X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne leczenie naPRO stosuje ktoś?
Odpowiedz

leczenie naPRO stosuje ktoś?

Oceń ten wątek:
 • karolina Przyjaciółka
  Postów: 90 72

  Wysłany: 8 lutego 2013, 12:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Oddawanie nasienia poprzez masturbacje w pokoju diagnostycznym to nie to samo co w czasie stosunku, moj M byl tak zestresowany ta sytuacja ze obj probi byla tak mała ze badanie byli bardzo niewiarygodne tak ze ma ta znaczenie....kazdy ma prawo do decyzji w tej kwestii ....

  Karolina
 • karolina Przyjaciółka
  Postów: 90 72

  Wysłany: 8 lutego 2013, 12:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Lekarze w klinikach niepłodności nie zawsze chca dojsc problemu niepłodności i ciesza sie jak naciagna kobiety na inseminacje czy in vitro, problem nie rozwiązany to idealna pożywka do dalszych terapii drogich, kosztownych psychicznie wiec nie mow ze lekarz lekarzowi nie rowny....

  Amicizia lubi tę wiadomość

  Karolina
 • karolina Przyjaciółka
  Postów: 90 72

  Wysłany: 8 lutego 2013, 12:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Prawdę mowiac metoda ma tyle wspólnego z kosciolem co i z klinikami leczenia nieplidnosci

  Amicizia lubi tę wiadomość

  Karolina
 • karolina Przyjaciółka
  Postów: 90 72

  Wysłany: 8 lutego 2013, 12:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Leczysz sie u lekarza a nie w kościele czy w salce katechetycznej...absurdalne myslenie jest mozliwe tylko w Polsce dziwne ze w bardziej laickich krajach leczenie ta metoda nikomu nie przeszkadza.....

  Amicizia lubi tę wiadomość

  Karolina
 • Malvinka Autorytet
  Postów: 327 264

  Wysłany: 8 lutego 2013, 12:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Co innego problem z pobraniem próbki, co innego jakość.
  Oczywiście każdy ma prawo do własnej decyzji, ale też każdy powinien rozważyć za i przeciw i sprawę przemyśleć. Szczególnie, że napro wcale tanie nie jest.
  Lekarze w klinikach nie zawsze chcą dojść do problemu, to prawda. Ale niektórzy chcą dojść do sedna. Właśnie dlatego lekarz lekarzowi nie równy.
  A metoda ma z kościołem sporo wspólnego bo powstała jako alternatywa dla in vitro właśnie w oparciu o światopogląd katolicki. I przez kościół jest głośno popierana. I taki a nie inny światopogląd wspiera - przykłady w poprzednim poście.

  Jeszcze raz - nie twierdzę, że napro jest bez sensu. Twierdzę, że warto je przemyśleć pod różnymi kątami. Również takim o jakim ja mówię.

 • Amicizia Autorytet
  Postów: 2578 2367

  Wysłany: 8 lutego 2013, 16:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  NAprotechnologia to metoda leczenia niepóodnosci któa opiera się na nanturalnych zasadach planowania rodziny w połączeniu z nowoczesna medycyną. Jest metodą która leczy a, to, że jest zgodna z nauczaniem Kościoła to jest skutek uboczny. Kościół ma prawo poierać to co jest zgodne z jego nauczaniem, a ludzie dla których wiara i zasady Kościoła Katolickiego są ważne mają prawo do lecznia sie metodą która nie naraża ich sumienia. jednocześnie ta metoda jest skierowana do wszystkich niepłodnych par bez względu na światopogląd. I jedynym kraje w którym ludziom przeszkadza, że ta metodę poperia Kościoł jest Polska rzekomo najbardziej katolicki kraj!!! dlaczego mamy odrzucac i negowac coś co jest dobre tylko dlatego że popiera to Kościół?! czy to czasem nie jest dyskryminacja?! Ceremonia ślubna w kościele bo ładniej wygląda tak, ale postępowanie zgodnie z nauczaniem KOścioła i szukanie rozwiązań medycznych zgodnych z moralnością katolicką już nie?! Kościół nie byłby autentyczny, gdyby sobie zmieniał zdanie w kwesti tego co jest grzechem a co nie jest w zależności do tego jak ludziom wygodniej. Autentyczność i wiarygodność KOścioła polega na tym, że zawsze twardo broni i obstaje przy tym co jest zgodne z jego nauczaniem a kazdy ma prawo wybierac to co chce, w zgodzie z włąsnym sumeniem, a negowanie naprotechnologii tylko przez pryzmat poparcia Kosciola dla niej jest conajmniej nieuspraiedliwe i bezpodstawne.

  a co do integralnosci płciowej, to jest to metoda która j a całkowicie szanuje, a do tego patrzy na płodność małżeńską, płodność kobiety i mężczyzny razem, bo niepłodnośc to nie jest problem tylko jednej z osób w związku ale obojga. Kobieta i mężczyzna są razem płodni. Sam kobieta a ni sam mężczyzna nie poczną nowego życia. To jest ta integralność płciowa, o której większość lekarzy nie pamięta.

  MEdycyna jest wspaniałą gałęzią nauki, i się niesamowicie rozwija tylko ostatnio zapomina o szacunku do godnosci człowieka i coraz częściej traktuje go jako przypadek a nie człowieka z uczuciami i emocjami.Naprotechnlgia nowoczesne metody łączy z indywidualnym podejsciem do pacjenta, do pary, obserwuje ich indywidualny naturalny cykl płodny i pomaga odkryć przyczyne i wyleczyć a nie tylko zaspokoic potrzebe bycia rodzicem za wszelka cene.

  i Osoby, ktre spotykają lekarza który chce im pomoc a nie wyciagnac tylko kase od nich maja wiele szczescia i nie trzeba tu podawac za przykład tylko klinik nieplodnosci, bo popatrzcie jaki problem jest znalezc zwyklego lekarza ginekologa ktory jest tak samo mily i chetny pomoc pacjentkom zarówno na NFZ jak i prywatnie?

  karolina, sylwiunia, vanessa lubią tę wiadomość

  tpb9ue9.png
  20110521580820.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ