X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AhnaKlementyna wow trzymam kciuki aby beta ładnie urosła a tym czasem wstawiam Ci wisienke :)

    AhnaKlementyna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    U nas "działanie" jest jak jest ochota no i siły po całym dniu z tym małym urwisem :) Wczoraj mąż padł zanim zdązyłam pomyśleć o jakimkolwiek "działaniu" ;P

    :D u mnie wczoraj było podobnie. Depilacja i te sprawy, wracam, a mężu że on mega zmęczony :/. A ja nie chciałam prokreacyjnie tylko dla czystej przyjemności ;)

  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 13 lipca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję z całego serca :) Jesteście wielkie :)

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AhnaKlementyna wrote:
    Dziewczyny długo mnie nie było. W zeszły wtorek (27 dc) zrobiłam badania z krwi i jak zwykle mniej niż 0,1 i trochę się załamałam. Potem moje urodziny, więc rzuciłam się w wir przygotowań, a miesiączki jak nie było tak nie ma. W końcu umówiłam się do gina. Wczoraj tuż przed wizytą zrobiłam na szybko test (34dc) i jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam dwie kreski. Uznałam, że zepsuty. Drugi pokazał to samo. Trzeciego nie miałam. Natychmiast pojechałam na betę. Dziś rano wynik 101. Z jednej strony nie umiem w to uwierzyć. Z drugiej boję się jak cholewa, bo już raz w lutym miałam pozytywny test a potem się okazało, że ciąża biochemiczna. Jutro idę na powtórkę. Trzymajcie kciuki!

    Wszystkim zaciążonym gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy :)

    Kochana, nie takie cuda się działy! A moze owulacja była poźniej? Nigdy nie wiesz. Trzymam kciuki za bete :)

    AhnaKlementyna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to prawda piekna ta pierwsza strona!! :D nie siadzcie na laurach dzialac dalej :) a tym co sie nie udalo dzialac na sierpien bo tam sie spotykamy i u Landryneczki zachodzimy. :D

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 13 lipca 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    :D u mnie wczoraj było podobnie. Depilacja i te sprawy, wracam, a mężu że on mega zmęczony :/. A ja nie chciałam prokreacyjnie tylko dla czystej przyjemności ;)


    Ehhhh Ci mężowie a jak w drugą stronę to od razu gadanie ze baby to takie są i tylko "głowa" je boli. :)

    AJA_S, Sylwia_80 lubią tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 lipca 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AhnaKlementyna gratulacje :*:* rośnijcie zdrowo :) nudnych 9 miesięcy życzę :*:*

    AhnaKlementyna lubi tę wiadomość

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 13 lipca 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AhnaKlementyna wrote:
    Dziewczyny długo mnie nie było. W zeszły wtorek (27 dc) zrobiłam badania z krwi i jak zwykle mniej niż 0,1 i trochę się załamałam. Potem moje urodziny, więc rzuciłam się w wir przygotowań, a miesiączki jak nie było tak nie ma. W końcu umówiłam się do gina. Wczoraj tuż przed wizytą zrobiłam na szybko test (34dc) i jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam dwie kreski. Uznałam, że zepsuty. Drugi pokazał to samo. Trzeciego nie miałam. Natychmiast pojechałam na betę. Dziś rano wynik 101. Z jednej strony nie umiem w to uwierzyć. Z drugiej boję się jak cholewa, bo już raz w lutym miałam pozytywny test a potem się okazało, że ciąża biochemiczna. Jutro idę na powtórkę. Trzymajcie kciuki!

    Wszystkim zaciążonym gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy :)
    Gratuluję :) :) I czekamy na jutrzejsze wyniki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2016, 10:23

    AhnaKlementyna lubi tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 lipca 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahna wielkie gratulacje :* Coś mi się widzi że mały psikus rośnie ;)

    AhnaKlementyna lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 13 lipca 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AhnaKlementyna wow!! Gratulacje! <3 Trzymam kciuki za bezproblemową ciążę ;)

    AhnaKlementyna lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahna wspaniała wiśnia Ci w brzuchu kiełkuje :) powodzenia ! :)

    AhnaKlementyna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ładna ta nasza pierwsza strona... :)

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 13 lipca 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ciesze sie ze kolejna fasolka na forum :-) :-) :-) ja tez chcialam wczoraj poserduszkowac a zamiast tego moj wrocil pozno i sie poklocilismy a dzis spal panicz do 11.30

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kurde, same problemy z tymi chłopami w tym wątku ;)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 13 lipca 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia 90 wrote:
    Można zobaczyć gdzieś Twój wykres?


    Tak mam udostępniony

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 13 lipca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    No kurde, same problemy z tymi chłopami w tym wątku ;)
    ja na swojego nie narzekam! :D wyniki ma super, chęci co działań też :) rozumie, wspiera, no po prostu ideał :D

    Sylwia_80, Morwa, AJA_S lubią tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 13 lipca 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Super ciesze sie ze kolejna fasolka na forum :-) :-) :-) ja tez chcialam wczoraj poserduszkowac a zamiast tego moj wrocil pozno i sie poklocilismy a dzis spal panicz do 11.30


    Ja chciałam wczoraj ale u nas ten problem że ja wracam z pracy, zjem, chwilę pogadamy i mój idzie spać

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie ładna ta pierwsza strona :)

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez nie jest zbyt chętny na tiru riru :/ Wszystko przez ciezka prace w ciezkich warunkach. Chociaż czasem  sama nie wiem czemu ma tyle niechęci. To sa glupie stereotypy ze to baby "glowa boli".

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    ja na swojego nie narzekam! :D wyniki ma super, chęci co działań też :) rozumie, wspiera, no po prostu ideał :D

    Kate, byłoby grzechem gdybym narzekała na mojego. Na co dzien nie ma zadnego problemu. A już w TE dni to w ogóle się spina ;) i jest na zawołanie :)
    Pociesz co miesiac, mówi ze sie uda, czym już mnie wkurza ;), na każda propozycję przystaje :)
    Staram się zrozumieć że może też mieć gorszy dzien. Wiec grzecznie zajęłam się grzebaniem w necie jak poszedł spać ;)

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ