X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe wakacyjne słoneczka 2015 :-)
Odpowiedz

Lipcowe wakacyjne słoneczka 2015 :-)

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my chyba przegapiliśmy owulację, bo w czerwcu dostałam @ 5 dni przed terminem i mogła wcześniej wystąpić. No cóż, przekonamy się za trochę.
    Powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny proszę wpiszcie mnie na 12 lipca :) Odpoczęłam od ovu trochę, w kwietniu udało się zajść w ciąże, ale w 7 tyg przestała się rozwijać :( Może teraz uda ukoić się ból po stracie nowym szczęściem więc wracamy do gry :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 13:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mewka87 wrote:
    Hej dziewczyny proszę wpiszcie mnie na 12 lipca :) Odpoczęłam od ovu trochę, w kwietniu udało się zajść w ciąże, ale w 7 tyg przestała się rozwijać :( Może teraz uda ukoić się ból po stracie nowym szczęściem więc wracamy do gry :D
    Tak wiec trzymam mocno kciuki abys zobaczyla dwie kreseczki. My staramy sie od dwoch lat i jeszcze nigdy nie udalo mi sie zaciazyc....

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę mnie wpisać na 21 lipca.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coraz więcej testujacych i coraz bliżej LIPIEC :D

    W moim przypadku, przy krótkich cyklach wypadna dwie szanse w tym miesiącu, musi sie udać ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Monikkk Autorytet
    Postów: 681 485

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no oby minimum połowa z nas zakończyła lipiec sukcesem.
    Karlik to masz 2 wyjścia faktycznie zaciazyc albo zmienić pracę. To drugie jest chyba łatwiejsze do wykonania bo przynajmniej masz na to wpływ.
    Trzymam kciuki za nas wszystkie.

    She86 lubi tę wiadomość

    Nasze słoneczko Marcelinka 6.05.2016 <3
    ~~~~~~
    Lenka(25tc) ur. 31.05.2014, zm. 5.06.2014
    Czuję, że synuś-Miłoszek(10tc), 4.10.2013r.
    Aniołki nasze, dziękujemy, że mogliśmy się Wami cieszyć choć przez chwilę...Kochamy Was
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikkk wrote:
    No no oby minimum połowa z nas zakończyła lipiec sukcesem.
    Karlik to masz 2 wyjścia faktycznie zaciazyc albo zmienić pracę. To drugie jest chyba łatwiejsze do wykonania bo przynajmniej masz na to wpływ.
    Trzymam kciuki za nas wszystkie.

    W aktualnej pracy jestem ponad 4 lata i mam ubezpieczenie, więc to doskonały moment na zajście i nikt mi nic nie powie. Prawdopodobnie uda mi się tutaj również wrócić po macierzyńskim. W nowej pracy głupio będzie jak popracuję kilka m-cy i pójdę na zwolnienie czy macierzyński i na pewno później nie będę miała gdzie wracać. Poza tym w nowej pracy na pewno nie dostanę od razu umowy na czas nieokreślony, a tutaj mam. Także sprawa jest trochę skomplikowana.

    Również mam nadzieję, że wszystkie zobaczymy w lipcu dwie kreski :)

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Chciałabym przyłączyć się do testujących w lipcu. Niestety nie udało mi się dostać wymarzonego urodzinowego prezentu, więc liczę, że teraz się uda!
    Jeśli owu przyjdzie na dniach, to powinnam testować w okolicach 12 lipca (może spóźniony prezent??) :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę 10 :)

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja proszę o wpisanie na 21 lipiec :)


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipiec sie jeszcze nie zaczal a ja poprosze o wykreslenie. Beta ponizej 1.

    Powodzenia dziewczyny ;)

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja poproszę o przepisanie na 3.07, bo wtedy kończy mi się dupek i muszę wiedzieć co dalej robić...

    Edit:
    Dodam, że mam wyjątkowe pozytywne przeczucia, a jeszcze dziś mi przyjaciółka powiedziała, że jakoś inaczej wyglądam i na jej oko tym razem nam się udało - ależ mi się miło zrobiło i teraz będę się tego trzymała przez cały tydzień ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 22:42

    s1985, Jagah, wombi, Tova33 lubią tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra- takie słowa są super pokrzepiajace, oby się udało ;)

    Mnie też się cieszy gęba, bo z wróżby obraczkowej wyszlo, ze zaciaze w lipcu :D i będzie kolejna dziewczynka :D Nastawienie fantastyczneee na cały miejsce ;)

    Abra lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Abra- takie słowa są super pokrzepiajace, oby się udało ;)

    Mnie też się cieszy gęba, bo z wróżby obraczkowej wyszlo, ze zaciaze w lipcu :D i będzie kolejna dziewczynka :D Nastawienie fantastyczneee na cały miejsce ;)
    Z wróżby obraczkowej? Można coś więcej? :)

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny- poszukaj tutaj na forum tematu: wrozba na wesoło. Pisze z komorki to nie mam jak skopiować linka ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak znajdziecie link o wróżbie to wrzućcie. Bo ja też z tel nie mogę znaleźć :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, lista uzupełniona, przepraszam ze Was zaniedbywałam ale w zyciu miałam rewolucje z praca, cykle mi sie posypały , ale juz jest ok, i obiecuje ze bede z Wam na bieżąco:)

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrozymy na wesolo :D

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/na-wesolo-wrozby-z-obraczki-i-nie-tylko,3414.html

    mewka87, Morwa lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja poproszę o wpisanie do rejestru :-) Testuję 12.07 i wielkie nadzieje wiążę z tym cyklem ;-)

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:29


‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ