Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼
Odpowiedz

Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼

Oceń ten wątek:
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    Mam takie pytanie, miałaś samą stymulację (leki doustne) czy do tego zastrzyk na wywołanie owulacji?


    Ja już drugi cykl jestem na clo (od 3 do 7dc). Potem monitoring i 2 pęcherzyki duże to wstrzyknięte ovitrelle.
    Za pierwszym razem 2 pęcherzyki oba pękły... ale ciąży brak.
    Ten cykl to samo clo, dwa pęcherzyki dominujące, ovitrelle i oba pęknięte.
    Dziś 20dc (moje cykle 25/26 dni) i biel wizira. A jestem 8dpo owulacji i 9dpo ovitrelle. Myślę że i tym razem pomimo podwójnej owulacji nic z tego nie będzie. 9dpo podaniu ovitrelle test negatywny, czyli zastrzyk już wypłukał się z organizmu. Jedynie tkliwe piersi po nim pozostały.

    W tym cyklu też miałam badaną drożność jajowodów i oba drożne).

    Tak się zastanawiam czy jest sens podawania mi ovitrelle na wywołanie owulacjj skoro wcześniej pęcherzyki same pękały.
    I tak myślę czy wystarczy samo clo przez 5 dni a potem naturalna owulacja.

    W tym cyklu co się udało miałam ovitrelle, jednak nie w każdym cyklu miałam zapisany.

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki, fajnie, ze wróciłaś już i do kraju, i do nas, miło, ze jesteś tu z nami 🥰

    Zosiu, podoba mi się pomysł zastąpienia bakłażana ogórkiem, podrzucę temat mojemu 🧔🏻 to może znowu jakieś wybitne hasło nam wymyśli 😂

    Powderku, powiem Ci, że póki nie ma decyzji to piłka nadal jest w grze i tyczy się to jak widać nie tylko starań, ale i życia. Trzymam za Ciebie kciuki, co ma byc to będzie, gdybyśmy mogły napisać Ci jakieś referencje to miałabyś tę robotę od razu w kieszeni!!!! 🫶🏻

    Świeżynka i Anulinka - jedna z Was przepisałam, a drugą dopisałam, niezmiennie trzymam kciuki ❤️❤️

    nick nieaktualny, kikix0o, S_va_88, Zosia667, ater, Anulinka123 lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naburmuszona, Gnom i Wianek - czy mimo tymczasowej bieli decydujecie się jutro na ponowne testowanie? Trzymam mocno kciuki 🤞🏻❤️

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi dziewczyny, pewnie będę powtarzać w kolejnym cyklu - chyba, że ten się okaże szczęśliwy. ☺️

    Lekarka kazała robić badania między 3 a 5 dc, więc cieszyłam się, że zdążę na ten 5 - być może to faktycznie za późno.

    Cieszę się z Waszych wszystkich pozytywnych wiadomości o rosnących Bąbelkach - to pokazuje, że da się w różnych, czasami trudnych, przypadkach. ☺️

    Morgo, S_va_88 lubią tę wiadomość

  • Ritkaa Autorytet
    Postów: 305 807

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero wróciliśmy do domu po wycieczkowym zwiedzaniu, kinie i dobrym jedzonku ❤️ z paczką z testami 🤩 siknęłam sobie teraz wieczorem jak radziła cukrzyk1991 no i nie ma co już raczej owijać w bawełnę - mamy to ⏸️ 🥳🥲

    9 dpo
    Pierwszy to Pink strumieniowy, ale rozbrojony bo mi się światło odbijało
    Drugi to tani paskowy z time4baby
    Mega się cieszę. Bardzo się boję. Jednocześnie staram się patrzeć z dystansu co przyniesie czas.

    IMG-20250617-225531.jpg

    nick nieaktualny, Ssilvia, Mardotka, Marzycielka94, kikix0o, karczoch321, emciak, Morgo, S_va_88, Idawoll, Claudii, MoniaB, Bajka92, Dżozu, Wianek, AnMiPe, Zosia667, cukrzyk1991, onalola, Pacynka, Gnom, Sagi, Olo323, ater, Ounai, Paulina66, Bergamotka94, Meggi_**, Anulinka123, MroziaMM, White1, cysterka95, Ilaria, Świeżynka97, Motylek93, Rivendell lubią tę wiadomość

    🚩PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy
    ✅Euthyrox 50 , Glucophage 1000, wit D 2000, wit E 400, B12, Pregna Start, Pregna DHA, magnez 400, Berberyna 500x2, resveratrol 180, probiotyk, Q10 200, Prenacaps Ovi 3-7dc, Inozytol

    Starania naturalne ❌ brak/słabej jakości owulacje
    Cykle stymulowane Letrozol + Progesteron:
    1. (7+0)💔
    2. przerwa 😞❤️‍🩹
    3. Cb 💔 04/25
    4. histeroskopia endometrium -> ogniska zapalne -> metronidazol+biseptol 😖
    5. Cb 💔
    6. Cb 💔
    7. (bez stymulacji) ✅MUCh ⏳antybiotyki 2.0 ⏳


    ♂️nasienie prima sort
    ♀️👀Mutacja MTHFR hetero, SERPINE1 hetero
    👍białko C, białko S, homocysteina, prolaktyna w normie, Much-czysto
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritkaa wrote:
    Dopiero wróciliśmy do domu po wycieczkowym zwiedzaniu, kinie i dobrym jedzonku ❤️ z paczką z testami 🤩 siknęłam sobie teraz wieczorem jak radziła cukrzyk1991 no i nie ma co już raczej owijać w bawełnę - mamy to ⏸️ 🥳🥲

    9 dpo
    Pierwszy to Pink strumieniowy, ale rozbrojony bo mi się światło odbijało
    Drugi to tani paskowy z time4baby
    Mega się cieszę. Bardzo się boję. Jednocześnie staram się patrzeć z dystansu co przyniesie czas.

    IMG-20250617-225531.jpg
    Ritka gratulacje! No krecha jak nic, widoczna gołym okiem! 🥳🩷 i to jak szybciutko wyłapana! A miałaś jakieś dolegliwości sugerujące implantację?

    Ssilvia, Marzycielka94, Morgo lubią tę wiadomość

  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritka powiem krótko: WIDAĆ!😍😍😍😍

    Edit: widzę, że nie byłaś wpisana na testowanie, ale może dopisze Cię na wolnego strzelca i postawię Ci tam dwie kreseczki? ⏸️🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2025, 00:08

    Ritkaa lubi tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Ritkaa Autorytet
    Postów: 305 807

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    Ritka gratulacje! No krecha jak nic, widoczna gołym okiem! 🥳🩷 i to jak szybciutko wyłapana! A miałaś jakieś dolegliwości sugerujące implantację?

    To co czułam z ciała to wtedy 5 i 6 DPO - jednego dnia rozpieranie i ciągniecie z prawej strony, a następnego dnia kłucie w centrum, co się śmiałam że na bank zarodek jest wypchnięty z jajowodu i szuka sobie teraz miejsca ;D może było w tym trochę prawdy. Potem zupełnie NIC, dzisiaj czułam taki delikatny ucisk jak kucałam/ schylałam się, a poza tym to takie igiełki w części centralnej, może trochę z prawej.

    Przed dwa ostatnie dni temperatura troszkę spadła, ale nie poniżej linii bazowej, a dziś rano urosła ponad wszystkie inne w tym cyklu ❤️

    Poza tym ciążowo- przepowiadający klasyk u mnie, który nie zdarza się w innych cyklach:
    ✅ przez dwa ostatnie dni MUSIALAM sobie zrobić drzemkę po południu mimo normalnie przespanej nocy
    ✅ Jednorazowy niekontrolowany wybuch emocji płaczu/ śmiechu/ wkurwu z ultra banalnego powodu, a ja jestem osobą raczej cichą i introwertyczną
    ✅ sen o tym że trzymam dziecko na rękach - dwa dni temu

    Dam jeszcze czas tym kreskom, pójdę na betę dopiero w piątek 🤞

    Belia, karczoch321, Marzycielka94, S_va_88, Dżozu, nick nieaktualny, Olo323, ater, cysterka95 lubią tę wiadomość

    🚩PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy
    ✅Euthyrox 50 , Glucophage 1000, wit D 2000, wit E 400, B12, Pregna Start, Pregna DHA, magnez 400, Berberyna 500x2, resveratrol 180, probiotyk, Q10 200, Prenacaps Ovi 3-7dc, Inozytol

    Starania naturalne ❌ brak/słabej jakości owulacje
    Cykle stymulowane Letrozol + Progesteron:
    1. (7+0)💔
    2. przerwa 😞❤️‍🩹
    3. Cb 💔 04/25
    4. histeroskopia endometrium -> ogniska zapalne -> metronidazol+biseptol 😖
    5. Cb 💔
    6. Cb 💔
    7. (bez stymulacji) ✅MUCh ⏳antybiotyki 2.0 ⏳


    ♂️nasienie prima sort
    ♀️👀Mutacja MTHFR hetero, SERPINE1 hetero
    👍białko C, białko S, homocysteina, prolaktyna w normie, Much-czysto
  • Ritkaa Autorytet
    Postów: 305 807

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Ritka powiem krótko: WIDAĆ!😍😍😍😍

    Edit: widzę, że nie byłaś wpisana na testowanie, ale może dopisze Cię na wolnego strzelca i postawię Ci tam dwie kreseczki? ⏸️🥰

    Jestem wpisana na 22.06, tylko z literówką - "Rutka", ale to ja :)

    Marzycielka94, S_va_88 lubią tę wiadomość

    🚩PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy
    ✅Euthyrox 50 , Glucophage 1000, wit D 2000, wit E 400, B12, Pregna Start, Pregna DHA, magnez 400, Berberyna 500x2, resveratrol 180, probiotyk, Q10 200, Prenacaps Ovi 3-7dc, Inozytol

    Starania naturalne ❌ brak/słabej jakości owulacje
    Cykle stymulowane Letrozol + Progesteron:
    1. (7+0)💔
    2. przerwa 😞❤️‍🩹
    3. Cb 💔 04/25
    4. histeroskopia endometrium -> ogniska zapalne -> metronidazol+biseptol 😖
    5. Cb 💔
    6. Cb 💔
    7. (bez stymulacji) ✅MUCh ⏳antybiotyki 2.0 ⏳


    ♂️nasienie prima sort
    ♀️👀Mutacja MTHFR hetero, SERPINE1 hetero
    👍białko C, białko S, homocysteina, prolaktyna w normie, Much-czysto
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Idziemy łeb w łeb w takim razie, u mnie też 5 dc 😀

    Oo fajnie, jedziemy z tym cyklem razem w takim razie 😅❤️

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritkaa wrote:
    Dopiero wróciliśmy do domu po wycieczkowym zwiedzaniu, kinie i dobrym jedzonku ❤️ z paczką z testami 🤩 siknęłam sobie teraz wieczorem jak radziła cukrzyk1991 no i nie ma co już raczej owijać w bawełnę - mamy to ⏸️ 🥳🥲

    9 dpo
    Pierwszy to Pink strumieniowy, ale rozbrojony bo mi się światło odbijało
    Drugi to tani paskowy z time4baby
    Mega się cieszę. Bardzo się boję. Jednocześnie staram się patrzeć z dystansu co przyniesie czas.

    IMG-20250617-225531.jpg

    Ale cudne wieści, super że truskawki jeszcze się sypią w tym miesiącu, bo do tej pory był średnio hojny 🥹 Trzymamy kciuki 🤞🏻🫶🏼

    Marzycielka94, Ritkaa lubią tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritkaaa nie było mnie dwa dni a tu taka informacja. Gratulacje ❤️ Jezu jak super, że tak wcześnie wyczaiłaś ciążę. No i jednak brajan Cię nie oszukał.

    Ritkaa lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1422 4125

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritka gratulacje!! 🥳 dziś faktycznie, mimo że kreski delikatne, to widoczne gołym okiem :D


    Ja dziś jestem 7dpo i idę zbadać progesteron, zobaczymy jak luteina działa i czy jest na takim fajnym poziomie jak miesiąc temu ;) oczekiwania co do tego mam duże, mam nadzieje, że nie dostanę wynikiem w twarz ;P

    Poza tym dziś pakowanie i w nocy wyjeżdżamy na urlop. Biorę 5 testów ze sobą, ale z racji warunków jakie będą prawdopodobnie nie będę za bardzo testować. Na pewno znajdę jakiś sposób, ale ogólnie w sumie cieszę sie, że będzie to utrudnione. Spokojniej minie mi czas do terminu i zamierzam na maksa cieszyć się wakacjami 🤭

    Morgo, Marzycielka94, S_va_88, Ritkaa, Idawoll, Dżozu, cukrzyk1991, nick nieaktualny, Belia, Olo323, ater, Meggi_**, cysterka95 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritkaa wrote:
    Dopiero wróciliśmy do domu po wycieczkowym zwiedzaniu, kinie i dobrym jedzonku ❤️ z paczką z testami 🤩 siknęłam sobie teraz wieczorem jak radziła cukrzyk1991 no i nie ma co już raczej owijać w bawełnę - mamy to ⏸️ 🥳🥲

    9 dpo
    Pierwszy to Pink strumieniowy, ale rozbrojony bo mi się światło odbijało
    Drugi to tani paskowy z time4baby
    Mega się cieszę. Bardzo się boję. Jednocześnie staram się patrzeć z dystansu co przyniesie czas.

    IMG-20250617-225531.jpg
    No jak byk kreski się pojawiają. Wybierasz się na betę?

    Doczytałam, że idziesz w piątek 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2025, 06:21

    Ritkaa lubi tę wiadomość

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritkaa wrote:
    Jestem wpisana na 22.06, tylko z literówką - "Rutka", ale to ja :)
    Wybacz, już poprawione ❤️

    S_va_ Ritka pisała, że wybiera się na betę w piątek i na razie daje szansę kreseczkom ściemnieć ☺️

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Ritka gratulacje!! 🥳 dziś faktycznie, mimo że kreski delikatne, to widoczne gołym okiem :D


    Ja dziś jestem 7dpo i idę zbadać progesteron, zobaczymy jak luteina działa i czy jest na takim fajnym poziomie jak miesiąc temu ;) oczekiwania co do tego mam duże, mam nadzieje, że nie dostanę wynikiem w twarz ;P

    Poza tym dziś pakowanie i w nocy wyjeżdżamy na urlop. Biorę 5 testów ze sobą, ale z racji warunków jakie będą prawdopodobnie nie będę za bardzo testować. Na pewno znajdę jakiś sposób, ale ogólnie w sumie cieszę sie, że będzie to utrudnione. Spokojniej minie mi czas do terminu i zamierzam na maksa cieszyć się wakacjami 🤭
    karczoszku a nie możesz nie wziąć testów i poprostu cieszyć się wolnym????

    Wiem, wiem, należę do teamu
    #️⃣jestem cierpliwa z testowaniem.

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny.

    Miłego dnia. 😊

    Marzycielka94, Zosia667, hope♥ lubią tę wiadomość

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1422 4125

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S_va_88 wrote:
    karczoszku a nie możesz nie wziąć testów i poprostu cieszyć się wolnym????

    Wiem, wiem, należę do teamu
    #️⃣jestem cierpliwa z testowaniem.

    Przecież dokładnie o tym napisałam - mimo, że biorę testy awaryjnie, to nie będę miala za bardzo jak ich robić, więc zostaje na maksa cieszenie się wakacjami 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2025, 06:29

    Marzycielka94, Wianek, S_va_88 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritkaaaaaaaaa ale się cieszę 🎉🎉🎉 wielkie gratulacje dla Was ❤️❤️❤️👏

    Ritkaa lubi tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które tak jak ja czekały na lutowy wątek, właśnie zajrzałam i ktoś założył 😊 liczę że jeszcze kilka z Was tam dołączy w najbliższych dniach ❤️🤞

    Edit:
    Założycielka nie jest żadna z dziewczyn z naszych miesięcznych wątków więc nie jest tak elegancko i luksusowo jak tutaj 🙈 (bez super tytułu i pięknej pierwszej strony🥺)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2025, 06:55

    Marzycielka94, Bergamotka94, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ