mi jaki macie sluz po owulce??? Bo u mnie cały czas jest kremowy taki jak balsam do ciała i jest go sporo czy to normalne??????

    Iwka lubi tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia nie chcę Cię nakręcać ale ja miałam taki w ciąży na początku :)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprobuj zrobic test 10dpo a jesli zobaczysz jedna kreske a temp bedzie nadal wysoka to powtórz test po 4 dniach. Ja bym tak zrobiła :)

    slodka100, Iwka, polkosia lubią tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    Welonisia nie chcę Cię nakręcać ale ja miałam taki w ciąży na początku :)
    No własnie wszedzie na forach dziewczyny pisza ze taki maja na poczatku ciazy, ja nei pamietam jakimiałam dlatego nie chce sie nakrecać neipotrzebnie :/

    Iwka lubi tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Welonisia za radę :) chyba tak zrobię bo jak już się zdecydowałam na testowanko w tym 15dc to teraz cięzko będzie wytrzymać dłużej :P
    ale trochę sie zasmucilam bo przeczytalam w necie, że jak ktos ma ovu przed 10dc lub po 20dc to komorka jajowa jest jakas niedojrzala wiec moze byc problem z zajsciem a jak z zajde to z dotrzymaniem itp :/

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj przestań w necie pisza różne rzeczy, naprawde nie przejmuj sie teraz tym tylko poczekaj na wynik testu. Bierzesz duphaston????

    Qrczak, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    No własnie wszedzie na forach dziewczyny pisza ze taki maja na poczatku ciazy, ja nei pamietam jakimiałam dlatego nie chce sie nakrecać neipotrzebnie :/
    no lepiej sie nie nakrecac choc to trudne a kazdej kobiety organizm jest inny u jednej taki sluz zwiastuje ciaze u innej @ ale mam nadzieje i zycze ci zeby u ciebie byla to fasolinka :) trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie staraczki :)

    Ciekawe co z testowaniem u Tosi 1981? bo sie nic nie odzywa :( a takie nowe serduszka dają nam nadzieje :)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nic nie biore lekarz mi mowil, ze jezeli zajde w ciaze to zaraz mam do niego leciec i wtedy mi przepisze jakies leki czy tam lek zeby nie nie doszlo do nastepnego poronienia

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem po owulacji powinnas brac duphaston tym bardziej po poronieniu bo on pomaga zagniezdzic sie fasolce :) Kiedy masz wizyte???

    Tosia chyba pisała ze u niej był (-) na tescie.

    polkosia lubi tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedna Tosia :(

    Welonisia może masz racje tylko ja tak zaufalam mojemu lekarzowi bo jest chyba najlepszy u mnie :) a wizyty nie mam ustalonej bo mialam jedna po poronieniu i wszystko wrocilo do normy endo bardzo ladne wiec dostalam zielone swiatelko a na wizyte pojde jak w koncu znowu zajde w ciaze :)

    Welonisia lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby się teraz udało :)

    slodka100 lubi tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę, że poroniłyśmy w tym samym miesiacu więc może kwiecien okaze sie dla nas szczęśliwy taki maleńki kurczaczek na swięta :)

    Welonisia lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia ja teraz tez mam taki kremowy i duuużo go... chociaz u mnie dzisiaj lekki spadek. Ale póki nie ma @ to jest nadzieja! :) Wg poprzednich cykli wczoraj powinna przyjść @, ale wg ovu owulacja była dopiero 01.04... ciekawa jestem co to będzie...

    Iwka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ale temperaturka jest u ciebie wysoka wiec szansa jest :) Mam nadzieje ze moja nie spadnie...

    slodka100 to byłby cudowny prezent na świeta! :)

    ~Ania~, Iwka, slodka100, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :) ja ledwo sie z łózka wydostałam....tak mi sie dobrze spało :) a tempka pieknie poszła umnie do gory :) ale nie ma co sie nastawiac bo to jeszcze za szybko...

    Iwka, chmurreczkaa, kasiuleks lubią tę wiadomość

  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test był na minus( aczkolwiek ja zawsze wypatrzę jakiś cień cienia :-) ) ale @ nadal brak,więc chyba dzisiaj po pracy jeszcze jeden :-)

    Iwka, polkosia, chmurreczkaa, kasiuleks lubią tę wiadomość

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ