Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼
Odpowiedz

Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼

Oceń ten wątek:
  • Morgo Autorytet
    Postów: 818 1565

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 13 dpo - biel vizira, co przy moich regularnych cyklach oznacza, że na 99% widzimy się w lipcowym wątku. W tym miesiącu nie miałam brajana, ale miałam nadzieję że za 4 razem się uda. Zwłaszcza że było widać pęcherzyk gotowy do owulacji na USG. Cóż, jednak nie teraz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2025, 18:24

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritkaa 🫂

    Powder niedługo na pewno znajdziesz wymarzoną pracę 🙂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritkaa ogromnie mi przykro, że to się tak skończyło 🫂 mam nadzieję, że już wkrótce zajdziesz w wymarzoną, zdrową ciążę ❤️
    Powder, ehh tak to już w życiu bywa. Przykro mi ale pamiętaj, że to tylko jeden proces rekrutacyjny. Trzymam kciuki, żeby wkrótce odezwali się z innych firm.
    Oj Karczoch a ile ty jesteś dpo? Mówisz, że czegoś się tam doszukujesz to może się pochwal? Chyba że totalnie nic na zdjęciach nie wychodzi.

    Marzycielka94, nick nieaktualny, S_va_88 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • flotek Autorytet
    Postów: 340 611

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritkaa wrote:
    Nie udało się.
    Beta spadła z 13,3 do 4,5
    Odstawiam progesteron i czekam na krwawienie.

    Tulę mocno 😞❤️‍🩹🫂

    Powodzenia wszystkim ❤️
    Trzymam za was kciuki !

    Akcja: Bobas 🍼👶
    Nigdy nie zobaczyliśmy, ale walczymy o pierwsze ⏸️
    Starania od: 12.2024r. bez wspomagania

    3.06 Nowy cykl 🥒
    28.06 Wyczekane owu 🦠
    9.07 Pierwsze testowanie 10 dpo 🍀


    💊 Suplementy:
    Kwas foliowy (800 μg) + kompleks wit. B, Żelazo, Cynk + Selen, A + E, D3 (2000 UI), Mio-inozytol (2000 μg), Niepokalanek Mnisi
  • flotek Autorytet
    Postów: 340 611

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    IMG-20250623-185008.jpg

    U mnie to wygląda w ten sposób, kurcze nie wiem... 🫣 beznadziejnie bym powiedziała 😅 przypominam że to 21 DC

    Edytuje sytuację 10 min później 🤣 Po chwili się wybarwił, wystarczyło cierpliwie poczekać. Dziewczyny MAMY TO! PIK! Ratio +- 1.19

    IMG-20250623-185408.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2025, 19:06

    ater, Sagi, Morgo, Lucy321, Marzycielka94, Kitkat, Idawoll, White1, Meggi_**, nick nieaktualny, S_va_88 lubią tę wiadomość

    Powodzenia wszystkim ❤️
    Trzymam za was kciuki !

    Akcja: Bobas 🍼👶
    Nigdy nie zobaczyliśmy, ale walczymy o pierwsze ⏸️
    Starania od: 12.2024r. bez wspomagania

    3.06 Nowy cykl 🥒
    28.06 Wyczekane owu 🦠
    9.07 Pierwsze testowanie 10 dpo 🍀


    💊 Suplementy:
    Kwas foliowy (800 μg) + kompleks wit. B, Żelazo, Cynk + Selen, A + E, D3 (2000 UI), Mio-inozytol (2000 μg), Niepokalanek Mnisi
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Ja zrobię mały update co u mnie.
    Dzis jestem 12-13dpo, zrobiłam rano test i czegoś tam się doszukuje na nim, ale raczej jednak to klasyczna biel. Trochę z plaskacza mnie potraktował ten wynik progesteronu w tym cyklu 🫠

    Teoretycznie dziś powinnam wziąć ostatnią dawkę luteiny, ale tli się we mnie resztka nadziei na późną implantację (🙄) i chyba przedłużę o jeszcze jeden dzień. Pojutrze zrobię test ostateczny i jak coś to będę grzecznie czekać na okres.

    Wkurza mnie tylko to, bo z jednej strony nie mam żadnych objawów. A z drugiej mam takie co se mogę podciągać pod ciążę, a są pewnie wynikiem podróży, zmiany trybu dnia, innego jedzenia no i oczywiście działanie progesteronu które luteina podbija …
    Tak z grubsza to: uczucie „balonika” w podbrzuszu, chwilowe zgagi, ciagle jestem głodna, mam taki wodnisto-kremowy śluz którego nie jest dużo, ale więcej niż w tym cyklu w okolicy owulacji plus szyjka jest wysoko, mięciutka, a całość w środku rozpulchniona.

    I jak tu się nie nakręcać 🥸

    Przykro mi 🫂❤️
    Może właśnie luteina podbiła Ci proga ? Chyba kiedyś tutaj czytalam że dupek nie wychodzi z krwi ale liteina już tak - poprawcie mnie jeśli się mylę.
    Czekamy na ostateczny werdykt 🤞

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Zosiu, zawsze bierz poprawkę na to co mówi lekarz. U Bergamotki też miał być cykl bezowulacyjny, a z tego cyklu zrobił się kropek z bijącym serduszkiem. Co do zakupu testu - nie oceniamy, każda z nas testowała nawet, kiedy okoliczności za tym nie przemawiały, więc WHO CARES? 🫶🏻

    No właśnie te historie zasiewają jednak taką maleńką iskierkę.
    Dobrze że kolejny cykl już ustawiony u lekarza więc łatwiej będzie się pozbierać po plaskaczu.

    Marzycielka94, S_va_88 lubią tę wiadomość

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • flotek Autorytet
    Postów: 340 611

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    No właśnie te historie zasiewają jednak taką maleńką iskierkę.
    Dobrze że kolejny cykl już ustawiony u lekarza więc łatwiej będzie się pozbierać po plaskaczu.

    Nadzieja to coś co powinno się pielęgnować ❤️‍🩹 Zawsze gdzieś będzie w twoim serduszku, cieszę się że jesteś pod opieką lekarza, trzymam kciuki 🍀

    Zosia667 lubi tę wiadomość

    Powodzenia wszystkim ❤️
    Trzymam za was kciuki !

    Akcja: Bobas 🍼👶
    Nigdy nie zobaczyliśmy, ale walczymy o pierwsze ⏸️
    Starania od: 12.2024r. bez wspomagania

    3.06 Nowy cykl 🥒
    28.06 Wyczekane owu 🦠
    9.07 Pierwsze testowanie 10 dpo 🍀


    💊 Suplementy:
    Kwas foliowy (800 μg) + kompleks wit. B, Żelazo, Cynk + Selen, A + E, D3 (2000 UI), Mio-inozytol (2000 μg), Niepokalanek Mnisi
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritka 😭 bardzo mi przykro 🥺

    Powder brak mi słów... współczuje takiej sytuacji. Ja z kręgów zawodów artystycznych żyłam w przekonaniu, ze branża IT ma się wyśmienicie, ze zarabia się kupe hajsu i można przebierać w ofertach....

    Morgo, S_va_88 lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dopiero się zaczyna "okno pogodowe", a chłop z gorączka... chyba dołącze do grona zwolenników seksu geriatrycznego.😑😑😑😑😑😑😑😑

    Morgo, Marzycielka94, Kirby, S_va_88 lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A testów owu nie powinno sie odczytywać w okreslonym czasie? 5 min i nara? Czy o czymś nie wiem? 😎

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 818 1565

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    Ritka 😭 bardzo mi przykro 🥺

    Powder brak mi słów... współczuje takiej sytuacji. Ja z kręgów zawodów artystycznych żyłam w przekonaniu, ze branża IT ma się wyśmienicie, ze zarabia się kupe hajsu i można przebierać w ofertach....

    Też tak kiedyś myślałam o IT...
    Zaintrygowałaś mnie, czym się zajmujesz?

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • flotek Autorytet
    Postów: 340 611

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    A testów owu nie powinno sie odczytywać w okreslonym czasie? 5 min i nara? Czy o czymś nie wiem? 😎

    Dr. GPT mówił żeby jeszcze poczekać 10 min aż "wyschnie" 😆 Mi tam się testy nie wybarwiały nawet po godzinie jak LH było niskie 😆 Kurcze nie rozwiewaj mojej złudnej nadziei, udajmy chociaż że to był PIK, bo nie mam siły 🤣 Będę testować następne dni, może pik nie będzie fałszywy, zobaczymy. Już wolę się śmiać w tym cyklu niż płakać. Opadam z bezsilności, wolę sobie wmówić niż płakać w poduszkę. Brajan już się nakręcił 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2025, 19:41

    Marzycielka94, S_va_88 lubią tę wiadomość

    Powodzenia wszystkim ❤️
    Trzymam za was kciuki !

    Akcja: Bobas 🍼👶
    Nigdy nie zobaczyliśmy, ale walczymy o pierwsze ⏸️
    Starania od: 12.2024r. bez wspomagania

    3.06 Nowy cykl 🥒
    28.06 Wyczekane owu 🦠
    9.07 Pierwsze testowanie 10 dpo 🍀


    💊 Suplementy:
    Kwas foliowy (800 μg) + kompleks wit. B, Żelazo, Cynk + Selen, A + E, D3 (2000 UI), Mio-inozytol (2000 μg), Niepokalanek Mnisi
  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    A testów owu nie powinno sie odczytywać w okreslonym czasie? 5 min i nara? Czy o czymś nie wiem? 😎

    Zależy. Facelle 3 min, horien 10, dl 5 🤡 🤣

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4113

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Przykro mi 🫂❤️
    Może właśnie luteina podbiła Ci proga ? Chyba kiedyś tutaj czytalam że dupek nie wychodzi z krwi ale liteina już tak - poprawcie mnie jeśli się mylę.
    Czekamy na ostateczny werdykt 🤞

    Tak, luteina wychodzi w krwi. Miesiac temu ładnie podniosła mi do 21, a ten wynik 30 wg konsultacji z czatem to polaczenie luteiny plus mojej niezłej owulacji. Ale kto tam wie. Nie wiem czy sama luteina dobiłaby do takiego poziomu.

    Belia, ja dziś takie 12-13 dpo. Przy mikro nadziei trzyma mnie to, że w udanym cyklu test wyszedł mi pozytywny dopiero 15 dpo, a to i tak nie była solidna krecha ;p
    Testów się pozbyłam 🤣 na tej mikro przestrzeni w vanie maz by pewnie znalazł, a przecież nie przyznałam się. I tak musiałam się nagimnastykować i robić szybszą pobudkę żeby sobie na te dwa siknąć 🫣

    Zosia667, Dżozu, S_va_88 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • ater Autorytet
    Postów: 735 2111

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    U mnie dopiero się zaczyna "okno pogodowe", a chłop z gorączka... chyba dołącze do grona zwolenników seksu geriatrycznego.😑😑😑😑😑😑😑😑

    Mam nadzieję, że szybciutko wróci do formy! Nie ma innej opcji ✨ a w razie co raz na jakiś czas geriatryczny seksik też daje radę🤭

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    32🧝‍♀️33🧔🏻‍♂️
    starania od II.24
    pamiętaj jak wiele masz w sobie siły!✨
    ❗️PCOS
    ❕MTHFR hetero, PAI hetero
    ❗️zapalenie endometrium, niedrożne jajowody
  • flotek Autorytet
    Postów: 340 611

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onalola wrote:
    Zależy. Facelle 3 min, horien 10, dl 5 🤡 🤣

    DL mi się ciulowo wybarwiało, Facelle po 3 min i tak było wyższe ratio niż na DL 🤡 Nakręciłam się jak wiatrak, weźcie mnie odkręćcie 😆 Znów doszukuje się czegoś czego nie ma... Ehhh szkoda słów. Dr. GPT mnie oszukał 🤣

    No nie ważne, fałszywy alarm w takim razie 🙄 Choć zgadzałoby się ze spadkiem tempki dziś rano. No nic, fajnie było się nakręcić ale wracamy do realiów xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2025, 19:52

    Powodzenia wszystkim ❤️
    Trzymam za was kciuki !

    Akcja: Bobas 🍼👶
    Nigdy nie zobaczyliśmy, ale walczymy o pierwsze ⏸️
    Starania od: 12.2024r. bez wspomagania

    3.06 Nowy cykl 🥒
    28.06 Wyczekane owu 🦠
    9.07 Pierwsze testowanie 10 dpo 🍀


    💊 Suplementy:
    Kwas foliowy (800 μg) + kompleks wit. B, Żelazo, Cynk + Selen, A + E, D3 (2000 UI), Mio-inozytol (2000 μg), Niepokalanek Mnisi
  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flotek wrote:
    DL mi się ciulowo wybarwiało, Facelle po 3 min i tak było wyższe ratio niż na DL 🤡 Nakręciłam się jak wiatrak, weźcie mnie odkręćcie 😆 Znów doszukuje się czegoś czego nie ma... Ehhh szkoda słów. Dr. GPT mnie oszukał 🤣

    No nie ważne, fałszywy alarm w takim razie 🙄 Choć zgadzałoby się ze spadkiem tempki dziś rano. No nic, fajnie było się nakręcić ale wracamy do realiów xD

    Jak masz zapas to nie pij Teraz 2h i zobacz.i jutro też koniecznie , bo ewidentnie coś na rzeczy jest

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onalola wrote:
    Jak masz zapas to nie pij Teraz 2h i zobacz.i jutro też koniecznie , bo ewidentnie coś na rzeczy jest
    Właśnie to miałam pisać, jeśli masz ich więcej, to sikaj i obserwuj.
    U mnie w grudniu pik wyszedł właśnie w 22 dc i wtedy zaszłam w ciążę. Co prawda ostatecznie był to biochem, no ale jednak ciąża była.

    Teraz z kolei od kilku cykli obserwuję, że długo utrzymuje mi się wysoki poziom LH po piku. Niby jak dr chat gpt oglądał wykres, to twierdził, że to „normalne i część kobiet tak ma”, ale i tak mnie to zastanawia.

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritkaa - bardzo mi przykro :(.

    Powder - mąż pracuje w IT, ale sam mówi, że się boi, że kiedyś straci pracę i będzie ciężko ją znaleźć. Te złote czasy IT już się skończyły, jest spora konkurencja na rynku i mało firm się otwiera. Gdyby nie to, że mam przykład w domu to też bym
    Myślała, że branża IT jest mlekiem i miodem płynąca :/.


    U mnie 34 dzień cyklu, poszłam po test i zastanawiam się czy jest sens sikać 🙄.

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ