Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼
Odpowiedz

Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼

Oceń ten wątek:
  • Lilinka Autorytet
    Postów: 630 369

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam na monicie w 9dc, są 3 pęcherzyki, jeszcze małe na lewym jajniku, w prawym brak, endometrium tylko 3 mm :(

    👦On 29l.
    - podstawowe wyniki nasienia, HBA, DFI ✅
    - posiew e.coli -> czysto (02.2025) ✅

    👩 Ona 31l.
    - bolesne stosunki ❌
    - AMH 0,85 (12.2023) -> 0,61 (01.2025) -> 0,55 (10.2025)❌
    - niski estradiol -> ( estrofem od 03.2025)✅
    - insulinooporność + hipoglikemia
    - posiew -> czysto (04.2025) ✅
    - leukocyty w cytologii ❌
    Tsh 0,9 (03.2025) -> 2,7 (10.2025)
    Insulina 16 ❌
    Homocysteina 5 (01.2025) -> 9 (10.2025) ❌

    03. 2024 Naprotechnologia + Model Creightona

    05.2024 - 07.2024
    3 nieudane stymulacje lamettą ❌

    01. 2025 nowy Naprotechnolog

    05.2025 drożność + lipiodol (oba jajowody drożne)

    03.2025-09.2025
    stymulacje tamoxifenem (brak ciąży ❌)

    17.10.2025 biopsja endometrium: stan zapalny endometrium, cd138 ujemne, cd56 (+++)

    12.2025 badania immunologiczne

    💊Suplementy:
    D3 (vigantoletten)
    Selen
    Jodid (do 06.2025)
    NAC
    UP Fertil Woman +
    Omega3

    💊Leki:
    Cyclogest (od 01.2025)
    Tamoxifen (od 03.2025)
    Estrofem (od 03.2025)
  • Bergamotka94 Autorytet
    Postów: 702 1420

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    Dziś byłam na powtórce bety :

    02.06 : 22,2 mlU
    04.06: 98,8 mlU

    Najprawdopodobniej pójdę jeszcze w piątek . Jak będzie wszystko ok to więcej nie będę robić . Będę czekać grzecznie na 25 czerwca na wizytę .

    Gratulacje!

    Ona 30
    💊Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 75, Wit. D, Prenatal Duo

    4cs 📌🍀

    26.05 (12 dpo) - ⏸️
    3.02.2026 r. - Aleksander na świecie <3

    age.png
  • Yoanne Autorytet
    Postów: 683 1053

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    Samo PAI i MTHFR hetero to nie są wskazania do heparyny.
    Gdyby był jeszcze czynnik Leiden, mutacje homo a nie hetero to tak.

    No to jak to jest, że niektórzy przepisują też heparyne? Bardziej profilaktycznie?
    Bo ja dostałam takie zalecenia, ale no tonący brzytwy się chwyta 😉

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    34 👫 32
    04.2023 💙

    02.25, 03.25. 04.25 - cb
    ⏸️ 13.08, 8/9 dpo
    14.08 - beta 16,4; 16.08 - 50,9; 18.08 - 103; 22.08 - 582; 26.08 - 2857
    05.09 - ❤️, 0,85 cm🦐
    14.10 - prenatalne - 5,8 cm 👶, niskie ryzyka, prawdopodobnie 💙
    14.11 - 160g bobasa
    02.12 - połówkowe- 290g słodkiego chłopczyka
    09.01 - 750g 👶

    AMH 0,66
    Mutacja PAI-1 [hetero] i MTHFR [oba hetero]

    preg.png
  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnMiPe wrote:
    Ferrytyna
    Naturalnie (dieta): Wątróbka (najlepiej drobiowa), czerwone mięso: wołowina, cielęcina, żółtka jaj, tuńczyk,

    Produkty roślinne z żelazem niehemowym + witamina C: natka pietruszki, buraki, fasola, soczewica, tofu
    Łączyć najlepiej z: papryką, kiwi, cytrusami, kiszonkami (wit. C zwiększa wchłanianie żelaza)
    Unikaj przy posiłkach z żelazem kawy i herbaty.

    Z suplementacji znam tylko Solgar Gentle Iron 25 mg - 1 kapsułka dziennie na czczo (lub 2 h po jedzeniu), z wit. C

    Inofem jeśli chodzi o inozytol – 40:1 + kwas foliowy

    A owocową herbatę można pić przy tych posiłkach albo zioła?

  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Laski ! A mam jeszcze szybkie pytanko : czym podbić ferrytynę (21) ? Zarówno naturalnie - jak i jaki suplement kupić (konkretnie) ? I co kupić z inozytolem ? Żeby ten stosunek mio-chiro był ok ?

    Mam ta samą zagwozdkę. Pamiętam, ze ogladałam ten filmik i było coś o miedzi...muszę go odświeżyć, ogolnie polecam.

    https://youtu.be/PYPsDx50oFY?si=gzfKaGLvGUHmaNDA

    "Po obejrzeniu tego odcinka dowiesz się:
    ➡ jak podnoszenie żelaza na siłę często jest bez sensu?
    ➡ dlaczego podnoszenie żelaza może nie dać oczekiwanych efektów?
    ➡ co tak naprawdę wspiera Twoją gospodarkę żelazową, a jednocześnie Twoje hormony?

    LINKI O KTÓRYCH MÓWIĘ W TYM ODCINKU:

    Odbierz wejściówkę na Hormonalne Transformacje
    ➡ https://wiecejnizhormo...​

    Zapisz się na listę zainteresowanych Przestrzenią Kobiecej Równowagi
    ➡ https://wiecejnizhormo...​

    Linki do badań naukowych:

    ➡ metabolizm, dystrybucja żelaza, rola ferrytyny, realne wchłanianie żelaza
    biochemia Harpera (ilustracja, metabolizm żelaza)
    https://www.ncbi.nlm.n...​
    https://www.ncbi.nlm.n...​

    ➡ system recyklingu żelaza
    https://www.sciencedir...​
    https://www.proquest.c...​

    ➡ bakterie uwalniają żelazo z komórek, a nasze ciało je chowa
    https://www.ncbi.nlm.n...​

    ➡ nadmiar żelaza problemem w PCOS 
    https://pubmed.ncbi.nl...​
    https://www.cell.com/t...​

    ➡ nadmiar żelaza problemem w endometriozie
    https://www.ncbi.nlm.n...​
    https://www.ncbi.nlm.n...​

    ➡ niezbędna aktywacja beta-karotenów 
    https://journals.sagep...​

    ➡ utrudniona konwersja beta-karotenów do wit. A (66% populacji)
    https://www.ncbi.nlm.n...​

    ➡ ogromna rola miedzi w naszym organizmie (kilkadziesiąt kluczowych enzymów)
    https://www.researchga...​
    https://pubmed.ncbi.nl...​
    https://pubmed.ncbi.nl...​

    ➡ toksyczność żelaza (zbiór 80+ artykułów, każdy z odnośnikami do wielu badań oraz ich przystępnym przedstawieniem
    https://therootcausepr...​

    ➡ żelazo i miedź
    https://www.ncbi.nlm.n...​
    https://pubmed.ncbi.nl...​
    https://pubmed.ncbi.nl...​


    O MNIE:
    Mam na imię Kasia i jestem autorką kanału Więcej niż hormony.
    Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na mój temat, zajrzyj tutaj:
    WWW ➡ https://wiecejnizhormo...​
    INSTAGRAM ➡    / wiecejnizhormony  ​
    HORMONALNY NEWSLETTER ➡ https://wiecejnizhormo...​

    Pamiętaj, że jestem tu dla Ciebie! Podziel się swoją opinią w komentarzu po obejrzeniu tego odcinka 🙂"

    cukrzyk1991, Sagi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnMiPe wrote:
    Ferrytyna
    Naturalnie (dieta): Wątróbka (najlepiej drobiowa), czerwone mięso: wołowina, cielęcina, żółtka jaj, tuńczyk,

    Produkty roślinne z żelazem niehemowym + witamina C: natka pietruszki, buraki, fasola, soczewica, tofu
    Łączyć najlepiej z: papryką, kiwi, cytrusami, kiszonkami (wit. C zwiększa wchłanianie żelaza)
    Unikaj przy posiłkach z żelazem kawy i herbaty.

    Z suplementacji znam tylko Solgar Gentle Iron 25 mg - 1 kapsułka dziennie na czczo (lub 2 h po jedzeniu), z wit. C

    Inofem jeśli chodzi o inozytol – 40:1 + kwas foliowy

    Dziękuję ! Problem jest taki, że ja nie jem mięsa xD (w sensie żadnego oprócz ryb, jeśli one się liczą jako "mięso"). To nie mój wybór - nie lubię po prostu mięsa. Nie tknę go w żadnej postaci (oprócz kiełbasy z grilla jeśli mam akurat ochotę, bo też różnie bywa). Nie jem od 6 roku życia (odrzuciłam jakoś intuicyjnie jako dziecko, nie chodzi mi o kwestie zwierząt czy coś). Nienawidzę tekstury mięsa. Odrzuca mnie. I przez to zawsze myslałam że mam niską ferrytynę i żelazo. A tutaj zonk - z tego co czytam to wychodzi ze to raczej przez endometriozę i adenomiozę. A może wszystko na raz ?

    Śmieszne jest to, że z zaleceń diety na endometriozę należy wykluczyć czerwone mięso xD Myślałam, żeby codziennie pić zakwas z buraka bo lubię ten smak (wiem, ze powiecie że jestem dziwna ze nie smakuje mi mięso, a smakuje zakwas z buraka czy sok pomidorowy pomieszany z sokiem z kiszonych ogórków ....:D) Czy zakwas z buraka jest w biedrze ?

    MoniaB lubi tę wiadomość

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot wrote:
    A owocową herbatę można pić przy tych posiłkach albo zioła?

    To ciekawe, że pytasz, bo zadałam to samo pytanie swojemu lekarzowi, jak miałam anemię :D

    Woda, woda z cytryną, sok pomarańczowy lub z dzikiej róży (naturalna witamina C), herbatki owocowe bez czarnej/zielonej herbaty (nie zawierają tanin) i zioła typu rumianek, melisa, mięta, pokrzywa, skrzyp są ok.

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • Cytrynowa_Harmonia Przyjaciółka
    Postów: 64 98

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Dziękuję ! Problem jest taki, że ja nie jem mięsa xD (w sensie żadnego oprócz ryb, jeśli one się liczą jako "mięso"). To nie mój wybór - nie lubię po prostu mięsa. Nie tknę go w żadnej postaci (oprócz kiełbasy z grilla jeśli mam akurat ochotę, bo też różnie bywa). Nie jem od 6 roku życia (odrzuciłam jakoś intuicyjnie jako dziecko, nie chodzi mi o kwestie zwierząt czy coś). Nienawidzę tekstury mięsa. Odrzuca mnie. I przez to zawsze myslałam że mam niską ferrytynę i żelazo. A tutaj zonk - z tego co czytam to wychodzi ze to raczej przez endometriozę i adenomiozę. A może wszystko na raz ?

    Śmieszne jest to, że z zaleceń diety na endometriozę należy wykluczyć czerwone mięso xD Myślałam, żeby codziennie pić zakwas z buraka bo lubię ten smak (wiem, ze powiecie że jestem dziwna ze nie smakuje mi mięso, a smakuje zakwas z buraka czy sok pomidorowy pomieszany z sokiem z kiszonych ogórków ....:D) Czy zakwas z buraka jest w biedrze ?

    Dowiedziałam się też od Pani ginekolog, że choroby metaboliczne, tak jak właśnie cukrzyca, powodują słabsze wchłanianie żelaza

    cukrzyk1991 lubi tę wiadomość

  • Gnom Autorytet
    Postów: 666 1343

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Dziękuję ! Problem jest taki, że ja nie jem mięsa xD (w sensie żadnego oprócz ryb, jeśli one się liczą jako "mięso"). To nie mój wybór - nie lubię po prostu mięsa. Nie tknę go w żadnej postaci (oprócz kiełbasy z grilla jeśli mam akurat ochotę, bo też różnie bywa). Nie jem od 6 roku życia (odrzuciłam jakoś intuicyjnie jako dziecko, nie chodzi mi o kwestie zwierząt czy coś). Nienawidzę tekstury mięsa. Odrzuca mnie. I przez to zawsze myslałam że mam niską ferrytynę i żelazo. A tutaj zonk - z tego co czytam to wychodzi ze to raczej przez endometriozę i adenomiozę. A może wszystko na raz ?

    Śmieszne jest to, że z zaleceń diety na endometriozę należy wykluczyć czerwone mięso xD Myślałam, żeby codziennie pić zakwas z buraka bo lubię ten smak (wiem, ze powiecie że jestem dziwna ze nie smakuje mi mięso, a smakuje zakwas z buraka czy sok pomidorowy pomieszany z sokiem z kiszonych ogórków ....:D) Czy zakwas z buraka jest w biedrze ?

    Czasami Biedra ma zakwas z buraka, ale nie wiem czy zawsze. Ja też uwielbiam, ale mam po tym rewolucje żołądkowe. 😂

    cukrzyk1991 lubi tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Dziękuję ! Problem jest taki, że ja nie jem mięsa xD (w sensie żadnego oprócz ryb, jeśli one się liczą jako "mięso"). To nie mój wybór - nie lubię po prostu mięsa. Nie tknę go w żadnej postaci (oprócz kiełbasy z grilla jeśli mam akurat ochotę, bo też różnie bywa). Nie jem od 6 roku życia (odrzuciłam jakoś intuicyjnie jako dziecko, nie chodzi mi o kwestie zwierząt czy coś). Nienawidzę tekstury mięsa. Odrzuca mnie. I przez to zawsze myslałam że mam niską ferrytynę i żelazo. A tutaj zonk - z tego co czytam to wychodzi ze to raczej przez endometriozę i adenomiozę. A może wszystko na raz ?

    Śmieszne jest to, że z zaleceń diety na endometriozę należy wykluczyć czerwone mięso xD Myślałam, żeby codziennie pić zakwas z buraka bo lubię ten smak (wiem, ze powiecie że jestem dziwna ze nie smakuje mi mięso, a smakuje zakwas z buraka czy sok pomidorowy pomieszany z sokiem z kiszonych ogórków ....:D) Czy zakwas z buraka jest w biedrze ?

    Chyba nie ma. Jest zwykły sok. Ale zakwas w butelkach 330mk jest w Dino. Ja zamawiam z Allegro w kartonach z kranikiem 3L lub 5l ;) albo robię sama jak mam akurat wenę.

    cukrzyk1991 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnMiPe wrote:
    To ciekawe, że pytasz, bo zadałam to samo pytanie swojemu lekarzowi, jak miałam anemię :D

    Woda, woda z cytryną, sok pomarańczowy lub z dzikiej róży (naturalna witamina C), herbatki owocowe bez czarnej/zielonej herbaty (nie zawierają tanin) i zioła typu rumianek, melisa, mięta, pokrzywa, skrzyp są ok.

    Ja dla pewności dwie godziny przed żelazem i dwie godziny po nie piję żadnej herbaty i kawy ;)

    AnMiPe, Dżozu, MoniaB, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszechświat leci sobie ze mną w kulki 🙈 w tej ciąży postanowiłam nie iść na l4 dopóki nie upewnię się że wszystko jest tak jak powinno i na swoim miejscu 🙂 aleee u mnie w pracy od tego tygodnia jakiś kosmiczny wysyp bostonki i dziś dodatkowo okazało się że jedno dziecko ma rumien zakazny co jest dla mnie teraz bardzo niebezpieczne 🙄 dla mojego maluszka 🥺 "pobiegłam" do lekarza z zapytaniem co robić, póki co dała zwolnienie do końca tygodnia i mam ją informować na bieżąco jak sytuacja w pracy . W gratisie dostałam szybkie usg 😁 mamy piękny pęcherzyk ciążowy w macicy 😍 i coś zaczyna majaczyć żółtko tego kurczaczka w pecherzyku 😍❤️

    Marzycielka94, karczoch321, AnMiPe, Paulina66, Dżozu, Gnom, Sagi, Bergamotka94, ater, nick nieaktualny, Meggi_**, Morgo, Ilaria, Olisska, malrzrz, cysterka95, Mimi7, kasialinkaa, S_va_88, MoniaB, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    Dziś byłam na powtórce bety :

    02.06 : 22,2 mlU
    04.06: 98,8 mlU

    Najprawdopodobniej pójdę jeszcze w piątek . Jak będzie wszystko ok to więcej nie będę robić . Będę czekać grzecznie na 25 czerwca na wizytę .
    Cudowna wiadomość 🩷 gratuluję ❤️

    Pa-u-linka lubi tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z burakami polecam taki trik wymyślony przez męża - buraki na parowar i potem zamiast ogórka albo pomidora na kanapke. Wyśmienity dodatek.

    Marzycielka94, ater, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy silna wola pozwoliłaby wam na moim miejscu czekać do 🩸 czy jeszcze byście sikały dla sportu? 😅 25dc, do okresu około 4 dni i tak się zastanawiam… 😅

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrzyku, ale sam zakwas z buraka nie podnosi ferrytyny. To taki powielany mit, też już dawno temu o tym pisałam.
    Co do mięsa - spróbuj z tym tuńczykiem, też powinno działać.

    odsyłam do Pani dietetyk, która jest super ➯➯➯ https://www.instagram.com/p/DGBRoL6s03w/

    cukrzyk1991, MoniaB lubią tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • Yoanne Autorytet
    Postów: 683 1053

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny, czy silna wola pozwoliłaby wam na moim miejscu czekać do 🩸 czy jeszcze byście sikały dla sportu? 😅 25dc, do okresu około 4 dni i tak się zastanawiam… 😅

    Nie pomogę, bo ja bym sikała już dziś wieczorem 😁

    assialbnn, kikix0o lubią tę wiadomość

    34 👫 32
    04.2023 💙

    02.25, 03.25. 04.25 - cb
    ⏸️ 13.08, 8/9 dpo
    14.08 - beta 16,4; 16.08 - 50,9; 18.08 - 103; 22.08 - 582; 26.08 - 2857
    05.09 - ❤️, 0,85 cm🦐
    14.10 - prenatalne - 5,8 cm 👶, niskie ryzyka, prawdopodobnie 💙
    14.11 - 160g bobasa
    02.12 - połówkowe- 290g słodkiego chłopczyka
    09.01 - 750g 👶

    AMH 0,66
    Mutacja PAI-1 [hetero] i MTHFR [oba hetero]

    preg.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot wrote:
    Dziękuję za tą wiadomość 🫂 Ja wiem, że wcale to nie jest tak łatwo, ale człowiek zawsze ma cichą nadzieję, że może jednak. Chociaż w tym cyklu te nadzieje były mniejsze niż w poprzednich.
    Trochę z chłopem mam kłopot bo może gdybyśmy się spieli i zbliżenia byłyby regularne to by były większe szanse, a po prostu jak są te dni to jemu się akurat nie chce. On ma inne podejście, po prostu jak ma być to będzie ale nie chce się zmuszać do seksu, no i ja go też zmuszać nie będę, ale trochę smuteczek.

    Nie rozumiem facetów, już któryś raz to czytam. Przecież nie ma nic lepszego niż seks w owulację. To tak jakby obrażać się na mężczyznę gdy ma wzwód, i zmuszać gdy go nie ma 😅

    Dżozu, Marzycielka94, nick nieaktualny, Meggi_**, Ilaria, cysterka95, MoniaB, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny, czy silna wola pozwoliłaby wam na moim miejscu czekać do 🩸 czy jeszcze byście sikały dla sportu? 😅 25dc, do okresu około 4 dni i tak się zastanawiam… 😅

    Siknęłam po plamieniach, w 25 dc, bo nie wiem co mi za delulu wlazło do głowy. Jeszcze o 17:00. Chyba nie muszę mówić, jaki był finał mojego wybryku 😁

    kikix0o lubi tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • Bergamotka94 Autorytet
    Postów: 702 1420

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    Dziewczyny wszechświat leci sobie ze mną w kulki 🙈 w tej ciąży postanowiłam nie iść na l4 dopóki nie upewnię się że wszystko jest tak jak powinno i na swoim miejscu 🙂 aleee u mnie w pracy od tego tygodnia jakiś kosmiczny wysyp bostonki i dziś dodatkowo okazało się że jedno dziecko ma rumien zakazny co jest dla mnie teraz bardzo niebezpieczne 🙄 dla mojego maluszka 🥺 "pobiegłam" do lekarza z zapytaniem co robić, póki co dała zwolnienie do końca tygodnia i mam ją informować na bieżąco jak sytuacja w pracy . W gratisie dostałam szybkie usg 😁 mamy piękny pęcherzyk ciążowy w macicy 😍 i coś zaczyna majaczyć żółtko tego kurczaczka w pecherzyku 😍❤️


    Super, gratulacje!
    Ja dziś też idę do lekarza, w sumie do końca nie wiem po co, ale chcę mieć zielone albo czerwone światło żeby jechać na wakacje bo nadal nie wiem co robić 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2025, 12:24

    Ona 30
    💊Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 75, Wit. D, Prenatal Duo

    4cs 📌🍀

    26.05 (12 dpo) - ⏸️
    3.02.2026 r. - Aleksander na świecie <3

    age.png
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ