X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Możecie mnie wykreślić.

    Byłam u ginekologa sprawdzić czy zbliża się owulacja, tym bardziej, że testy caly czas są na (-) wiec myślalam, że za 2-3 dni zacznie się coś dziać. Niestety gin własnie mi powiedział, że mam płyn po owulacji, ale nic nie widać.
    Najprawdopodobniej odbyła się wcześniej, ale nikt nie wie kiedy.

    Ogólnie rzecz biorąc DUPA!

    Jej jak mi przykro :(
    ale ja pewnie dziś usłyszę, że owulki nie bylo i nie będzie także nie jesteś sama
    :(

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra lecę się wykąpać i wyszykować :D
    i lecę do wyroczni :D
    trzymajcie mocno kciuki, może pomożecie :)
    od razu zajdę na zakupy, a zaraz potem zawitam z wiadomością :)
    kciukajcie laski <3

    czekolada:), Nasturcja lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    dobra lecę się wykąpać i wyszykować :D
    i lecę do wyroczni :D
    trzymajcie mocno kciuki, może pomożecie :)
    od razu zajdę na zakupy, a zaraz potem zawitam z wiadomością :)
    kciukajcie laski <3


    Zaciskam kciuki,żebyś się dowiedziała samych konkretów a nie jakichś domysłów :)

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Możecie mnie wykreślić.

    Byłam u ginekologa sprawdzić czy zbliża się owulacja, tym bardziej, że testy caly czas są na (-) wiec myślalam, że za 2-3 dni zacznie się coś dziać. Niestety gin własnie mi powiedział, że mam płyn po owulacji, ale nic nie widać.
    Najprawdopodobniej odbyła się wcześniej, ale nikt nie wie kiedy.

    Ogólnie rzecz biorąc DUPA!
    ale płyn jest zaraz po owulacji (przez dobę chyba) więc owulkę możesz mieć dziś? lub teraz? testy owulacyjne średnio są wiarygodne, jedynie w 60%...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 16:32

    Niunia86, Iwka lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    ale płyn jest zaraz po owulacji (przez dobę chyba) więc owulkę możesz mieć dziś? lub teraz? testy owulacyjne średnio są wiarygodne, jedynie w 60%...

    Hmm podoba mi się Twój tok myślenia ;p
    Człowiek szuka nadziei we wszyskim :(
    Szkoda tylko, że mój wykres nijak tego nie potwierdza

    Kochana a nie wiesz może czy lekarz nie powinien widzieć czegos jeszcze? Tam był tylko ten płyn...widziałam ten czarny "pusty" trójkąt.


    Jak dzisiaj wyszłam od ginka to się poryczałam. Jestem zadaniowcem, w pracy i w życiu. Nie przyjmuje odmowy jak coś się da zrobić, poprawić. Tak jak na wszystko mamy jako taki wpływ tak na swoje ciało kurde no żadnego ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 16:39

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • karo_line Przyjaciółka
    Postów: 98 46

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczynki! Chciałabym się dołączyć :) Proszę o dopisanie mnie na 28 lipca ;) Zobaczymy co z tego będzie, póki co czekam na owulkę i na Męża przede wszystkim:P

    f412f7c64b1357bf99044a4395d60171.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Hmm podoba mi się Twój tok myślenia ;p
    Człowiek szuka nadziei we wszyskim :(
    Szkoda tylko, że mój wykres nijak tego nie potwierdza

    Kochana a nie wiesz może czy lekarz nie powinien widzieć czegos jeszcze? Tam był tylko ten płyn...widziałam ten czarny "pusty" trójkąt.


    Jak dzisiaj wyszłam od ginka to się poryczałam. Jestem zadaniowcem, w pracy i w życiu. Nie przyjmuje odmowy jak coś się da zrobić, poprawić. Tak jak na wszystko mamy jako taki wpływ tak na swoje ciało kurde no żadnego ;/
    ja miałam płyn w zatoce 13mm zaraz po owulce, bo mi tak mówił że już "po ptakach" w 44 dc a wtedy nie <3 nawet w dniu owulki. naczytałam się już ile i na jak dlugo moze występować? jak masz napisane na USG z tym płynem? ile endometrium? jak duże jajniki? masz porównanie od poprzednich usg? to dużo nam powie :) a temp może skoczyc nawet dzien po owulce czy dwa dni po.. najważniejsze żeby wzrost był o 0,2 stopnia w 4dpo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 16:56

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mogłabyś wstawić zdjęcie z tego usg? dużo by mi to zobrazowało co i jak :D oczywiscie wymaż swoje dane jeśli chcesz :D i wstaw na tinypic.com

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 lipca 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skromna
    Początkująca

    Ranking: 70
    [zaproś mnie]

    Data dodania: 08-07-2014, 16:48
    zgłoś do moderacjicytuj
    Witam ! wink
    Kochałam sie z chlopakiem jakies 3 miesiace temui sposcil sie we mne bo gumka pekła a w niej nic nie bylo... Spóźniał mi sie okres wiec zrobiłam test ale wynik był negatywny więc sie uspokoiłam. W nastepnym tez dostałam ale juz mniej obfiy. A ten co teraz mam to tak jakbym go w ogóle nie maiała frown Za te 5 dni okresu to wystarczyła by mi jedna podpaska.. Mam małe plamienia. Troszke nawet udało mi sie przytyc pare dag ale zawsze cos co mi ciezko przychodzi. I wydaje mi sie, że piersi ostatnio mi sie powiekszyły.. Nie wiem co mam myśleć frown Zas od nowa zaczełam sie denerwowac.

    :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 8 lipca 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic mi nie dał :(
    Kurde człowiek idzie tępy do tego lekarza ;/

    Cóż, dzisiaj na "wszelki wypadek" poserduszkujemy

    Mizelko jesteś wspaniała!

    A jak Twoja ciąża? Jak się czujesz?
    Obserwowałam Twoje "zmagania" na czerwcówkach :) Bardzo się cieszę że się udało! :)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 lipca 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Nic mi nie dał :(
    Kurde człowiek idzie tępy do tego lekarza ;/

    Cóż, dzisiaj na "wszelki wypadek" poserduszkujemy

    Mizelko jesteś wspaniała!

    A jak Twoja ciąża? Jak się czujesz?
    Obserwowałam Twoje "zmagania" na czerwcówkach :) Bardzo się cieszę że się udało! :)
    dziękuję,
    miałam płyn w zatoce douglasa... groziła mi ciąża pozamaciczna,
    ale okazało się że jest wszystko ok, po wzroście bety,
    ale najgorszemu wrogowi nie życzę takiego strachu.

    co do cyklu twojego to nie ma co też tak polegać na ginach a tym bardziej na opinii jednego... nawet na fioletowej stronie jest temat że miały kobietki bezowulacyjny a są jakimś cudem w ciąży, oni nie są guru nie wiadomo co.. też popełniają błędy, ale według mnie skoro jest płyn a żałuję bardzo że nie opisał w jakiej ilości i aby niepotrzebnie pieprzy ci że po fakcie jak może jesteś w trakcie "faktu" ;/ i 11dc mialaś <3 więc nie ma co się martwić ;)
    paranoja.

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • anka30 Koleżanka
    Postów: 56 50

    Wysłany: 8 lipca 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Gratuluje wszystkim mamusią :)

    fe242a737dbe9c19b9f52d3b41eb0c21.png
    To nasz 32 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola89 wrote:
    Owu powinnam mieć jutro albo w czwartek. Dziwię się bo nigdy aż takiego dużego spadku nie miałam przed owu

    Cykl-cyklowi nie równy. Ja z kolei miałam bardzo niskie temp. w I fazie. W poprzednich cyklach 36,4, albo 36,5, a teraz 36,2. U Ciebie pewnie jutro jak mówisz, albo pojutrze nastąpi skok. Owulka może wystąpić zarówno na 3 dni przed jak i po skoku temperatury. Statystycznie jest to dzień przed skokiem, dlatego owu zawsze ją tak zaznacza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Nic mi nie dał :(
    Kurde człowiek idzie tępy do tego lekarza ;/

    Cóż, dzisiaj na "wszelki wypadek" poserduszkujemy

    Mizelko jesteś wspaniała!

    A jak Twoja ciąża? Jak się czujesz?
    Obserwowałam Twoje "zmagania" na czerwcówkach :) Bardzo się cieszę że się udało! :)

    Katarzynko tak jak mówi Mizzelka - owu może być za równo na 3 dni przed jak i 3 dni po skoku. Ty skoku jeszcze nie miałaś, skoro jest płyn to działajcie - może jeszcze nic straconego :)

    Katarzyna87, mizzelka lubią tę wiadomość

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 8 lipca 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję Wam za słowa wsparcia :* Jestescie nieocenione!

    Już nawet nie chodzi o płyn czy owulację, miło jest przeczytać dobre słowo, otuchę.

    :*

    Niunia86, opu lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Dziewczyny dziękuję Wam za słowa wsparcia :* Jestescie nieocenione!

    Już nawet nie chodzi o płyn czy owulację, miło jest przeczytać dobre słowo, otuchę.

    :*

    Zawsze do usług! :) Po to tu jesteśmy, by się wspierać.
    Myślę, że nikt nie zrozumie pragnienia posiadania dziecka tak mocno, jak inna staraczka.

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :)
    iiiii...
    za późno poszłam :(
    ale jest plus :D
    nie będzie żadnej laparoskopii :)
    moja torbiel jest za mała.. torbiel poniżej 5cm obserwuje się przynajmniej przez pół roku, a moja była gin po trzech miesiącach mnie wysłała na laparo niczym mnie nie lecząc :)
    acchhh jak się cieszę :D :D
    na następny cykl już jestem umówiona na monitoring :)
    Pani gin powiedziała, że moje endometrium to mieszkanie 5cio pokojowe i że przygotowane jest na przyjęcie lokatora :)
    o dziwo gin znalazła na lewym jajniku, tam gdzie znajduje się torbiel dwa pęcherzyki i drugie dwa na prawym :)
    Mam się do niej udać w 11/12dc i wtedy zobaczymy jak moje jajniki pracują a jak nie pracują to je trochę wspomożemy :D
    Tak się cieszę, że się do niej wybrałam, bo niepotrzebnie miałabym zabieg :)
    Jejku jestem tak szczęśliwa :)
    Każdemu życzę tak super Pani Ginekolog :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 19:43

    mizzelka, Maluszek 22, Kasia *, momo1009, Sue, Niunia86 lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Jestem :)
    iiiii...
    za późno poszłam :(
    ale jest plus :D
    nie będzie żadnej laparoskopii :)
    moja torbiel jest za mała.. torbiel poniżej 5cm obserwuje się przynajmniej przez pół roku, a moja była gin po trzech miesiącach mnie wysłała na laparo niczym mnie nie lecząc :)
    acchhh jak się cieszę :D :D
    na następny cykl już jestem umówiona na monitoring :)
    Pani gin powiedziała, że moje endometrium to mieszkanie 5cio pokojowe i że przygotowane jest na przyjęcie lokatora :)
    o dziwo gin znalazła na lewym jajniku, tam gdzie znajduje się torbiel dwa pęcherzyki i drugie dwa na prawym :)
    Mam się do niej udać w 11/12dc i wtedy zobaczymy jak moje jajniki pracują a jak nie pracują to je trochę wspomożemy :D
    Tak się cieszę, że się do niej wybrałam, bo niepotrzebnie miałabym zabieg :)
    Jejku jestem tak szczęśliwa :)
    Każdemu życzę tak super Pani Ginekolog :)

    Super wieści Zajsonku! :*

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty wrote:
    Katarzynko tak jak mówi Mizzelka - owu może być za równo na 3 dni przed jak i 3 dni po skoku. Ty skoku jeszcze nie miałaś, skoro jest płyn to działajcie - może jeszcze nic straconego :)
    dokładnie... ciesz się kochana że jest płyn i owulka jest w trakcie lub też już była, nic straconego :) będzie dobrze :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Jestem :)
    iiiii...
    za późno poszłam :(
    ale jest plus :D
    nie będzie żadnej laparoskopii :)
    moja torbiel jest za mała.. torbiel poniżej 5cm obserwuje się przynajmniej przez pół roku, a moja była gin po trzech miesiącach mnie wysłała na laparo niczym mnie nie lecząc :)
    acchhh jak się cieszę :D :D
    na następny cykl już jestem umówiona na monitoring :)
    Pani gin powiedziała, że moje endometrium to mieszkanie 5cio pokojowe i że przygotowane jest na przyjęcie lokatora :)
    o dziwo gin znalazła na lewym jajniku, tam gdzie znajduje się torbiel dwa pęcherzyki i drugie dwa na prawym :)
    Mam się do niej udać w 11/12dc i wtedy zobaczymy jak moje jajniki pracują a jak nie pracują to je trochę wspomożemy :D
    Tak się cieszę, że się do niej wybrałam, bo niepotrzebnie miałabym zabieg :)
    Jejku jestem tak szczęśliwa :)
    Każdemu życzę tak super Pani Ginekolog :)
    Super wieści kochana ;) ale jesteś jeszcze przed ovu??

    atdc8iikup31msj2.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ