Forum Starając się - ogólne leczenie naPRO stosuje ktoś?
Odpowiedz

leczenie naPRO stosuje ktoś?

Oceń ten wątek:
 • karolina Przyjaciółka
  Postów: 90 72

  Wysłany: 8 lutego 2013, 12:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Oddawanie nasienia poprzez masturbacje w pokoju diagnostycznym to nie to samo co w czasie stosunku, moj M byl tak zestresowany ta sytuacja ze obj probi byla tak mała ze badanie byli bardzo niewiarygodne tak ze ma ta znaczenie....kazdy ma prawo do decyzji w tej kwestii ....

  Karolina
 • karolina Przyjaciółka
  Postów: 90 72

  Wysłany: 8 lutego 2013, 12:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Lekarze w klinikach niepłodności nie zawsze chca dojsc problemu niepłodności i ciesza sie jak naciagna kobiety na inseminacje czy in vitro, problem nie rozwiązany to idealna pożywka do dalszych terapii drogich, kosztownych psychicznie wiec nie mow ze lekarz lekarzowi nie rowny....

  Amicizia lubi tę wiadomość

  Karolina
 • karolina Przyjaciółka
  Postów: 90 72

  Wysłany: 8 lutego 2013, 12:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Prawdę mowiac metoda ma tyle wspólnego z kosciolem co i z klinikami leczenia nieplidnosci

  Amicizia lubi tę wiadomość

  Karolina
 • karolina Przyjaciółka
  Postów: 90 72

  Wysłany: 8 lutego 2013, 12:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Leczysz sie u lekarza a nie w kościele czy w salce katechetycznej...absurdalne myslenie jest mozliwe tylko w Polsce dziwne ze w bardziej laickich krajach leczenie ta metoda nikomu nie przeszkadza.....

  Amicizia lubi tę wiadomość

  Karolina
 • Malvinka Autorytet
  Postów: 327 264

  Wysłany: 8 lutego 2013, 12:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Co innego problem z pobraniem próbki, co innego jakość.
  Oczywiście każdy ma prawo do własnej decyzji, ale też każdy powinien rozważyć za i przeciw i sprawę przemyśleć. Szczególnie, że napro wcale tanie nie jest.
  Lekarze w klinikach nie zawsze chcą dojść do problemu, to prawda. Ale niektórzy chcą dojść do sedna. Właśnie dlatego lekarz lekarzowi nie równy.
  A metoda ma z kościołem sporo wspólnego bo powstała jako alternatywa dla in vitro właśnie w oparciu o światopogląd katolicki. I przez kościół jest głośno popierana. I taki a nie inny światopogląd wspiera - przykłady w poprzednim poście.

  Jeszcze raz - nie twierdzę, że napro jest bez sensu. Twierdzę, że warto je przemyśleć pod różnymi kątami. Również takim o jakim ja mówię.

 • Amicizia Autorytet
  Postów: 2578 2367

  Wysłany: 8 lutego 2013, 16:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  NAprotechnologia to metoda leczenia niepóodnosci któa opiera się na nanturalnych zasadach planowania rodziny w połączeniu z nowoczesna medycyną. Jest metodą która leczy a, to, że jest zgodna z nauczaniem Kościoła to jest skutek uboczny. Kościół ma prawo poierać to co jest zgodne z jego nauczaniem, a ludzie dla których wiara i zasady Kościoła Katolickiego są ważne mają prawo do lecznia sie metodą która nie naraża ich sumienia. jednocześnie ta metoda jest skierowana do wszystkich niepłodnych par bez względu na światopogląd. I jedynym kraje w którym ludziom przeszkadza, że ta metodę poperia Kościoł jest Polska rzekomo najbardziej katolicki kraj!!! dlaczego mamy odrzucac i negowac coś co jest dobre tylko dlatego że popiera to Kościół?! czy to czasem nie jest dyskryminacja?! Ceremonia ślubna w kościele bo ładniej wygląda tak, ale postępowanie zgodnie z nauczaniem KOścioła i szukanie rozwiązań medycznych zgodnych z moralnością katolicką już nie?! Kościół nie byłby autentyczny, gdyby sobie zmieniał zdanie w kwesti tego co jest grzechem a co nie jest w zależności do tego jak ludziom wygodniej. Autentyczność i wiarygodność KOścioła polega na tym, że zawsze twardo broni i obstaje przy tym co jest zgodne z jego nauczaniem a kazdy ma prawo wybierac to co chce, w zgodzie z włąsnym sumeniem, a negowanie naprotechnologii tylko przez pryzmat poparcia Kosciola dla niej jest conajmniej nieuspraiedliwe i bezpodstawne.

  a co do integralnosci płciowej, to jest to metoda która j a całkowicie szanuje, a do tego patrzy na płodność małżeńską, płodność kobiety i mężczyzny razem, bo niepłodnośc to nie jest problem tylko jednej z osób w związku ale obojga. Kobieta i mężczyzna są razem płodni. Sam kobieta a ni sam mężczyzna nie poczną nowego życia. To jest ta integralność płciowa, o której większość lekarzy nie pamięta.

  MEdycyna jest wspaniałą gałęzią nauki, i się niesamowicie rozwija tylko ostatnio zapomina o szacunku do godnosci człowieka i coraz częściej traktuje go jako przypadek a nie człowieka z uczuciami i emocjami.Naprotechnlgia nowoczesne metody łączy z indywidualnym podejsciem do pacjenta, do pary, obserwuje ich indywidualny naturalny cykl płodny i pomaga odkryć przyczyne i wyleczyć a nie tylko zaspokoic potrzebe bycia rodzicem za wszelka cene.

  i Osoby, ktre spotykają lekarza który chce im pomoc a nie wyciagnac tylko kase od nich maja wiele szczescia i nie trzeba tu podawac za przykład tylko klinik nieplodnosci, bo popatrzcie jaki problem jest znalezc zwyklego lekarza ginekologa ktory jest tak samo mily i chetny pomoc pacjentkom zarówno na NFZ jak i prywatnie?

  karolina, sylwiunia, vanessa lubią tę wiadomość

  tpb9ue9.png
  20110521580820.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność męska a stres oksydacyjny w plemnikach

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)