X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)
Odpowiedz

Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 3 lipca 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena986 - u mnie np w tamtym cyklu pierwsze plamienie pojawilo sie juz 6dpo, pozniej 2 dni przerwy i powrot plamien az do okresu...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 3 lipca 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithium wrote:
    Ja też miałam wrzucić na luz a jest całkiem odwrotnie... Sama się nakręcam... Ja znowu jestem taka radosna, że aż mój ma mnie dosyć

    A ja sobie zluzowalam na Maxa.
    Czytam codziennie wątek i życzę sobie zobaczyć jak najwięcej 2 kresek. Nie mierze temperatury, nie sięgam po testy owulacyjne. Mam wrażenie że będę wiedziała że owu tuż tuż. Jak się uda to świetnie, jak nie - trudno.
    Mam dość podporządkowania życia pod owulacje i prace. Mam wrażenie że żyje w pogoni za wynikiem w pracy, dzieckiem, ślubem a nie starcza czasu na cieszenie się tym co mam.
    Daje sobie ten miesiąc na wstrzymanie - do owulacji. Po owulacji pewnie będę wariowac i żyć nadzieja 😂

    lithium, Cichosza, Pumka lubią tę wiadomość

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 22:19

    Olala29, lithium lubią tę wiadomość

  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 4 lipca 2019, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjka robi mnie w bambuko, a temp spada...., także czekam na @,a miało być tak pięknie....

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mój termin @ jest na przyszły wtorek. Wczoraj 7dpo beta pozytywna 🍀 9,9! Mam takie pytanie do was bo do lekarza mam termin na koniec lipca. Biorę Progesteron od 15dc odstawić w 25dc? Bo czekam teraz na spokojnie do terminu @ ale nie przyjdzie w terminie jak nie odstawię progesteronu. Czy bezpieczniej zrobić bliżej @ Progesteron i wtedy ewentualnie odstawić? To mój pierwszy cykl po unormowaniu wysokiego TSH (w grudniu usuwałam tarczyce i jeszcze w maju TSH było 16.5) po za tym mam depresje biorę jeszcze leki mało bo mało ale biorę i w czerwcu zbijałam prolaktyne i jak widać chyba się udało od razu ale boje się odstawić progesteron błagam odpowiedzcie. Gin jest na urlopie nie było mowy o tym ze teraz się uda wiec nie mam co do niego dzwonić

    lithium, Wik89, Agafiga lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Dzięki. Też tak miałam. W cyklu w którym zaszłam się nie pojawiło. Wiedziałam wtedy ze się udało.
    Hej! Pamiętam Cię ze starań o pierwsze dziecko :-) w podobnym czasie zaszliśmy w ciąże. Trzymam mocno kciuki za Ciebie !

    Nona lubi tę wiadomość

  • Majeczka_ Znajoma
    Postów: 18 11

    Wysłany: 4 lipca 2019, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja po porannym teście i... Był cień cienia. Ale jestem pewna, że go sobie nie wymyśliłam, więc cień jest moim cieniem nadziei. Powtórzę w poniedziałek, mam nadzieję, że będą 2 kreski. Trzymajcie kciuki :)

    guerretenshi, lithium, Wik89, Agafiga, BB__Anna, Natikka123, Lolkaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 22:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 22:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli brać aż do wizyty?

  • lithium Autorytet
    Postów: 292 271

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    A ja sobie zluzowalam na Maxa.
    Czytam codziennie wątek i życzę sobie zobaczyć jak najwięcej 2 kresek. Nie mierze temperatury, nie sięgam po testy owulacyjne. Mam wrażenie że będę wiedziała że owu tuż tuż. Jak się uda to świetnie, jak nie - trudno.
    Mam dość podporządkowania życia pod owulacje i prace. Mam wrażenie że żyje w pogoni za wynikiem w pracy, dzieckiem, ślubem a nie starcza czasu na cieszenie się tym co mam.
    Daje sobie ten miesiąc na wstrzymanie - do owulacji. Po owulacji pewnie będę wariowac i żyć nadzieja 😂
    Camarilla ja miałam dokładnie tak samo zrobić... A niestety codziennie od owulacji myślę czy może jednak się udało... Masakra jakie baby są czas głupiutkie :-P

    ??.03.2020 - na świat przyjdzie nasza druga kruszynka <3
    Nasze pierwsze szczęście:
    04.12.17 - 2620g, 51cm <3
    _________________
    0b182e8fb0c3d04aa70cf68ce999b37e.png
    svchvfxmbzkqadry.png
    5b09j44j7dhkxihf.png
  • lithium Autorytet
    Postów: 292 271

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olala29 wrote:
    Hej mój termin @ jest na przyszły wtorek. Wczoraj 7dpo beta pozytywna 🍀 9,9! Mam takie pytanie do was bo do lekarza mam termin na koniec lipca. Biorę Progesteron od 15dc odstawić w 25dc? Bo czekam teraz na spokojnie do terminu @ ale nie przyjdzie w terminie jak nie odstawię progesteronu. Czy bezpieczniej zrobić bliżej @ Progesteron i wtedy ewentualnie odstawić? To mój pierwszy cykl po unormowaniu wysokiego TSH (w grudniu usuwałam tarczyce i jeszcze w maju TSH było 16.5) po za tym mam depresje biorę jeszcze leki mało bo mało ale biorę i w czerwcu zbijałam prolaktyne i jak widać chyba się udało od razu ale boje się odstawić progesteron błagam odpowiedzcie. Gin jest na urlopie nie było mowy o tym ze teraz się uda wiec nie mam co do niego dzwonić
    Gratuluję po cichutku <3
    Wyślij nam ciążowe wiruski 😍

    ??.03.2020 - na świat przyjdzie nasza druga kruszynka <3
    Nasze pierwsze szczęście:
    04.12.17 - 2620g, 51cm <3
    _________________
    0b182e8fb0c3d04aa70cf68ce999b37e.png
    svchvfxmbzkqadry.png
    5b09j44j7dhkxihf.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nienawidzę porannych sikancow bo wtedy mi wzrok wariuje. W tamtym miesiącu wszystkie Rossmanowskie testy robiły mnie w trabke dając dość mocno widoczne na szaro kreski gdzie powinien być pozytyw, więc w tym się nie nastawiam.

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Tara Przyjaciółka
    Postów: 79 31

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sobie nasikałam na test żeby zobaczyć tą biel vizira... pewnie nic z tego nie będzie bo już 10dpo a tam nawet cienia cieniów cienia brak
    Olala Ja w poprzedniej ciąży miałam będę 10dpo na poziomie 27, niech rośnie ta Twoja beta wysoko :)
    Majeczka trzymam kciuki &&&

    Olala29 lubi tę wiadomość

    IO, PCO
    Starania od 11.2016
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka super! kciuki za ponowny test :)
    Olala29, oby to bylo to! :) m zd powonnas dalej brac dupka i najwyzej po terminie @ potwierdzic wynik bety i wtedy napisac do lekarza i spytac co robic dalej

    Olala29, Nona lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wszelkie obserwację siebie odstawiłam na wakacje. Cieszę się latem a potem zobaczymy chociaż na śluz czasem spoglądam

  • Agnes Przyjaciółka
    Postów: 95 72

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie temperatura wariuje... Wygląda na to, że jeszcze owulacji nie było...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tara wrote:
    A sobie nasikałam na test żeby zobaczyć tą biel vizira... pewnie nic z tego nie będzie bo już 10dpo a tam nawet cienia cieniów cienia brak
    Olala Ja w poprzedniej ciąży miałam będę 10dpo na poziomie 27, niech rośnie ta Twoja beta wysoko :)
    Majeczka trzymam kciuki &&&
    Myśle ze jutro w 9dpo będzie już coś więcej :-)

  • Tara Przyjaciółka
    Postów: 79 31

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olala29 wrote:
    Myśle ze jutro w 9dpo będzie już coś więcej :-)
    Na pewno! Moja beta 27 ma już 3,5roku ❤

    Nona lubi tę wiadomość

    IO, PCO
    Starania od 11.2016
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 9965 5082

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cecylia wrote:
    Ja tez miałam plamienia przed okresem, czasem 1-2 a czasem nawet 3-4 dni. Też myślałam, że musi być coś nie tak i przez moje 8 cykli nieudanych starań byłam u trzech różnych lekarzy z tym i wszyscy zgodnie mówili, że się tak zdarza i taka moja uroda. Prawie w obsesje wpadłam na tym punkcie, byłam pewna że nigdy nie zajdę, właśnie przez te plamienia. W cyklu w którym zaszłam plamienie się nie pojawiło.

    Warto to sprawdzić i się przebadać, ale bierzcie pod uwagę, że to faktycznie może być normalny objaw nadchodzącego okresu u niektórych.

    Życzę powodzenia i trzymam kciuki za wszystkie, oby lipiec był szczęśliwy i ciążowy:)
    Apropo plamien też ich nigdy nie miałam kiedyś.. A teraz już drugi cykl mi tak zaczynał okres.. 2,3 dni plamien i dopiero się rozkręca. Będę u lekarza to wspomnę o tym..

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ