Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe testowanie, czyli pamiątki z wakacji :)
Odpowiedz

Lipcowe testowanie, czyli pamiątki z wakacji :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ile dni po, bo w tym miesiącu olalam apke. recznie wprowadzilam owulacje tak pirazydrzwi. Ale coś koło 10-11 pewnie. Mooze 12.
    Jak dla mnie nic tam nie ma, pewnie przypadkowy cień, ale siostra upiera się że widzi. Poczekam kilka dni może dostanę 2h wolne w piątek to pójdę na krew.

    https://zapodaj.net/1ca6cc88c462d.jpg.html

    luśka18, Ekta lubią tę wiadomość

  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 633

    Wysłany: 27 lipca 2020, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinugma wrote:
    Nie wiem ile dni po, bo w tym miesiącu olalam apke. recznie wprowadzilam owulacje tak pirazydrzwi. Ale coś koło 10-11 pewnie. Mooze 12.
    Jak dla mnie nic tam nie ma, pewnie przypadkowy cień, ale siostra upiera się że widzi. Poczekam kilka dni może dostanę 2h wolne w piątek to pójdę na krew.

    https://zapodaj.net/1ca6cc88c462d.jpg.html
    jak niea jak jest!!!

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    jak niea jak jest!!!

    Jeżeli cokolwiek jest to cień cienia cienia. Nigdy tak nie rozkminialam, bo w 1 ciąży test zrobiłam jak okres się spóźnił 2 tygodnie. Więc była krecha. A teraz powoli myślę że to urojenia

  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 633

    Wysłany: 27 lipca 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    💃💃💃💃💃💃💃💃💃
    dobrze wróży!!! powtórzył abym jutro rano najlepiej ten sam

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 27 lipca 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tam widzę bladziocha :)

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7030 5832

    Wysłany: 27 lipca 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też widzę cień, a to dziwne bo ja nigdy nie widzę :P

    BTW żeby dzień był jeszcze lepszy wywaliłam się na oczach szefa na środku biura... kolano zbite i guz na głowie, brawo ja! Poniedziałku odejdź... :P

    Papillon, Achna, misskity lubią tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 633

    Wysłany: 27 lipca 2020, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinugma wrote:
    Jeżeli cokolwiek jest to cień cienia cienia. Nigdy tak nie rozkminialam, bo w 1 ciąży test zrobiłam jak okres się spóźnił 2 tygodnie. Więc była krecha. A teraz powoli myślę że to urojenia
    jutro się okaże . powinno ściemnieć jeśli ciaza;) czuję że tak

    mi taki wyszedł 10dpo przy czułości 10 i to mąż się nie mógł dopatrzeć 😂 .. a 11 już normalnie widoczny pozytyw a ty robilas po południu i też dlatego może być przez to cień cienia .
    jak dla mnie jutro rano się rozstrzygnie zanim pójdziesz na bete

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2020, 15:27

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 27 lipca 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinugma wrote:
    Nie wiem ile dni po, bo w tym miesiącu olalam apke. recznie wprowadzilam owulacje tak pirazydrzwi. Ale coś koło 10-11 pewnie. Mooze 12.
    Jak dla mnie nic tam nie ma, pewnie przypadkowy cień, ale siostra upiera się że widzi. Poczekam kilka dni może dostanę 2h wolne w piątek to pójdę na krew.

    https://zapodaj.net/1ca6cc88c462d.jpg.html


    Pozytyw na bank!❤️

    Jak ja Wam zazdroszczę kiedy wstawianie takie testy... nie pogardzilabym takim cieniem.

    Mialas jakieś objawy?

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 27 lipca 2020, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też widzę 😀♥️ i od razu zobaczyłam.
    Clausix powiem Ci, że szalejesz 😂😂😂😂
    Zostań lepiej wieczorem w domu i włącz sobie ten film. Będzie bezpieczniej 🤣

    Clausix lubi tę wiadomość

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • Domi1234 Koleżanka
    Postów: 38 24

    Wysłany: 27 lipca 2020, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nazywam się Dominika. Staramy się z mężem o dzidzie. Mamy 17 miesięczna córeczkę nie karmie od 4 misiescy. Jak narazie ciąży brak. Cykle mam 30 dniowe. Byłam dziś u ginekologa i powiedział że mam dużo pęcherzyków ale są za małe, że jajniki jeszcze nie pracują tak jak trzeba co to znaczy? Dostałam bromergon na 2 tygodnie

    Ekta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2020, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam jakiś punkt poboru do 20. Warto robić betę czy czekać? 😐

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 27 lipca 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinugma wrote:
    Znalazłam jakiś punkt poboru do 20. Warto robić betę czy czekać? 😐

    Warto ;)

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2020, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    13 dpo inseminacji 14dpo https://zapodaj.net/fffea18e1960a.jpg.html


    https://zapodaj.net/upload.html

    Czy już się mogę cieszyć ? Jutro zrobię bete

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2020, 16:38

    misskity, Natka95 lubią tę wiadomość

  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 27 lipca 2020, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1991 wrote:
    Dziewczyny

    13 dpo inseminacji 14dpo ovitrelli

    https://zapodaj.net/upload.html

    Czy już się mogę cieszyć ? Jutro zrobię bete
    Nie widzę żadnego zdjęcia. Jesteś pewna, że dodałaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2020, 16:26

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
  • misskity Autorytet
    Postów: 271 266

    Wysłany: 27 lipca 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinugma warto zrobić betę!!! Ja tez widzę piękna kreseczkę 😻

    3i49e6ydsc3mf9zm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2020, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karenira wrote:
    Nie widzę żadnego zdjęcia. Jesteś pewna, że dodałaś?



    https://zapodaj.net/fffea18e1960a.jpg.html

  • misskity Autorytet
    Postów: 271 266

    Wysłany: 27 lipca 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1991 wrote:
    https://zapodaj.net/fffea18e1960a.jpg.html

    Jej 😻😻😻 piękna kreseczka, gratuluje 👍🏼

    3i49e6ydsc3mf9zm.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 633

    Wysłany: 27 lipca 2020, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinugma wrote:
    Znalazłam jakiś punkt poboru do 20. Warto robić betę czy czekać? 😐
    jesli.chodzi o ciaze biochemiczne na tym etapie to wolę bazować na testach a ewentualnie betę po terminie @ po to by sprawdzić przyrost ale i to dla mnie zbędny stres

    jak dla mnie jutro rano będzie jasne i bez bety😆

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 633

    Wysłany: 27 lipca 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi1234 wrote:
    Hej nazywam się Dominika. Staramy się z mężem o dzidzie. Mamy 17 miesięczna córeczkę nie karmie od 4 misiescy. Jak narazie ciąży brak. Cykle mam 30 dniowe. Byłam dziś u ginekologa i powiedział że mam dużo pęcherzyków ale są za małe, że jajniki jeszcze nie pracują tak jak trzeba co to znaczy? Dostałam bromergon na 2 tygodnie
    Bez zbadania prolaktyny bromergon?
    w sumie wszystko możliwe . organizm wraca powoli na tory .

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 27 lipca 2020, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1991 wrote:
    https://zapodaj.net/fffea18e1960a.jpg.html
    Widać kreseczkę 😍 Tylko nie znam się na tym ile ovitrelle się utrzymuje w organizmie. Gdzieś na forum czytałam, że 10-14 dni.

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ