X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne leczenie naPRO stosuje ktoś?
Odpowiedz

leczenie naPRO stosuje ktoś?

Oceń ten wątek:
  • karolina Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o podzielenie się informacjami czy ktos leczy się naprotechnologicznie?

    Karolina
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałam o naprotechnologi, ale jeszcze się nie zdecydowałam, wiele pozytywów słyszałam o tej metodzie, wiadomo, że trzeba się uzbroić w cierpliwość i dokładnie obserwować śluz, zastanawiam się czy można umówić sie do lekarza naprotechnologa znalazłam jednego który przyjmuje w trzebnicy, bez wczesniejszego umawiania się do instruktora naprotechnologii,

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • karolina Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    instruktor jest potrzebny

    Karolina
  • karolina Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bez obserwacji 3 cykli lekarz naprotechnolog nic nie pomoże, a sama nie dasz rady obserwowac cyklu dzięki tej metodzie

    Karolina
  • karolina Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w trakcie 2 cyklu zobaczymy jak bedzie ale po 5 latach starań to myślę że warto

    Karolina
  • karolina Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest strona gdzie pojawiaja sie maluszki po wielu latach starań par bardzo budujące

    Karolina
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możesz polecić instruktora

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • karolina Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tutaj jest lista lekarzy
    http://naprofamilia.pl/index.php?id=18

    Karolina
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez slyszalam bardzo duzo dobrego o tej metodzi ei bardzo ja polecam wiem ze wielu parom pomogla zajsc naturalnie przede wszystkim ta metoda szuka i leczy problem czego nie mozna powiedziec o inseminacji czy in vitro, my jak na razie jeszcze nie korzysdtamy, ale tez nasze staranie sie tak na powaznie dopiero zaczna, ale jak sie nam nie uda do roku czasu to na pewno sie zglosimy

    a tutaj podaje kilka linków o naPro

    http://www.idziemy.pl/spoleczenstwo/leczymy-zamiast-omijac-problem/
    http://www.naproplus.pl/czesto-zadawane-pytania
    http://www.naprolife.pl/?pageid=4112
    http://naprocare.pl/

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • karolina Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bezskutecznie staram się 5 lat i nawet kliniki leczenie niepłodności nic nie pomogły a kasy poszło że szok, zakończyli słowami in vitro więc podziękowałam....szczególnie że moje cykle są jak w książce....

    Karolina
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina a miałaś inseminacje

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inseminacja to nie jest leczenie to jest tez sztuczne zapłodnienie w zasadzie. karolina myślę, że tym bardziej skoro wszystko u Ciebie jest ok a nie udaje się Wam to moze właśnie naPro wam pomoze, bo oni cały cykl leczenia dni do badania hormonów itd dostosowują do twojego cyklu a nie do ogolnie przyjetych założeń ze w tym czy tym dniu cyklu ttrzeba badac no i przede wszystkim pracuja z wami obojgime a nie tylko jedna strona, a taka szczegółowa obserwacja cyklu jaka ma miejsce w naPro pomaga precyzyjnie określić najlpeszy czaas płodności więc trzymam za was kciuki i zycze wma powodzenia z tą metodą :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • karolina Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 1 lutego 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie się o tyle ta metoda podoba jak na razie, że jesteśmy na tych wszystkich spotkaniach razem, on może się też wypowiadać a nie tylko ze to mój problem i już....ja się leczę na niedoczynnośc tarczycy już 3 lata ciągle mam zwiększaną dawkę bo mam bardzo małą tarczycę zobaczymy co jeszcze wymyśli lekarz od napro....sztuczne zapłodnienia nie wchodzą w grę, tylko naturalnie, dla mnie takie podejście to jest pozbawione sensu ,nie szuka się problemu tylko "ciągnie na kasę" sorry ale tak to wygląda w tych prywatnych klinikach leczenia niepłodności...

    Amicizia, sylwiunia lubią tę wiadomość

    Karolina
  • karolina Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 1 lutego 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poprzednim poście "on" to znaczy mój mąż:)

    Karolina
  • karolina Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 1 lutego 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spotkanie z lekarzem naprotechnologiem trwa zazwyczaj ok 2 h to pierwsze spotkanie, ja w klinice leczenie niepłodności przez cąły rok nie spędziłam tyle czasu u lekarza , świadczy to o zaangażowaniu lekarzy i o "ciągnięciu na kasę " znowu jak najwiekszej ilości pacjentek, które traktowane wszystkie są jednakowo....porażka

    Amicizia, sylwiunia lubią tę wiadomość

    Karolina
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 3 lutego 2013, 04:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina zgadzam sie z tobą i chociaz nigdy niemialam okazji poznac sie z dzialaniem takiej kliniki osobiscie to z opowiadan zauwazyla to o czym napisałas ciagniecie na kase a nie szukanie i leczenie problemu :)

    powodzenia w napro :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2013, 04:16

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • karolina Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 5 lutego 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki moze założę pamiętnik to bede pisala o postepach:)

    Karolina
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 5 lutego 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina wrote:
    Dzieki moze założę pamiętnik to bede pisala o postepach:)

    dobry pomysł :) pewnoscia bede go czytac :) sama z chęcią dowiem się coś więcej o tej metodzie bopoki co wiem tylko bardziej z teorii :) powodzenia :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 232 47

    Wysłany: 5 lutego 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanko na czym ta metoda leczenia polega? u mojego męża stwierdzono azoospermie czyli brak plemników czy też w takim przypadku są w stanie pomóc?

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 5 lutego 2013, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonkja wrote:
    mam pytanko na czym ta metoda leczenia polega? u mojego męża stwierdzono azoospermie czyli brak plemników czy też w takim przypadku są w stanie pomóc?

    nie znam sie ale wiem ze są różne przyczyny azoospermii i chyba w niektóych przypadkach jest możliwe poczęcie. Zeby się dowiedziec więcej i czy naPRO moze wam pomoc najlepiej wybrać się do specjalisty zajmującego się ta metodą
    \a tutaj stronka z m.in. wykazem lekarzy w większych miastach.

    http://naprofamilia.pl/index.php?id=18

    a tutaj wywiad z jednym z lekarzy wlasnie o napro

    http://www.idziemy.pl/spoleczenstwo/leczymy-zamiast-omijac-problem/2/

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ